مرگ رقص? چگونه کاباره ها هستند که دوباره تصور در میان COVID-19

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

وجود دارد هیچ چیز مانند زمان در کف رقص.

حواس خود را در آتش هستند اما مغز شما خاموش; فرار از واقعیات در تاریکی, چراغ, پالس, باس, thumping.

این خواهد بود یک مدت طولانی قبل از مردم می تواند به رقص مانند هیچ کس به تماشای. برای کاباره ها مبارزه میان COVID-19 ممکن است حتی دیگر.

حتی به عنوان میله بازگشایی در کانادا — یک به شدت مورد بحث تصمیم گیری است که به دست آورد مخلوط واکنش — کاباره ها منجمد باقی می ماند. پس از همه, چگونه می تواند شما را در دید محدود چهارم در یک بیماری همه گیر?

ادامه مطلب: کافه ها و کاباره ها خواهد شد و زمینه برای پرورش COVID-19 کارشناسان می گویند

“به عنوان یک صنعت ما فقط چرخاندن در باد” ونکوور مشاهیر صاحب کلوپ شبانه Nate سابین گفت: اخبار جهانی ونکوور در ماه مه. این یکی از کانادا بسیاری از سالن های احساس خرج کردن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما برای اولین بار بسته شده و ما در حال رفتن به آخرین برای باز کردن.”

کارشناسان بیماری های عفونی در حال تردید اگر کاباره ها قادر خواهد بود برای باز کردن در قبل از همه یک واکسن است که هنوز هم می تواند یک سال دور. به این ترتیب صنعت در حال ساخت یک تلاش هماهنگ برای reimagine خود و dancefloors مناسب در بیماری همه گیر جهانی است.

اما رقص — یک هسته پردازنده بخشی از هر گونه خوب کلوپ شبانه — هنوز هم مجاز نیست.

بنابراین می توانید یک کلوپ شبانه تا کنون واقعا در یک کلوپ شبانه دوباره ؟

B. C. بارها و بارها صورت طولانی COVID-19 تعطیلی آنها را برای زنده ماندن ؟

B. C. بارها و بارها صورت طولانی COVID-19 تعطیلی آنها را برای زنده ماندن ؟

یک گروه از صنعت سرگرمی کارشناسان معتقد است یک راه وجود دارد — و آنها می خواهند به آن را اثبات کند.

مورگان دین یک کارشناس در حوادث زندگی می کنند با بیش از 15 سال تجربه قرار دادن با هم یک راهنمای آنلاین برای کمک به “نجات شبانه.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

راهنمای به نام “نور در شب” تحکیم ورودی از رهبران صنعت و توصیه های بهداشتی برای ارائه به باشگاه صاحبان با توصیه های در مورد چگونه به با خیال راحت بازگشایی شده است.

اما از آن می رود یک گام بیشتر و حد عالی رساندن در محیط های منحصر به فرد کاباره ها وجود دارد.

“در حال حاضر ما در معرض خطر از دست دادن شبانه,” او گفت:. “آیا آن را به نگاه مانند مورد علاقه خود را در کلوپ شبانه ؟ احتمالا نه. اما اجازه دهید باز کنید و ببینید چه کار می کند و آنچه را نمی کند.”

ادامه مطلب: Coronavirus: مونترال میله هشدار داد به دنبال فیزیکی, فاصله, قوانین,

راهنمای میسازد هسته ای توصیه هایی در حال حاضر در همه جا با این ویروس: اجباری ماسک-پوشیدن, افزایش تمیز کردن فضاهای بالا و لمسی مناطق متوسط چک و پلکسی گلاس پارتیشن بندی در میله های زندان.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

طرح تغییرات در حال تمرکز اصلی, از, “کلاسیک, شب زنده داری, تجارب در مورد اینکه محکم بسته بندی شده با هم” راهنمای یادداشت ها. این به تنهایی ساخته شده است که باز شدن کاباره ها خام به کارشناسان بهداشت و سیاستگذاران.

در حالی که هوای فضاهای امن ترین شرط می بندم اگر همه از یک محل ارائه می دهند این است که در داخل خانه تهویه خواهد شد یکی از مهم ترین الزامات ایمنی با توجه به دین.

“برخی از اپراتورهای ممکن است جست و خیز تهویه مطبوع چیزی که به خاطر آن احساس می کند مانند یک زیرساخت ایده که ممکن است احساس فراتر از آنها و یا که ممکن است واقعا گران اما این لزوما به,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این واقعا می تواند یک ماده از به روز رسانی فیلتر شما باید در سیستم شما و جایگزینی آن بیشتر است.”

تورنتو بار در آب داغ برای عدم وجود فاصله فیزیکی

تورنتو بار در آب داغ برای عدم وجود فاصله فیزیکی

طبقه رقص قلب یک باشگاه شب است که در آن همه چیز می تواند روی حیله و تزویر. آن را تکیه “تقریبا به طور کامل بر قوانین و مقررات در منطقه خود و طرح از محل خود” راهنمای متحده است.

دین است که با اعتماد به نفس راه حل وجود دارد. او گفت: فاصله فیزیکی نشانگر بر روی زمین و طناب شمشیربازی به صندلی جداگانه از رقص می تواند کمک کند. آن چیزی است که برخی از کشورهای اروپایی در حال حاضر با تجربه است.

پیام اما کلیدی خواهد بود, او گفت:.

“شما واقعا باید به مردم توضیح دهد که این است که آن را,” او گفت:. “و اگر شما قادر به انجام این کار و به دنبال این قوانین پس از آن وجود دارد نه در همه.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Source: Covid Nightlife Guide
منبع: Covid راهنمای زندگی شبانه. منبع: Covid راهنمای زندگی شبانه

اما کارشناسان بهداشت و درمان هنوز هم شک و تردید است.

“موسیقی همیشه با صدای بلند. به منظور برای مردم به صحبت کردن با هر یک از دیگر آنها در حال رفتن به باید به یکدیگر نزدیک گوش” گفت: Colin Furness یک کنترل عفونت اپیدمیولوژی و دانشیار در دانشگاه تورنتو است.

“هیچ راهی وجود دارد که نمی تواند خطرناک باشد.”

برای دکتر اسحاق Bogoch راهنمای “کنه تمام جعبه برای پیوستن به خوب بهداشت عمومی سیاست” اما آن را نمی کند, از بین بردن خطر به طور کامل.

“واضح است که این مردم هستند که درک تفاوت های ظریف از صحنه کاباره کرده اند و کاهش آسیب به لنز آن گفت:” Bogoch, یک متخصص بیماری های عفونی در بیمارستان عمومی تورنتو.

“اما آن را به یک موضوع از اجرای.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Source: Covid Nightlife Guide
منبع: Covid راهنمای زندگی شبانه. منبع: Covid راهنمای زندگی شبانه

آزمون و خطا و یا غیر ممکن ؟

این یک جهانی trial-and-error وقتی که می آید به بازگشایی اقتصاد است. کافه ها و کاباره ها تا کنون نداشته خوبی اجرا شود.

موارد جدید شده اند به کافه ها و باشگاه در هر دو مونترال و ونکوور. در ایالات متحده میله متهم شده است که مورد upswings. همچنین کره جنوبی در حال حاضر بدنام سنبله به کاباره ها.

مردم نیز باید به عامل در مصرف الکل Furness گفت. طبیعت آن کج قضاوت خود را به طوری بهداشت عمومی افسران هشدار مردم به یاد داشته باشید که.

ادامه مطلب: B. C. برای سرکوب کاباره ها نادیده گرفتن COVID-19 دستورالعمل

در حالی که پیروی از clubgoers است “عادلانه نگرانی” دین نیست و کاملا خرید که استدلال.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

صحنه اقتباس قبل از او گفت و آن را دوباره می توانید.

او با اشاره به سیل مواد مخدر مربوط به مرگ و میر در جشنواره های موسیقی در سال 2012. صنعت خود را تغییر پیام در پاسخ او گفت: در نظر گرفتن یک رویکرد کاهش آسیب که در نهایت شاهد مصرف بیش از حد قرار می گیرند. رایگان هیدراتاسیون ایستگاه در حال حاضر هنجار در این حوادث که “وجود نداشت قبل از,” او گفت:.

“به این دلیل که این صنعت یک تلاش هماهنگ به مردم توضیح دهد که چگونه به منظور کاهش آسیب و کاهش خطر. … من فکر می کنم این چیزی است که اتفاق می افتد در شب زنده داری در حال حاضر.”

“چیزهایی که نیاز به تغییر در سفارش برای ما به کار گیرند. به منظور مراقبت از خود شما که به پیروی از قوانین. و اگر شما آن را دوست دارم به اندازه کافی شما خواهد شد.”

دوم غرب جزیره میخانه گزارش COVID-19 شیوع

دوم غرب جزیره میخانه گزارش COVID-19 شیوع

صحنه ای است که در “شکل بسیار بد در حال حاضر” گفت: دین.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما اجازه آن را مرگ یک گزینه نیست.

“متوسط نوار رونده فکر نمی کند که از شب زنده داری به عنوان یک اکوسیستم است که شامل افراد شغل و احساسات. … آن را به یک فضای امن برای مردم رنگ برای جامعه تجاوز. این است که از آنجایی 20s,” او گفت:.

“این واقعا مهم است. آن را فقط به تفریح و سرگرمی.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>