د Blasio به تایید برنی ساندرز

Category: پلیتیکو Comments: No comments

نیویورک — New York, شهر, شهردار, بیل د Blasio تایید خواهد شد برنی سندرز برای رئیس جمهور یک حرکت در نظر گرفته شده برای پیشبرد خود گریزان تلاش برای ملی ارتباط در حالی که تأکید خود را در پس زمینه به عنوان یک چپ متمایل ایجاد-با احتیاط دموکرات به گفته افراد آشنا با شهردار در نظر دارد.

هر چند او سبک خود را یک خطر سیاسی-یادداشت برداری شهردار است که تنها با در نظر گرفتن غوطه پس از ساندرز ظهور پیروز از آیووا قفقاز و نیوهمپشایر اولیه به جای زمانی که سناتور ورمونت شانس به نظر می رسید بیشتر شکننده در سال گذشته است.

در حمایت Sanders, de Blasio استقبال از جناح چپ حزب در نبرد خود را با میانه رو مانند پیت Buttigieg و مایک بلومبرگ که outsized هزینه های کمپین اتحاد طاقی او را به ردیف بالا در شلوغ اولیه زمینه است.

د Blasio که ثابت پشتیبانی در میان سیاه و سفید دموکرات دارای اب و هوای بسیاری از سیاسی طوفان می ایستد به طور موثر جانشین برای ساندرز به عنوان او سوارکاران برای افزایش سهم از جو بایدن را متنوع کرد. شهردار را در دستور کار مبارزه با نابرابری — نزدیک ترین تراز وسط قرار دارد با اجرای جهانی قبل از مهد کودک خود را سیاه و سفید, خانواده, روابط خود را به برجسته اتحادیه های کارگری و قلدر منبر می آید که با او کار روز او را مفید اعتبار سنج برای Sanders.

او شروع تور خود را از وظیفه در نوادا در روز یکشنبه و قصد دارد به سفر در سراسر کشور برای مبارزات انتخاباتی به گفته افراد آشنا با برنامه های خود را.

و به عنوان شهردار این کشور بزرگترین شهرستان, de Blasio یکی از بالاترین-رتبه بندی سیاستمداران را در آغوش ساندرز’ unapologetically لیبرال کاخ سفید پیشنهاد.

اما خود را بزرگترین دارایی همچنین می ایستد به عنوان یک آسیب پذیری در دنباله.

د Blasio صحبت می کنند به بلومبرگ بدهی بهتر از داشتن به ارث برده و شهر نیویورک را از او پس از در حال اجرا در برابر رکورد خود را از نژاد مبتنی بر پلیس و درک بی تفاوتی به نابرابری درآمد. بعضی اوقات هر چند De Blasio باعث می شود از هیچ تلاشی برای پنهان کردن اهانت به بلومبرگ — می آید و در سراسر رنجش بیشتر از سازنده. از سال 2013 مراسم — که تبدیل به یک کباب بلومبرگ که برجسته de Blasio مهمان تشبیه نیویورک شهرستان به کشت و زرع تحت تصدی خود به عنوان بلومبرگ نشسته سنگ رو در ردیف جلو — de Blasio ساخته شده است یک نقطه از رفتن پس از سلف خود را هر زمان که او می بیند باز.

در خارج از مرزهای این شهرستان او برای 12 سال بلومبرگ پیدا کرده است حمایت گسترده ای در میان زمان و شهرداران سابق خود را برای غیر متعارف کاخ سفید با پیشنهاد که شامل پرش چهار رای گیری متحده و تمرکز بر نماینده غنی شنبه ،

تایید می آید و پنج سال پس از او به پایان رسید خود را مختصر پیشنهاد برای نامزدی ریاست جمهوری و بعد از آن از بسیاری دیگر از برجسته نیویورک شروع به جوش برای نامزد.

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز اعلام حمایت از او برای ساندرز در خشن تجمع در کوئینز در ماه اکتبر در مدت کوتاهی پس از او تا به حال یک حمله قلبی. یک میزبان از شهر و قانونگذاران ایالتی دفتر حمایت الیزابت وارن در طول سال به سال گذشته است. مدافع عمومی Jumaane ویلیامز تایید ساندرز ماه گذشته قبل از هر گونه آرا ریخته شد.

یکی نیویورک سیاستمدار انتهایی de Blasio است رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو که بیش از آخر هفته حمایت کردن قبل از ستایش و جو بایدن در مصاحبه با وال استریت ژورنال که فرود آمد در میان بایدن را ضعیف نشان دادن در رای گیری اولیه متحده است.

د Blasio اعلام خواهد آمد یک هفته قبل از مقدماتی حزب دموکرات سوم رای گیری مسابقه در نوادا و به عنوان ساندرز امن است منجر نقطه در نظر سنجی های ملی.

این اوج خود شکنجه رابطه با سیاست های ملی.

شش روز پس از بدست گرفتن سکان شهرستان در سالن او فکر سفر به صحبت در اوهایو حزب دموکرات سالانه شام. او تصمیم گرفت در برابر آن گفتن مشاور “از زمان به زمان من نمی خواهم به پروژه مترقی پیام در سراسر کشور به منظور تقویت همکار من ترقی خواهان” با توجه به ایمیل ها منتشر شد و به عنوان نتیجه شفافیت طرح دعوی در دادگاه.

در روز هیلاری کلینتون اعلام کرد نامزد انتخابات ریاست جمهوری در شهر نیویورک جزیره روزولت در سال 2015 de Blasio اعلام کرد در ملاقات با مطبوعات است که او هنوز به کسب حمایت خود را. این حمله خشم او دستیاران که برچسب او را “تروریست” و “کمی طاقت فرسا” در ایمیل پس از آن ساخته شده عمومی از طریق ویکی لیکس.

او ادامه داد: به تلو تلو خوردن خود را از طریق خود منصوب نقش kingmaker برگزاری بازی حمایت از کلینتون — که 2000 آمریکا کمپین او موفق — در حالی که کاهش به پشت Sanders.

او پیش بینی فرمانده اولیه نامزدها در هر دو طرف راهرو به یک فروم او نظارت در آیووا به دامپزشک آنها را برای رضایت خود را — یک لوله رویای او رها شده که حتی بالاترین-رتبه بندی نامزدهای نادیده گرفته و خود را دعوت.

در نهایت او حمایت کلینتون در صبح جو در اکتبر 2015, ماه پس از بسیاری از سیاستمداران شناخته شده اعلام میدارد.

ناشیگری روند پاک هر نیت او ممکن است در غیر این صورت به دست آورده اند با کلینتون که سوگند یاد او را به عنوان شهردار در سال 2013. او با توجه به نامطلوب ظهر صحبت حافظه در کنوانسیون ملی دموکرات در فیلادلفیا که در ماه های ژوئیه و سپرده شد به ضربه زدن بر روی درب برای او در آیووا.

“ذرت استاکر!,” داد زدم روزانه, اخبار, تیتر.

د Blasio اصرار داشت او می خواست می شود در آیووا و نمی آن را به عنوان یک مجازات است.

با این ظروف سرباز یا مسافر پشت سر او د Blasio روشن ساخته خود را برای حمایت از Sanders.

او گرفته می شود درد به ستایش او هر زمان که او می تواند vacationed با او در ورمونت و هنگامی که آن زمان به سوگند دومین دوره ساندرز و همسرش لرزیدند در همان کرسی هیلاری و بیل کلینتون را اشغال کرده بودند و چهار سال زودتر به انجام افتخارات.

در مصاحبه با سیاسی در سال گذشته de Blasio اعلام ساندرز را شکست مغلوب ساختن پیشی جستن او شده بود و نامزد — یک اعلامیه که به دست آورده او را بیشتر مایه خنده و تمسخر از تیم کلینتون. “[I]f او فکر می کند برنی را مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس او باید تا به حال پیش بینی به تایید او در سال 2016. نظر او این است که از اهمیت کمی در حال حاضر” کلینتون مدیر ارتباطات جنیفر پالمیری (دهانه) گفت: در آن زمان.

با وجود lovefest با ساندرز او را دیدم برای اجرای مناسب در برابر او در یک پیشنهاد اولیه است که به پایان رسید که د Blasio از پول زد و نمی توانستم ادامه به واجد شرایط برای بحث های ملی.

د Blasio هرگز انتقاد ساندرز به طور مستقیم بود اما آنچه در صحبت های کوتاه خود را در مبارزات انتخاباتی: تنها یک مدیر اجرایی مانند او تجربه لازم برای خدمت به عنوان رئیس جمهور.

او همچنین قرار دادن یک طرح مالیاتی که او افتخار است و به سمت چپ از هر کس دیگری بر روی صحنه است.

در مواجهه با خود را از دست دادن ملی و چشم انداز cozying تا به ردیف بالا کاندیدای ریاست جمهوری, de Blasio را تغییر لحن خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>