هجوم شهردار تهمت و تهدید به استقرار بیشتر نیروهای فدرال به سی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه تهدید به منظور اضافی نیروهای فدرال به پایتخت کشور اگر واشنگتن شهردار موریل Bowser خود بدرفتاری سرباز گارد ملی که مستقر شده در منطقه برای سرکوب اعتراضات در روزهای اخیر.

“بی شهردار واشنگتن دی سی @MayorBowser که [sic] بودجه کاملا از کنترل خارج شده و به طور مداوم در حال بازگشت به ایالات متحده برای ‘جزوه’ در حال حاضر مبارزه با گارد ملی که او را نجات داد از خجالت گذشته تعداد شب” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت.

“اگر او نمی درمان این مردان و زنان پس ما را در گروه های مختلف زنان و مردان!,” او اضافه شده است.

Bowser خود در آخر هفته گذشته تحمیل سراسر شهر بود حکومت نظامی و فعال سی گارد ملی برای حمایت از این شهر شهری اداره پلیس در پاسخ به اعتراضات و شورش های پس از کشتن جورج فلوید 46 ساله سیاه پوست توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

بر حکومت نظامی انقضا ساعت 6 صبح پنجشنبه Bowser خود در نامه ای به ناروا بیان کرد که او “به پایان رسید وضعیت اضطراری در منطقه کلمبیا مربوط به تظاهرات” درخواست که او “برداشت همه فوق العاده فدرال اجرای قانون و حضور نظامی” از شهرستان.

معلوم نیست که افسر یا سرباز مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به جمعه هنگامی که او توییتی در مورد “گروه های مختلف زنان و مردان.” اجرای قانون و تلاش در منطقه تبدیل شده اند پیچیده این هفته به عنوان تهمت به تزریق های مختلف نیروهای فدرال به شهرستان مهر شد.

افسران پلیس و گارد ملی واحد شلیک گلوله های لاستیکی مستقر فلش چتری و تنظیم کردن گاز اشک آور و بمب های دوشنبه به زور معترضان مسالمت آمیز از لافایت مربع در ضلع شمالی کاخ سفید را قادر می سازد مغلوب ساختن پیشی جستن به مرحله یک فرصت عکس در نزدیکی یک کلیسا که در آن تظاهر کنندگان در حال تنظیم یک آتش سوزی در آخر هفته گذشته. Bowser خود گفت: هیچ ماموران اداره پلیس شهری شد که در آن حادثه.

در شب دوشنبه سی گارد ملی هلیکوپتر می تواند دیده می شود معلق در هوا بیش از جمعیت در یک تلاش آشکار برای متفرق کردن معترضان. و رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال علامت Milley گشت خیابان ها در مبارزه با خستگی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ملت فرمانداران در تلفنی که ملت افسر نظامی بود که “مسئول” به منظور بازگرداندن.

وزیر دفاع علامت Esper در روز پنج شنبه دستور داد خانه چند صد فعال-سربازان وظیفه از 82nd Airborne Division که آورده بودند به منطقه سرمایه ملی. او قبلا دستور داد سربازان به خانه چهار شنبه اما معکوس تصمیم خود را پس از کاخ سفید بود irked زمانی که او اعلام کرد مخالفت خود را با استقرار فعال-سربازان وظیفه برای پاسخ به اعتراضات در سراسر کشور است.

تهمت و تهدید کرده بود روز شنبه به تماس های نظامی برای پایان دادن به سراسر کشور موج ناآرامی های نژادی اگر دولت و مقامات محلی حاضر به فعال کردن گارد ملی نقاشی در سوئیس از محلی و رهبران دولت که ابراز مخالفت خود به دولت فدرال دخالت در اجرای قانون تلاش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>