دیوید Linley انشعابات از همسر سرنا به عنوان یکی دیگر از طلاق سنگ سلطنتی

Category: دیلی بیست Comments: No comments

ملکه مواجه است و در عین حال بیشتر خانواده شکستگی پس از اعلام این که محبوب او برادرزاده دیوید Linley, مبلمان-ساخت پسر ارشد او در اواخر خواهر شاهزاده خانم مارگارت به طلاق سرنا را از 25 سال است.

The Daily Mail گزارش داد یک سخنگوی این زوج گفت: “ارل و کنتس از Snowdon باید دوستانه توافق کردند که ازدواج آنها به پایان رسیده و آنها باید طلاق گرفته است.

“آنها بپرسید که مطبوعات احترام به حریم خصوصی خود و خانواده خود را.”

آخرین سلطنتی بمب می آید فقط یک هفته پس از ملکه ارشد نوه پیتر فیلیپس اعلام کرد او در تقسیم از همسرش, پاییز, و کمک می کند تا علامت 2020 به عنوان یکی دیگر از سال وحشتناک برای royals.

دیوید و سرنا ازدواج در سال 1993 و دارای دو فرزند جوان وایکانت چارلز آرمسترانگ جونز 20 و خانم مارگاریتا آرمسترانگ جونز, 17. داود به ارث برده عنوان ارل از Snowdon در مرگ عکاس پدر تونی Snowdon در ژانویه 2017.

دیوید Linley, به عنوان او را دوست دارد به شناخته شده حرفه ای, 21st در خط به تاج و تخت اما به عنوان یک نوه از جورج ششم در دایره درونی از اعضای خانواده سلطنتی است. او مهمان مکرر در Sandringham و Balmoral و یک دوست خوب از پسر عموی خود شاهزاده چارلز.

ملکه گفت: “غمگین” توسط اخبار زناشویی خود را شکستن تا امروز.

با وجود اینکه بسیار ثروتمند (سرنا پدر وایکانت Petersham کار در لندن صاحب ملک و داود معروف به فروش می رسد Les Jolies Eaux مادرش شاهزاده خانم مارگارت خانه در این جزیره کارائیب از hostel green house coffee bar برای $3m در سال 2000 به یک سرمایه گذار) به Linleys شد مشهور خود را فروتنانه زندگی با دیوید اغلب خال خال دوچرخه سواری در اطراف لندن در زرد hi-vis جلیقه.

یک منبع گفت: ایمیل های روزانه که هیچ کس دیگری درگیر شد در تقسیم و اضافه کرد: “سرنا بیشتر وقت خود را صرف در گلاسترشر. او زندگی می کند در کنزینگتون. این یک رانش آهسته از هم جدا. من فکر می کنم انگیزه ای برای تقسیم است با او اما او بسیار غمگین در مورد آن.

“این است که به سختی برای دیوید. همه شگفت زده شده است. حتی اگر همه چیز کامل نیست بین آنها هر دو بسیار خانواده گرا. تمرکز اصلی خود را در حال حاضر خواهد بود در تضمین این که دو فرزند خود را و آنها را به باقی می ماند یک واحد خانواده حتی اگر آنها دیگر با هم زندگی می کنند به عنوان یک زن و شوهر.”

این Linley طلاق خواهد بود یکی دیگر از ضربه تلخ برای ملکه با سلطنت هنوز از وضعیتی وخیم از شاهزاده اندرو فقیر دست زدن به دخالت خود را با جفری اپستین و شاهزاده هری و Meghan Markle دراماتیک تصمیم به ترک خانواده سلطنتی در ماه گذشته.

این Linleys خود را در قرن 19, فرانسوی, شکار تسلیم که آنها خریداری شده در سال 1998 است. آن بود که در آن دوشس کمبریج ماندن زمانی که او بود عکس آفتاب گرفتن بی انتها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>