دهه تحقیق نتایج پروژه در برنامه برای کمک به زنان فرار داخلی سوء استفاده

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک پروژه مشترک شامل ورودی از کارشناسان در کانادا و ایالات متحده و استرالیا و نیوزیلند است منجر به یک برنامه به عنوان توضیح داده شده است که “اولین تعاملی ایمنی تصمیم گیری کمک کند.”

این myPlan وب سایت کانادا می گوید این برنامه رایگان می توانید “به شما کمک کند خود را با ایمنی و رفاه اگر شما تجربه کرده اند سوء استفاده از فعلی و یا گذشته همسر و شریک زندگی پسر/دوست دختر” و آن را “خصوصی امن شخصی و حمایت تحقیقات است.”

ادامه مطلب: Elana Fric کشته شد و پس از تشکیل پرونده برای طلاق. چگونه ما را ترک کمتر خطرناک است ؟

توسعه در سال 2010 آغاز شد از جان هاپکینز دانشکده پرستاری در ایالات متحده به رهبری دکتر نانسی شیشه ای. مرلین فورد-Gilboe — پرستاری استاد در دانشگاه وسترن در لندن, Ont. — دلار کانادا است که پروژه منجر شود. کانادا مشارکت نیز شامل ورودی از دانشگاه بریتیش کلمبیا و دانشگاه New Brunswick.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این واقعا یک نتیجه از چندین سال کار در این زمینه و درک است که شریک زندگی خشونت شده عواقب طولانی مدت برای زنان نه فقط از نظر ایمنی خود را, اما از نظر سلامت خود و حتی رفاه فرزندان خود” فورد-Gilboe گفت دوون طاووس در ظاهر در صبح نشان می دهد در جهانی اخبار رادیو 980 CFPL.

“این برنامه یک رویکرد فقط به فکر کردن در مورد اینکه آیا وجود دارد راه رسیدن به زنان است که نمی توانیم همیشه روی آن کشیده شده. و از آنجا که تکنولوژی خیلی پیشرفته آن را در واقع ممکن است به ایجاد این نوع از منابع است که برای زنان بی خطر و کاملا موثر است.”

مشاهده link ”

با توجه به دانشگاه وسترن کاربران می توانند ورودی خود را در شرایط خاص و برنامه خواهد شد و سپس راه رفتن کاربر از طریق یک شخصی برنامه ریزی برای حفاظت از ایمنی و بهداشت. کسانی که در “شرایط خاص” شامل جزئیات مانند این که آیا آنها در معرض خطر فوری زندگی با سو استفاده کننده های جوان و کودکان در خانه باید یک کار در یک روستایی یا شهری منطقه و اینکه آیا یا نه آنها باید دسترسی به یک وسیله نقلیه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“اگر برای مثال زن می گوید که او و فرزندان او را دریافت برخی از اطلاعات است که در مورد چگونه برای کمک به کودکان خود را امن تر خواهد بود و همچنین نحوه دسترسی به خدمات برای آنها. اما تنها زنان که می گویند آنها باید کودکان را دریافت کنید که. بنابراین وقتی که من می گویند آن شخصی که منظورم چیست. او گرفتن اطلاعاتی که مربوط به او را بدون نیاز به غربال کردن از طریق بسیاری از چیزهایی است که واقعا مهم نیست در زندگی خود گفت:” فورد-Gilboe.

ادامه مطلب: شکسته: یک سری اخبار جهان در کانادا در جریان شکست برای پایان دادن به خشونت علیه زنان

او همچنین تاکید کرد که ایمنی شد اولویت در توسعه نرم افزار است.

“برخی از این شامل چیزهایی مانند سریع فرار توانایی برای مخفی کردن یا حذف برنامه ها و برخی از ویژگی های دیگر. و همچنین شامل مقدار زیادی از اطلاعات برای زنان با راهنمایی در مورد چگونه آنها در واقع می تواند امن آنلاین و بر روی دستگاه های تلفن همراه خود و همچنین در دیگر جنبه های زندگی خود را.”

این برنامه رایگان در دسترس است برای اپل و دستگاه های آندروید. نیز وجود دارد یک نسخه وب. شما می توانید آن را در اینجا.

فورد-Gilboe می گوید: یکی از تکه های بعدی از تحقیقات را شامل خدمات با استفاده از این برنامه با زنان مانند پلیس و یا مراقبت های بهداشتی.

‘من ویران شده ام’: خانواده و دوستان صحبت کردن پس از کشته شدن در اتهام حمله داخلی

‘من ویران شده ام’: خانواده و دوستان صحبت کردن پس از کشته شدن در اتهام حمله داخلی

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>