‘چرخه نژادپرستی’ به توقف پس از جورج فلوید تظاهرات رپتورز’ Ujiri می گوید

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

تورنتو رپتورز جمهور Masai Ujiri می گوید گفتگو در مورد نژاد پرستی دیگر نمی تواند اجتناب شود پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس و تظاهرات در سراسر ایالات متحده است که باید دنبال کرد.

Ujiri در ستون بود که یکشنبه منتشر شده توسط جهان و پست نوشت: در مورد واکنش خود را به دیدن تصویری از فلوید 46-سال-پیرمرد در حال مرگ پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه حتی پس از او متوقف شد و شفاعت به صورت هوایی دوشنبه گذشته.

Ujiri نیز اشاره شده اخیر مرگ Ahmaud Arbery یک مرد سیاه و سفید که به ضرب گلوله کشته شد در حالی که آهسته دویدن در گرجستان و از Breonna تیلور یک جوان سیاه زن بود که به ضرب گلوله توسط پلیس در خانه اش در کنتاکی.

ادامه مطلب: اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس برای ونکوور یکشنبه

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“مرگ مانند این اتفاق می افتد و ما با خشم در مورد آن و سرفصل حالا و جهان حرکت می کند و سپس چند هفته بعد چیز دیگری اتفاق می افتد و ما در حال خشم دوباره و پس از آن ما در حرکت دوباره. ما باید برای متوقف کردن چرخه” Ujiri گفت: در این ستون.

“بسیاری از شما می پرسید: چه می توانم انجام دهم ؟ وجود دارد یک حس درماندگی اما این نباید ما را فلج,” او اضافه شده است. “صدای شما به ویژه هنگامی که شما یک رهبر و یا با نفوذ شکل و به خصوص اگر شما در حال سفید. رهبران باید به اندازه کافی جسورانه به حالت آشکار و نژادپرستی است.”

“گفتگو دیگر نمی تواند اجتناب شود چرا که آن سخت است. ما باید آن را داشته باشد. در حال حاضر است.”

این هفته هزاران نفر اعتراض کرده اند فلوید مرگ و مکرر پلیس به کشتار مردان سیاه و سفید در سراسر ایالات متحده است.

تظاهرات علیه خشونت پلیس برگزار شد در هالیفاکس ایستگاه پلیس

تظاهرات علیه خشونت پلیس برگزار شد در هالیفاکس ایستگاه پلیس

افسر درک چوین, 44, بود اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Ujiri گفت: “پلیس باید یک کار دشوار است. اما … آنها قرار است برای محافظت از همه ما است.

“من نمی بینم هر گونه صلح و یا حفاظت از وقتی که افسر بود زانو خود را بر روی آقای فلوید گردن. من تو را دیدم بی تفاوتی” Ujiri نوشت. “”نظم” در “قانون و نظم” نباید به معنای مرگبار سرکوب مردم از رنگ آن باید معنی حفظ یک جامعه بنابراین ما می توانیم همه احساس رایگان و امن برای زندگی در صلح و آرامش با یکدیگر است.”

کایل Dubas مدیر کل تورنتو افرا برگها توییتی Ujiri ستون.

ادامه مطلب: هزاران نفر در لندن مارس در همبستگی با جورج فلوید تظاهرات

فلوید مرگ و تظاهرات متعاقب آن باعث شد که بسیاری از چهره های ورزشی از جمله ورزشکاران مربیان و مقامات لیگ — به صحبت کردن در روزهای اخیر.

Winnipeg Jets به جلو بلیک چرخ مینه سوتا بومی ارسال یک نامه در حساب توییتر خود را شنبه شب گفت: “امریکا خوب است.”

“در حال رشد خارج مینیاپولیس, من همیشه احساس پناه از نژاد پرستی. که چون من بود” ویلر گفت: در پست. “اکثر مردم من با شبیه من است. من هرگز تا به حال به می ترسم وقتی که من را متوقف در ترافیک و یا نور را دیدم پلیس ، بچه ها من هرگز نمی خواهد می دانم که ترس یا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من دل شکسته که ما هنوز درمان مردم در این راه. ما نیاز به ایستادن با جامعه سیاه و اساسا تغییر نحوه رهبری در این کشور است برخورد با نژادپرستی. من متاسفم آن را گرفته است این اما من امیدوار هستم که ما می توانیم این تغییر در حال حاضر. جورج فلوید زندگی اهمیت. Ahmaud Arbery زندگی اهمیت. بنابراین هر دیگر زندگی که از دست داده شده توسط این خشونت بی معنی و نژاد پرستی,” او اضافه شده است.

تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید به ارمغان می آورد نژادپرستی به خط مقدم در ادمونتون

تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید به ارمغان می آورد نژادپرستی به خط مقدم در ادمونتون

ساسکاچوان Roughriders linebacker جزایر Elimimian گفت در توییتر یکشنبه “وجود دارد هیچ جایی برای نژادی و بی عدالتی” تشویق بازیکنان دیگر به “صحبت کردن و استفاده از پلت فرم خود را برای تغییر مثبت!”

Elimimian که هم رئیس جمهور فعلی از لامپ کم مصرف بازیکنان’ انجمن گنجانده شده است با ارسال نامه ای به او نوشت: در CFLPA سربرگ مشخص شده که تجربه خود را با نژاد پرستی.

Elimimian به یاد می آورد کشیده شدن توسط پلیس بود که سلاح های خود را کشیده در هنگام رانندگی با یک دوست در لس آنجلس سال پیش.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما در زندان دست به دستبند, مورد آزار و اذیت و تحقیر به ما نشسته در جلوگیری و درمان مانند مجرمان به عنوان دوست من ماشین جستجو بود,” او گفت:.

ادامه مطلب: تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید به ارمغان می آورد نژادپرستی به خط مقدم در ادمونتون

Elimimian گفت: تجارب خود را با اجرای قانون در طول روز کالج خود را در هاوایی و سپس در حالی که زندگی در کانادا بود “به شدت متفاوت” اما افزود که او “نه نادان به این واقعیت است که نژاد پرستی در همه جا وجود دارد.”

“وجود دارد یک سیستمیک ظلم و ستم و نژادپرستی است که باید ریشه در جامعه و از آن شروع می شود با صحبت کردن ما در برابر آن” Elimimian ادامه داد. “ما باید مبارزه با بد با خوب با تاباندن نور بر تاریکی است.”

این لامپ کم مصرف منتشر شد بیانیه ای در محکومیت نژادپرستی “در همه اشکال آن سکوت و سیستمیک یا آشکار و خشونت” در حالی که کمیساریای سفت Ambrosie نیز اضافه شده صدای خود را به این مسئله است.

“من نمی توانم وانمود کنید که از محل امتیاز به درک آنچه در آن احساس می کند مانند برای کسانی که زندگی مشخص شده توسط نژادپرستی آنها باید هر روز با” Ambrosie توییتی. “اما من می توانم ایستاده با آنها. و من همیشه خواهد شد.”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>