ترک های عمیق ظهور در بایدن فایروال

Category: پلیتیکو Comments: No comments

چارلستون S. C. — پیام او این است uninspiring. خود را در زمین بازی ناقص است. پس از آیووا و نیوهمشایر آنها دیگر متقاعد شده او می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مصاحبه با دو دوجین کارولینای جنوبی قانونگذاران و مشاوران و رای دهندگان در اینجا نشان می دهد وجود دارد ترک های عمیق در جو بایدن فایروال دولت که در آن مبارزات انتخاباتی خود انتظار دارد که به نوبه خود بدبختیهای خود در اطراف با یک قوی پیروزی که برجسته خود را گسترده پشتیبانی — به خصوص در میان آمریکایی های آفریقایی تبار.

هیچ کس منکر این دولت تمایل برای معاون سابق رئیس جمهور باراک اوباما. بایدن دارای تاییدیه از نزدیک به 200 سیاه, کارولینای جنوبی, جامعه ارقام و دولت و قانون گذاران ملی یک عهد به دهه روابط با بسیاری از رهبران اینجا. و او led در هر نظرسنجی در دولت بیش از سال گذشته است.

اما مزیت خود را به تدریج. در یک وضعیت که در آن آمریکایی های آفریقایی تبار بازیگران 61 درصد اولیه رای گیری در سال 2016 فوریه کلمبیا کلمبیا نظرسنجی نشان داد بایدن حمایت در میان آفریقایی-آمریکایی ها در 27 درصد — 22-نقطه لغزش از قبل از آیووا انجمن. در حالی که تقریبا هیچ کس حاضر به پیش بینی بایدن شکست در اینجا بسیاری از نقطه به نشانه های نگران کننده در مورد وضعیت مبارزات انتخاباتی خود.

در طول get-out-the-رای تلاش پنج شنبه در شمال چارلستون محله بلوک فقط از بایدن دفاتر اعضای رسانه ها rivaled تعداد داوطلبان حاضر. برخی از برجسته سیاه و رهبران دولت انتظار می رود به بصورتی پایدار و محکم در بایدن اردوگاه مهاجرت کرده اند به مبارزات دیگر یعنی کسانی که از تام Steyer و برنی ساندرز.

Dahli مایرز معاون رئیس Richland County شورای سابق و بایدن حامی گفت: او روشن تعلقات ساندرز پس از هشدار چند بایدن کارکنان که خود را مردمی رویکرد منسوخ شده است. او get-out-the-رای استراتژی او گفت: “خیلی مناسب تر و رای دهندگان و پیام خود را از electability بیش از حد گسترده و به طور قانع کننده باشد.

“قبل از هر یک از این انتخابات صورت گرفت — آیووا حزبی و یا [این] New Hampshire اولیه حس من بود وجود دارد یک ساختاری مانع به مردم بیرون رفتن و بودن “راه راه” و رای دادن به جو بایدن” مایرز گفت. “اگر تمام استدلال خود را برای رای من است” من electable و هیچ چیز وجود دارد که شما ارائه به عنوان شما می دانید مورد مطالعه برای چرا ما باید انتخاب شما, اگر شما در حال electable چه ؟ من یک دلیل برای انتخاب شما. و من فکر نمی کنم که این کمپین را به انجام یک کار خوب از آن است.”

برخی از نقطه به بایدن پیام به عنوان مشکل است. خود را “روح ملت” لفاظی و electability استدلال که ریشه در ایده بازگشت امریکا به قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیست ایجاد انگیزه رای دهندگان آنها می گویند. و مباهات حمایت از دولت را برجسته سیاه قانونگذاران آنها استدلال می کنند نیست تحریک جوان یا نادر رای دهندگان مورد نیاز برای ساخت یک برنده ائتلاف در نوامبر است.

Rep. عاج Thigpen یک ساندرز ستایش که نشان دهنده Richland County گفت: حمایت خود را از ساندرز بود “سیاسی و محاسبه است.” او استدلال کرد که electability بحث تغییرات بیشتر در ساندرز ” به نفع با توجه به محبوبیت خود در میان رای دهندگان جوان یک گروه Thigpen معتقد است که کلید به یک دموکرات در ماه نوامبر برنده.

“من لازم نیست که هر چیزی در برابر بایدن, من فقط فکر می کنم او برای بازگشت به وضعیت موجود” او گفت:.

ساندرز که مسیرهای بایدن در جایگاه دوم با توجه به RealClearPolitics رای گیری متوسط حفظ کرده است مقدار زیادی از کارولینای جنوبی عملیات پس از از دست دادن دولت به هیلاری کلینتون تقریبا 3 به 1 در سال 2016. اما از آن است که Steyer رایگان-هزینه های میلیاردر نامزد که واقعا پیچیده بایدن تلاش.

در حالی که معاون سابق رئیس جمهور با اتکا به شدت در خارج از کشور عملیاتی و کارکنان برای تقویت خود در حال حاضر با مشخصات بالا در اینجا Steyer را 93 نفر کارکنان — دولتی بزرگترین عملیات مبارزه — شامل تقریبا به طور کامل بومی اهالی کارولینای جنوبی.

Steyer است پوشانده دولت در $15 میلیون ارزش پخش تبلیغات و پست قطعه از ژوئیه در حالی که بایدن اولین تلویزیون تبلیغات نمی شروع به در حال اجرا در کارولینای جنوبی بازار تا اوایل فوریه. Steyer همسر کت تیلور است که یک جانشین برای مبارزات انتخاباتی خود را منتقل به کلمبیا, در این ماه به طور کامل پشتیبانی Steyer تلاش.

در آخرین نمایش از Steyer را, بدنساز, Rep. Gilda کاب-شکارچی یکی از با نفوذ ترین سیاه, گذاران در دولت پیوست و مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان یک مشاور در روز چهارشنبه. قبل از آن او تا به حال هرگز پشتیبانی از یک نامزد ریاست جمهوری در دوران اولیه در 29 سال از قانونگذاری در کارولینای جنوبی است.

“معاون رئیس جمهور یک مرد خوب, من هیچ مسائل با او. اما من معتقدم که جو بایدن می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت کاب-شکارچی که اشاره به بایدن ساخته شده است در پشتیبانی در کارولینای جنوبی به عنوان یک مغالطه است. “که در آن Steyer پا کرده است و بایدن نشده است که به سادگی که به دولت و درخواست از مردم برای حمایت خود را و رفتن در سراسر کشور در دیدار با مردم و شنیدن نگرانی های خود و در پاسخ به این سوال که مطرح شده. بخش اول از هر پیروزی سیاسی به شما باید نشان می دهد.”

کاب-شکارچی یکی از تعدادی از اهالی کارولینای جنوبی که ادعا می کنند که بایدن مبارزات انتخاباتی متکی است آن سیاه و سفید پشتیبانی به یک گسل. خود را بالا و به رسمیت شناختن نام آنها استدلال می کنند تا آرام مبارزات انتخاباتی خود به خوشنودی در حالی که Steyer و ساندرز باید با شور و نشاط به استقبال آفریقایی رای دهندگان.

چند سیاه مجلس که از پشتیبانی دیگر نامزدها گفت: آنها را عمدتا به دلیل آن مبارزات ساخته شده تلاش برای رسیدن به آنها. این بایدن مبارزات آنها گفت: به نظر می رسد باید انتظار خود را تایید.

“جو بایدن به نظر من معتقد است که او به آمریکایی های رای گفت:” جان پادشاه, یک نماینده دولت که مورد تایید Steyer در روز دوشنبه. “او نه زمان صرف شده در کارولینای جنوبی و [Steyer را] از مردم بر روی زمین هستند.”

“من فکر می کنم برخی از مردم احساس می کنید مانند چرا که او تا به حال چنین گسترده منجر شود در ابتدا و ما چنین سابقه ای طولانی با او که شاید وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس در نظر گرفتن برای مسلم است که حمایت باقی خواهد ماند” گفت: Tameika اسحاق-Devine یک شهرستان کلمبیا councilwoman که هنوز خنثی در مسابقه. او تا میزبانی رویدادهای 10 رقیب در خانه اش اما بایدن بود و نه یکی از آنها. Steyer او گفت: در کوتاه.

“من فکر می کنم روایت است که آفریقایی-آمریکایی ها پس از پشت سر یک نامزد خاص عادلانه نیست به عقل از رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی” گفت: Rep. J. A. مور که تایید پیت Buttigieg در روز چهارشنبه با وجود اینکه استقبال توسط بایدن مبارزات انتخاباتی. او اشاره کرد که سابق ایندیانا شهردار برنده در آیووا بودند و متنوع تر حوزه از کسانی که رفت و به بایدن.

“من را دیده اند یک سرمایه گذاری واقعی از هر دو پول و مردم و من دیده نمی شود معاون رئیس جمهور صرف زمان زیادی را در اینجا” مور گفت. “روایت این انتخابات چرخه مصرف نمی آفریقایی-آمریکایی به ویژه زنان آمریکایی آفریقایی تبار برای اعطا. در عین حال معاون سابق رئیس جمهور نه صرف پول در اینجا و نه تا به حال یک ساختار سازمانی در اینجا. حداقل من را دیده اند آن را.”

Symone Sanders, مشاور ارشد بایدن که ماه را صرف در داخل و اطراف کارولینای جنوبی به نمایندگی او گفت: معاون سابق رئیس جمهور در حمایت از دولت قوی باقی می ماند با توجه به چند دهه خود را از رابطه-ساختمان اینجا.

“من به شدت مخالفم که خود را سیاه و سفید پشتیبانی نرم است. فکر نمی کنم پشتیبانی نرم در همه” ساندرز گفت. “این آشکار است در خود میگوییم که ما همچنان به رول از در دولت نه فقط از برجسته آفریقایی-آمریکایی قانونگذاران اما مردمی آفریقایی-آمریکایی که سازمان در کارولینای جنوبی برای سال. ما اعتقاد داریم که راه به نامزدی قطعا به رفتن را از طریق کارولینای جنوبی و ما احساس خوبی در مورد سازمان ما در اینجا.”

زمانی که بایدن وارد کلمبیا سه شنبه شب برای او کارولینای جنوبی راه اندازی حزب که انرژی آشکار بود: در اوج خود عمدتا سیاه و جمعیت ایستاده بود اتاق تنها. شرکت کنندگان عکس گرفت در مقابل یک پس زمینه تزئین شده با بایدن و متعلقات داده شد “کارولینای جنوبی با این نسخهها کار برای جو” تی شرت. یک gospel choir باز این مراسم که با حضور تعداد انگشت شماری از قانونگذاران بسیاری از آنها در حال حاضر به تایید معاون رئیس جمهور سابق.

او سرسخت ترین هواداران گفت: آنها در انتظار بودند تا در نهایت به شنیدن از “عمو جو” در حال حاضر که در آیووا و نیوهمشایر در حال پشت سر او.

“شهرستان Sumter, South Carolina, اتحاد آفریقایی آمریکایی ها از کل ایالت نیوهمشایر” گفت: دولت بهداشت ، Marlon Kimpson که تایید بایدن در ماه ژانویه است. “بله ما نه می توانست بهتر انجام می شود اما سابقه برای نامزد برنده نیوهمپشایر و آیوا اما رفتن را به نفع خود در انتخابات ریاست جمهوری.”

“جو بایدن تنها کسی که میخوام صحبت می کنند ذهن خود را و حس را در هنگام مقابله با یک پسر قلدر مانند تهمت و گفت:” جوزف براون یک کلمبیا به قید وثیقه ضامن شده است که حمایت بایدن از او برای اولین بار اعلام کرد نامزدی خود را در ماه آوریل است. “آن شخص بیشتر مربوط به تعداد زیادی از مردم در خیابان. و شما می خواهید مردم در خیابان به بیرون می آیند و رای می دهند.”

بایدن را کارولینای جنوبی مبارزات انتخاباتی نمایندگان می گویند طرح خود را برای ادامه به جذب داوطلبان دست کشیدن بر روی درب را به تماس های تلفنی و میزبان رویدادهای اخیر بایدن را پشتیبانی می کند. علاوه بر این با توجه به کمپین ده ها تن از عناصر و کارکنان از دیگر بایدن دولت عملیات مستقر خواهد شد در اینجا در اجرا تا فوریه. 29 اولیه.

“من فکر می کنم معاون رئیس جمهور نیاز به می گویند به کارولینای جنوبی ‘ما متفاوت از آن دو مقدماتی’. کارولینای جنوبی نیاز به کسی است که وجود دارد و انجام داده است و می داند که چگونه برخی از چیزهایی که انجام می شود گفت: Carl Anderson یک دولت نماینده و بایدن ستایش. “ما قصد داریم به نگه داشتن او را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>