تاخیر در پارالمپیک تقویت شده شنا بزرگ Aurélie Rivard را تعيين موفق

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

آن شده است یک روز پس از ورزشکاران در سراسر کانادا اعطا شد دوم-شانس ندارم.

در حالی که به تعویق افتادن توکیو 2020 اجتناب ناپذیر به نظر می رسید و کانادا و المپیک و پارا برگزاری شد جمعی خود را نفس پس از آن اعلام شد که آنها نمی تواند حضور باید در این بازی رفتن به عنوان برنامه ریزی شده برای تابستان امسال است.

آن بود که ادراک و فهم و تکان خوردن از داشتن های ورزشی خود را در رویاهای حلق آویز در تعادل است که یکی از کانادا پرکار ترین پارالمپیک, شناگران, Aurélie Rivard, در حال حاضر پرسیدن پرسش های بزرگ در مورد اینکه چرا او می کند که او چه می کند و چه چیزی واقعا مهم است.

“پس از شنا دور گرفته شده این چند هفته گذشته به من فهماند که چقدر من از دست این و من چقدر دوست دارم من, شیوه زندگی” Rivard گفت: از پدر و مادر او را در ساحل جنوبی مونترال.

“آن را به من فهماند من آماده برای ترک فقط رتبهدهی نشده است.”

Rivard, 24, شده است دست و پنجه نرم کردن با ایده های بازنشستگی پس از توکیو است. آن را تنها اخیر فکر می کردم اما آن وجود دارد. پنج-زمان پارالمپیک مدال و مراسم اختتامیه پرچم حامل در ریو 2016 شد ramping تا برای سومین بازی این تابستان آینده.

او ریخت گذشته 12 سال از عمر خود را به این.

سازمان دیده بان | تعویق اجازه می دهد تا لورنس وینسنت Lapointe ازنو کابوس سال:

هر چیزی که می تواند به اشتباه برای canoer قبل از توکیو 2020 بود. در حال حاضر او می شود یک شانس دوم. 5:50

در این منجر به گذشته دو بازی و این آینده آنهایی که در توکیو Rivard متوقف می شود و همه چیز او در خارج از شنا برای آماده سازی. او از خواب بیدار می رود به استخر برای آموزش و سپس به خانه می آید. تکرار.

“یکی از چیزهایی که نگه داشتن من با انگیزه و انجام این کار بسیار و به خطر انداختن خیلی بود دانستن آن تنها رفتن به آخرین چند ماه. و در حال حاضر آن را یک سال دیگر,” او گفت:. “من به دنبال به جلو به یک سال اضافی بهتر شود اما من قصد دارم به 25 و تمام رقبای من بسیار جوان است. ما بهبود خیلی بیشتر ماه های سال در زمانی که شما جوان تر است.”

بالا عملکرد ورزشکاران نادر نژاد. خود را تنها تفکر و عزم و اراده بی نظیر است. این چیزی است که باعث می شود آنها را. اما آن را نیز چه چیزی باعث توقف به دلیل مصدومیت و یا بازنشستگی که خیلی بیشتر به چالش کشیدن — نحوه عملکرد آنها در خارج از آموزش و رقابت هر روز چیزی است که بسیاری از ورزشکاران دست و پنجه نرم کردن با.

Rivard جشن او مدال طلا در زنان 400 m freestyle – S10 در ریو. (گتی ایماژ)

و در زندگی از المپیک و پارا وجود دارد معمولا چیزی نیست تا تغییر زندگی به عنوان یک جهانی همه گیر به زور آنها را به ضربه مکث بیکار نشستن و از پرسش های بزرگ در مورد زندگی است.

Rivard است در تلاطم است.

“ما هرگز زمان را به نشستن و نگاه به عقب. زمانی که من برنده من مدال در ریو من فکر می کنم من به آنها نگاه ماه بعد” Rivard گفت. “ما هرگز زمان به فکر می کنم در مورد آنچه که ما در واقع انجام می دهند.”

Rivard شده است پرده در گذشته در مورد سلامت روان مبارزات و برخورد با تیره روز. آن بوده است شنا که کشیده او را از اعماق منفی. او را آگاه او به تنهایی در ترس و نگرانی و اضطراب بیش از این زمان نامشخص است.

“چیزی که من شفا در گذشته بود ، برای 12 سال گذشته من بیدار دانستن دقیقا چه روز من بود و جایی که من که قرار بود برای رفتن. و در حال حاضر آن را همه از بین رفته اند. آن را بسیار استرس زا” Rivard گفت.

“ایمنی و صرفه جویی در زندگی است و در اولویت است. همه در حال رفتن را از طریق این و چالش های خود را.”

Rivard می گوید: او با تکیه بر تجارب گذشته از غلبه بر سختی از رفتن “مجنون در حال حاضر” را به عنوان او در خانه باقی می ماند و نمی دانستند که او ممکن است در یک استخر دوباره.

و در حالی که هنوز هم وجود دارد بسیاری از سوالات در مورد مدارک تحصیلی و جدول زمانی در اطراف یک برنامه جدید برای بازی 2021, Rivard در تلاش است تا با استفاده از این زمان به عنوان یک فرصت برای به دست آوردن بهتر ذهنی و جسمی.

Rivard به او می گوید باید تمرکز خود را آموزش به صورت آماده در سال آینده و در ماه اوت به عنوان اصل برنامه ریزی شده است. (گتی ایماژ)

“من در تلاش برای تمرکز بر روی آنچه که من می توانید کنترل کنید. من می توانم هر چیزی در مورد این. هر کس در همان قایق و این نوع اطمینان بخش” او گفت:. “این باعث می شود من می خواهم به کار سخت تر می شود و حتی بهتر است.”

در Saint-Jean-sur-Richelieu, Que.-مادری است که در بهترین شکل زندگی حرفه ای او و هدف او این است که برای حفظ این سطح بالا و دفاع از او سه مدال طلا از ریو و اضافه کردن کمی بیشتر به نام او در توکیو.

“هدف من این است که همیشه بهتر از سال قبل” Rivard گفت. “من می خواستم برای رفتن وجود دارد و باید بهترین شنا ملاقات از زندگی من است. من به شنا کردن می خواهید سریع تر از من در ریو و شاید اضافه کردن مدال دیگر است.”

کانادا پارالمپیک chef de ماموریت استفانی دیکسون همه به خوبی می داند چه Rivard در حال تجربه در حال حاضر.

دیکسون یکی از ترین کشور تزئین شده ورزشکاران پس از برنده متناوب 19 Paralypmic مدال و نام بودن به سفارش کانادا برای فداکاری و تعالی در ورزش است.

“در حال حاضر جهان را جریحه دار است. قلب من می رود به مردم این تاثیر می گذارد ترین و البته ورزشکاران من مربوط به خیلی” دیکسون گفت: CBC Sports.

“این واقعا معامله بزرگ برای ورزشکاران ما. آنها در حال از دست دادن هویت خود و آن هدف. هر کس در آن قایق اما برای هدایت ورزشکاران آن چه آنها می شود و سوخت خود را آتش است.”

متولد در برامپتون, Ont., دیکسون او ساخته شده پارالمپیک برای اولین بار در 16 رقابت در سیدنی جایی که او دستگیر شده پنج مدال طلا و سه در جهان-زمان ثبت.

سازمان دیده بان | پارالمپیک رویا را در خود نگه دارد برای رجینا امیدوار:

با به تعویق افتادن توکیو 2020, 38 ساله Janz استین می گوید او برای به تعویق انداختن خود و میدانی بازنشستگی به عنوان به خوبی. 1:02

دیکسون 35 بر روی تلفن برای ساعت از کنفرانس تلفنی در نظر گرفتن محل تصمیم به جلو و تیم کانادا از بازی های المپیک است. او می گوید: این باور نکردنی بود تا ببینید که چگونه کانادا سیستم ورزشی هم کشیده به تصمیم جمعی.

“این چنین یک لحظه زیبا در کانادا سابقه ورزشی. به چالش کشیدن اما آن چیزی که حق انجام,” او گفت:.

دیکسون می گوید اگر کسی می داند انزوا چالش و چگونه به افزایش عدم قطعیت آن را کانادا پارا.

او می گوید: هنگامی که زمان می آید این ورزشکاران را الهام بخش ملت در توکیو.

“ما پارالمپیک ورزشکاران غلبه بر سختی بیشتر از بسیاری از انسان است. آنها باید این انعطاف پذیری باور نکردنی برای مقابله با سختی. من معتقدم که اگر قصد دارد به مردم به افزایش بالاتر از این بیماری همه گیر و قوی تر شدن آن می گذرد به ما پارا,” دیکسون گفت.

“ما می توانید آنها را و پس از قرعه کشی که قدرت به عنوان مثال برای بقیه از ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>