آن بوده است که نزدیک به سه سال پس از اردن Klepper شدت پایین به عنوان یک خبرنگار در روزانه نشان می دهد. پس از آن یک مناسبت خاص و در زمانی که او در سفر به Des Moines, آیووا, مصاحبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان خود را در مورد قریب الوقوع استیضاح تبرئه برای دوشنبه شب قسمت.

“در حالی که همه چشم شده اند وجود دارد در حزب دموکرات نامزد مشخصی به تازگی استیضاح سابق واقعیت تلویزیون ستاره نشان داد تا در شهر خود جام آیوا خوب” Klepper گفت: قبل از نشان دادن یک سری از مصاحبه با MAGA-سران در خارج از رئيس جمهور تجمع پنج شنبه شب.

او می خواست به دانستن آنچه که تهمت ترین طرفداران جان سخت ساخته شده از استیضاح دادگاه و عدم وجود خود را از شهود. آنها سریع به آن را یک “شوخی” یک “shitshow” و “شم” اما زمانی که Klepper گفت که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن “کاری نمی کند” ما “باید اجازه دهید همه شهادت” آنها کمی گیج.

هنگامی که یک مرد به نام جان بولتون یک “دروغگو” Klepper پیشنهاد “باید وجود داشته باشد یک سیستم راه اندازی که در آن او طول می کشد سوگند و تحت سوگند او می گوید حقیقت در غیر این صورت او را مجازات شوند.” هنگامی که مرد موافقت او اضافه کرد: “و شاید وجود یک قاضی چه کسی را مسئول مانند بالاترین قاضی در زمین منصوب جمهوری و پس از آن همه ما می تواند شنیدن آنچه که او برای گفتن دارد.

“آیا می توان برای یک سیستم که می خواهم؟” Klepper پرسید: آن مرد جواب داد: “حتما.”

سپس زن در bedazzled پرچم آمریکا bandana, که گفت که او تا به حال “خواندن متن” در مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از درخواست اضافه کردن “کلمه به کلمه نیست اما من خواندن متن به این معنی بود که من تماشا کرده ام هر کس آن را بخوانید در اخبار است.” او پرسید: Klepper “آیا شما خواندن متن?”

“من” او جواب داد. “Spoiler alert: او خواسته یک کشور خارجی را به دخالت در انتخابات ما. این دیوانه ، این لعنتی دیوانه!”

“شما می توانید بگویید او نیست دلیلش فقط با رفتار خود. منظورم این است که او خواهد بود به تلاش برای پنهان کردن چیزهایی که” یک زن دیگر گفت. زمانی که Klepper با اشاره به این که مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور فعال به مسدود کردن شاهدان از شهادت و اسناد خودداری از کنگره او اعتراف کرد: “من اهمیتی نمی دهند.”

برای اطلاعات بیشتر گوش دادن به اردن Klepper در آخر خنده پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im