دیویس بایرن هم تیمی های همین Black Lives Matter بازوبند اینچ نزدیک به عنوان

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

پوشیدن سیاه و سفید “زندگی” موضوع بازوبند بایرن مونیخ آمد از یک هدف را به ضرب و شتم بایر لورکوزن 4-2 و یک گام دیگر به سوی یک رکورد گسترش هشتم متوالی تیمشان در روز شنبه.

Robert Lewandowski به ثمر رساند بایرن چهارم به ادعای خود 30th, هدف از این فصل توسط توماس مولر که در حال حاضر دارای 20 کمک می کند. اما هر دو بازیکن بودند رزرو در نیمه اول و بعدی را از دست ندهید بازی برابر بوروسیا مونشنگلادباخ با توجه به تجمع از کارت زرد.

لورکوزن بازیکنان نیز عینک سیاه بازوبند به عنوان هزاران نفر از مردم در سراسر آلمان با حضور ضد نژادپرستی تظاهرات در پی پلیس به قتل جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید در مینیاپولیس در مه 25.

سرعت کانادا بین المللی Alphonso دیویس آغاز شده که در معمول خود را چپ fullback موقعیت بین المللی کینگزلی Coman پایین پهلو باعث لورکوزن مشکلات.

دیویس’ سرعت درو دو خطا که منجر به لورکوزن کارت زرد در نیمه اول. او همچنین برش های خطرناک عبور خود را در جعبه مجازات در 34 دقیقه است.

19 ساله سابق ونکوور Whitecap در بر داشت خود را در برابر 17 ساله Florian Wirtz به عنوان لورکوزن به عنوان یکی از سه جایگزین برای باز کردن نیمه دوم. آن مشخص شده Wirtz چهارم لیگ ظاهر.

در اوایل نیمه دوم دیویس با استفاده از چرخ خود را به برش عبور خط به یک مهاجم لورکوزن در مقابل هدف و نیروی یک شات از یک زاویه بد بود که خارج از هدف. در دقیقه 51 او snuffed یک حمله دیگر توسط dispossessing یک بازیکن لورکوزن در لبه بایرن پنالتی جعبه.

علامت تجاری اجرا

چهار دقیقه بعد دیویس شد و در جای مناسب در زمان مناسب به عنوان یک هدف محدود هدر توسط لورکوزن را در آرژانتین به جلو لوکاس Alario منعکس کردن خود را به عقب و به لمس.

دیویس ساخته شده است یک علامت تجاری اجرا پایین سمت چپ پهلو در دقیقه 61 تنها برای دیدن Coman را لمس اجازه دهید او را در مقابل هدف.

دیویس برنده نبرد نوجوانان در 82 دقیقه, سرقت توپ Wirtz در پهلو به راه اندازی یک حمله دیگر.

دیویس که مانند هم تیمی های خود عینک سیاه زندگی مسائل بازوبند آمد در 85 دقیقه است. او جایگزین لوکاس هرناندز 80 میلیون یورو ($121 میلیون دلار آمریکا) باشگاه-ثبت امضای او است کمک به نگه داشتن بر روی نیمکت.

بایرن با بازیکنان گرم پوشیدن ضد نژادپرستی تی شرت در لورکوزن که در آن خانه تیم تا به حال به انجام بدون ستاره جوان کای Havertz با توجه به مشکلات عضلانی.

آن را نیز تا به حال برای انجام این کار بدون طرفداران, عنوان تمام بوندسلیگا بازی ها در حال پخش بدون حامیان میان سخت اقدامات بهداشتی در برابر coronavirus.

مهاجم لورکوزن لوکاس Alario را باز کرد به ثمر رساند در نهمین دقیقه خنک ماندن به ضرب و شتم مانوئل نویر در پست نزدیک با خارج از خود را بوت. این linesman خود را برداشته پرچم آفساید اما هدف داده شد و پس از یک ور چک کنید.

دفاعی شکست

سمت خانه به خوبی تا زمانی که لئون Goretzka راه اندازی کینگزلی Coman به تساوی در 27th به ثمر رساند و سپس خود را در یک ضد حمله در 42nd.

هنوز هم وجود دارد زمان قبل از شکستن برای سرژ Gnabry به چنگ بایرن را, سوم, بلند کردن توپ بیش از ‘حافظ Lukas Hradecky.

هر چند کنار او بازی کرده بود و برای اولین بار نیم ساعت لورکوزن مربی پیتر Bosz واکنش نشان داد و با سه تغییر در شکستن.

اما یکی دیگر از اشتباه دفاعی قبل Lewandowski هدف در 66 قدرتمند هدر از مولر را کاملا قرار داده شده عبور.

17-year-old Florian Wirtz ترمیم برخی از غرور و افتخار برای لورکوزن با درخشان پایان گذشته نویر در 89. او جوانترین هدف-گلزن در بوندسلیگا.

بایرن منتقل 10 نقطه روشن از بوروسیا دورتموند با نهمین پیروزی متوالی. دورتموند شد میزبانی هرتا برلین بعد. چهار دور باقی می ماند پس از آخر این هفته بازی.

همچنین در آخرین محل پادربورن ادعا 1-1 قرعه کشی در 10-مرد لایپزیگ ماینز را شکست داد اینتراخت فرانکفورت 2-0 دور در دربی و فورتونا دوسلدورف به خود جلب کرد با Hoffenheim 2-2.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>