داش دفع Royals در ضربات پنالتی به پیشرفت در NWSL چالش جام

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

دروازه بان جین کمپبل پانچ دور ورو بقوت تلاش و هوستون داش پیشرفته به چالش نیمه نهایی جام 3-2 در ضربات پنالتی پس از قرعه کشی گل شب جمعه برابر یوتا Royals.

چهارم-کشت داش را بازی پورتلند خار صبح روز چهارشنبه برای یک نقطه در فینال ملی فوتبال زنان از مسابقات.

تحت قوانین مسابقات بازی رفت و مستقیما به ضربات پنالتی به جای اضافی دوره. این بازی فقط دوم در NWSL تاریخچه برای رفتن به مجازات پس از سال 2016 لیگ قهرمانی بازی.

امی رودریگز افتتاح شد در ضربات پنالتی برای پنجم-کشت یوتا اما آمار میره. کمپبل یقین مسجل آن داش در بقوت تلاش.

سازمان دیده بان | کمپبل را متوقف می کند داش Royals:

سوفی اشمیت از Abbotsford, B. C., کریستین Nairn و راشل دالی سیتی به ثمر رساند در حالی که جین کمپبل تنها مورد ضرب و شتم دو بار به عنوان هوستون سیم یوتا 3-2 در ضربات پنالتی برای پیشبرد به مرحله نیمه از NWSL چالش جام. 7:21

این تیم همچنین ملاقات برای باز کردن مسابقات و بازی را 3-3 قرعه کشی. این تیم وارد جمعه شب مطابقت با یکسان 1-2-1 سوابق.

بقوت تا به حال یک فرصت خوب را در یک ضربه آزاد در اوایل بازی اما کمپبل که خورشید در چشمان او بود قادر به گرفتن یک دست بر روی توپ برای صرفه جویی در. Nichelle پرنس تلاش برای هوستون در اواخر نیمه اول آمار ارسال.

هوستون با عزم راسخ برای شروع نیمه دوم اما نمی تواند نمره. کریستین نیرن رایگان و پا زدن در 82 دقیقه بود و فقط پس از یوتا راشل Corsi خراب راشل دالی به عنوان او به سرعت از سوی این هدف است.

متحده آمریکا تیم ملی مدافع کلی اوهارا آغاز شده برای Royals برای اولین بار در این مسابقات پس از بازگشت از یک آسیب است. او subbed در شکستن.

یوتا مدافع الیزابت توپ خارج از بازی در نیم باز به عنوان یک احتیاط با آنچه در ظاهر به یک پای چپ آسیب است.

پیش از آن در روز هشتم-کشت خار مسجل یک نقطه در نیمه نهایی با یک تعجب آور 1-0 پیروزی بر بالای کشت کارولینای شمالی, شجاعت دو در زمان دفاع لیگ قهرمانان.

مرحله گروهی مشخص بذر برای این لیگ هشت تیم است. نهم به اورلاندو, غرور, انصراف از مسابقات قبل از آن آغاز شده و پس از تعدادی از بازیکنان آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

دو دیگر یک چهارم نهایی شد برای شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>