پیچش یا حلقه زنی می خواهد 2021 قهرمانی جهان برای تعیین واجد شرایط برای بازی های المپیک پکن

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

یک روز پس از CBC Sports نشان داد 2020 جهان پیچش یا حلقه زنی قهرمانی خواهد بود ساخته شده در تاریخ بعد وجود دارد در حال حاضر وضوح در مورد چگونه است که تاثیر می گذارد المپیک صلاحیت روند.

جهان پیچش یا حلقه زنی فدراسیون پنج شنبه اعلام کرد این پیشنهاد به کمیته بین المللی المپیک که 2021 جهان پیچش یا حلقه زنی قهرمانی را تعیین خواهد کرد که کشورها را کتاب بلیط خود را به پکن 2022.

خارج از 2018 Pyeongchang المپیک دیدم که کانادا در زنان و مردان تیم تریبون را از دست ندهید برای اولین بار پس از ورزش معرفی شد این بازی در سال 1998 در کانادا سابقه در پیچش یا حلقه زنی در بازی های المپیک شده است بی نظیر است.

در حال حاضر به نظر می رسد این کشور را به طور جدایی ناپذیری به خروش بازی با انتظارات بزرگ در هر رویداد بین المللی را به پایان برساند در بالا و شش در زنان و مردان رویداد و هفت در مخلوط دو برابر قهرمانی جهان در سال 2021 فقط به کسب یک اسکله به بازی های المپیک پکن در سال 2022.

تحت شرایط عادی وجود دارد خواهد بود به مراتب کمتر فشار در کانادا به واجد شرایط برای یک نقطه در بازی های المپیک به دلیل آن همه پایین آمدن به دو جهان — کانادا موفقیت در صحنه بین المللی بی نظیر است. اما در حال حاضر همه چیز بستگی یک رویداد.

ده کشور برای مردان و زنان در مسابقات المپیک واجد شرایط. در حال حاضر با تغییر بالای هفت تیم از جمله چین میزبان — در سال آینده جهان را دریافت المپیک نقاط. باید یک کشور موفق به واجد شرایط از طریق بالا قرار دادن در سال آینده جهان وجود خواهد داشت یکی از آخرین-فرصت مقدماتی برای به دست آوردن یک نقطه به پکن.

مخلوط دو برابر خواهد شد از ویژگی های 24 تیم

این 2021 مخلوط دو برابر جهان در حال حاضر خواهد شد از ویژگی های یک فیلد از 24 تیم با اضافه کردن چهار از 20 کشور در حال حاضر واجد شرایط برای لغو جهان در این سال است. بالا eigtht کشورها از جمله چین میزبان را کسب المپیک اسکله دوباره با آخرین شانس مقدماتی برای نهایی.

المپیک صلاحیت نقاط انباشته از دو قهرمانی جهان منجر به المپیک تعیین کشور خواهد بود واجد شرایط برای بازی. پس از اتمام 2021 قهرمانی جهان بالای هفت بالاترین رتبه کشورها خواهد بود واجد شرایط برای بازی های المپیک در سال 2022.

زنان در مسابقات قهرمانی جهان قرار است به اتفاق در سوئیس در ماه مارس سال 2021. مردان و مخلوط دو برابر جهان هنوز به تایید محل با اتاوا ذکر شده به عنوان یک امکان برای میزبان مردان در مارس 21.

اما از آنجا که مسابقات قهرمانی جهان در سال 2020 از دست داده اند, آن را در حال حاضر قرار دادن تمام وزن المپیک صلاحیت به یک رویداد.

“قرار می دهد که فشار زیادی به تیم می رود که در سال آینده گفت:” براد Gushue که موفق به کسب طلا در سال 2006 تورین بازی های المپیک است. “من نمی دانم اگر ما فرایند است که رفتن به تغییر دهید اما از یک ارتباط نظر و فن پیچش یا حلقه زنی در داخل در کانادا شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما را بهترین تیم به نمایندگی از شما.”

در حالی که در حال سقوط از بالای هفت در مسابقات قهرمانی جهان بعید به نظر می رسد Gushue گفت: فاصله بین بالای شش یا هفت تیم در جهان بسته شده است و ناراحتی به احتمال زیاد.

“این یک وضعیت ترسناک. شاید پیچش یا حلقه زنی کانادا قرار داده خواهد شد معیارهای دیگر در آید. این امر می تواند با توجه به ارزش با همه چیز در خطر است” Gushue گفت.

این WCF نیز گفت: این زمان در رتبه بندی جهان در زنان و مخلوط دو برابر باقی خواهد ماند بدون تغییر برای یک سال دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>