د Blasio ایجاد یک تماس ردیابی مشورتی هیئت مدیره پس از آن تا حد زیادی نادیده گرفته شده آن مشاوره

Category: پلیتیکو Comments: No comments

New York City Mayor Bill de Blasio | Getty Images

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio. | برایان توماس/گتی ایماژ

نیویورک — شهردار, بیل د Blasio, مواجه مه با وظیفه نظارت بر گسترش coronavirus در میان جمعیت بیش از 8 میلیون نفر از مردم خواست جامعه خرید برای خود شهر ماموت تماس با ردیابی برنامه به کار می کنند. بنابراین او ایجاد یک هیئت مشورتی و انباشته آن با رهبران جامعه و کارشناسان بهداشت عمومی.

دو ماه بعد کاربران می گویند این شهر را نادیده گرفته است توصیه های کمیته را در یک موضوع مرکزی به موفقیت این برنامه: حفاظت از حریم خصوصی.

تبلیغات

این گروه تحت فشار قرار دادند و شهر را خندق Salesforce یک نرم افزار شخص ثالث برنامه ایجاد یک پایگاه داده داخلی به ساحل تا نگرانی های حریم خصوصی است که باید مانع از تلاش. که فشار همراه با توصیه های دیگر کاهش یافته است در گوش کر با توجه به 10 مشورتی اعضای هیئت مدیره صحبت کرد که به سیاست.

“آنها به خصوص علاقه مند در ورودی ما” گفت: یک عضو هیئت مدیره صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد بسته-درب رسیدگی است. “آنها می خواهند به جامعه مشورتی هیئت مدیره. در واقع آنها نمی خواهند به هیئت مدیره توصیه می کنند.”

د Blasio دولت ایجاد مدیره در مدت کوتاهی پس از اعلام این برنامه در تلاش برای برنده شدن بیش از جوامع در طول تاریخ شک و تردید از دولت است. هدف این برنامه برای پیدا کردن هر کسی که تست مثبت برای Covid-19 و پیدا کردن جایی که آنها بوده است و آنها بوده ام در تماس با, و پس از آن رسیدن به کسانی که ممکن است در معرض. هدف این است که برای متوقف کردن زنجیره انتقال — یک گام مهم در بازگشایی این شهر cratering اقتصاد و امیدوارم جلوگیری از بیمارستان ها از تاخت و تاز کردن دوباره.

این توصیه نادیده گرفته فقط آخرین بحث در این برنامه است که احاطه شده توسط سیاسی squabbling از شهردار تصمیم به قرار دادن نیویورک به بیمارستان های عمومی سیستم اتهام تلاش — عبور خود را در بخش بهداشت و درمان است که به طور سنتی به اتهام ردیابی شیوع بیماری های ویروسی. مقامات در حال اجرا این برنامه تلاش کرده اند به امن یک سطح به اندازه کافی از همکاری با بسیاری از کسانی که قرارداد Covid-19 امتناع از پاسخ به سوالات در مورد دیگران آنها در تماس با آمده. اگر میزان موفقیت را بهبود نمی بخشد شهرستان می تواند یکی دیگر از چهره خودش به نمایش گذاشت موج دوم این سقوط.

مشورتی اعضای هیئت مدیره بسیاری از آنها صحبت به شرط ناشناس ماندن گفت: آنها را تحت فشار قرار دادند به آدرس یک عدم شفافیت از دولتفقیر جمع آوری داده ها شیوه ها و مسائل مربوط به حریم خصوصی در میان دیگر ملاحظات پس از آنها شروع جلسه در مارس 13, اما این شهر کاهش یافته است به بسیاری از تنظیمات.

“ما کاملا یک برگ انجیر و شده اند وجود دارد تعدادی از موارد که در آن ما باید بسیار به شدت از صحبت کردن در مورد مسائل شده اند و به طور کامل نادیده گرفته شود” گفت: مسکن کار می کند مدیر عامل شرکت چارلز پادشاه.

اعضای تحت فشار قرار دادند برای قویتر کردن زبان, مطالب آموزشی این شهر را برای تست و ردیابی برنامه به “واقعا اطمینان مردم که اطلاعات خود را نمی خواهد با دولت فدرال” و یا شامل پرسش از وضعیت مهاجرت گفت: یک عضو هیئت مدیره. هیئت مدیره ابراز نگرانی در زمانی که بهداشت + بیمارستان, بیمارستان های عمومی سیستم اشاره کرد که مردم اطلاعات را به اشتراک گذاشته نمی شود با دولت فدرال از جمله یخ — مگر اینکه توسط قانون مورد نیاز.

“اگر شما می توانید ایجاد این اعتماد در سیستم سقوط خواهد کرد” این عضو هیئت مدیره گفت.

جکی بری, معاون اجرایی مدیر تست و ردیابی برنامه گفت: شهرستان طول می کشد محرمانه به طور جدی اما نمی تواند اجرا گرفتار قانون اگر آن پایین می آید به آن است.

“شهر نگه می دارد همه از این اطلاعات کاملا محرمانه است. توقف کامل,” او گفت: با استناد به حمایت های حقوقی و کدهای سلامت در این کتاب است. “هر کسی می تواند چرخش هر فرضی آنها می خواهند اما ما یک سابقه و ما با استفاده از همه تجربه است که ما را به این برای مبارزه با این ویروس است.”

او با رد این ایده که این شهرستان در بخش بهداشت و درمان نه بهداشت + بیمارستان توسط آژانس با سابقه با اشاره به بیمارستان شهری سیستم توانایی برای محافظت از اطلاعات بیمار و همکاری خود را با وزارت بهداشت و درمان.

“ساخت این تمایز بین وزارت بهداشت و H+H نادان است, چگونه آن را اجرا کنید و چگونه آن را در حال اجرا,” او گفت:.

این شهرستان که مبارزه با یک احضاریه برای مورد خاص اطلاعات براي گفت و در عین حال حفظ حریم خصوصی کارشناسان و طرفداران هشدار داد که رفتن به دادگاه است یک پیشنهاد پر مخاطره.

داده ها در یک شهر ساخته شده در پایگاه داده خواهد بود بهتر عایق از احضاریه زیر اطلاعات سلامت, سیاست, قوانین و گفت: James هاج مدیر مرکز سلامت عمومی قانون و سیاست در دانشگاه ایالتی آریزونا.

“اطلاعات برگزار شد در رسانه های اجتماعی و یا سایت های دیگر مانند Salesforce ممکن است لذت بردن از همان حمایتهای قانونی از احضاریه با وجود مشابه منافع حفظ حریم خصوصی افراد داده,” او گفت:.

Salesforce کاهش یافته است به نظر. این شهر نمی خواهم بگویم چقدر از آن است که پرداخت این شرکت و قرارداد است نه در ضبط با شهرستان حسابرسی ،

دولت در دفاع از خود با استفاده از Salesforce گفت: در خانه بهداشت عمومی پایگاه داده ندارد قابلیت مدیریت نظارت روزانه و خدمات حمایتی “در این مقیاس است.”

اعضای هیئت مدیره استدلال می کنند در حال حاضر زمان برای ایجاد این تغییر به عنوان Covid-19 موارد در اوایل مارس سطح و یا در مورد کمتر از 300 مورد جدید در هر روز با توجه به داده های اخیر از این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

“من باور نمی کنم آن را حس می کند به صرف پول با موسسات خصوصی هنگامی که ما می توانید آن را در خانه” یکی از اعضا گفته. “ما نمی توانیم [Covid-19 مثبت مردم] در همان سیستم که نابرابر. من ترجیح می دهم یک فرایند گرفتن آن را در خانه.”

یکی دیگر از مشاوران عضو هیئت مدیره گفت: به عنوان آن می ایستد در حال حاضر او نمی خواهد تشویق مردم در جامعه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با یک شهر-استخدام تماس با تحقیقی.

“من می خواهم صادقانه به آنها بگویید که آیا به آنها بگویید که هر چیزی را,” او گفت:. “به آنها بگویید locations, اما نه مردم.”

عدم حمایت از حریم خصوصی است که چرا اعضای هیئت مدیره تحت فشار قرار دادند بهداشت + بیمارستان به ساخت خود شبکه داخلی و دولت یک موقعیت در نیویورک S 8450b/A10500aلایحه معرفی شده توسط دولت از سوی دیگر ، Gustavo ریورا و Assemblymember ریچارد Gottfried به نوار Covid-19 تماس با ردیابی داده ها از استفاده برای هر هدف دیگر.

دفتر شهردار گفت: آن کار کرده است با قانونگذاران در این لایحه و در آن گفت: هیئت مشاوران این پشتیبانی از این لایحه قصد با وجود “خاص تهیه پیش نویس مسائل است که ما در حال کار برای حل و فصل.”

Gottfried گفت: این شهرستان رسیده روز چهارشنبه با نگرانی خود را دو روز پس از کمیته بهداشت و درمان برگزار شد آخرین نشست.

“ما امیدوار به آدرس این نگرانی به بهترین شکل ممکن با توجه به مدت زمان بسیار کوتاه قاب برای بیشتر متمم در این مرحله گفت:” POLITICO.

د Blasio دولت خواسته برای نگه داشتن بر روی داده ها برای یک مدت زمان طولانی تر از این لایحه در حال حاضر اجازه می دهد تا بیش از نگرانی های که در حال حذف کردن داده ها قبل از موعد مقرر می تواند “سهوا مانع ما پاسخ” بری گفت.

“هستند بسیاری از سوالات در مورد شیوع این ویروس است که آن را برای ما مهم است به نگاهی به جزئیات است که لایحه” او گفت:.

هیئت مشورتی نگرانی های مرکب با داخلی دشمنی ناشی de Blasio زمانی که او واگذار وزارت بهداشت کنترل از تماس با ردیابی این شهر به بیمارستان های عمومی سیستم “muddying بهداشت عمومی قانون” دو عضو گفت.

اعضای هیئت مدیره گفت: وجود چندین کارکنان که کار را برای وزارت بهداشت و درمان, اما اساسا آب توسط بهداشت + بیمارستان و ساخت خطوط قدرت مشخص نیست.

“این یک نبرد از دست دادن” گفت: یک عضو هیئت مدیره. “گرفتن کنترل دور از [وزارت بهداشت و درمان] و با داشتن این نهاد به نام تست و ردیابی و H+H مسئول باعث سردرگمی واقعی در مورد کسی که قرار است به سوالات پاسخ دهد.”

اعضای هیئت مدیره نیز butted سر با رهبران شهر بیش از چگونه داده ها جمع آوری شد و به ترویج. برخی استدلال شهرستان در تلاش بود تا برنامه به نظر می رسد موفق تر از آن بود. این شهر تصمیم گرفتند به استفاده از یک “آبشار نمودار” را به نشان می دهد که در آن مردم سقوط از روند مانند چیدن نیست تا گوشی از اتمام مصاحبه یا ارائه ثانویه اطلاعات تماس.

“بهترین کار این است که به عنوان شفاف که ممکن است در به اشتراک گذاری داده اما در نمایشگاه تجزیه و تحلیل داده ها” انسی ال-صدر یک هیئت مشورتی عضو و استاد اپیدمیولوژی و پزشکی در دانشگاه کلمبیا گفت: در طول یک جلسه. “تماس با ردیابی آسان نیست. به این تصور که همه چیز کامل است مفید است و منجر به از دست دادن اعتبار برای شهرستان ما است.”

تالار شهر به عقب رانده در نقد است که برنامه ناموفق است و مورد مناقشه مفهوم ریاضی خود را به صورت اریب است گفت این برنامه رسیده است و بیش از 85 درصد از 12,384 موارد آن شناسایی شده از ژوئن 1 به 4 جولای.

از آن موارد این شهر رسیده 10,579 مردم اما تنها 6,752 از آنها به اتمام مصاحبه — بازده یک مصاحبه موفق برای کمی بیش از نیمی از موارد شناسایی شده است. این شهر اعداد را به طور قابل توجهی بهبود یافته پس از تلاش آغاز شد. اما یک چهارم از افرادی که در تکمیل این مصاحبه هنوز فراهم نیست ثانویه تماس حیاتی هدف از هر گونه تماس با ردیابی برنامه.

“همه ما داده شده است و به راحتی در دسترس در وب سایت ما” د Blasio, سخنگوی اوری کوهن گفت. “من می خواهم شما را به چالش برای پیدا کردن یک محل است که به طور منظم گزارش خود را ردیابی اطلاعات با این درجه از شفافیت است.”

این شهر همچنین تلاش برای جمع آوری اطلاعات اعضای هیئت مدیره گفت.

تست و ردیابی برنامه Covid-19 داشبورد با داده ها در تعدادی از هر دو نیویورکی و بهداشت + بیمارستان بیماران تست شده برای رمان coronavirus همراه با نژادی و جغرافیایی و جنسیتی خرابی H+H بیماران. مسابقات گروه بندی می شوند به عنوان سفید, سیاه, اسپانیایی و سایر — سطل که ترک کردن swaths بزرگ از نیویورک مثل آسیایی و جوامع با توجه به یک تصویر از برنامه Covid-19 داشبورد reviewed by سیاسی.

شهرستان سالن گفت: آن را “کنترل نمی کند که آیا یا نه فردی ارائه دهندگان خدمات و پزشکان بیمارستان جمع آوری تست و مسابقه اطلاعات” و با اشاره به دولت داده از آوریل در دانه نژادی دادهاما نمی تواند توضیح دهد که چرا بهداشت + بیمارستان ها نمی تواند ما را بهتر تفکیک نژادی برای آن Covid-19 بيمار.

“بدون اطلاعات دقیق ما در تاریکی” یک عضو هیئت مدیره گفت.

که می تواند منابع محروم از مناطق است که سخت ترین ضربه.

“اگر شما به گرانول و شروع به افشای این مسائل شما نیاز به قرار دادن منابع وجود دارد,” او گفت:, و اضافه کرد در این سال بودجه ممکن است تضعیف Covid-19 تلاش. “آن را خسته کننده است. آن شده است یک تجربه خسته کننده برای بسیاری از افراد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>