برش چاقو, Sask., کسب و کار را به رویکرد پیشگیرانه برای جلوگیری از coronavirus از گسترش

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کسب و کار در برش چاقو, Sask. مصرف یک گام به عقب از ساسکاچوان بازگشایی طرح است.

این تصمیم پس از کسی که با COVID-19 می تواند منتقل می شود این بیماری اخیرا در جولای 16 در جاده های کشور Motor Inn رستوران.

ادامه مطلب: Coronavirus: Saskatchewan, رستوران ها, میله استقبال 1st مشتریان در ماه

شهر شهردار گفت: اخبار جهانی همه کسب و کار در حال بسته شدن به ترافیک پا

“آنها می تواند انجام دهد منظقه انتخاب کنید تا. (به عنوان مثال) اتحادیه های اعتباری در حال انجام است شب سپرده با دستگاه خودپرداز. دیگر از آن کسب و کار خود را ظاهرا بسته شده است. بنابراین ما فقط دیدن بیشتر از آن دوباره” Gwenn کی گفت با اشاره به مراحل قبلی در این استان برنامه ریزی.

کاروانسرا دارای درهای خود را بسته و به مدت دو هفته و در حال حاضر کسب و کارهای دیگر در حال گرفتن یک گام آنها لازم نیست به.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شهردار اضافه شده این شهر به خوبی انجام می شود تا به این نقطه فرمان روشن از بیماری اما جامعه در حال آمدن است با هم به مطمئن شوید که آن را نمی کند گسترش هر بیشتر.

ادامه مطلب: Coronavirus: Saskatchewan صاحبان رستوران eyeing بازگشایی بعد با احتیاط

یک دانشگاه ساسکاچوان اپیدمیولوژی گفت: راه اندازی یک برنامه برای همسایه و یا کسب و کار مرتبط با چیزی است که مقامات بهداشتی باید در نظر بگیرید اگر آنها می تواند ردیابی شیوع بیماری به یک یا چند مکان.

“هنگامی که ما لازم نیست که نوع یک بخشنامه در محل و سپس هر یک از (کسب و کار ایجاد آن) خود را واقعا” دکتر Nazeem Muhajarine گفت: اخبار جهانی است.

او در ادامه گفت اگر این طرح به تصویب رسید, این امر می تواند بر اساس اندازه جمعیت و تراکم اما پیشنهاد روشنی برای صاحبان کسب و کار در محدود کردن یا بستن مغازه برای جلوگیری از گسترش.

دکتر Muhajarine نیز اشاره کرد نبود او شگفت زده به شنیدن این که کسب و کار در یک محیط روستایی را در این مرحله در مقایسه با کسانی که در مراکز شهری.

وزارت بهداشت و درمان گفت: اخبار جهانی می تواند مقامات اجرای تعطیلی و یا به کارگردانی بهداشت اقدامات در ارتباط کسب و کار بر اساس آن تحقیقات اما این ملاحظات در مورد پایه و اساس.

ادامه مطلب: ساسکاچوان رستوران بریس برای مشکلات پس از ناهار خوردن در سرویس رزومه

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

با توجه به شهر سایت وجود دارد چهار رستوران در جامعه از جمله مسافرخانه.

“ما لازم نیست که بسیاری از کسب و کار بنابراین حمایت از محلی است که همیشه همه آرزو می کنم. نگه داشتن آنچه که ما می رویم و امیدوارم برخی از رسم های جدید” کی گفت.

شهردار اضافه شده در نزدیکی دریاچه و منطقه ای پارک را برش چاقو امکان توقف برای مسافران است.

او معتقد است این مراحل را بهترین راه برای حفظ امنیت جامعه را در حالی که نگه داشتن کسب و کار عملیاتی است.

حمایت اجباری برای پوشش پایین در Sask. نسبت به سایر استان ها

حمایت اجباری برای پوشش پایین در Sask. نسبت به سایر استان ها

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید. در شرایط که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران, مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم استفاده از یک غیر پزشکی صورت ماسک یا پوشش برای جلوگیری از پخش قطرات تنفسی است که می تواند این ویروس. در برخی از استان ها و شهرداری های سراسر کشور, ماسک یا پوشش صورت در حال حاضر اجباری در فضاهای عمومی.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>