بوستون برونز ثابت کرده اند تا به وظیفه بازی تنگ بازی و بیرون آمدن در بالا.

دیوید Pastrnak به ثمر رساند برنده 1:14 به اضافه کاری به عنوان برونز ادامه داد: خود را قوی اجرا از اواخر با یک 2-1 پیروزی بر Edmonton Oilers در روز چهارشنبه.

Pastrnak فرستاده شد در کینگ عبور از دیوید Krejci و جمع جن را از طریق پاها از Oilers دروازه بان مایک اسمیت برای 43 هدف از این فصل است.

“من فکر می کنم ما در حال استفاده می شود به بازی آن نوع از بازی ها در حال حاضر آن را به هیچ چیز غیر معمول برای ما” گفت: برونز دروازه بان Tuukka Rask که ساخته شده 28 صرفه جویی برای پیروزی. “ما می دانیم که ما می توانیم بازی که از نوع بازی است که می آید با تجربه در پلی آف و همه چیز را برای ما, پس از آن هیچ مشکلی برای ما.

“هنگامی که شما حرکت می کند و نزدیک به پلی آف این بازی در حال رفتن به تبدیل شدن به بیشتر تنگ چک بنابراین شما بهتر است به آن استفاده می شود.”

سازمان دیده بان | برونز ابتدا توسط Oilers در عهد عتیق:

پس از هدف قرار دادن یک پست در, سوم, David Pastrnak به ثمر رساند برنده بازی را در وقت اضافه به بوستون 2-1 برنده. 1:26

پاتریس برگرون نیز به ثمر رساند برای برونز (38-11-12) که برنده چهار مستقیم و رفته 10-1-0 در گذشته 11 گردش.

“به طور معمول زمانی که ما در بهترین حالت آن را یک کم بازی به ثمر رساند و ما را به زور به تیم دیگر برای ماندن در این بازی گفت:” بوستون سر مربی بروس کسیدی. “من به ادمونتون مقدار زیادی از اعتبار آنها انجام داده ایم که به تازگی آنها می دانند که آنها نور را در صف خود را خیلی خوب به لیگ آمریکا به آمده و انجام آن کار است.”

سام Gagner پاسخ برای آسیب-سرند Oilers (32-21-7) که دیدم دو بازی برنده خط خط جامعی به عنوان آنها همچنان به مبارزه بدون خدمات از کاپیتان کانر McDavid و چند تن دیگر به طور منظم.

“آن را با ارزش نقطه برای ما, اما آنچه که ما می خواهم به یاد بگیرند که از این بازی این است که ما نیاز به برخی از تکبر راه رفتن در اوایل” Gagner گفت. “ساخت بازی می کند تحت فشار و داشتن اعتماد به نفس با جن در اولین دوره را به مجموعه ما بهتر است. اما ما چیتی راه ما را به یک نقطه. وجود دارد مقدار زیادی به مثل در برابر واقعا تیم خوب است.”

بوستون به خود جلب کرد اولین خون هشت و نیم دقیقه به افتتاح دوره به عنوان براد Marchand کردم آن را از طریق به برگرون در حافظه و او را ضرب و شتم اسمیت با یک ماهرانه deke برای 27th, هدف از این فصل است.

برونز تا به حال 10 عکس در شبکه در حالی که ادمونتون تنها قادر به هدایت دو سمت Rask.

ادمونتون تبدیل جداول در ساعت شات با 18-9 لبه در دوره دوم اما آن باقی مانده است یک هدف بازی را از طریق 40 دقیقه است.

Oilers بسته بازی کردن در بازی قدرت چهار دقیقه به دوره سوم به عنوان Gagner نوک یک اتان خرس شات بالا بیش از Rask و برای پنجمین بار در این فصل است.

بوستون تا به حال با شکوه شانس برای برنده شدن در این بازی با چهار دقیقه به بازی سوم اما Pastrnak آمار پست در نهایت قرار دادن بازی به وقت اضافی.

هر دو تیم هستند پشت در عمل در روز جمعه به عنوان برونز در کلگری به صورت شعله های آتش و روغن صنعتی میزبان مینه سوتا وحشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im