سی-منطقه رهبران رفتن راه خود را در coronavirus مستندات

واشنگتن رهبران در حال مبارزه برای نگه داشتن پایتخت کشور قفل شده و حتی به کشورهای همسایه آغاز لغو محدودیت های اعضای کنگره بازگشت به کاپیتول هیل و شهر برجسته ترین اقامت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قهرمانان تلاش برای بازگشایی اقتصاد کشور است.

“من شهردار واشنگتن دی سی و من می خواهم به انجام آنچه که بهترین برای ما صلاحیت” شهردار موریل Bowser خود گفت: در جلسه صبح امروز (یکشنبه) برای ارائه به روز رسانی در شهر coronavirus پاسخ. و او به یاد ساکنان و کارکنان دولت آنها هنوز هم تحت اقامت در خانه سفارش دهید.

“آنها تنها باید به بیرون رفتن برای کار ضروری, ورزش, مواد غذایی, پزشکی و لوازم. که اقامت در خانه سفارش تغییر نکرده است” Bowser خود تاکید کرد.

اما پس از کار در اوایل بحران برای هماهنگ کردن پاسخ با ایالت های مریلند و ویرجینیا خانه به شدت جمعیت سی حومه منطقه در حال حاضر می یابد خود را شکستن از بزرگتر همسایگان خود را وقتی که می آید به بازگشایی برنامه. که این ساندویچ بین آنها خواهد شد آن را که بسیار سخت تر برای نگه داشتن خط.

واشنگتن شهری منطقه باقی مانده یک ملت را به نقاط داغ برای ویروس. به عنوان Bowser خود با اشاره شنبه مقامات همچنان به رشد مورد شمارش و جامعه انتقال در حوزه های قضایی سراسر منطقه است. برخی از ویرجینیا بالاترین coronavirus مورد شمارش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر رخ داده است در مناطقی که مرز سی مانند Arlington, اسکندریه, Fairfax و پرنس ویلیام. همان درست است در مریلند که در آن مونتگمری و شاهزاده جورج شهرستانهای دارای بیشترین موارد تایید شده و مرگ و میر در کشور است.

کارکنان در دو مرغ گیاهان در مریلند و ویرجینیا ساحل شرقی در حال آزمایش پس از شیوع اخیر وجود دارد و سی دیدم 80 نفر سربازان ارتش در تایید موارد مثبت از روز جمعه به شنبه.

اما هوگان گفت: مریلند است شروع به دیدن دلگرم کننده در روند تست و بیمارستان ظرفیت است که می تواند اجازه می دهد آن را به آغاز بازگشایی مدتی این ماه است. او چهارشنبه اعلام کرد که دولت از سر گرفته خواهد اعمال جراحی الکتیو و اجازه می دهد تا ساکنان به مشارکت در فعالیت های در فضای باز مانند ماهیگیری ، قایقرانی و کمپینگ آن را به عنوان نزدیک مرحله اولیه بازگشایی طرح است.

حرکت زیر ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم اعلامیه جمعه که می تواند وارد آن فاز اول بازگشایی در مه 15. دولت لغو ممنوعیت آن در اعمال جراحی الکتیو و دندانپزشکی در روز جمعه.

در مصاحبه روز شنبه با سی ان ان Wolf Blitzer Bowser هشدار داد که این امر می تواند بد برای هر دو ایالت ویرجینیا و منطقه سرمایه, اگر دی سی و مریلند ساکنان flocked به تازگی افتتاح شد کسب و کار وجود دارد. او شرح و بسط بیشتر شنبه ،

“آنچه ما می دانیم این است که وقتی اقتصاد — این که آیا آنها در اطراف ما و یا در سراسر کشور — شروع به باز کردن که بیشتر مردم خواهد شد آلوده” Bowser خود گفت. “پس از سی ساکنان است که شرکت در فعالیت های غیر ضروری بدون توجه به صلاحیت این دادگاه قرار داده, d. C. خود خانواده خود را از همسایگان و مردم آنها در حمل و نقل عمومی با در خطر است.”

Bowser خود به خبرنگاران گفت: هنوز هیچ تاریخ شروع به بازگشایی منطقه “در این نقطه است.”

Bowser نرتهم و هوگان در ادامه به برقراری ارتباط — اخیرا اعطا در تماس تلفنی روز سه شنبه. اما مانند دیگر ائتلاف متحده تشکیل شده در اوایل روز از شیوع کروناویروس آنها به طور فزاینده ای به عنوان خود را در جهت.

در جلسات جداگانه خود هوگان و نرتهم برجسته همکاری بین همه رهبران سه اما همچنین اشاره کرد که آنها نشان دهنده مناطق مختلف و رویارویی با چالش های منحصر به فرد.

“انگار کمی تفاوت در مورد زمان هنگامی که ما بسته چیزهایی یا چه سفارشات ما در زمان” هوگان گفت: در یک کنفرانس خبری. “ما هرگز به طور کامل در هماهنگی.”

هوگان گفت که او و دیگر رهبران منطقه ای مورد بحث فدرال کارگران مترو و شهری در شنبه تماس بگیرید و نرتهم گفت: هر یک از آنها متوجه است که “بیشتر واشنگتن در منطقه است منطقه ای که ما نیاز به توجه خاص است.”

ویرجینیا منتشر خواهد شد دقیق تر راهنمایی و محدودیت در کسب و کار در روز جمعه پیش از آن برنامه ریزی شده بازگشایی یک هفته بعد. نرتهم توصیف آینده دستورالعمل به عنوان یک “طبقه” و تاکید کرد که دولت های محلی قادر خواهد بود برای تحمیل اقدامات سخت تر برای محدود کردن گسترش coronavirus.

“ویرجینیای شمالی بدیهی است که تعداد بالاتر از دیگر مناطق کشور” نرتهم گفت. “ما نیز صحبت به ما رهبران محلی در مکان هایی مانند اسکندریه, Arlington, Fairfax, Prince William County است. ما هنوز یک هفته و نیم به دور از 15 اما همانطور که ما نزدیکتر و اگر آنها نگرانی و می خواهید که به منظور بالا بردن کف اگر شما خواهد شد برای یک هفته دیگر دو [هفته] هر آنچه که آنها فکر می کنم لازم است ما با آنها کار بر روی آن است.”

اگر مریلند روند مثبت ادامه به هفته آینده هوگان گفت: دولت خود را “آماده خواهد شد برای لغو اقامت در خانه سفارش و برای شروع مرحله یکی از ما طرح بازیابی,” او گفت:. “به عنوان طرح ما دارای املای این به معنای بازگشایی انواع خاصی از کسب و کار و کاهش خطر جامعه و کیفیت زندگی فعالیت است.”

دولت در روز چهارشنبه لغو ممنوعیت آن در اعمال جراحی الکتیو و منظور اجازه می دهد فعالیت های در فضای باز مانند تنیس و گلف و باز “بسته توابع” در پارک دولت و سواحل خواهد اثر را روز پنج شنبه در 7 صبح

“آن باقی خواهد ماند مهم است که شما همچنان به دنبال بهداشت عمومی ارشاد همچنان به دنبال فیزیکی فاصله و بیشتر از همه است که شما همچنان به اقدامات برای خودتان نگه دارید و خود را همکار Marylanders امن” گفت: هوگان که اضافه شده است که ساکنان باید همچنان به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از جمعیت بیش از 10 نفر و اقامت شش فوت از دیگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر