کومو را خوب فلوریدا و دیگر بازدید کنندگان برای Covid-19 نقض

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Andrew Cuomo | AP Photo

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو | AP Photo/Jacquelyn مارتین

تالاهاسی — بازدید کنندگان به نیویورک از کشورهای که در آن Covid-19 عفونت در حال افزایش می تواند به صورت یک $2,000 خوب اگر آنها موفق به ارائه اطلاعات در مورد جایی که آنها برنامه ریزی برای قرنطینه به مدت دو هفته Gov. اندرو کومو روز دوشنبه گفت:.

در یک توییت ارسال شده در دوشنبه بعد از ظهر کومو نوشت که در خارج از کشور بازدید کنندگان از “بالا COVID متحده” باید در ارتباط با ارائه اطلاعات زمانی که آنها می رسند در نیویورک است.

تبلیغات

“اگر شما موفق به ارائه آن شما خواهد شد دریافت یک احضاریه با $2k خوب” کومو نوشت: در صدای جیر جیر. “ما در حال جدی در مورد اجرای قرنطینه.”

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis تا به حال صادر شده مشابه قرنطینه سفارش در ماه مارس زمانی که نیویورک شد و یک نقطه داغ برای ویروس. اما یک تجدید حیات از عفونت آغاز شد که در ماه ژوئن است تبدیل جداول در فلوریدا که در حال حاضر میان این کشور بدترین ضربه متحده است.

DeSantis باقی مانده است انتقادی از راه کومو به کار گرفته شده همه گیر در نیویورک اما در هفته گذشته فلوریدا بی سر و صدا در ستایش کومو را برای حمل و نقل تازه دوز از داروی ضد ویروسی اعتقاد به مفید در درمان انتقادی Covid-19 بيمار.

داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز و پزشکی Coronavirus مرکز قرار می دهد فلوریدا چهارم در کشور با متوسط نرخ آلودگی 18.65 درصد بیش از هفت روز گذشته. آریزونا عفونت نرخ 26.6 درصد بود که بالاترین در ایالات متحده دنبال می سی سی پی با نزدیک به 21.5 درصد به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

سنگین خوب و احضار جدیدترین علاوه بر این به یک قرنطینه سفارش کومو صادر دو هفته پیش برای مردم از دیدن نیویورک از 19 متحده است. هفت روز به طور متوسط برای نیویورک شد و 1 درصد جانز هاپکینز گزارش نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>