Dem رهبران تقاضا FBI جلسه در ‘دخالت خارجی در مبارزات انتخاباتی’ هدف قانونگذاران

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رهبران دموکرات هستند و درخواست FBI برای یک جلسه فوری ناشی از نگرانی است که اعضای کنگره هستند که هدفمند توسط یک خارجی عملیات در نظر گرفته شده برای نفوذ در 2020 انتخابات ریاست جمهوری با توجه به نامه آنها منتشر علنی روز دوشنبه.

در میان دموکرات ها’ نگرانی است که مجلس سنا بررسی که توسط رهبری سناتور. ران جانسون (R-Wis.) تبدیل به یک وسیله نقلیه برای “شویی” یک نفوذ خارجی در مبارزات انتخاباتی به آسیب دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن با توجه به دو نفر آشنا با تقاضا.

سخنران نانسی پلوسی و رهبر اقلیت سنا چاک شومر خواستار همه-کنگره جلسه روز شنبه با استناد به “خاص” هوش است که یک خارجی تاثیر عملیات هدفمند قانونگذاران به “شستن و تقویت دروغ به منظور نفوذ در کنگره فعالیت است.”

هر چند این نامه اشاره نمی کند جانسون بررسی آن شامل یک ضمیمه طبقه بندی شده است که دو منابع می گویند شناسایی پروب به عنوان یکی از منابع نگرانی خود را.

“ما به شدت نگران خاص که کنگره به نظر می رسد هدف هماهنگ دخالت خارجی در مبارزات انتخاباتی که به دنبال به شستن و تقویت دروغ به منظور نفوذ در کنگره فعالیت بحث های عمومی و انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر” پلوسی (D-کالیفرنیا.) و شومر (D-n. y.) نوشت: در نامه ای که امضا شده توسط رئیس خانه هوش کمیته Rep. آدام شیف (D-کالیفرنیا.) و معاون رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا ایالت و سناتور ” مارک وارنر (D-Va.).

تمام چهار دموکراتیک امضا اعضای این باند هشت گروه هشت قانونگذاران که در جریان طبقه بندی شده هوش توسط قوه مجریه.

در مورد خواسته دموکرات’ مشاجره جانسون که صندلی مجلس سنا امنیت داخلی و امور دولتی کمیته سیاسی گفت: “آنها به سادگی اشتباه است.”

“و شیف گذشته فرد به صحبت,” او اضافه شده است.

نامه نویسندگان نیست عموم ارائه جزئیات بیشتری در مورد ماهیت ضد جاسوسی تهدید آنها شرح داده شده است. اما قانونگذاران از هر دو طرف هشدار داده اند برای ماه است که قدرت های خارجی مانند روسیه قصد دخالت در سال 2020 آمریکا در روند انتخابات — از جمله دموکرات ها می گویند از طریق جانسون تحقیقات که اهداف بایدن پسر شکارچی.

کاوشگر مراکز ادعا می کند که یک دموکرات روابط عمومی شرکت به دنبال اهرم هانتر بایدن نقش در هیئت مدیره از یک انرژی اوکراین شرکت Burisma به نفوذ وزارت امور خارجه در دولت اوباما. جانسون خواسته است چندین سابق مقامات وزارت امور خارجه به شهادت, و او را مامور احضاریه به محض این هفته اگر آنها را قبول ندارند و به نظر می رسد برای رسوبات به طور داوطلبانه.

جانسون تجدید تقاضای خود را برای رونویسی مصاحبه و اسناد و مدارک از مقامات سابق روز پس از اوکراین نماینده مجلس — آندری شد که ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی به بحث و بررسی بایدن خانواده — با استفاده از یک کنفرانس خبری به متهم Bidens و آموس Hochstein سابق فرستاده ویژه بین المللی در امور انرژی در وزارت خارجه از استادانه درست شده توطئه برای سرقت صدها میلیون دلار از اوکراین.

آخرین بار سناتور شد و در جریان انتخابات امنیت و نفوذ خارجی عملیات قانونگذاران دموکرات مواجه جانسون در پشت درهای بسته در مورد تحقیقات خود را با این استدلال که آن را تهدید یکپارچگی 2020 انتخابات و متکی بر دروغ به تار یک حریف سیاسی.

آنها ذکر شده به طور خاص جانسون تلاش اولیه به حکم Andrii Telizhenko که تحت فشار قرار دادند تا ادعاهای بی اساس در مورد هماهنگی بین دولت اوکراین و کمیته ملی حزب دموکرات در سال 2016. جانسون کاهش یافته و قصد دارد به حکم Telizhenko پس از FBI خارجی تاثیر نیروی کار در جریان سناتورها در مورد او با تمرکز بر نگرانی خود را اعتبار.

هفته گذشته دیابت گری پیترز در میشیگان نماینده دموکرات امنیت داخلی کمیته تجدید درخواست خود را برای دفاعی جلسات از اف بی آی به عنوان جانسون بررسی تشدید.

برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا هم قبلا نشانه های اتمی با جانسون بررسی است. در دسامبر دیابت ریچارد با مته سوراخ کردن (R-N. C.) که رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا در آن زمان بخش خصوصی گفت جانسون که خود را پرس و جو می تواند کمک روسیه با توجه به دو کنگره منابع آشنا با این نشست است. و از سوی دیگر ، لیندزی گراهام (R-S. C.) هشدار داد در ماه فوریه که هر گونه اطلاعات موهن بیرون آمدن از اوکراین در مورد هر آمریکایی باید مورد تایید شده توسط سازمان های اطلاعاتی به دلیل “روسیه در حال پخش است همه ما مانند یک کمانچه.”

رهبران دموکراتیک’ نامه ای به تاریخ جولای 13 و خطاب به FBI مدیر کریستوفر Wray, اما آنها آن را منتشر عموم دوشنبه.

“با توجه به جدیت و ويژگی از این تهدیدات به عنوان اعضای کنگره رهبری و کنگره هوش کمیته های ما معتقدیم ضروری است که اف بی آی ارائه یک طبقه بندی دفاعی جلسه به تمام اعضای کنگره که در این جلسه قرعه کشی در همه-منبع اطلاعات و تجزیه و تحلیل مداوم با توجه به حفاظت از حساس منابع اطلاعاتی و روش” آنها ادامه داد.

اف بی آی اذعان کرده است دریافت نامه اما اداره کاهش یافته است به نظر بیشتر است. در نامه خود به رهبران دموکرات خواستار جلسه “قبل از زنگ تفریح اوت در اولین فرصت ممکن” و آنها می خواهند یک برنامه در محل توسط پایان روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>