‘نمایش روزانه’ کوره سیاه رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی میدان

Category: دیلی بیست Comments: No comments

آخرین باری اردن Klepper شد نمایش روزانهاو شرم آور تهمت حامیان در آیووا. این زمان سابق خبرنگار در زمان استعداد خود را به کارولینای جنوبی را که در دولت آینده اولیه.

“کارولینای جنوبی اولین محل سیاه دموکراتیک رای دهندگان واقعا شنیده می شود در این اولیه” Klepper توضیح داده شده در بالا از بخش. زمانی که او وارد در چارلستون اصلی ترین چیزی که او متوجه شده بود که چگونه تقریبا هر عمده نامزد شد اقدام به کراوات خود را به رئیس جمهور سابق باراک اوباما در همه جا حاضر مبارزات انتخاباتی آگهی.

“بنابراین به نظر می رسد مانند بسیاری از مردمی سفید فکر می کنم ایستاده در کنار یک فرد داغ به آنها مشروعیت” او گفت:. “اما آن موثر است؟” برای پیدا کردن او به ارمغان آورد او “دوست خوب” روی چوب جونیور

این مجموعه به درخواست رای دهندگان سیاه اگر آنها تا به حال متوجه اوباما محور تبلیغات. برای اکثر آنها تا به حال بودند و نه تحت تاثیر قرار. به عنوان یک زن قرار داده و آن را “شما نمی توانید سوار بر اوباما coattails. این که چگونه ما رای می دهند.”

“کارولینای جنوبی رای دهندگان به راحتی فریب خورده توسط این نرم و صاف کردن تبلیغات سیاسی, استراتژی ‘من یکی سیاه, دوست,'” Klepper گفت. اما او حتی بیشتر شگفت زده برای پیدا کردن که نامزد بود “شکستن” با رای دهندگان.

بارها و بارها مردم به او گفت که آنها به خصوص دوست تام Steyer شده است که برگزاری بر روی یک جامد مقام سوم در کارولینای جنوبی پس از انتخابات هزینه های بیشتر بر روی تبلیغات از هر نامزد دیگر در این دولت است. “که تام Steyer?!” چوب جونیور خواسته در نهایت. “چه کسی از او است ؟ من هرگز شنیده از او!”

چوب جونیور تنها به نظر می رسید به علاقه مند در Steyer پیام زمانی که آنها رفت و به یکی از تاون هال نشست و متوجه او تنها نامزد در این مسابقه که به نفع غرامت برای برده داری.

“ما می دانیم که این انتخابات می تواند بسیاری از راه های مختلف,” او گفت: Steyer زمانی که آنها در نهایت ملاقات چهره به چهره است. “در مورد آن رفتن نیست راه شما می خواهید آن را به رفتن می توانم پیشرفت در من غرامت?” زمانی که Steyer دو برابر بیش با خنده و رفت تا برای بالا پنج چوب جونیور پاسخ داد: “من نه خنده من برای واقعی است.”

برای اطلاعات بیشتر گوش دادن به اردن Klepper در آخرین خنده پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>