DavidsTea فایل برای ورشکستگی حفاظت در حالی که مذاکره با صاحبخانه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

DavidsTea است که به دنبال دادگاه حفاظت از طلبکاران بنابراین آن را می توانید در ادامه عامل در حالی که آن را restrutures و قصد دارد تا یک تعداد قابل توجهی از فروشگاه خود را.

مونترال-بر اساس شرکت گفت: از آن خواهد شد به دنبال یک نظم در کبک برتر دادگاه اجازه می دهد تا آن را به بازسازی زیر شرکت طلبکاران ترتیب عمل می کنند.

همچنین این برنامه به دنبال دستور مشابه آن در ایالات متحده تابعه تحت فصل 15 از ورشکستگی در ایالات متحده کد.

این شرکت گفت: در طول این فرایند تجدید ساختار این برنامه به ادامه عامل آنلاین از طریق davidstea.com و خود فروشی و توزیع, کانال های که لوازم فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها.

زنجیره ای فروشگاه بسته شده اند پس مارس 17 با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“تحول در مدل کسب و کار ما لازم است به موقعیت این شرکت برای بازگشت به سودآوری” رئیس امور مالی فرانک Zitella در بیانیه ای گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus: فرانک و بلوط آخرین کانادا خرده فروش لباس به فایل برای طلبکار حفاظت

“DavidsTea را تجربه کرده است چند سال کاهش در آجر و ملات فروش و ارسال COVID-19 خرده فروشی محیط زیست ایجاد چالش های قابل توجهی برای ما منحصر به فرد در فروشگاه تجربه مشتری.”

آن را هشدار داده بود در اواسط ماه ژوئن که آن را تا به حال پرداخت اجاره در هر یک از فروشگاه های مه و ژوئن و که آن را ممکن است به دنبال رسمی بازسازی.

Zitella گفت: این امر به دنبال مطلوب تر شرایط اجاره نامه از صاحبخانه و در نهایت ممکن است خاتمه “تعداد قابل توجهی” از آن 222 اجاره.

DavidsTea بنیانگذار و مدیر اجرایی موقت, هرشل سگال گفت: او پشیمان تاثیر که بازسازی خواهد شد که در آن کارکنان.

“این فوق العاده دشوار است تصمیم به گرفتن اما یک ضرورت است برای اطمینان از زنده ماندن طولانی مدت شرکت ما” سگال اضافه شده است.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>