پیچش یا حلقه زنی superfan از رجینا استعداد بلیط برای دیدن تیم Sask. در Scotties مسابقات قلب

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

آن را با ساده tweet — و در پایان تعطیلات آخر هفته — a 17-year-old boy با صرع ملاقات تیم ساسکاچوان پیچش یا حلقه زنی تیم در Moose Jaw.

Rylan moir, مدیر سرسخت پیچش یا حلقه زنی از حامیان و طرفداران تیم ساسکاچوان. او گام به پدر رایان Malley, می خواستم moir, مدیر به تماشای Scotties مسابقات Hearts live در Moose Jaw بود اما نگرانی در مورد moir, مدیر هیجان سطح.

“ما نگران این واقعیت است که او تمایل به تشویق … در زمان اشتباه,” Malley گفت. “و من می دانم که برخی از چاشنی طرفداران — دریافت آنها ناراحت است.”

Malley ارسال شده معضل خود را که شامل یک ویدیو از moir, مدیر تشویق تیم Sask., به توییتر در روز شنبه.

“در پاسخ به این که کاملا شگفت آور” Malley گفت. “همه گفت:” نه او را از اینجا دریافت و او را تشویق می کند. مردم آن را دوست دارم.’ آن را گرفته بود.”

تیم ساسکاچوان — که جست و خیز رابین Silvernagle است از North Battleford — رسیده و ارائه Malley بلیط برای تماشا آمده و این تیم نماینده استان در بازی روز یکشنبه مقابل تیم کانادا.

North Battleford را Robyn Silvernagle پرتاب یک سنگ در Scotties مسابقات قلب میزبانی در Moose Jaw, Sask. (Bryan Eneas/CBC)

یکشنبه نیز ‘روز سبز’ در این مسابقات و قرار دادن مردم در ساسکاچوان Roughriders دنده و تیم ساسکاچوان دنده. پس از پیدا کردن در دسترس صندلی moir, مدیر نمی تواند هیجان خود را شامل.

“زمانی که او به اینجا رسیدیم که یخ و فقط تشویق و کف زدن” Malley گفت.

Rylan moir, مدیر است از رجینا و صرع دارد. او قادر به تماشای مورد علاقه خود را بازی در فرد پس از با استعداد دو بلیط توسط تیم ساسکاچوان. (توماس Gagne/Radio-Canada)

“او دوست دارد پیچش یا حلقه زنی. او را دوست دارد ورزش که در آن مردم در حال حرکت سریع است و او را فقط نگه داشتن تشویق در طول بازی های المپیک, او شادی و سلامتی تا زمانی که او می رود hoarse,” Malley گفت.

پس از از دست دادن 6-9 به تیم کانادا moir, مدیر بود قادر به رفتن به پایین یخ و دیدار با تیم ساسکاچوان.

Rylan moir, مدیر و خانواده اش دیده بان تیم, Saskatchewan در مقابل تیم کانادا در Scotties مسابقات قلب در یکشنبه 17 فوریه سال 2020 است. (توماس Gagne/Radio-Canada)

 

Malley گفت: آن را سخت به این باور است که 24 ساعت پیش با خانواده به تماشای این Scotties در تلویزیون و در حال حاضر آنها از دیدن آن در فرد است.

“این باور نکردنی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>