Daniela آندراده برنده 2020 منشور جایزه Hi-وفاداری جایزه برای موزیک ویدیو نوآوری

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

آن همه شروع کردن با استعداد و شور و یوتیوب را پوشش می دهد.

Daniela آندراده یک هندوراس-کانادا متولد شده در مونترال و مطرح در ادمونتون به اشتراک گذاشته متمایز صدای موسیقی در سراسر این ویدئو در سایت و مخاطبان اعداد شروع به رشد می کنند و رشد می کنند. آندراده را پوشش می دهد از آهنگ ها مثل نیروانا Smells Like Teen Spirit و Gnarls Barkley را دیوانه (در میان بسیاری دیگر) در نهایت به او کمک کرد تا تعداد دنبال ساخت.

در طول زمان آندراده شروع به نوشتن و ضبط خود مواد رو به رشد خود را پایه فن و حتی بیشتر; او در حال حاضر 1.9 میلیون پیروان در یوتیوب. آهنگ های اخیر مانند 2020 را تمل و پولی جیبی — ارائه شده در فریبنده تقریبا هیپنوتیزم موسیقی فیلم — نمایشگاه این هنرمند جوان را رشد و مبتکر رویکرد به بیان موسیقی.

ادامه مطلب: چه #FreeBritney و چرا مردم نگران برای بریتنی اسپیرز ؟

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جوان کانادایی کار کرده بود (تحت اللفظی) موفقیت تجاری نیز با او بودن موسیقی برجسته در تبلیغات و تلویزیون را نشان می دهد از جمله Supergirl و تورنتو-شات مناسب.

سال پس از او در یوتیوب شروع آندراده, 27 در حال حاضر گیرنده سلام-وفاداری جایزه (پشتیبانی توسط عامل) تاسیس و به رسمیت شناختن هنرمندان ضبط است که استفاده از موسیقی در راه های خلاقانه. گذشته برندگان این جایزه عبارتند از گرایمز (2018) و جولای بحث (2017). این جایزه خواهد بود عطا سالانه منشور مراسم جایزه که رفته مجازی در این سال با توجه به COVID-19 مستند.

اخبار جهانی صحبت با آندراده در مورد منشور جایزه برنده, چگونه در حال رشد در کانادا شکل گرفته و چگونه او شده است برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اخبار جهانی: بسیاری از هنرمندان با قرار دادن فیلم های شگفت انگیز بنابراین به نفع سلام-وفاداری جایزه معنی است که شما واقعا ایستادگی کردن. آن را یک معنی خاص برای شما ؟
Daniela آندراده: من نظر خودم بود و واقعا یک فرد بصری است. حتی زمانی که من در استودیو و یک آهنگ است که با هم آن را احساس می کند مانند طبیعت دوم شروع به اتصال تصاویر به تلفن های موبایل و شعر. من اغلب یک موزیک ویدیو مفهوم در سر من در زمان یک آهنگ به پایان رسید. سلام-وفاداری جایزه احساس معنی دار برای دریافت به عنوان من همیشه در تلاش برای تصاویری مترادف شود با موسیقی من را. واقعا ممنون میشم.

چه ویدئوها/آهنگ ها به طور خاص به شما افتخار می کنم ؟
تمل و پیدایش هستند به خصوص برای من مهم است. هر دو نشان دهنده دو تاثيرگذارترين در موسیقی من ، به عنوان پیدایش اولین آهنگ من تولید شده در خود من. برای من در ابتدا سفر به هندوراس برنامه ریزی شده اما آن را تا به حال به لغو با توجه به ناآرامی های مدنی. که منجر به تغییر مسیر سفر به مکزیک و آن را اولین بار من تا به حال شده است به مرکزی امریکا پس از 15 ساله بودم.

عکسبرداری از آن بیشتر چریکی (سبک) با جرمی Comte پوشیدن بسیاری از کلاه — مدیر DOP (مدیر فیلمبرداری) با هیچ اضافی خدمه دیگر از دلال این تجربه حتی بیشتر پیچیده. من تا به حال به صحبت و دیدار با بسیاری از غریبه ها و احساس متصل به مادر من زبان اسپانیایی در یک نام تجاری راه جدید است. تمل تقریبا احساس دایره کامل را به عنوان آن را به تصویر می کشد واقعا قطعه مهم از هندوراس میراث رشد ساخت تاماله با مادر و خواهر من. مادر من می خواهم به استفاده از پول از فروش ارسال به بستگان ما در هندوراس. خیلی از آغاز به عنوان یک کودک به مهاجران است که با احاطه مواد غذایی در جدول. آوردن که مفهوم زندگی با جاستین خواننده بسیار ویژه بود به من.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Kate Middleton, Prince William انتشار 2 عکس های جدید برای شاهزاده جورج تولد

چگونه کانادا/کانادا/زادگاه خود را الهام بخش خود را کار می کند ؟
من در ادمونتون آلتا., که با نگاهی به گذشته به نظر می رسد مانند یکی از مهمترین کانادا مکان به رشد در. من احاطه شده توسط بسیاری از سکوت; وجود ندارد بسیار برای من در ادمونتون دیگر از رسیدن به سرگرمی و بدفع الو قت گذراندن و (در) مدرسه. من فکر می کنم که پس از رشد در آن شهر خاص شکل راه من تعامل با محیط اطراف و موسیقی است.

من خم شد بیش از یادگیری گیتار برای ساعت های بی شماری در پدر و مادر من’ زیرزمین از طریق سال تحصیلی و تابستان هرگز احساس مثل من یک چیز از دست رفته. هر بار که من رفته ام به بازدید از ادمونتون, آن را همیشه تایید می کند چه مقدار فضا احساس کردم وجود دارد به فکر می کنم. من واقعا چیزی را تغییر نمی دهد در مورد رشد وجود دارد خوب و بد است. من نیز نمی توانید تصور کنید که زندگی در یک مکان و بدون زمستان است. من دوست دارم اولین برف.

ساخت آن را در یوتیوب به خصوص در حال حاضر می تواند بسیار دشوار است. شما می توانید کمی بحث در مورد چگونه شما آغاز شده و شما چگونه موفق می شود تا موفق باشد ؟
شروع کردم به کانال یوتیوب من بعد از فیلمبرداری خودم در یک دوربین قدیمی پدر من تا به حال دروغ گفتن در اطراف. من به یاد داشته باشید این واقعا یک چیز عجیب و غریب به تماشای خودم (این بود که قبل از گوشی های هوشمند و یا کامپیوتر). من دقیقا نمی به یاد داشته باشید زمانی که کانال من شروع به کشش, اما زمانی که آن را به من می دانستم که آپلود چیزی بود که من می خواستم به طور مداوم سعی کنید و انجام دهید. من نمی توانم به وضوح صحبت می کنند به موفقیت و چرا از آن راه آن رخ داده بود اما از همان آغاز وجود دارد یک حس واقعی از جامعه است.

من درمان کانال یوتیوب من به عنوان یک محل که در آن من می تواند به طور مستمر بهبود بخشد یا در نواختن گیتار, آموزش ویرایش و همگام سازی ویدئوها در نرم افزار Adobe Premiere و بعد از یادگیری چگونه به تولید و لایه GarageBand.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

با COVID-19 هیچ هنرمندان در تور هستند. چگونه است که تمام انزوا تجربه شده است برای شما ؟
انزوا و احساس نمی کند که از روی حیله و تزویر برای اولین بار در. من شده است به طور مداوم یادآوری چگونه انسان آن است که به روند کارهای متفاوت از فرد بعدی به ما از طریق همه از این. در ابتدا من یک شیرجه عمیق از خلاقیت است. من تا به حال برخی از نشان می دهد اندود شده تا در سال 2020 — اولین بار من میخوام روی صحنه در نزدیک به سه سال است که بدیهی است که به طور ناگهانی لغو شد.

من فکر کردم من به سرعت آن را پذیرفته و نقل مکان کرد تنها به درک من می خواهم به این روند آن را کمی بعد. درک غم و اندوه در همه کوچک و بزرگ راه های آن را ارائه خود را در روز به روز شده است برای من. من احساس می کنم واقعا سپاسگزار قادر به سعی کنید و درک احساسات از طریق موسیقی که به نوعی همیشه یک قطب نمای داخلی برای من. اگر هر چیزی وجود دارد که این بیماری همه گیر است برجسته داخلی جهان من نادیده گرفتن بار بیش از من می خواهم به اعتراف. وجود نور و تاریکی وجود دارد و این تغییرات بسته به روز است. این یک چالش منحصر به فرد برای گوش دادن به آنچه در جریان است در داخل و احترام آنچه در آن به شما گفتن.

آنچه در آینده بعدی برای شما ؟ چه می توان انتظار داشت ؟
من همچنان به نوشتن آهنگ های جدید و برنامه ریزی برای انتشار یک پروژه در ماه اوت است.

سازمان دیده بان منشور جایزه مجازی جوایز ارائه شده در چهار شنبه, جولای 23 در 8 p. m. و در PrismPrize.com یا @PrismPrize در Facebook, Twitter و YouTube.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Follow @CJancelewicz

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>