داده ها تقسیم بر coronavirus نشان می دهد در پشت صحنه تف بین Cuomo, de Blasio

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Gov. Andrew Cuomo and Mayor Bill de Blasio | Getty Images

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو و شهردار, بیل د Blasio | گتی ایماژ

شهردار بیل د Blasio است که در تاریکی نگه داشته در مورد داده های دولت جمع آوری هر روز در حوادث coronavirus در شهر نیویورک است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو است stonewalled شهرستان در سالن تلاش خود را برای به دست آوردن اطلاعات در موارد مثبت و متعاقب آن مرگ و میر ناشی از Covid-19 پس شهردار اخیر تعهد به چین اطلاعات قبل از ساخت آن را در خود روزانه اخبار همایش ها با توجه به سه نفر آشنا با این موضوع.

تبلیغات

“از آن شده است به چالش کشیدن برای دریافت شماره” روزانه مرگ و میر در سراسر پنج بخش نیویورک گفت: یک منبع که نخواست نامش فاش شود به منظور صحبت آزادانه در مورد آخرین شکاف بین این دو انتخاب کرد. “آن را در آینده مطابق زمان تکرار درخواست ها پاسخ داده نمی شود و آن را یک دانشمند موشک به فرض که آن را در حال برگزار شد فرماندار اعلام نماید.”

فرد دیگری گفت: دولت خودداری اعداد تا کومو باعث می شود آنها را در خود روزانه کنفرانس های مطبوعاتی وادار به شهردار یا برگزاری جلسات بعد در روز و یا در حال حاضر متفاوت با دفعات مشاهده شده است.

د Blasio انجام شده بود خود را در جلسات حدود 5 بعد از ظهر هر روز اما آنها را نقل مکان کرد تا به صبح روز بعد از هفته گرفتن ناودان با اخبار منفی در حالی که کومو را در اواسط صبح و جلسات توسعه وفادار و عاشقانه زیر است.

روز جمعه در ایالت نیویورک گزارش 92,384 موارد و 5,663 مرگ و میر در شهر نیویورک در وب سایت خود را در حالی که در شهرستان, سایت شمارش 94,409 موارد در سراسر پنج بخش نیویورک و 5,429 مرگ و میر. هر دو سایت در حال به روز رسانی روزانه.

دولت وزارت بهداشت اشاره کرد در آن Covid-19 ردیاب که در آن مرگ و میر اطلاعات “ممکن است منحرف کمی از نیویورک مرگ و میر اطلاعات” به عنوان دولت آمار و ارقام منعکس کننده مرگ و میر در بیمارستانها و خانه های سالمندان و دیگر مراکز بهداشت و درمان گزارش شده به این سازمان روزانه.

“نیویورک, وزارت بهداشت, و بهداشت روانی متکی بر داده های مختلف سیستم” آن را اعلام کرد.

د Blasio را سخنگوی Freddi گلدشتاین گفت: این شهرستان پایگاه های خود را در تعداد اطلاعات خود را از وزارت بهداشت و معاینات پزشکی. اعداد در ابتدا از نزدیک تراز وسط قرار دارد اما فاصله رشد کرده است در روزهای اخیر.

“ما به معنای واقعی کلمه متکی به دولت به ما داده چرا که ما اصلا آن را در آینده به ما به طور مستقیم. بنابراین دولت برای تماس هر روز در شهرستان. آنها توافق کرده اند که برای انجام این کار” گلدشتاین گفت.

کومو را پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>