د Blasio, Cuomo هدف ژوئن 8 برای فاز اول شهر نیویورک بازگشایی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Gov. Andrew Cuomo speaks during a news conference on May 27, 2020. | AP Photo

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در روز 27 مه سال 2020 است. | AP Photo

نیویورک — New York شهرستان را اولین گام خود را در یک راه طولانی برای بهبود اقتصادی با اولیه بازگشایی هدفمند برای ژوئن 8 رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و شهردار, بیل د Blasio جمعه اعلام کرد در نادر مشترک ،

این شهر در مسیر رسیدن به همه دولت معیارهای مورد نیاز برای شروع آرامش خود را اقامت در خانه سفارش که شامل کاهش نرخ عفونت کافی بیمارستان ظرفیت و حداقل تعداد تماس ردیاب برای ردیابی این بیماری را گسترش. حمل و نقل شهری اقتدار است و همچنین آماده سازی برای هجوم کارگران — فاز یک است انتظار می رود را 400,000 بیشتر نیویورکی بازگشت به کار در موجی از صنایع است.

تبلیغات

“ما فکر می کنم همه از این می تواند انجام شود در هفته آینده” کومو گفت. “و ما را در مسیر باز هفته بعد از آن.”

صنایع میله میله برای فاز اول راه اندازی مجدد شامل تمام سایت های ساخت و ساز; لباس, الکترونیک, مبلمان, ماشین آلات چاپ و نساجی ساخت; عمده فروشی برای محصولات شیمیایی, لوازم خانگی, پوشاک و فلزات; و فروشگاه های فروش لوازم اداری, لوازم و مبلمان و کالاهای ورزشی. به طور منظم فروشگاه های خرده فروشی را تنها مجاز به ارائه منظقه و یا در فروشگاه وانت.

در یک نشست خبری تنها چند ساعت قبل از آن د Blasio کاهش یافته و به یک خاص تاریخ بازگشایی هر چند او اصرار داشت او در همان صفحه به عنوان فرماندار.

“اگر شما صاحب یک کسب و کار, شما می دانید در حال حاضر اگر شما در این دسته برای فاز یک. اما آماده و پس از آن شما می توانید اطلاعیه که از آن زمان به” شهردار گفت. “اما ما نه تنها از رفتن به آن اعلام تا زمانی که ما می دانیم که ما در حال آماده برای رفتن و من می دانم که دولت احساس می کند به همان شیوه و ما در حال هماهنگی نزدیک است.”

شهردار و فرماندار باید خود را ادامه داد دیرینه دشمنی در طول همه گیر با کومو دولت خودداری Covid-19 اطلاعات از شهرداری و اتخاذ برنامهای پاسخ پس از رد د Blasio برای نشان می دهد همین است.

اما با دولت و بودجه شهرستان در سقوط آزاد میان منجمد اقتصاد هر دو سهم تمایل به دریافت این شهرستان و دوباره در حال اجرا. دو مرد ستایش هر یک از دیگر رهبری به عنوان آنها به نظر می رسد با هم جمعه.

“با تشکر از شما به تمام تیم خود را برای کار فوق العاده ای است که اتفاق افتاده بیش از این ماه گذشته و به شما گفت: تیم ما صحبت کردن در تمام طول روز با تعداد زیادی از هدف مشترک” de Blasio روز جمعه گفت. “ما انجام داده ایم واقعا کار مهمی با همان استراتژیک همان رویکرد است.”

با وجود تعارف de Blasio و MTA که در کنترل Cuomo, sparred پیش از آن در روز بر اقتدار این طرح به جای هجوم کارگران ژوئن.

شهردار گسله آژانس برای عدم برنامه ریزی استدلال آن را به MTA به آمده تا با راه حل های وسیع شبکه اتوبوس و مترو است که آن را کنترل می کند.

“وجود دارد یک جلسه دیروز با MTA. ما هنوز هم گرفتن پاسخ ما نیاز از MTA” د Blasio گفت: پیش از آن در روز جمعه و اضافه کرد او خواهد بود صحبت کردن به MTA صندلی پت Foye بعد در روز.

که پاسخ بود با انتقاد از سارا فینبرگ موقت سر از شهرستان حمل و نقل سازمان که گفت: MTA شده است رله مربوطه اطلاعات است.

“با تمام احترام. ما هیچ ایده چه چیزی شهردار است صحبت کردن در مورد” فینبرگ گفت: در یک جمعه جیر جیر. “MTA دارای توجیه شهرستان سالن چندین بار در بازگشایی دیگری از جمله مولد جلسه برگزار فقط دیروز. اگر شهردار به سوالات او می تواند انتخاب کنید تا به تلفن و تماس با ما در هر زمان.”

اما هنوز هم وجود ندارد یک طرح از هر MTA یا شهرستان برای انتظار هجوم مسافران.

شهردار گفت که او انتظار دارد بیشتر نیویورکی را تکیه بر اتومبیل در هفته پیش رو, هر چند اکثر ساکنان خود نیست و یک وسیله نقلیه شخصی و استفاده از for-hire وسایل نقلیه است که بطور قابل توجهی گران تر از در نظر گرفتن جرم حمل و نقل.

“واقعیت این است که اگر این چیزی است که مردم راحت انجام و آنها را به گزینه ای از رانندگی آنها در حال رفتن به درایو” د Blasio گفت. “ما در حال رفتن به نگاه در هر و راه های دیگر ما می تواند کمک و حمایت از مردم وجود دارد اما چیزهایی که ما می توانید انجام دهید و برخی از چیزهایی که ما نمی تواند انجام دهد.”

کومو نیز جمعه اعلام کرد که پنج ایالت مناطق شده اند مجاز به بازگشایی یک tranche دوم از کسب و کار پس از نگه داشتن عفونت کروناویروس و بستری نرخ پایین طول اولیه خود را راه اندازی مجدد دوره است. کسانی که reopenings شامل مو به سبک آرایشگران عوامل املاک و مستغلات و بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی هر چند آنها مورد نیاز خواهد بود را به یک سری از اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از بیماری گسترش یافته است.

آنا Gronewold کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>