دلاور آبجو توزیع کننده: من عینک سیم به پروب بایدن جمع آوری کمک های مالی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کریستوفر Tigani ثروتمند آبجو توزیع کننده که لذت خود را نزدیک به دلاور سیاستمداران به ویژه جو بایدن زمانی که اف بی آی او مواجه خارج سلطنتی مزارع ایستگاه گاز در سپتامبر 2010.

Tigani دچار مشکل شد. در حالی که خدمت به عنوان یک bundler برای بایدن را سقط 2008 مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری او تا به حال پرداخت کارکنان خود را برای کمک های ساخته شده در نام خود را به خوبی پوشیده تاکتیک برای دور زدن قانون بودجه مبارزات انتخاباتی.

چه اتفاقی بین آن روز و Tigani 2012 صدور حکم شده است هرگز قبل از آشکار شده است: او می پوشند یک سیم برای اف بی آی و ثبت افراد نزدیک به رئیس جمهوری به دنبال او گفت: برای تایید عقیده خود را که آنها می دانستند که خود را بازپرداخت و بررسی اینکه آیا آنها یا دیگران به بایدن درگیر در هر بجای معاملات با اهدا کنندگان.

بیش از چند ماه در سال 2011 Tigani گفت: او گرداننده استفاده می شود او را به تلاش برای استنباط همکاری از دیگران نزدیک به رئیس جمهوری و حتی در مورد تلاش برای به دست آوردن او را در مقابل بایدن خود را در حالی که با پوشیدن یک سیم. Tigani گفت: او ضبط مکالمات با سابق بایدن امور مالی رئیس دنیس تونر و همچنین به عنوان یک تاجر نزدیک به بایدن و بایدن aide-تبدیل-لابی. او گفت که او نیز به دنبال توسعه شواهد در برابر بازیکنان دیگر در دلاور سیاست است.

در نهایت تنها Tigani خود مواجه فدرال اتهامات عنوان شده علیه.

در مصاحبه با POLITICO, Tigani, در حال حاضر 49 توافق برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود را خبرچین کار برای اولین بار در بخشی از گفت چرا که او احساس او از سمت چپ به خشک توسط Bidens هنگامی که آیات خود را در مورد غیر قانونی جمع آوری کمک های مالی برای هر دو جو و کمال همراه با دیگر مقامات بالا قرار می گیرد او را در مرکز یک دلاور رسوایی سیاسی یک دهه پیش.

اطلاعات Tigani ارائه به بازرسان فدرال بود “نه عملی” با توجه به محرمانه 2012 نامه ای از باراک اوباما در دلاور, ایالات متحده مشروط دفتر خود را با شرح تلاش FBI همکاری است. پس از تحقیقات فدرال از Tigani جمع آوری کمک های مالی برای بایدن دلاور مقامات انجام شده مربوط به پروب Tigani را کمک به دولت در سطح مبارزات. ویژه دادستان منصوب دلاور دادستان کل کمال بایدن که recused خود آورده اتهامات علیه سیاستمداران و یا دستیاران خود, اما هشدار داد “یک فوتی و فوری نیاز به اصلاح “پرداخت به” فرهنگ از آن رفتاری که منجر به این تحقیقات ممکن است رشد کرده است.”

در زمان Tigani 2011 گناه سخنگوی جو بایدن پس از آن معاون رئیس جمهور را تکذیب کرد و گفت او تا به حال هیچ گونه دانش Tigani دایر است. بایدن را در سال 2020 کمپین تکرار انکار است.

“این ماده شد و به طور کامل مورد بررسی تقریبا از یک دهه پیش توسط وزارت دادگستری و وجود دارد هیچ کشف و یا حتی اتهام از رفتار نامناسب با سال 2008 به کمپین گفت:” بایدن سخنگوی مایکل Gwin. یک معاون سابق آمریکا وکیل درگیر در این تحقیقات رابرت Kravetz گفت: آن را به تولید هیچ مدرکی از تخلف توسط معاون رئیس جمهور است. FBI کاهش یافته است به نظر.

اما Tigani حماسه — داستان یک تاجر بسیار مشتاق به پرورش روابط با رهبران خود دولت کوچک است که او عبور خط به جنایتکاری — ارائه می دهد یک پنجره در دلاور سیاسی جهان از آن بایدن پدید آمده که در آن به مدت طولانی, خانواده و روابط اجتماعی اغلب مخلوط آزادانه با کسب و کار و سیاست گذاری.

Tigani که پدر فوتبال با جو بایدن در دبیرستان و کسی که خود را بزرگ دانستن کمال و هانتر بایدن توصیف یک رابطه که در آن او مطرح شده بودجه برای Bidens و سپس آگهی خود را در نزدیکی به خانواده در حالی که مرور پیچیده نظارتی دستگاه های متصل به داشتن مشروب distributorship.

او در توصیف یک سری از برخوردهای در اکتبر سال 2007 زمانی که او گفت: جو بایدن و دو پسرش کمال و شکارچی با نزدیک شدن به او را در یک حزب پس از زیر دموکراتیک اولیه بحث در دانشگاه درکسل و از او خواست به گام تا مبارزات انتخاباتی خود جمع آوری کمک های مالی قبل از انتقال او به تونر که از او پرسید “چگونه بسیاری از مردم شما را که شما می توانید اعتماد کرد؟”

او همچنین توضیح داده 2011 دیدار با بایدن aide-تبدیل-لابی بخشی از تلاش FBI همکاری که در آن او گفت که او ضبط سابق سنا کارمند نشان می دهد که Bidens و تونر آگاهانه پذیرفته شده کلش کمکهای مالی از bundlers یک تخلف مالی مبارزات انتخاباتی قانون است. و Tigani بازگو تماس تلفنی با تونر که در آن او گفت که این کمپین مدیر امور مالی به نظر می رسید که او در حال ضبط و گفت: “من حتی نمی دانم که چه کسی دیگری است, گوش دادن” قبل از حلق آویز کردن.

“عوامل بر این باور بودند که تونر و بایدن می دانستم که دقیقا همان چیزی بود با توجه به بسته بندی” Tigani گفت: اما اداره بود قادر به آن را اثبات کند به این دلیل که مردان شد “بیش از حد هوشمند است.”

در پاسخ به نوشته سوالات تونر مورد مناقشه Tigani خاطرات و گفت: “نمی دانم از Tigani را غیر قانونی بازپرداخت تا Tigani التماس کرد گناه را به آنها را در دادگاه.

که Tigani به زندان رفت برای کمپین مالی تخلفات مربوط به بایدن انتخاباتی و او در همکاری با بازرسان فدرال شناخته شده برای سال. اما جزئیات خود اقدام به همکاری از جمله این واقعیت است که اف بی آی مورد بررسی بایدن کمپین باید مخفی باقی مانده تا به حال.

حساب خود را است buttressed با اسناد و مدارک به دست آمده توسط سیاسی از جمله 2012 نامه ای از باراک اوباما. آن ایالت که در 17 جداگانه موارد Tigani ضبط شده از مکالمات با شش نفر از جمله یک “سطح بالا رسمی از بایدن برای رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی” و “سابق بایدن کارمند در حال حاضر مشغول به کار به عنوان یک لابی گر.”

Tigani حماسه را فراهم می کند بینش به فرهنگ سیاسی که از آن بایدن ظهور آن یار “دلاور در راه است.” به نظر طرفداران این دلاور راه مستلزم یک رویکرد به سیاست بر اساس روابط بلند مدت, سازش و مدنیت. این یک سبک حاکم بر می آید که به طور طبیعی در یک دولت کوچک. “او نوع از کسی که کمک کرد ایجاد دلاور راه” بایدن معاون سابق دستیار و جانشین در سنا تد کافمن به تازگی گفت: لس آنجلس تایمز با اشاره به بایدن.

بایدن خود تبلیغ این سبک به عنوان مسیر بازگشت به ملی ظاهر ، “این دلاور راه” پس از آن معاون رئیس جمهور گفت: زادگاه خود کاغذ در سال 2016 با این استدلال را برای همکاری دو حزبی. “ما همیشه بدست همراه است.”

اما به نظر منتقدان این دلاور راه می تواند مانند یک فرهنگ به نفع تجارت و cronyism. در Tigani مورد دادستان تعریف آن در صدور حکم پرونده به عنوان “یک فرم از نرم فساد متقاطع کسب و کار و منافع سیاسی که وجود داشته است در این دولت برای سال.”

این ایده که بایدن شیوه های قدیمی از مد افتاده, ارتباط محور سیاست است که دست کشیدن او غلبه از ترقی خواهان در مقدماتی حزب دموکرات. ادعا می کند که بایدن است بی پروا هستند یک موضوع مرکزی از گروههای انتخاباتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که — داشتن رو استیضاح برای تلاش های خود را برای فشار مقامات اوکراین به کاوش بایدن و پسر شکارچی — به تمسخر معاون رئیس جمهور سابق به عنوان “نشخوار Pro جو.”

Tigani حساب نشان می دهد گسترده ترین تلاش های شناخته شده تا به امروز به بررسی این سوال که آیا بایدن را در دایره درونی شده است همدستی در فساد است. در پایان یک تیم از ماموران فدرال با محرمانه خبرچین و یک دوربین نمی تواند آن صورت حتی اگر Tigani می گوید که او راه می رفت دور با ایثار ظن که خوش برخورد معاون سابق رئیس جمهور می داند بیشتر در مورد دلاور راه از او اجازه می دهد تا در.

‘با تشکر برای همه به کمک’

در یک صبح در اواخر ماه سپتامبر سال 2010 Tigani چپ خود را 24,000-فوت مربع استعماری عمارت در Westover Hills نزدیکی ویلمینگتون — در میان بهترین خوابگاه های خصوصی در دلاور و کشیده به سلطنتی مزارع در نزدیکی نیوآرک به انتخاب کنید تا یک غذای سبک.

در راه بازگشت به ماشین خود دو مرد در انتظار بودند برای او نگه داشتن مدالها. آنها با معرفی خود به عنوان ماموران اف بی آی و سرویس درآمد داخلی و توضیح داد که آنها می خواستم به صحبت کردن با Tigani در مورد جو بایدن و اموزش ان Minner دلاور سابق فرماندار.

ماموران فدرال مواجه Tigani مورد reimbursing دیگران برای بایدن کمک های مالی مبارزات انتخاباتی عمل او گفت که او بلافاصله اعتراف به. “من به آنها گفتم همه چیز من انجام داده بود” او به یاد می آورد. “من نمی سعی در پنهان کردن آن. من فکر نمی کنم آن را غیر قانونی بود.” عمل reimbursing دیگران برای کمک های مالی مشترک بود روش دور زدن در مبارزات انتخاباتی سهم محدودیت در دوران قبل از دیوان عالی کشور را در سال 2010 شهروندان ایالات حکم قانونی شده و نامحدود در انتخابات هزینه های شرکت های بزرگ.

Tigani و عوامل باقی مانده در ایستگاه گاز سخنگو برای آینده چهار ساعت.

وجود دارد مقدار زیادی به بحث در مورد. Tigani روابط به Bidens زد ، پدرش رابرت بود همکلاسی با جو در Archmere آکادمی یک مدرسه کاتولیک در گوشه شمال شرقی دلاور جایی که آنها بازی فوتبال با هم در اواخر 1950s. در اوایل ’80s, زمانی که Tigani شد یک نوجوان پدرش و نامادری اجتماعی به طور منظم با جو و جیل و Tigani به شکارچی و کمال بودند که در مورد سن و سال او.

خود را گسترده تر محافل اجتماعی باقی ماند و در هم تنیده در بزرگسالی حتی اگر Tigani و Bidens نمی شد بهترین دوستان — “من در الکل کسب و کار و کمال نمی, نوشیدن,” او اشاره کرد.

اما در علاوه بر این به او غنی Tigani خانواده کسب و کار NKS, توزیع کنندگان به او دلیلی برای ماندن در تماس با دلاور سیاستمداران است. الکل توزیع کنندگان عمل می کنند که از نظر قانونی موظف واسطه بین تولید کنندگان و فروشگاه های خرده فروشی به عنوان بخشی از یک ساختار نظارتی پدید آمده است که پس از ممنوعیت برای جلوگیری از تحکیم. به عنوان بازیکن در یک شدت تنظیم صنعت, توزیع کنندگان انگیزه ای برای باقی می ماند از لحاظ سیاسی درگیر و Tigani نه تنها که.

او سخاوتمندانه به سیاستمداران بالا و پایین پله دلاور سیاست عمدتا دموکرات ها در آن آبی عمیق دولت و رهبری موفق 2003 فشار قانونی جمعه مشروب فروش است.

هنگامی که کمال بایدن در اولین مبارزات انتخاباتی برای دولت و دادستان کل در سال 2005 Tigani تن به تن با جمع آوری کمک های مالی. هنگامی که جو بایدن نصب شده دوم خود را با پیشنهاد ریاست جمهوری دو سال بعد Tigani ساخته شده برای متحد و مجموعه ای در مورد بسته بندی کمک های مالی.

در قبل ازشهروندان ایالات دوران bundlers — افرادی که می تواند شیر خود را در شبکه به درخواست حداکثر مجاز سهم از ده ها تن از تماس با ما — بازی برترین نقش را در تامین مالی مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

در Tigani مورد او بسته نرم افزاری کمک از NKS کارکنان و همسران و دیگر همکاران و سپس بازپرداخت آنها را از شرکت در بودجه یک عمل است که غیر قانونی بود. Tigani می گوید: او می دانست که بازپرداخت شد یک راه برای گرفتن در اطراف فرد سهم محدودیت اما که او تا به حال هیچ ایده آنها جنایی. او گفت: او را درک بازپرداخت به طور گسترده پذیرفته شده و به عنوان مثال یکی دیگر از برجسته دلاور اجرایی که گفته شد شناخته شده به طور منظم بازپرداخت کارکنان برای مشارکت سیاسی.

بنابراین در اواخر ماه اوت سال 2007 Tigani برگزار چه دولت presentence گزارش تحقیق و تفحص بعد از آن به نام “شم” جمع آوری کمک برای بایدن خواهان 17 چک از کارکنان خود را تنها به بازپرداخت آنها را برای کمک های مالی از بودجه شرکت.

Tigani اختلافات دولت ادعا که او برگزار جعلی حوادث در سفارش به پنهان کردن خود را بازپرداخت. در حقیقت او گفت: بایدن کمپین کارکنان خواهد به سادگی چرخش توسط NKS ستاد انتخاب کنید تا به همراه چک و که این شرکت اغلب وضع را گسترش قهوه و دونات برای هر کس اتفاق افتاده در آن روز. او گفت که او و بایدن کارکنان خواهد به شوخی اشاره به no-frills handoffs به عنوان جمع آوری اعانه.

Tigani درگیری با بایدن کمپین عمیقتر دو ماه بعد, او گفت که او با حضور دموکراتیک اولیه بحث در دانشگاه به عنوان یکی از 10 شخصی مهمان بایدن ستاد انتخاباتی نشسته بعدی به کمال را Hallie.

پس از بحث — که در آن فقیر و نشان توسط هیلاری کلینتون ساخته شده بیشتر از یک علامت از هر چیز دلاور سناتور گفت: — بایدن خدمه برای بازنشسته پس از آن به اسموکی جو پردیس شیرجه نوار در نزدیکی دانشگاه پنسیلوانیا بود که یک بار نام-بررسی توسط جرالد فورد در یک پن شروع آدرس.

در اسموکی جو پس از حزب Tigani به یاد می آورد این دلاور سناتور با نزدیک شدن به او را با یک درخواست: کمپین صعودی به مشاجره در آیووا و نیاز به $100,000 برای تابلوهای تبلیغاتی در دولت است. Tigani گفت: بایدن او می تواند ارائه.

بعد از آن شب Tigani به یاد می آورد بایدن پسران شکارچی و کمال یک پن فارغ التحصیل مطرح سهم دوباره. زمانی که Tigani تصریح کرد تمایل خود را برای کمک به او گفت: برادران او گذشت به کمپین مدیر امور مالی دنیس تونر بود که او نیز به عنوان بایدن معاون رئیس ستاد در سنا است.

Tigani گفت که زمانی که او در مورد سهم با بایدن برادران و تونر او ساخته مرجع به پول اختصاص داده شده در بودجه شرکت برای این سهم.

و او گفت که زمانی که او در مورد سهم با تونر در اسموکی جو ، مدیر امور مالی از او پرسید: “چگونه بسیاری از مردم شما را که شما می توانید اعتماد کرد؟” Tigani گفت که او پاسخ داد: “همه آنها.”

Tigani گفت: او در زمان تونر سوال به عنوان نشانه ای از مدیر امور مالی می دانستند bundler کار با کارکنان خود را برای دور زدن سهم محدودیت. تونر مورد مناقشه Tigani حساب و گفت که هرگز خواسته Tigani هر گونه سوال در امتداد این خطوط.

هر چند بخش عمده ای از خود را همراه سهم قبل از اکتبر Tigani گفت: او بیشتر درگیر با این کمپین پس از درخل بحث شرکت در چندین تماس با بایدن مالی تیم و خارج جمع آوری اعانه با توجه به ایمیل های او ارائه شده است. قبل از جمله گزارش تحقیق و تفحص بعد از ثبت توسط دادستان فدرال نیز یادداشت Tigani مشارکت در کنفرانس تلفنی با کمپین به طرح جمع آوری کمک های مالی.

در اجرا تا به آیووا قفقاز کمپین ادامه داد: تکیه بر Tigani برای پشتیبانی. در دسامبر 12, یک بایدن کارمند فرستاده Tigani دستیار با یک لیست از NKS کارکنان اشاره کرد چقدر پول آنها داده بود به تاریخ و این که آیا خود را مهم دیگر داده بود با توجه به قبل از جمله گزارش تحقیق. در مورد یک روز, با توجه به گزارش Tigani جمع آوری کرده بود شش چک برای بایدن کمپین از NKS کارکنان ذکر شده در ایمیل.

Tigani گفت: او نظر سرعت که با آن اعضای بایدن کمپین — به عنوان به خوبی به عنوان دیگر سیاستمداران و مبارزات او مطرح شده بودجه برای — انتظار می رود برای جمع آوری همراه کمک های مالی را به دیگری می شود نشانه آن است که آنها همدست در کلش کمک های مالی. “آنها را انتخاب کنید تا چک روز بعد” او گفت:. “اگر شما واقعا رفتن به بیرون بروید و درخواست مردم دیگر به پول خود را طول می کشد در حالی که برای. اگر شما در حال رفتن به استفاده از پول خود را, آن را نمی کند هر زمان.”

به عنوان اولین قفقاز در نزدیکی کشید بایدن خود را ایمیل فرستاده Tigani, نوشته,, “من می دانم که شما یک مقدار بسیار زیادی در هفته گذشته با تشکر از شما. همانطور که ما در آیووا ما در حال تلاش برای دریافت هر گونه کمک ها هنوز هم برجسته به مقر ما توسط بلال فردا. در راحتی شما می تواند شما را لطفا اجازه دهید من می دانم اگر شما اعتقاد دارم که شما قادر خواهد بود به جمع آوری هر گونه چک توسط بلال فردا. اگر تا آن را به یک راه طولانی به سوی کمک به ما در افزایش رسانه های ما خرید در آیووا. من بر روی زمین در اینجا در حال حاضر و با پول ما می توانیم تعجب بسیاری از مردم است.”

بایدن در نتیجه توجه داشته باشید خود را با “با تشکر برای همه به کمک من معتاد آن را فراموش کرده ام” و آن را امضا کردند “جو.”

در مجموع Tigani ساخته شده $72,000 در غیر قانونی کمک به بایدن کمپین از طریق نی اهدا کنندگان بر اساس این گزارش اما دلاور سناتور هرگز آمار گشاد گشاد راه رفتن او. بایدن قرار می گیرد پنجم در آیووا در اوایل ژانویه و به سرعت کاهش یافته است.

Tigani باقی مانده در این سناتور مدار: بعد از آن که در ماه بایدن ارسال Tigani غیرشخصی ایمیل یک سیاسی مقاله در مورد پست خود-کمپین بازگشت به مجلس سنا.

در روز از باراک اوباما انتخاب دلاور سناتور خود را به عنوان همسر در حال اجرا در ماه اوت Tigani نوشت یک ایمیل به مدیران در Anheuser-Busch, شعار خود کرد.

“من شماره یک جمع آوری کمک برای [بایدن]’s پیشنهاد بازی خواهد کرد و نقش او در مبارزات انتخاباتی جدید را به عنوان به خوبی به عنوان پسر خود نقش به عنوان یک آینده سناتور” Tigani نوشت: در اوت 29, ایمیل که بعدها پدید آمده در دادگاه. “آنها بسیار خوب و دوستان نزدیک و من می دانم که ما می توانید استفاده از آن نقش به عنوان مورد نیاز است.”

Tigani گفت که در اطراف این زمان او تا به حال شده به دنبال راه اندازی یک جلسه با بایدن برای آبجو مدیران صنعت اما کسانی که تلاش شد از خط خارج توسط یک اختلاف با پدرش رابرت کنترل از خانواده کسب و کار.

مواجه بعد توسط دولت با به رخ کشیدن به هموطنان خود آبجو مدیران Tigani حمایت کردن این ادعا که او می تواند در تماس نفع با Bidens. اما به عنوان بایدن در اقبال رز Tigani در ادامه به لذت بردن از این نوع دسترسی ویژه است که نمونه ای از کمک کنندگان بزرگ. او با حضور بایدن معاون ریاست جمهوری بحث در آلاسکا در برابر رژیم صهیونیستی. سارا پیلین در سنت لوئیس در ماه اکتبر و اوباما در مراسم تحلیف جشن زیر ژانویه که در آن او گفت که او رد و بدل تعارفات با معاون جدید رئیس جمهور در یک رویداد خصوصی برای اهدا کنندگان.

سرنوشت ساز برخورد با FBI

همه بود و نه این. Tigani اختلاف با پدرش بیش از کسب و کار خانوادگی را تشدید کرد به یک نبرد قانونی و تابستان پس از افتتاح رابرت Tigani طرف ادعا که کریستوفر حال و سنن و شرکت پول است.

دادگاه خانواده جنگ نیز باز Tigani روابط با سیاستمداران به موشکافی شروع با سابق رژیم صهیونیستی. Minner. در مارس 2010, اخبار, مجله, یک دلاور روزنامه با تکیه بر پرواز سوابق پدید آمده است که در دادخواهی گزارش داد که در حالی که در دفتر Minner پرواز کرده بود از ویلمینگتون به شهر کبک با Tigani و یک لابی در یک هواپیمای جت خصوصی Tigani اجاره کرده بود.

این مقاله به زودی به دنبال تا با یک بررسی توسط خبرنگار مورین میلفورد — اولیه محلی وقایع از Tigani حماسه — وی از سوی مامورین که Tigani بدست یک “معامله شیرین” در اجاره زمین های دولتی برای ساخت یک NKS انبار در طول Minner دولت.

Tigani اختلافات که خصوصیات معامله اما گرما بود و در حال حاضر در. در ماه سپتامبر فدرال شگفت زده کرد او در رویال مزارع ایستگاه گاز.

یک ماه بعد کمال بایدن دفتر شکایت کرد NKS, به دنبال کاهش مدت اجاره از 66 سال به پنج ادعا که دولت در نظر گرفته شده بود به توافق در کوتاه مدت در تمام طول و 66-سال-مدت بود نتیجه “scrivener خطا.”

“هیچ کس باید قادر به بهره مندی از یک اشتباه در هزینه شهروندان به خصوص در اجاره نامه” کمال بایدن گفت: در اعلام کت و شلوار.

Tigani گاز ایستگاه برخورد او را ترک کرده بود با این تصور که او یک هدف اما در ماه نوامبر در حالی که او در سفر در نیوجرسی گفت: او موفق به دریافت یک تماس از یک مامور اف بی آی درخواست او را به بازگشت به خانه. هنگامی که او وارد شدند عوامل در انتظار بودند در جلوی خانه خود و دست او را به یک هدف نامه رسمی اطلاع رسانی است که دولت در نظر گرفته شده و به تعقیب او. او گفت که او در اشک را شکست و این عوامل ارائه شده را به دور از تفنگ او نگه داشته در خانه خود را به طوری که او نمی خواهد خود را بکشد اما او کاهش یافته است.

در دسامبر, اخبار مجله گزارش داد که FBI تحقیق در مورد معامله زمین — Tigani و Minner تایید به این مقاله از آنها شده بود مورد پرسش — و این که چند نفر شهادت بود قبل از هیئت منصفه.

در فوریه 2011 Tigani حفظ آبه لوول و سپس با شرکت Mcdermott خواهد & Emery. ستاره وکیل مدافع جنایی — که در ادامه به نمایندگی سابق کارولینای جنوبی, سناتور. جان ادواردز و جارد کوشنر — تا به حال خبر بد برای خود مشتری جدید.

Tigani به یاد می آورد لوول گفتن او “کریس به طور معمول من می خواهم بگو آره, ما می خواهیم به پرونده شما.’ اما شما در حال حاضر نشستم با FBI و گفت: آنها همه چیز را. من حتی نمی صحبت کردن با اف بی آی در دادگاه. من حتی نمی گویند سلام به آنها در دادگاه.”

Tigani, که تا به حال شده است از کار خود اخراج شده در NKS نیز در حال اجرا از پول برای وکلا بالا قیمت. اما او به یاد می آورد قبل از فراق راه با لوول وکیل میانجیگری یک جلسه برای Tigani با وزارت دادگستری. لوول کاهش یافته است به نظر.

در ایالات متحده به دفتر دادستان در ویلمینگتون Tigani و یک مدافع ملاقات با اقدام آمریکا وکیل دیوید وایس Kravetz و ماموران اف بی آی. از آنها خواسته Tigani برای کمک به آنها را بررسی ممکن است فساد سیاسی.

Tigani گفت که او تا به حال رزرو. به اعتقاد او برخی از دولت مظنون بودند و برخی از تئوری های خود را — از جمله یک مورد Tigani را ناموفق تلاش برای کارگزار یک جلسه بین معاون رئیس جمهور و مشروب توزیع کنندگان در اشتباه بودند. “آنها آزادانه متصل یکشنبه مشروب فروش زمین برخورد و ملاقات با جو بایدن” او به یاد می آورد.

فدرال همچنین فکر آنها را در پیدا کردن آشکار رشوه خواری در دلاور سیاست است. او گفت: نمایندگان معتقد بودند تحقیقات خود را در نهایت می تواند آنها را به بایدن, جو بایدن را متحد دیرین Minner و سپس فرماندار جک Markell بود که کمتر مستحکم در دولت دموکراتیک و استقرار. “آنها فکر می کردند حداقل در سطح دولت آنها گرفتن رشوه و در سطح فدرال آنها همدست و این که چگونه کار می کند” Tigani به یاد می آورد.

Markell سیاسی گفت که او هرگز شنیده از بازرسان فدرال در مورد این موضوع و آگاه بود که آنها تا به حال ابراز هر گونه علاقه در او. Minner نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Tigani گفت که او نمی به اشتراک گذاری این عوامل’ باور است که رشوه خواری در حال وقوع بود و نگهداری می شود که او به دست آورده نفوذ کمی در بازگشت برای کمک های خود را. “Tigani…توضیح داده شده به عوامل که او ساخته شده این مشارکت سیاسی در تلاش برای به دست آوردن دسترسی به, اما که او در واقع هرگز دریافت چنین دسترسی و یا به دنبال استفاده از رابطه” دادستان بعدا نوشت: در یک دادگاه پرونده مربوط به صدور حکم. اما Tigani گفت: او اذعان کرد وجود یک pay-to-play فرهنگ در دلاور سیاست — که در آن هدیه و کمک اجازه می دهد تا تجار به کاری به نفع با مقامات — و به اعتقاد او سیاستمداران و کارکنان خود شدند همدست در قانون انتخابات نقض متعهد بودن به صندوق مبارزات انتخاباتی خود را. بیشتر او مشتاق بود به منظور کاهش زمان او در زندان به سر برد و دور از او دو فرزند جوان است.

او موافقت کرد تا به عنوان محرمانه خبرچین مداخله تلفن تماس و پنهان دستگاه ضبط و در جلسات با دلاور چهره های سیاسی — اعم از کوچک زمان محلی لابی به همکاران نشسته معاون رئیس جمهور.

عوامل برنامه ریزی شده به Tigani شروع به کوچک, او گفت:, گرفتن راحت با تجهیزات و نقش خود را در تعاملات با سطح پایین بازیکنان قبل از کار راه خود را تا به اهداف بزرگتر.

پوشیدن یک سیم

Tigani اولین مخفی تفرج رفتن نیست به خوبی. در اواسط ماه مارس او اعزام به دوور فراز یک هتل و کازینو و اسب مسابقه پیچیده که در آن او برای ملاقات با چند قانونگذاران ایالتی و لابی در یک نوار Doc Magrogan و رسم آنها را در عملکرد داخلی دلاور سیاست است.

قبل از او رفت و به دفتر اف بی آی در دوور جایی که او صرف دو ساعت کار کردن با او گرداننده یک زن و دو مرد از ماموران اف بی آی — در یک اسکریپت به منظور جلب کردن افراد است.

او آموخته است که او می تواند همراه در انتساب ای که مطرح به عنوان دوست دختر خود را. Tigani به یاد می آورد که زمانی که او اشاره کرد به یکی از گرداننده که نیرنگ بود و قابل قبول به این دلیل که زن او بود نوع موهای قهوه ای چشم قهوه ای — کنترل پاسخ داد: “ما می دانیم. به همین دلیل ما او را.” عوامل تحقیق کرده بود Tigani قبل از عشق منافع به منظور بازیگران این عملیات است.

“عیسی مسیح است. آیا شما بچه ها باید هر چیزی را بهتر انجام دهید؟” Tigani به یاد می آورد پاسخ.

خود گرداننده ضبط یک سیم بر او و قطع کردن پیراهن خود را به قرار دادن یک دوربین کوچک که در آن یکی از دکمه ها بوده است.

در کوتاه عقب و جلو, عوامل مطمئن Tigani دوربین چسبیده از پیراهن او بود به عنوان آشکار به عنوان او فکر آن بود. سپس آن را خاموش را به رقابت.

در داخل نوار در دوور فراز Tigani احساس عصبی و ناراحت کننده است. او معافیت خود را برای رفتن به حمام که در آن پس از لحظه ای فراموشی در مورد سیم او غلبه ناگهانی تکان خوردن از خود آگاهی است. “این همه فقط ضربه زدن به من که این بچه ها در حال گوش دادن به من رفتن به حمام” او به یاد می آورد.

در بار او خودداری کردند در طراحی این افراد را به متهم مکالمات باور این اداره به پارس تا درخت اشتباه. “آنها سعی در ساخت یک مورد در برابر افرادی که واقعا نمی دانم هر چیزی” Tigani گفت.

خود گرداننده نمی شد خوشحال است که اولین عملکرد, اما Tigani ادامه داد: برای راه اندازی تماس ها و جلسات خود را در جهت شروع با یک تاجر محلی که به نوعی ظهور در اداره رادار. Tigani خواهد دیدار با عوامل به انتخاب در صحبت های او در خارج از راه مکان از جمله در مک دونالد و در شهر کوچک Smyrna, north of Dover با توجه به 2011 ایمیل که او در آن ثبت شده جزئی از ورود این ساعت او را به همکاری.

مدارک و شواهد از طرح رشوه, اگر هر گونه وجود ثابت گریزان اما بررسی برداشت بخار بعد از آن زمانی که Tigani رو با هم با یک لابی. این لابی یک سابق مجلس سنا کارمند و یک دوست از هر دو Tigani و بایدن پسر. Tigani توصیف خود را در تعامل با لابی در شرایطی که فرد نمی توان نام برد چرا که Tigani گفت به اعتقاد او کسی تا به حال هیچ کار اشتباهی انجام داده.

Tigani گفت که در طول یک اجتماعی با هم او را به خود جلب کرد لابی کردن در عمل bundlers بیش از اهدای محدودیت از طریق استفاده از نی اهدا کنندگان.

Tigani به یاد می آورد فشار لابی در مورد اینکه آیا بایدن پسران او تونر و بقیه کمپین تامین مالی عملیات آگاه بودند از استفاده از نی اهدا کنندگان. “چگونه است که این مردم نمی دانید ؟” او به یاد می آورد پرسیدن.

“البته آنها می دانند که او گفت:” این لابی پاسخ داد. “البته آنها می دانند. همین دلیل است که آنها با شما تماس.”

“این بود” شما نمی تواند جدی’ نوع پاسخ” Tigani به یاد می آورد. “البته آنها می دانند.”

Tigani گفت که او هیجان زده دستیابی به موفقیت اما او تا به حال نادیده گرفته شده برای ضبط مکالمات. پس مدتی کوتاه بعد از آن او گفت که او مرتب به دیدار با لابی در چوب-paneled نوار, اتاق در کلمبوس مسافرخانه در ویلمینگتن. این بار با پوشیدن یک سیم Tigani گفت: او بدستآمده همان پذیرش از لابی در نوار.

Tigani گفت که او نمی فشار لابی به ارائه جزئیات چگونه او می دانست که این درست باشد چرا که لابی خیلی نزدیک به Bidens که وجود دارد هیچ دلیلی برای شک و تردید اقتدار خود را.

در یک ایمیل به لابی نوشت که او درگیر در کمپین جمع آوری کمک های مالی “و نه بود من همیشه در یک موقعیت برای صحبت در مورد [به Bidens’] کمپین عملیات.” این لابی ستایش بایدن تمامیت و گفت: “من می دانم که او هرگز تحمل هر گونه رفتار غیر قانونی از حامیان و یا اهدا کنندگان.” به لابی نیست پاسخ به پرسش.

یکی دیگر از سابق بایدن دستیار ابراز شک و تردید است که این تیم امور مالی آگاه بود bundlers ساخت کلش با کمک های مالی و یا به طور فعال به دنبال غیر قانونی سهم.

سابق مشاور شد که درگیر در جمع آوری کمک های مالی برای سال 2007 انتخابات ریاست جمهوری سخن گفت و به شرط ناشناس ماندن توصیف مبارزات انتخاباتی به عنوان “گرسنگی برای پول نقد” و آن جمع آوری کمک های مردمی به عنوان “فوق العاده کم خونی.” مالی تیم گفت: در یک موقعیت دشوار بود چرا که نامزد خود را علاقه مند بود در پرورش اهدا کنندگان.

“بایدن نمی خواهید به تماس کسی” سابق مشاور گفت. “او متنفر نیاز به بوسه هر کسی باشد.” اما یکی از دستیاران سابق گفت که به او دانش و تونر و دیگر جمع آوری کمک مالی کارکنان هرگز با توسل به روش های غیر قانونی. “آنها همیشه در بالا و در مورد آن,” او گفت:.

تونر گفت که او هرگز به دنبال bundlers که می تواند بازپرداخت اهدا کنندگان و یا تا به حال دانش bundlers درگیر شدن در اشکال غیر مستقیم از بازپرداخت. او گفت: “نمی دانم از Tigani را جنایت قبل از Tigani التماس کرد گناه را به آنها.

برای محققان Tigani به یاد می آورد مکالمات با لابی نماینده یک نقطه عطف است. خود گرداننده تبدیل توجه خود را از امکان رشوه به بایدن کمپین و ممکن است آن را همدستی در قانون انتخابات نقض شده است. “زمانی که من را تایید کرد با او که بله در واقع آنها را در مورد آن می دانیم و می دانند که در مورد آن با بسیاری از افراد دیگر و آنها هدف بسیاری از مردم دیگر در وضعیت من برای انجام دقیق همان چیزی که” او گفت:. “زمانی که ما شروع به دنبال آن زاویه به شدت بیشتر است.”

چون Tigani شد و در حال حاضر تحت فشار سنگین موشکافی او گفت: او گرداننده نیست فشار او را به راه اندازی یک prearranged جلسه با معاون رئیس جمهور به جای آن به دنبال فرصت برای ثبت بیشتر خود به خودی برخورد با بایدن.

“من سعی کنید برای رفتن به مکان های که در آن او بود” Tigani به یاد می آورد. “من می دانم که او تا به حال یک زن و شوهر از حوادث برنامه ریزی شده زمانی که او قرار بود در دلاور که در آن ما در حال رفتن به سعی کنید برای ایجاد یک فرصت نشست.” اما Tigani گفت که او هرگز قادر به نوسان برخورد با بایدن به جای اقامت برای دیگران نزدیک تر از او به معاون رئیس جمهور که خود گرداننده امیدوار به استفاده از او را به تهمت و پس از آن امن همکاری از دیگران در بایدن مدار.

“آنچه آنها می گویند در همه زمان ها بود:” ما به دنبال شواهد و مدارک که در آن آن را به ما طول می کشد.’ و ایده این است که به یک فرد دخیل و سپس آنها دلالت نفر بعدی” او گفت:. “ایده این بود برای دیدن چگونه بالا تا زنجیره ای آنها می تواند برود.”

‘سلام به هر کس دیگری که در حال گوش دادن’

در ژوئن 6, Tigani به تونر های لابی گر و برجسته دلاور تاجر بود که در یک همکار بایدن اهدا کننده با توجه به 2011 ایمیل که در آن او وارد شده خود را خبرچین کار می کنند.

Tigani اولین تلاش برای تماس با تونر شکست, او به یاد می آورد. “تونر سخت بود برای دریافت بر روی تلفن او را به خاطر هوشمند” Tigani گفت. اما در ژوئن 7, دو حال مکالمه تلفنی با توجه به Tigani ورود به سیستم.

در تماس Tigani گفت: او گفت: تونر است که مطبوعات بود شروع به خر خر کردن در اطراف خود را در رابطه با مبارزه است. “قضیه این بود که این روزنامه است که به درخواست من در مورد این سهم. شما بدیهی است که می دانم در مورد این” Tigani به یاد می آورد. او گفت: تونر پاسخ داد: “من نمی دانم آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد کریس. من حتی نمی دانم که چه کسی دیگری است گوش دادن در تلفن.”

گفتگو به طول انجامید و تنها یک یا دو دقیقه با توجه به Tigani. “من گفت:” به یاد داشته باشید زمانی که ما در درخل?’ او گفت: “من به یاد داشته باشید, اما من لازم نیست که هر چیز دیگری در مورد آن می گویند.'”

تونر را آشکار آگاهی که او در حال ضبط آمد و به عنوان یک ضربه به ماموران اف بی آی در مورد Tigani گفت: آورده و در مورد آغاز پایان خود اقدام به همکاری.

روز بعد از این تماس ماموران FBI بازدید تونر در خانه اش از او بخواهید در مورد Tigani و اطلاع او را که او ممکن است به نام شهادت قبل از هیئت منصفه که او بعد از آن انجام داد.

در ژوئن 9, Tigani التماس کرد گناه را به دو اتهام مربوط به خود را بایدن کمپین بسته بندی: یک تعداد از ساخت غیر قانونی شرکت ها سهم خود را به یک کمپین فدرال کمیته و یک تعداد از ساخت غیر قانونی مجرا کمک های مبارزات انتخاباتی. او همچنین التماس کرد گناه را به دو اتهام فرار از پرداخت مالیات.

زمانی که خبری از گناه شکست یک بایدن سخنگوی فاصله معاون رئیس جمهور و مبارزات انتخاباتی خود از Tigani گفت: “ما مطلقا هیچ آگاهی از این فعالیت ها است.”

هر چند در مورد او بود در حال حاضر در مکان های عمومی, Tigani را خبرچین کار بود و نه کاملا بر تغییر او گفت: به تمرکز بر تاجر نزدیک به بایدن اما Tigani تماس با تاجر رفت و هیچ جا.

تابستان Tigani نقش در تحقیقات petering ، آخرین مورد در سوابق ورود یک جلسه با یکی از گرداننده در ژوئیه 15.

در فوریه 2012 به عنوان Tigani در انتظار صدور حکم وزارت دادگستری مقامات نظارت خود را در مورد ویس و Kravetz نوشت: به والتر ماتیوز رسمی در ایالات متحده مشروط به جزئیات Tigani را خبرچین کار می کنند.

این نامه به دست آمده توسط سیاسی آمده است که Tigani است اقدام به همکاری به طول انجامید و نزدیک به یک سال و شامل 12 جلسات با ماموران اف بی آی. وزارت دادگستری مقامات نوشت که Tigani تا به حال ثبت تلفنی و حضوری مکالمات در 17 نوبت جداگانه با شش نفر از جمله “بالا در سطح رسمی از بایدن برای رئیس جمهور کمپین”; “سابق بایدن کارمند در حال حاضر مشغول به کار به عنوان یک لابی گر” و “برجسته ویلمینگتون تاجر است.”

در این نامه آمده است که Tigani این اقدام همکاری کند منجر به اتهام علیه دیگران به دلیل برخی از اطلاعات ارائه شده مربوط به فعالیت بودند که در خارج از اساسنامه محدودیت ها برخی از آن مربوط به رفتار بود که یک جرم فدرال و برخی از آن را نمی تواند تایید.

“اطلاعات ارائه شده توسط متهم با ارزش بود اما به حدی که آن را مجاز ماموران فدرال به کامپایل دقیق اطلاعات تاریخی در مورد انتخابات جرائم و نرم فساد’ در دلاور امور خارجه دولت بیش از نزدیک به یک دهه است که شامل رفتار که گفته شده است توسط دولت فدرال و دولت officeholders و/یا مبارزات انتخاباتی خود را” در این نامه اعلام کرد. “چنین اطلاعاتی را فراهم خواهد کرد ماموران فدرال با یک چارچوب مرجع برای آینده تحقیقات فساد دولتی در این دولت است.”

پاورقی اشاره به حجیم پوشش Tigani را travails در روزنامه محلی ایالت “متهم در وضعیت به عنوان یک دلاور تلخیص مشهور به احتمال زیاد مانع توانایی خود را برای تهیه پذیرش در مکالمات ضبط شده. برای مثال یک موضوع که ثبت شد متهم اظهار داشت: در پایان تماس ” سلام به هر کس دیگری که در حال گوش دادن.'”

ماتیوز کاهش یافته است به نظر. کیم ریوز یک سخنگوی باراک اوباما در ویلمینگتن — که در آن وایس بازگشت و به خدمت به آمریکا وکیل در سال 2018 نیز کاهش یافته است به نظر.

در یک ایمیل Kravetz که کار برای وزارت دادگستری به پایان رسید در این ماه تصریح کرد: دولت در پیدا کردن که Tigani را کمک به بایدن نمی توانید دسترسی داشته باشید. “وجود دارد هیچ همخوانی شواهد است که هر کسی در مبارزات درگیر در رفتار مجرمانه” گفت: Kravetz در حال حاضر استاد حقوق در دانشگاه Duquesne در پیتسبورگ. “در هیچ زمان وجود دارد هر گونه پایه و اساس به این باور است که معاون رئیس جمهور درگیر در هر تخلف است.” Kravetz کاهش یافته است به نظر جزئیات Tigani است اقدام به همکاری.

در مارس 2012 Tigani شد و محکوم به دو سال در زندان فدرال و دستور داد به گزارش به شهری بازداشتگاه در بروکلین. او در دسامبر منتقل شد به یک زندان در ایالت دلاور و arraigned نه دولت اتهامات که به او التماس کرد گناه نیست.

زیر ممکن است Tigani التماس کرد گناه را به سه دولت تعداد دریافت مشروط. در صدور حکم قاضی ویلیام نجار با ابراز این نظر که دیگر بازیکنان بودند فرار عدالت است. “این مایه تاسف است شما تنها فرد ایستاده در اینجا” نجار به او گفتم با توجه به اخبار مجله. “این مایه تاسف است این تحقیقات منجر نشده است به دیگران است.”

“پرداخت به” فرهنگ

این سوال که آیا فعالیت های غیر قانونی فراتر از Tigani آویزان بیش از دلاور سیاست از لحظه ای که وارد خود گناه در ماه ژوئن سال 2011.

به زودی پس از, مقامات فدرال اشاره شواهدی از امکان جنایات دولت ربطی به بایدن را در انتخابات ریاست جمهوری به دلاور دفتر دادستان کل است. کمال بایدن recused خود و منصوب E. نورمن Veasey سابق رئیس دادگستری دلاور دیوان عالی کشور به انجام یک مشاور ویژه بررسی.

در ژوئیه 2011, اخبار مجله گزارش داد که Veasey داده بود هزاران دلار به مبارزات انتخاباتی هر دو جو و کمال بایدن و که شرکت خود را — ویل Gotshal و Manges — رتبه در میان برترین منابع کمک های مالی به معاون رئیس جمهور اخیر مبارزات. “من به بسیاری از مبارزات” Veasey مقاله گفت.

به عنوان Veasey عهده خود پروب بیشتر تعقیب بودند آهسته به تحقق. در سپتامبر 2013, ماه Tigani چپ زندان برای یک خانه نیمه راه دادستان در نهایت دستگیر دیگری اعتقاد. دوور توسعه دهنده Michael زیمرمن التماس کرد گناه را به یک دولت مسئول است که او ساخته شده غیر قانونی کمک های مالی به Markell 2008 مبارزات انتخاباتی. یکی دیگر از تاجر وارد شده به غیر دادستان توافق با دولت بیش از اتهامات که او پرداخت کارکنان برای کمک به Markell.

در ماه دسامبر Veasey صادر شده گزارش خود که شناسایی “یک فوتی و فوری نیاز به اصلاح “پرداخت به” فرهنگ از آن رفتاری که منجر به این تحقیقات ممکن است رشد کرده است. در علاوه بر این به بازپرداخت طرح تحقیق و تفحص شناسایی یک عمل گسترده از هدیه های سیاسی و کمک به نامزدها و مقامات منتخب که از آن یک فرد معقول و منطقی می تواند استنباط که هدیه و یا کمک های در نظر گرفته شده بودند به کاری به نفع با مقامات منتخب.”

این Veasey گزارش ذکر شده 19 سیاستمداران در دولت که دریافت کرده بود کلش کمکهای مالی از Tigani از جمله کمال بایدن. (فدرال قبل از جمله گزارش تحقیق و تفحص در بر داشت Tigani ساخته شده $9,600 در غیر قانونی سهم به کمال در سال 2005).

فراتر از سه نفر از بازرگانان که در حال حاضر با آن مواجه عواقب حقوقی این گزارش توصیه نیست بیشتر هزینه.

این گزارش توضیح داد که محققان کاهش یافته و به دنبال موارد در برابر سیاستمداران و یا دستیاران خود گفت: آنها هرگونه دانش غیر قانونی بازپرداخت طرح و محققان را پیدا کنید کافی است تا به دنبال آن است که خیابان.

“اگر چه برخی از شاهدان ساخته شده مبهم مراجع یا این باورند به اثر است که نامزدها و یا عوامل خود را می دانستند و یا پیشنهاد بازپرداخت محققان را پیدا معتبر شواهد برای حمایت از یک اتهام” این گزارش گفت:.

این گزارش همچنین اذعان کرد تغییر چشم انداز مالی مبارزات انتخاباتی. پس Tigani تا به حال متعهد مالی مبارزات انتخاباتی نقض این شهروندان آمریکا حاکم ساخته بود نامحدود شرکت های بزرگ کمک های به عمل سیاسی کمیته حقوقی شرکت دادن اجازه برای دور زدن این کمپین مشارکت محدود در یک مقیاس بسیار بزرگتر از خود پنج و شش رقم همراه سهم. در این گزارش اشاره کرد که گسترش عمل سیاسی کمیته در سال های اخیر برداشته شده خیلی از انگیزه برای درگیر شدن در کلش دهنده طرح.

به این نتیجه رسیدند با توصیه یک تخته سنگ از متوسط اصلاحات.

دلاور جمهوری خواهان تقبیح این گزارش — که فرود آمد بین کریسمس و سال نو — به عنوان یک پوشش این استدلال که رسیدگی به پرونده یک زن و شوهر از اهدا کنندگان را کمی به تغییر دولت در فرهنگ سیاسی.

Tigani چپ نیمه راه خانه در ماه ژانویه 2014 از نظر مالی ویران سال از قانونی مبارزه می کند. پس از آزادی او گفت: شخص ثالث که او کاهش یافته است به نام آگاهانه او که خود گرداننده تا به حال سعی کردم و شکست خورده به تلنگر لابی. Tigani گفت: به او گفته شد که عوامل رفت و به لابی خانه و بازی او را به یک نوار از صحبت خود را با Tigani, اما این لابی lawyered و حاضر به همکاری است.

“آنها در مورد شارژ او اما او در واقع مرتکب جرم او فقط به حال دانش از جرم” Tigani گفت: او گفت: “بنابراین این تحقیقات تا به حال در هیچ جا به سمت چپ بروید.”

او گفت: لابی — که در پاسخ به یک سوال در مورد تعامل با FBI — دیگر صحبت به او.

Tigani نگه داشته است مشخصات پایین پس از خروج از زندان و او گفت که او می خواست روشن او را دنبال تبلیغات است. یک خبرنگار سیاسی رسیده به او بیش از Facebook messenger در ماه اوت سال 2019 به درخواست مصاحبه به صورت یک مقاله منتشر شده بعد از آن ماه است. Tigani, که گفت که او به ندرت سیاهههای مربوط بر روی Facebook نه پاسخ به این پیام تا هشت ماه بعد و او قبول کرد که به یک تماس تلفنی در مورد دلاور صحنه سیاسی. در تماس با او در توصیف خود خبرچین کار کردن رکورد و چند هفته بعد او موافقت کرد برای رفتن در تاریخ ثبت است.

Tigani گفت: او می خواست برای گفتن داستان خود را در قسمت برجسته آن رستگاری ابعاد به خصوص این واقعیت است که او با استفاده از وقت خود را در زندان به یادگیری قانون است و از آنجایی که آزادی او شده است به نمایندگی خود در جریان نبرد قانونی کنترل خود را از کسب و کار خانواده رفتن پا به پا با بالا پرداخت می شود وکلا بدون بهره گیری از هر قانونی و رسمی آموزش و پرورش است.

Tigani, که به حمایت تهمت در رسانه های اجتماعی گفت: او همچنین می خواستم برای گفتن داستان خود را به خاطر او احساس Bidens او را رها کرده بود خواستار آنها را “عادلانه آب و دوستان.” برای اولین بار او گفت که او نمی خواهد رای گیری برای بایدن در ماه نوامبر.

او گفت: او همچنین می خواستم برای به اشتراک گذاشتن سمت خود را از داستان به طور کامل به خاطر او احساس ناعادلانه scapegoated توسط رسانه ها پوشش و دادستان برای شرکت در یک فرهنگ سیاسی است که به طور گسترده در دلاور. او گفت که او irked با این احساس که سیاستمداران بهره مندی از توانایی حفظ deniability قابل قبول در حالی که دیگران را به سقوط برای قانون شکنی.

“هیچ چیز اتفاق می افتد به آنها را به دلیل چرا آن ؟” او گفت:. “چرا آنها را به اعتراف است که آنها می دانستند چه می گذرد زمانی که آنها می توانند آن را انکار کند و هیچ کس نمی تواند آن را اثبات کند در غیر این صورت؟”

Tigani گفت: در گذشته شاهد بایدن در مارس سال 2014 پس از آزادی از زندان. این دو مواجه می شوند هر یک از دیگر بنیانگذاران در روز جشن سالانه در Tatnall مدرسه یک مدرسه خصوصی با حضور Tigani را کودکان و نوجوانان و برخی از بایدن را نوه.

“او آمد به من داد و من بایدن دو دست دادن و او گفت:” کریس, من امیدوارم که همه چیز به خوبی پیش میرود با شما “و من گفت:” نمی تواند بهتر از آقای معاون رئیس جمهور. نمی تواند بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>