کومو رهبری de Blasio تلاش برای بستن مدارس تا سقوط

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Mayor Bill de Blasio holds a media availability on Covid-19 | Mayoral Photography Office

شهردار بیل د Blasio | اد نی/شهرداری, عکاسی, منشی

نیویورک — New York, شهر, شهردار, بیل د Blasio شنبه اعلام کرد قصد دارد برای حفظ این کشور بزرگترین سیستم مدارس عمومی توقیف از طریق سال تحصیلی به عنوان او را در آغوش می کشد به طور فزاینده تهاجمی اقدامات برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

حداقل این بود که این ایده.

تبلیغات

یک تصمیم موثر بر زندگی میلیون ها نفر از شهروندان نیویورکی شد سیاسی دیگر دشمنی بین de Blasio و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو که پا شهردار پیام تنها چند ساعت بعد.

د Blasio گفت: تماس به بازگشایی مدارس در شهر 1.1 میلیون دانش آموز ساخته شده بود پس از ظهر جمعه در گفتگو با دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

“خداوند می داند که داشتن به شما بگویم که ما نمی تواند ما مدارس را برای باقی مانده از این سال تحصیلی دردناک است اما من همچنین می تواند به شما آن را درست انجام دهید. آن را به وضوح به ما کمک می کند صرفه جویی در زندگی” د Blasio اعلام کرد از روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی در تالار شهر.

اما دو ساعت بعد مثل ساعت شروع کومو که اورژانس قدرت اجازه می دهد او را به جایگزین کسانی از مقامات محلی گفت: این شهردار تماس بگیرید.

“شده است وجود دارد هیچ تصمیمی در مدارس” او به خبرنگاران گفت: در طول خود جلسه در آلبانی.

کومو به نام شهردار اعلام یک “نظر” و گفت که او آن را به حساب در کنار ورودی از مقامات دیگر در منطقه مانند ناسائو شهرستان اجرایی لورا کوران و Suffolk County اجرایی استیو Bellone.

او همچنین تحت فشار قرار دادند در د Blasio را پیش از آن که اظهارات برخی از کسب و کار می تواند بازگشایی است. با وجود برق امید — تعداد به شدت بیمار نیویورک شروع به فلات — کومو گفت: آن را خیلی زود به هر گونه گسترده اظهارات و یا تبدیل شدن به کمتر هوشیار اجتماعی در مورد فاصله.

“من رد هر گونه انتخاب رسمی و یا هر متخصص است که می گوید” من می توانم به شما بگویم چه اتفاقی خواهد افتاد چهار هفته از امروز,’,” او گفت:. “من آن را قبول می شنوم اما من آماده برای عمل به آن.”

کومو گفت: هر گونه تصمیم گیری در چه مدت هر دو کسب و کار و مدارس بسته باقی خواهد ماند باید از خود دفتر و باید “حداقل برای منطقه شهری امیدوارم ایالتی و منطقه ای ایده آل با کانکتیکات و نیوجرسی است.”

آموزش و پرورش گروه ها و مسئولان مدرسه به طور گسترده آماده به جریمه بقیه سال تحصیلی اما بسیاری می گویند آنها به سادگی در انتظار دستور دولت است و می تواند دیدن یک سناریو کار کردن در هر صورت.

وقتی پرسید: ناهماهنگی بین اظهارات خود را و د Blasio را پاک خواهد شد تا برای شهر نیویورک پدر و مادر کومو گفت: آن انجام شد.

“ما فقط آن را روشن,” او گفت:.

د Blasio را سخنگوی Freddi گلدشتاین گفت: تیم شهرداری ساخته شده کومو دولت آگاه صبح روز شنبه از قصد خود برای اعلام تعطیلی مدارس از طریق ژوئن.

“فرماندار واکنش به ما نگه داشتن مدارس بسته است یادآور چگونه او واکنش نشان داد زمانی که شهردار به نام برای یک پناهگاه در محل. ما راست بود و ما در حال حاضر” او توییتی پس از فرماندار اظهارات. “مدارس بسته باقی خواهد ماند درست مثل چگونه ما در نهایت روز بعد — نقل مکان به یک پناهگاه در محل ،

د Blasio دارای کنترل بر این شهر مدرسه از طریق سیستم قدرت تجدید هر چند سال در آلبانی و گفت: دولت در حال حاضر صادر شده یکی چشم پوشی برای 180 روز در مدرسه مورد نیاز است. “ما در حال رفتن به محل کار با دولت برای ادامه آن چشم پوشی,” او اضافه شده است.

“ما از صفر سر این بود که چه شد که امروز اعلام کرد:” یک کومو گفت: دولت از د Blasio اعلام.

این مقام گفت: دفتر شهردار به نام در مدت کوتاهی قبل از فرماندار کنفرانس مطبوعاتی درخواست به بحث در مورد نامشخص موضوع است.

د Blasio و تیم خود را از بهداشت و آموزش و پرورش مقامات شده اند در نظر بگیرد که آیا به بازگشایی این شهر حدود 1,800 مدارس قبل از سال تحصیلی به پایان می رسد در ماه ژوئن و در نتیجه این امر تنها باعث تشدید گسترش Covid-19 است که در حال حاضر ادعا 5,429 در شهرستان زندگی می کند.

“مهم ترین ماموریت برای همه ما در شهر نیویورک و همه ما در این کشور برای پایان دادن به این بحران به آن اجازه نمی دهد reassert و نگه داشتن نیویورک مدارس دولتی بسته است یک راه برای کمک به در نهایت ضرب و شتم به عقب coronavirus” شهردار گفت.

از آنجا که مدارس بسته مارس 16 de Blasio دولت شده است دست و پنجه نرم کردن با حصول اطمینان از دانش آموزان کم درآمد با تجهیزات لازم مجهز شده و تکنولوژی به حمل بدون تعمیق طولانی تاسیس gulfs در موفقیت تحصیلی بین غنی و فقیر.

“این یک چالش آن وجود دارد. این یک عامل است. برخی خانواده ها با مشکلات Wi-Fi” ایالات فدراسیون معلمان رئیس جمهور مایکل Mulgrew گفت.

به این منظور او گفت: معلمان شده اند پستی برنامه برای دانش آموزانی که لازم نیست به اندازه کافی دسترسی به اینترنت و بعد با تماس های تلفنی.

این شهر نیز ارسال iPads ها و دستگاه های دیگر به دانش آموزانی که به آنها نیاز دارید هر چند اپل نمی تواند پر کردن سفارشات خود را به اندازه کافی سریع Mulgrew گفت.

شهردار قول داده این شهرستان که ارسال تجهیزات لازم به 240,000 دانش آموزان تا پایان ماه آوریل است.

“ما در حال حاضر نیاز به دستگاه های توزیع شده در سرعت بسیار سریع است,” او گفت:. “و ما انجام خواهد داد که. گفت: من به صدراعظم هر آنچه در آن طول می کشد تا کل شهر دولت کمک خواهد کرد برای اطمینان از این اتفاق می افتد.”

Leonie erin colton, مدیر اجرایی سازمان Class اندازه مسائل ابراز تردید در مورد دانش آموزان که به اندازه کافی عرضه شده با iPads و دسترسی به اینترنت است.

“از همه مهمتر این تحقیقات به شدت نشان می دهد که حتی اگر دانش آموزان در برابر تکنولوژی و دسترسی به اینترنت کسانی که از لحاظ اقتصادی محروم هستند که زبان آموزان زبان انگلیسی و یا دارای نیازهای ویژه را به مراتب بدتر با آموزش آنلاین چرا که آنها نیاز به اطلاعات بیشتر در فرد بازخورد و پشتیبانی خود را از معلمان” erin colton اضافه شده در یک ایمیل صبح روز شنبه. “این بدان معنی است که حرکت به آموزش از راه دور در این سال بیشتر خواهد شد گسترش شکاف دستاورد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>