آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع ممنوعیت برخی از مسافرت داخلی, منابع می گویند

Category: دیلی بیست Comments: No comments

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: دوشنبه شب که شده است وجود دارد هیچ ممنوعیت مسافرت داخلی با وجود رشد تعداد 2019 رمان coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده است. اما یک آژانس دولتی است که به طور موثر هدایت کارکنان خود را به سفر در داخل کشور یا در سطح بین المللی حداقل برای چند هفته آینده.

ایالات متحده آمریکا آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع (DIA) را ممنوع کرده است همه وظیفه موقت واگذاری (TDY) سفر به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش در سراسر جهان با توجه به دو نفر آشنا با دفتر پروتکل های. وظیفه موقت انتساب سفر شامل کارکنان آژانس که نیاز به سفر از خود دائم پست برای چیزهایی مانند جلسات آموزش یا به سطحی موقعیت.

این آژانس همچنین درخواست کارکنان بازگشت از شیوع کشورها به در خانه باقی می ماند در زیر خود سیستم قرنطینه. با توجه به منابع که در صحبت با The Daily Beast, آژانس ارسال شده آگهی در سراسر آن ساختمان ستاد یادآوری مردم از دستورات.

DIA اول شناخته شده سازمان دولتی به ممنوعیت سفر در داخل کشور در برابر شیوع جهانی, بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا دیگر ادارات فدرال موضوع را همان هدایت است. DIA نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید جمعه شب که در آن اعضا از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus وظیفه نیروی خطاب به افزایش مرگ و میر در ایالات متحده یک خبرنگار واشنگتن پست پرسید: معاون رئیس جمهور که آیا او احساس راحتی سفر با خانواده اش به جایی مانند دیزنی جهان در طول بهار ،

“من سفر در سراسر کشور در همه زمان ها. بچه ها من زندگی می کنند در سراسر کشور” پنس گفت. “این یک زمان به استفاده از عقل سلیم و شستن دست های خود را.”

پنس به خبرنگاران گفت: آنها باید انتظار نوعی از جلسه هر روز در آینده با به روز رسانی از متخصصان مراقبت های بهداشتی در اکثر تا تاریخ coronavirus آمار.

این کنفرانس روز شنبه آمد در میان ادامه انتقاد از کاپیتول هیل و دولت و مقامات محلی که دولت انجام نمی شد به اندازه کافی برای اطلاع رسانی در مورد ویروس. هفته گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب پنس را به سرب در ارتباط است. از آن زمان به بعد آژانس های فدرال درگیر در نیروی کار را تحت فشار قرار دادند, رسانه, سوالات, گفتن به خبرنگاران گفت که تمام درخواست ها باید فیلتر شده و از طریق معاون رئیس جمهور ،

با توجه به دو ارشد مقامات ایالات متحده با وجود تمام آژانس های فدرال درگیر در coronavirus پاسخ ساده پیام از طریق یک اداره دولتی است و با صدور آن خود را هدایت داخلی در این ویروس از جمله محدود کردن سفر و هدایت مردم به خود شده است. کسانی که دستورات فردی متفاوت از آژانس به آژانس کسانی که مقامات گفت: با توجه به شرایط.

نه هر کس درگیر در نیروی کار است که در این حلقه در هر دفتر از پروتکل های. هفته گذشته نیروی دریایی اعلام کرد که دستور داده بود کشتی هایی که بازدید کشور در منطقه اقیانوس آرام به خود قرنطینه باقی می ماند و در دریا به مدت دو هفته به منظور نمایش ملوانان برای coronavirus. اعضای ارشد نیروی کار گفت: هیولایی روزانه دوشنبه آنها آگاه از نیروی دریایی قبل از اعلام خبر اولیه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>