د Blasio تماس از خشونت کومو پذیرای اصلاحات از پلیس و قانون در پی هرج و مرج نیویورک تظاهرات

New York City Mayor Bill de Blasio | AP Photo

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio | AP Photo

نیویورک — شهردار بیل د Blasio به دنبال دفاع از هر دو معترضان و پلیس و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نشانه حمایت از یک مدت طولانی به دنبال عدالت کیفری اصلاحات پس از موجی از درگیری های خشونت آمیز در شهر نیویورک در شب جمعه به عنوان قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس شده و هزاران نفر به خیابان ها در شهرستانها در سراسر ایالات متحده

تصاویری از خودروهای پلیس به آتش کشیده شد و ماموران با حمله به معترضان در بروکلین در سراسر رسانه های اجتماعی در طول شب و صبح زود در میان هرج و مرج تظاهرات که صدها نفر از معترضان و پلیس مجروح و در بیمارستان بستری کردند. د Blasio گذاشته برخی از سرزنش ملی تظاهرات در پای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات

“وجود دارد یک چشم انداز مثبت در تنش و نفرت و بخش پس از [تهمت] آمد” شهردار گفت: در پاسخ به سوال خبرنگار شنبه. “این فقط یک واقعیت است.”

اما او خود را صرف شنبه نشست خبری از پلیس و معترضان در حالی که خواستار تجاوز در هر دو طرف کشته شدند.

“شب گذشته دشوار وضعیت پیچیده” د Blasio گفت. “این تعهد ما به عنوان یک دولت شهر آن را NYPD تعهد برای پیدا کردن بهترین راه ممکن برای حفظ صلح برای محافظت از هر کس به اجتناب از هر چیزی است که اجازه می دهد تا به خشونت بیشتر رخ می دهد. اما این نیز به معنای به رسمیت شناختن است که هر عمل پرخاشگرانه نسبت به مسالمت آمیز تظاهرات می فرستد دقیقا پیام اشتباه است.”

فلوید 46 ساله ایرانی درگذشت این هفته پس از مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. فلوید نهایی عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” دامن زده خاص, خشم, در, نیویورک, نامزد نهایی عبارت از اریک گارنر که پس از قرار دادن در غیر قانونی سبد توسط یک افسر NYPD در سال 2014.

د Blasio گفت: او را به انجام یک بررسی مستقل از پلیس در پاسخ به این اعتراضات با جزئیات بیشتر برای آمدن بیش از آخر هفته. کومو گفت: او پرسید که دادستان کل Tish جیمز — که نماینده یک منطقه بروکلین در شورای شهر که دیدم برخی از جمعه بدترین خشونت — به انجام تحقیقات پلیس پاسخ.

“وجود خواهد داشت افرادی که انتقاد از پلیس وجود خواهد داشت افرادی که انتقاد معترضان” فرماندار گفت. “به همین دلیل من فکر می کنم هوشمند راه رو به جلو است بیایید یک بررسی مستقل اجازه دهید بفهمند که چه اتفاقی افتاده است.”

کومو نیز تحویل مستقیم ترین وعده های او ساخته شده تا کنون بر اصلاح ستیز پلیس افشای قانون شناخته شده به عنوان 50-a است که عدالت کیفری طرفداران می گویند سپر پلیس از انتشار ماموران انتظامی سوابق. موضوع فوران پس از جلب مرگ زمانی که مقامات منتخب و طرفداران خواستار سوابق افسر سابق دانیل Pantaleo که سبد از جلب منجر به استاتن آیلند مرگ انسان — فشار د Blasio اداره مبارزه با استناد به این قانون دولت است.

در گذشته کومو منابع بیشتر شده است در مورد چگونگی قانون نیست و به عنوان اتصال به افرادی مانند de Blasio می گویند آن است و منابع خود را به آن را به سادگی بهانه ای برای جلوگیری از تصمیم گیری های دشوار. او تکرار شده است که استدلال در روز شنبه.

“من باور نمی کنم 50-یک به عنوان یک موجود قانون منع افشای,” او گفت:. “من انجام داده اند وکیل نظرات است که می گویند که. من فکر می کنم محلی و مقامات منتخب در سراسر کشور می تواند انتشار انضباطی پرونده حتی با موجود 50-قانون اگر آنها می خواستند. من فکر می کنم آنها نمی خواهند به طوری که آنها می گویند: “من نمی توانم.'”

د Blasio, سخنگوی Freddi گلدشتاین گفت: فرماندار نظرات گیج کننده است.

“اگر او را باور نمی کند آن را ممنوع افشای سپس چرا او نیاز به اصلاح آن؟” گلدشتاین گفت. “شهردار دیروز گفت این قانون باید لغو و جایگزین شده است.”

NYPD همچنین ابراز حمایت خود را برای به روز رسانی 50-یک.

“NYPD به مدت طولانی حمایت برای اصلاح قانون” گفت: NYPD سخنگوی گروهبان جسیکا jeff schuster در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “گروه مدیران باید صحبت علنی در مورد نیاز به انصاف و شفافیت در قانون و شهادت در آلبانی در حمایت از اصلاحیه برای به انجام رساندن آن است.”

فشار است که به احتمال زیاد برای به دست آوردن جدید ضرورت در پی جمعه شب هرج و مرج است.

افسران اسپری فلفل تظاهرکنندگان از جمله دولت Assemblymember دیانا ریچاردسون و سناتور ایالت Zellnor Myrie. فیلم های گرفته شده با پلیس در پاسخ به شدت به این تظاهرات از جمله یک پلیس در حال حرکت خودرو باز کردن درب مسافری و قابل توجه یک معترض و یک افسر دیگر به زور تنه زدن یک زن به زمین.

کمیسر پلیس درموت شیا گفت: برخی از معترضان وارد با پنجه بوکس حداقل یک لود اسلحه گرم و کوکتل مولوتف که یکی از آنها پرتاب شد در یک پارک پلیس ون با چهار افسر داخل. اداره پلیس ساخته شده 200 بازداشت.

“ما به طور کامل متعهد به حمایت از حق عموم جمع آوری, به, اعتراض به آزادی بیان” شیا در کنفرانس مطبوعاتی گفت:. “اما در همان زمان ما باید تحمل صفر برای افراد به دنبال آسیب رساندن به هر کسی.”

د Blasio که مبارزه برای شهردار در پیام پلیس اصلاحات است در دفاع از اقدامات پلیس در طول تصدی خود به عنوان شهردار. در روز شنبه او متنبه افسران بودند که بیش از حد تهاجمی و انتقاد از فرهنگ نژاد پرستی است که نفوذ از طریق اجرای قانون و جامعه در سراسر کشور.

“وجود دارد یک سم ساختاری نژادپرستی” د Blasio گفت. “این ثابت شده که زندگی مردم از رنگ های روزمره در این کشور در این شهر است.”

او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است دامن زده شعله های آتش که اختلاف پس از مصرف ،

“رئیس جمهور ایالات متحده کمک به ایجاد این جو و این تراژدی در اینجا” شهردار گفت.

اما به عنوان شهردار de Blasio ثبت در پلیس اصلاحات کاهش یافته است کوتاه از امید عدالت کیفری طرفداران.

در سال 2013 او بر روی پلت فرم از توقف-و-frisk که یک قاضی فدرال حکم داد unconstitutionally هدفمند سیاه پوست و لاتین در مردان است. اما او مواجه انتقاد بارها و بارها امتناع دولت که آیا افسران درگیر در جلب مرگ باید اخراج می شود به جای سرزنش وزارت دادگستری ایالات متحده برای کشیدن پای خود در حال بررسی این حادثه است.

Pantaleo باقی مانده در نیروی تحت تغییر وظیفه برای سال ها و حتی جمع آوری اضافه کاری قبل از او در نهایت اخراج در 2019.

مقامات منتخب به طور گسترده ای panned اداره پلیس را از دست داده و روز جمعه تظاهرات.

“ما نمی توانیم سنگین حضور پلیس است که ما در ابتدا و قبل از هر کسی خارج بود” گفت: مدافع عمومی Jumaane ویلیامز در طول جداگانه شنبه در کنفرانس مطبوعاتی. “وجود دارد یک دیوار از پلیس است که در اینجا … این اعمال و موقعیت بود. ما در برخورد با کسانی که عزادار و کسانی که عصبانی هستند. در پاسخ به این که نمی توان یک نمایش قدرت است.”

شهرداری نامزدها نیز محکوم پلیس برای حفظ صلح است.

“NYPD باید کاهش تنش نمی فلفل اسپری قانونگذاران ایالتی و تنه زدن مسالمت آمیز معترضان,” رئیس مجلس شورای اسلامی Corey Johnson توییتی.

“شب گذشته کامل بود و در کل شکست از رهبری” حسابرسی اسکات استرینگر توییتی.

اریک آدامز سابق NYPD افسر و تنها مرد سیاه و سفید در حال حاضر در حال اجرا برای شهردار در سال 2021 نه دفاع از پلیس در یک بیانیه صادر شنبه به جای decrying سال “ما را تماشا کرده ام بی شماری از مردم سیاه و سفید در سراسر این کشور قربانی به پلیس سوء استفاده است.”

“تظاهرات که شب گذشته هستند و در عین حال یکی دیگر از تجلی که خام خشم او اضافه شده است. “زخم باز از نژاد پرستی را نمی توان نادیده گرفت.”

سالی گلدنبرگ کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید