د Blasio می یابد و چند نفر از دوستان در کسب و کار به عنوان شهر نیویورک اقتصاد رایگان می افتد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

New York Mayor Bill de Blasio speaks to an estimated 10,000 people as they gather in Brooklyn’s Cadman Plaza Park for a memorial service for George Floyd. | Spencer Platt/Getty Images

شهردار نیویورک, بیل د Blasio صحبت می کند به حدود 10 ، 000 نفر به عنوان آنها را جمع آوری در بروکلین Cadman پلازا پارک برای یادبود جورج فلوید. | اسپنسر پلات/گتی ایماژ

به روز شده


نیویورک — بازاریابی نیویورک شهرستان, جاذبه های توریستی برای “staycations.” تعلیق اجرای باز-کانتینر قوانین در نزدیکی منزل رستوران ها و کافه ها. ادغام مبارزه تاکسی زرد-برای-استخدام وسایل نقلیه به یک صنعت جدید.

در زمان بحران عمیق یک پنل به خوبی متصل نیویورک برگزار شده توسط سالن شهر, نقشه برداری 24 صفحه طرح برای ایجاد یک اقتصاد محلی پهن توسط coronavirus بیماری همه گیر. از هنر و فرهنگ به شهرداری متعاهد مقررات این طرح — که هرگز ساخته شده و به دست آمده توسط سیاسی — نمودار یک مسیر برای صنایع در تلاش برای به دست آوردن جای پا خود را.

تبلیغات

به جای خدمت به عنوان یک بازی برنامه ریزی برای بهبود این شهرستان است به گزارش کنار گذاشته شد در مارس — آخرین تلفات شهردار, بیل د Blasio طولانی برگزار شد نفرت و بیزاری نسبت به خوبی پاشنه بلند بخش خصوصی منافع. تغییر در جهت به دنبال نگرانی های مطرح شده توسط مقامات شهرستان سالن که پنل بود “terrifyingly یکپارچه” — بیش از حد سفید و خیلی نرم افزار-کسب و کار با توجه به یک دولت رسمی آشنا با این موضوع. بنابراین de Blasio تاسیس متنوع تر بازیابی نیروی کار که هنوز به تولید هر گونه رسمی توصیه.

در حال حاضر با هیچ پایانی در چشم به همه گیر د Blasio فقدان رهبری و حسن نیت است که به خطر انداختن در حال حاضر نامشخص بهبود اقتصادی در ایالات متحده به بزرگترین شهرستان.

گذشته شهرداران تبدیل به نیویورک سرمایه گذاری املاک و مستغلات و فرهنگی بخش برای کمک به هدایت این شهرستان از طریق آشفتگی. نمرات از شرکت های همکاری با بلومبرگ دولت برای جمع آوری پول برای پایین منهتن را بازیابی پس از سپتامبر. 11. دولتی و خصوصی همکاری شکل گرفته در طول ضعف اقتصادی در سال 2011 منجر به یک فارغ التحصیل دانشگاه در جزیره روزولت. و وال استریت سرمایه فلیکس روهاتین گردد این شهر طرح کمک مالی در طول 1970s بحران مالی.

اما قسمت است, سمبل از د Blasio بی اعتمادی را در جامعه کسب و کار. جایی که پیشینیان خود را هم در آغوش گرفت و یا قبول و اقبال این شهر را بخش خصوصی, de Blasio است فاصله خود را از آنچه او با توجه به یک طبقه نخبگان از نیویورک که منافع خود تشدید اقتصادی تقسیم او قول داد به پل. او قلم خود را گالاس دوری بزرگ خود را دهانه و تخطئه آنها را در سخنرانی های عمومی.

او تا به برخی از متحدان در جهان از املاک و مستغلات و سرمایه گذاری, مطمئن, اما شهردار معتقد است گسترش دولت بهتر می تواند حل کند و جامعه را از مشکلات که خود بالونی بودجه شهرستان گواه خواهد بود.

در سن Covid-19 شهردار بست با جامعه کسب و کار است که اثبات می شود یک فرصت از دست رفته با توجه به بیش از یک دوجین مصاحبه با بخش خصوصی و مدیران فعلی و سابق و مقامات شهرستان از جمله حزب دموکرات که سهم de Blasio بزرگ-دولت اولویت است.

“کسانی که شهرداران همه حال تکیه بر مشارکت بخش خصوصی و دولتی برای به دست آوردن چیزهای انجام می شود. اما این شهر شده است تا خیط و پیت کردن در سال های اخیر از طریق رشد و توسعه است که آنها اساسا نمی نیاز بخش خصوصی برای, بسیار,” کتی Wylde رئيس جمهور از کسب و کار همکاری کنسرسیوم برای شهر نیویورک گفت: در مصاحبه اخیر است. “اما زمان تغییر کرده و این شهر باید به بستگی کسب و کار برای انجام کارها.”

Wylde سازمان منتشر گریم در این هفته گزارش از شمار مشکلات آزار دهنده به شهر, بازیابی از مزد تجاری اجاره به افزایش بیکاری است. این گزارش به این نتیجه رسیدند شهرستان باید همکاری نزدیک تر با موسسات خصوصی در قطعنامه.

یکی سابق دولت رسمی که از نزدیک با بخش خصوصی اذعان de Blasio کلی تحقیر شد مانع به جعل مشارکت.

“سوال این است که دائما چقدر باقی مانده بود روی میز به دلیل نگرش و به دلیل موضع گیری و به دلیل رویکردی که شهردار بود و سمت افراد در آن گروه ؟” فرد است که فقط به صحبت می کنند به شرط ناشناس ماندن گفت: در مصاحبه اخیر است.

“یکی از بزرگترین قدرت بودن شهردار تشکیل قدرت گرفتن مردم را به یک اتاق و مردم را به انجام کارهای” گفت: یکی دیگر از سابق عالی رتبه مشاور که نخواست نامش فاش شود به صحبت آزادانه در مورد شهردار. “اما اگر شما در واقع اهریمن جلوه دادن همه و در همان زمان نمی سرمایه گذاری در ایجاد زیرساخت های مدنی پس از آن وجود دارد یکی نیست.”

“این اولین بار است که شهردار در زمان مدرن است که رهبران کسب و کار در سرعت شماره گیری” که یکی از دستیاران سابق اضافه شده است.

شهردار نمی کند آن را ببیند.

او را به بخش خصوصی نشان داد که برای کسب و کار مدیران است که نام تجاری خود را از سیاست نباید دخالت با یک مولد رابطه کار چند تا از آنها را گفت. و در حالی که او ممکن است فعالانه بسلامتی او با تشکیل یک گروه از بخش خصوصی بازیکنان در شهر هال در شروع این بیماری همه گیر.

از آن پس او راه اندازی یک میزبان از تخته مشاوره از جمله برخی اختصاص داده شده به کسب و کار و املاک و مستغلات و شرکت در جلسات مجازی. معاون شهردار Vicki شده است که نظارت مسکن و توسعه اقتصادی و جیمز Patchett رئیس توسعه اقتصادی شرکت ها در تماس منظم با مدیران. شهردار صندوق برای پیشبرد شهر نیویورک به ریاست de Blasio همسر Chirlane McCray به تازگی گزارش شده بالا بردن $54 میلیون برای Covid-19 بازیابی.

و د Blasio میزبانی استیون شوارتز, co-صندلی مشارکت برای شهر نیویورک و رئیس جمهور از هرست شرکت رسانه ای در Gracie عمارت هفته گذشته است.

در این فعل و انفعالات یک درخواست عشق و نفرت: کمک به متقاعد کردن آلبانی و جمهوری خواهان در واشنگتن برای ارائه کمک های مالی بیشتر به این شهرستان است. (چند نفر به دنبال او برای کمک تاسف زمان تصمیم خود را به رنگ سیاه و سفید زندگی می کند ماده در مقابل برج ترامپ.)

“بخش خصوصی نمی تواند رشد بدون محرک یا” د Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل این هفته. “آن را به وجود شهرها و ایالات متحده و یا ما نمی خواهد بود قادر به ارائه خدمات اساسی و کسب و کار قادر خواهد بود به بازگشت.”

بسیاری سابق شهرستان سالن مشاوران می گویند که رویکرد کافی نیست.

“در این لحظه وجود ندارد منسجم چشم انداز برای شهرستان و یا آینده شهرستان و سرنوشت این شهر در معرض خطر” مشاور جورج Arzt که مشغول به کار در کخ دولت گفت: در NY1 داخل سالن شهرستان در این هفته.

برخی از افراد در بخش خصوصی شده اند تا خاموش de Blasio عمومی انتقادات — احساسات است که در خدمت او به خوبی خود را در انتخابات — که آنها باید فاصله خود را از او را به عنوان به خوبی.

اد Skyler معاون شهردار تحت مایک بلومبرگ و در حال حاضر معاون اجرایی رئیس جمهور در سیتی چپ صندلی خود را در هیئت مدیره از صندوق شهرداری پس از د Blasio بارها و بارها مورد حمله قرار بلومبرگ رکورد خود را در طول ریاست جمهوری پیشنهاد در اوایل این سال با توجه به یک منبع آشنا با Skyler تصمیم.

دیگران گفت: بخش خصوصی آنها در حال عبور از شهر و به جای همکاری با رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو که در برجسته بود Covid مرتبط با اطلاعیه های خدمات عمومی تامین مالی از طریق مشارکت برای شهر نیویورک است.

خواسته در مورد این داستان در روز جمعه de Blasio به نقل از پدر کمونیسم در دفاع از موضع خود را در برابر کسب و کار.

“من وسوسه به قرض گرفتن یک نقل قول از کارل مارکس در اینجا … ‘دولت است کمیته اجرایی بورژوازی” و من استفاده از آن را آشکارا” د Blasio گفت: در طی یک مصاحبه در WNYC را برایان Lehrer نشان می دهد. “شهرداران نباید بیش از حد گرم و نرم با جامعه کسب و کار. فرمانداران نباید بیش از حد گرم و نرم با جامعه کسب و کار.”

بهبود پنل برگزار شده به دنبال آدرس بسیاری از مسائل فراتر از شهر سالن پهنای باند. آن بود co-ریاست سابق دو د Blasio دستیاران — شده است را سلف Alicia گلن و سابق شهرستان برنامه ریزی مدیر کارل Weisbrod. گزارش آن ارائه شد به شده در مارس با رسمی مجموعه ای از توصیه ها انتظار می رود در ماه مه.

به جای فرستاده شده است اعضای این گروه چند روز بعد برای تشکر از آنها را برای ورودی خود را و آنها را به اطلاع دولت خواهد بود راه اندازی یک جداگانه بازیابی نیروی کار به طور موثر به پایان دادن به آنان است.

“روشن شد بعد از تاریخ که در آن ما ارائه این توصیه ها که بود که آن را” کارول Kellermann یک بودجه شهرداری کارشناس گفت: سیاسی در مصاحبه اخیر است. “وجود دارد هیچ پیگیری با ما. هیچ چیز.”

Kellermann منصوب شد به تمرکز بر روی راه حل های برای بسته های پول در سازمان های غیر انتفاعی. به این منظور او توصیه یک مجموعه از تغییرات قانونی از جمله تعلیق rebidding مورد نیاز برای بلند مدت شهرستان عقد قرارداد با سازمان های خدمات اجتماعی.

“آنها همه چیز را به آن را آسان تر برای بخش غیر انتفاعی برای زنده ماندن و رشد” او گفت:. به عنوان نتیجه او افزود: “آن را طاقت فرسا و گیج کننده.”

او نگرانی تکرار شد چند نفر دیگر در این کمیته که تنها صحبت در پس زمینه آزادانه به بحث در مورد ناکامی با د Blasio دولت.

طرح های دیگر موجود زنده جریان برادوی را نشان می دهد راه اندازی هنر تاسیسات خالی در طبقه همکف فروشگاه ایجاد یک عمومی-برنامه با این نسخهها کار برای بیکاران خدمه نگهداری و تبدیل استفاده نشده اتاق های هتل به مسکن مقرون به صرفه.

حداقل یک ایده به تصویب رسید City Hall — فشار برای گسترش پهنای باند در این شهر سازمان مسکن.

“شهردار کار گسترده با رهبران کسب و کارهای کوچک و بزرگ برای کمک به اقتصاد ما در مسیر بازگشت” د Blasio, سخنگوی جین مایر گفت. “این یک بحران بی سابقه و شهردار جلسه است که چالش با آوردن همه نیویورکی با هم دفاع از این شهر و تخمگذار از مسیر رو به جلو در هر روز است.”

چند پیشین مقامات شهرستان است که در حال حاضر در بخش خصوصی گفت: شهردار است و نه مندرج در نقش یک مشوق برای یک شهرستان در بحران است.

“شهردار این ممکن است قادر به قرض گرفتن راه خود را از این سوراخ کنید و از طریق [مانده] سال و نیم” گفت: یکی سابق شهرستان رسمی از دولت قبلی. “اما شکست او به روابط در کسب و کار جوامع برای کمک به حرکت از طریق این با او آن را حتی دردناک تر برای همه ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>