در دوران قبل از کالیفرنیا, سیاست, Mike Eng شده اند شرط بندی امن برای برنده شدن یک استوار آبی خارجه بسازید.

اختصاصی لیبرال Eng لذت می برد به رسمیت شناختن نام از خدمت در دولت و مجلس است. او جلب حمایت از تیم ملی آنتونی رندن سابق دست پرورده که گل رز برای تبدیل شدن به یک دولت قدرتمند ترین آمار و ارقام. Eng حال دولت را توانمند سازمان یافته جنبش کارگری در گوشه ای خود را. دموکراتیک رای دهندگان بیشتر خواهان سه به یک در لس آنجلس منطقه ساخت دموکراتیک برنده شدن در یک نتیجه گیری.

اما در مدرن کالیفرنیا, سیاست بحرانی خط گسل نیست بین دموکرات ها و جمهوری خواهان. آن را بین دموکرات ها به لطف یک سیستم است که اجازه می دهد تا دو دموکرات ها برای پیشبرد خارج از مقدماتی و برخورد در انتخابات عمومی ، Eng آموخته این درس راه سخت است.

قوی vulture به خوبی تامین منافع گروه که شامل صنعت نفت و مدارس کشاورزی و آب و برق و بهداشت و درمان منافع صرف بیش از 3 میلیون دلار به شناور یک رقیب شهرستان بلدوین پارک Councilwoman سوزان روبیو. گروه بودجه توسط سازمان کار و مصرف کننده وکلای مقابله با بیش از 1 میلیون دلار برای کمک به Eng تکرار یک درگیری است که در دموکرات-در-دموکرات مسابقه بالا و پایین کالیفرنیا.

در پایان روبیو غالب نزدیک به پنج امتیاز.

هیچ دولت دیگر که در آن دموکرات ها خوب بکار بردن قدرت مطلق حزب در کالیفرنیا. دموکرات ها اشغال هر ایالت و فرمان دو سوم اکثریت در هر دو مجلس. سابق عربستان پایگاه های مانند اورنج کانتی دارای سایه رنگ آبی است. جمهوری خواهان نه تنها عقب دموکرات نیز وجود دارد که کمتر ثبت نام جمهوری خواهان از هیچ حزب-اولویت رای دهندگان.

قبل از سال 2011 زمانی که دولت جایگزین حزب مقدماتی با کلی اولیه و پس از آن دو رای-اهل عمل مربع خاموش در انتخابات و ایجاد حمایت دموکرات ها در حال اجرا در امن صندلی می تواند اغلب بادبان برای تضمین پیروزی; در حال حاضر آنها اغلب خود را برای مبارزه سیاسی خود را زندگی می کند در برابر یک رقیب از حزب خود را.

لیبرال در مقابل وزش پویا در کالیفرنیا نه تنها presaged شکاف است که منفجر باز در این سال انتخابات مقدماتی آن را تاسیس پارامترهای آن: بین اتحادیه های کارگری و فعالان محیط زیست; بین تک پرداخت کننده طرفداران و دموکرات ها در تلاش برای گسترش پوشش در سیستم بهداشت و درمان; آموزشی بین اصلاح طلبان و معلمان اتحادیه; بین اجرای قانون و در مورد کسانی که سیستم حقوقی به عنوان ناامید کننده ای مغرضانه در برابر جوامع از رنگ.

کالیفرنیا با تجربه بالا-دو رای گیری به جای حزبی مقدماتی نیز ارائه می دهد یک درس برای کشورهای دیگر است که تحت سلطه یک حزب مانند حزب دموکرات در ایالت ماساچوست یا جمهوری خواهان در می سی سی پی. در امن صندلی که اجازه داده اند نسل قبل از دموکرات ها به راحتی ساحل به پیروزی کالیفرنیا در حال حاضر به طور منظم می بیند جنگ بین دموکرات ها که متفاوت در مورد مسائل است که در غیر این صورت تقسیم می شود در امتداد خط حزب.

به طور سنتی محافظه کار منافع مانند صنعت نفت و مدارس به طور فزاینده دادگاه پسند دموکرات — اغلب با کمک پول به یک صورت فلکی innocuously نام اقدام سیاسی کمیته که پس از صرف میلیون ها نفر در تبلیغات: در مناطق که در آن یک دموکرات برنده به نظر می رسد اجتناب ناپذیر تفکر می رود بهتر است برای افزایش دموکرات که به احتمال زیاد با رای های شما از یک جمهوری خواه است که به احتمال زیاد به از دست دادن.

دیوید تاونسند ساکرامنتو مشاور سیاسی گفت که او با استفاده از به کار برای متقاعد کردن کسب و کار گرا گروه خرد شدن پشت دموکرات. در حال حاضر که تاکتیک تبدیل شده است چنان ریشه دوانده است که تاونسند گفت که او “لیست انتظار” از بازیکنان علاقه مند و امیدوار به سرمایه گذاری در حد متوسط دموکرات.

“سال و سال کسب و کار, جامعه, جامعه بهداشت و درمان بیمه جامعه می تواند نگاه همه scorecards و ببینید که در آن مدها شده اند در مسائل خود و در تلاش برای tamp کردن بیش از حد مقررات” تاونسند گفت. “ما مجبور به فروش کنه. هر کس کاملا می شود چقدر مهم مدها هستند.”

بالا-دو رای گیری عدم نیست برای منتقدان در کالیفرنیا است. سخنران نانسی پلوسی و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی در بر داشت نادر زمین مشترک در عزاداری وفات حزب شرکت کنند ، مخالفان می گویند به طور کلی اولیه سبب منافع گروه و محروم رای دهندگان روشن ایدئولوژیک را انتخاب کند.

اما طرفداران آن عبارتند از: Rep. Ro Khanna صعودی مترقی ستاره که برنده صندلی خود را با برکناری دموکراتیک تشکر. مایک هوندا در سال 2016. خناس گفت: به طور کلی اولیه است “کمتر در مورد ایدئولوژی” از پاسخگویی به رای دهندگان. سیستم جدید “باز کردن فضا برای تازه واردان” خناس گفت: — توسعه است که باید درخواست تجدید نظر به رای دهندگان در سراسر کشور است.

“اگر شما نگاهی به کلیت کالیفرنیا اصلاحات — محدودیت مدت برای اعضای مجمع و دولت سناتور مستقل redistricting و بالا-دو سیستم – آن منجر به صداهای جدید در حال ظهور بیشتر زنان بیشتر مردم از رنگ بیشتر تفکر مستقل” خناس گفت. “و نظر من این است که نوع اصلاحات مورد نیاز در سراسر طیف سیاسی به لرزش چیز به خلاص شدن از شر این وظیفه و وضعیت موجود است که بسیاری از آمریکایی ها را رد.”

در جدید سیاسی جهان از کالیفرنیا ترقی خواهان تمایل به تعریف خود را با آرمان های خود — سبز معامله جدید تک پرداخت کننده, بهداشت و درمان, پلیس اصلاحات برای قربانیان تبعیض نژادی — در حالی که در میانه های تمرین پیچیده تر معادله توازن میان اهداف و عملی اثرات. هیچ رسمی معتدل و دموکرات تعیین. بلوک تمایل به پیگیری با کالیفرنیا, جغرافیا, نقشه کشی اعضای آن از داخلی و کشاورزی و نفت مناطق است که می تواند احساس مانند کشورهای مختلف از سانفرانسیسکو یا لس آنجلس است.

“در یک حزب و دولت آن را همیشه مهم است که تعادل و شور و مشورت و برای اطمینان از تمام نقاط کشور ما در حال شنیده و شناخته شده است. من از دره مرکزی و ما اغلب مبارزه به صدای ما شنیده شود در اینجا” گفت: مجلس Joaquin Arambula D-فرسنو که منجر رسمی وزش حزبی. “من اعتقاد دارم آن را به خوبی به aspirational اهداف و چیزهایی شبیه به 100 درصد انرژی پاک — من پس از آن تعجب که چگونه ما در حال رفتن به صندوق است و برای آن پرداخت.”

بر خلاف ترقی خواهان متوسط دموکرات ها اغلب متفاوت با یکدیگر است: برخی از آنها بیشتر احتمال دارد به سمت کسب و کار بیش از زايمان و یا بالعکس. بسیاری از تمایل به با رای های خود را پیشرفته تر از همتایان خود در مسائل اجتماعی مانند سقط جنین و یا دفاع از حقوق همجنسگرایان در حالی که اقدام با احتیاط بیشتر اقتصادی یا قانون نظم و مسائل.

“میانه رو هستند مانند مسیحیان” تاونسند گفت. “همه آنها مشابه ایمان, اما آنها اغلب آن را در راه های مختلف.”

افزایش کالیفرنیا در حد متوسط نه خیلی تعریف حزب دموکرات به عنوان در معرض آن شکاف:

اتحادیه های کارگری در مقابل کسب و کار

آن را سخت به شناسایی یک سطح بالا کالیفرنیا سیاست مبارزه را می کند که از ویژگی های برجسته سازمان کار سنگ بستر دموکراتیک قدرت در دولت و نیروی محرکه آن گسترده صورتحساب.

بیشتر به شدت مورد اعتراض از آن درگیری — کسانی که به وضوح روشن, روز روشن, بین میانه رو و لیبرال دموکرات — اغلب جارو طرح که تنظیم کسب و کار. آنها تمایل به نظر می رسد در کالیفرنیا اتاق بازرگانی لیست “شغل قاتل” صورتحساب نقاط فشار در اطراف کسب و کار که تجمع گروه های دلسوز دموکرات.

در سال گذشته اندازه گیری اجازه می دهد قابل توجه کارگران به جمع آوری مزایای بیکاری موفق به پیشبرد فراتر از وزارت امور خارجه سنا با برخی از وزش سناتور دموکرات رای گیری ندارد و یا نگه داشتن. دعوا بر سر چه بسیار خانواده یا پزشکی ترک کارفرمایان باید پیشنهاد خود کارگران عود سالانه به عنوان سازمان کار طولانی تلاش برای جلوگیری از کسب و کار از حل و فصل اختلافات کارگری اجباری از طریق داوری. کسب و کار مخالفان کمک کرد سینک کار-اولویت اندازه گیری نیاز به کسب و کار برای برنامه ریزی بیشتر قابل پیش بینی تغییرات برای کارگران است.

مالیات های جدید در حال نفرت به منافع کسب و کار به عنوان اقدامات که پایین نوار برای شهرها و استان ها به تصویب عوارض خود را. پیشنهادات برای انجام یا اغلب شبهه عدم دموکراتیک پشتیبانی می کند. یک پیشنهاد نفت قطع مالیاتی شکست خورده است و سال پس از سال است. 2020 رای گیری خواهد شد و به احتمال زیاد دیدن معلمان-اتحادیه-پشتیبانی از ابتکار عمل برای تغییر گزاره 13, کالیفرنیا, کلاه مالیات بر املاک به محدودیت تجاری مالیات بر املاک. اتحادیه های معلمان هستند هزینه های سنگینی برای پیشبرد اندازه گیری فریم آن را به عنوان یک مدرسه ساز و کمک های مالی; منافع کسب و کار قول داده اند که صرف هر آنچه در آن طول می کشد آنها را شکست.

در حالی که دموکرات ها باید قانونی فوق العاده اکثریت به تصویب سازش و اندازه گیری شانس چنین مذاکره هستند vanishingly کوچک است. گزاره 13 ممکن است ناسزا توسط ترقی خواهان اما همچنان مقدس به منافع کسب و کار. آسیب پذیر دموکرات باید انگیزه کمی برای گرفتن رای است که می تواند هزینه های آنها را در زمان انتخابات.

“من نمی بینم انگیزه ای برای قانونگذاران ما به بالا رفتن بر روی یک درآمد افزایش اگر آن را در انتخابات به هر حال” رندن مجلس سخنران گفت: سیاسی قبل از راه اندازی این جلسه قانونی.

اتحادیه های کارگری در مقابل شرکت فنی

به عنوان عمده شرکت های فن آوری جذب بیشتر موشکافی در سراسر کشور, دره سیلیکون به طور فزاینده آمده به کار است تیررس. عمده کالیفرنیا مبتنی بر فن آوری شرکت را تقویت لابی خود را با حضور در ساکرامنتو در سال های اخیر, و آنها اغلب مبارزه کارگری-حمایت از اقدامات.

که پویا بود هرگز بیشتر آشکار از 2019 زمانی که کالیفرنیا کار فدراسیون تحت فشار قرار دادند لایحه ای را برای وادار کردن شرکت های مانند Uber و Postmates برای درمان رانندگان خود را به عنوان کارکنان با مزایای کامل; این شرکت قادر به مانع این لایحه اما در حال حاضر هزینه های ده ها میلیون دلار برای سرنگونی آن از طریق رای گیری ابتکار عمل.

در حالی که دموکرات ها در نهایت بسته صفوف پشت اندازه گیری به جای سرپیچی کار نگرانی های خود را در مورد پتانسیل خرید اینترنتی حباب تا در طول بحث است. در یک نقطه و یک جوان tech-تراز دموکرات نمایندگی Silicon Valley رز در مجمع طبقه به احتیاط همکاران خود در برابر “شرارت یک صنعت است که در کالیفرنیا به دنیا آمد.”

“گفتگو در داخل و خارج” در مورد تکنولوژی صنعت توضیح داد, مجلس اوان پایین (D-Campbell) “بوده است” ما نمی خواهید به لمس آن را بیش از حد سیاسی کابوس است.'”

Anti-سوخت های فسیلی فعالان در مقابل انرژی طرفداران

با وجود کالیفرنیا شهرت به عنوان یک معیار از محیط زیست پیشرفت صنعت نفت و گاز باقی می ماند یک ستون اقتصادی در برخی از مناطق. جریان انرژی از چاه در نوع روستایی مرزی و مناطقی که متوسط دموکرات پایگاه قدرت نهفته است. پالایشگاه های بالا و پایین دولت عرضه خوبی پرداخت اتحادیه مشاغل; شورون مستقر در منطقه خلیج سان فرانسیسکو.

که اقتصادی قامت ترجمه به جدی نفوذ سیاسی. کشورهای غربی و نفت و انجمن به طور منظم در صدر فهرست ساکرامنتو بالا لابی spenders و شرکت های نفتی عمده تأمین کنندگان مالی از عمل سیاسی کمیته ای که در حمام انتخاب دموکرات ها با میلیون ها دلار در هر چرخه.

یک تصویر واضح از این صنعت نفوذ سیاسی در آمد 2015, هنگامی که آن رژیم صهیونیستی است. جری براون و متحدان به دنبال نیاز است که کالیفرنیا رانندگان کاهش مقدار از نفت استفاده می کنند در نیم. صنعت انرژی بسیج با هدف قرار دادن تبلیغات در ترکیبات میانه رو دموکرات ها در کمتر از امن صندلی و از خط خارج نفتی مورد نیاز است.

در یک تظاهرات چگونه حزب دموکرات در مقابل حزب دموکرات سیاست کار می کند هر دو راه محیط زیست و نیروی کار پس از آن تیمی را به شکست یک طرفدار صنعت دموکرات Assemblywoman Cheryl قهوه ای که مخالفان لقب “شورون Cheryl.”

“نفت اهدا به شریل قهوه ای قبل از — او رای دادند بیشتر fracking و مسدود انرژی پاک استانداردهای” حمله آگهی intoned, بیش از عکس از دودکش خارج می گردند. “امپراتوری درون مرزی است برخی از پلیدترین هوا در کشور, اما که نمی خواهد متوقف شورون Cheryl.”

دموکراتیک چلنجر Eloise گومز-ریس شکست براون در سال 2016 و 2018 کمک به اتهام منجر شود به صورت یک لایحه که وادار کالیفرنیا در نهایت به تولید 100 درصد از برق خود را از منابع تجدید پذیر.

کشاورزی در مقابل محیط زیست و نیروی کار

در سمت دیگر کوه cradling دولت شهرهای ساحلی است که فوق العاده حاصلخیز دره مرکزی. مطالعه کردن هر لیست از محصولات کشاورزی در آمریکا رشد کرده و این احتمال وجود دارد کالیفرنیا آگهی در مجموع خروجی.

برخی از دره مرکزی جوامع باقی می ماند استوار جمهوریخواه آمریکا و مجلس نمایندگان شامل رهبر اقلیت کوین مک کارتی و تشکر. Devin Nunes, دو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان سرسخت ترین. اما مناطق دیگر به مزرعه پسند دموکرات که به حمایت از یک میراث سیاسی از کار با برجسته صنعت بازیکنان مانند تولید کنندگان و آب مناطق.

این گروه تکیه بر دموکرات ها برای جلوگیری و یا رقیق اقدامات است که باید با افزایش استانداردهای کار برای کارگران مزرعه و بیشتر به شدت تنظیم شده استفاده از آب — انتقادی مسائل اقتصادی در دره مرکزی.

در سال 2016 ایالات Farmworkers اتحادیه – طبقه برگ تاسیس شده توسط Cesar Chavez — در نهایت غالب در آن چندین ساله مبارزه برای تضمین پرداخت اضافه کاری برای کارگران مزرعه. در حالی که بسیاری از قانون گذاران از کشاورزی منطقه هشدار داد که لایحه نابودی مزارع کوچک برخی آسیب پذیر دموکرات ها به آن رای دادند.

یکی بیکرزفیلد دموکرات که به مبارزه طلبیده کشاورزی گروه برای رای دادن به اضافه کاری لایحه, مجلس رودی سالاس به زودی در مواجهه با یک مجموعه از تبلیغات منفی بودجه قدرتمند غربی تولید کنندگان در ارتباط است. اما او جان سالم به در بخشی به یک ضد حمله که خود را نشان داد متقاطع برش تعلقات. که شامل کمک از صنعت نفت منعکس Salas کسب و کار پسند رکورد او مخالف گاز مالیاتی اولویت سابق رژیم صهیونیستی. قهوه ای و قانونی رهبران و همچنین کمک از ایالات Farmworkers اتحادیه.

آب یک منبع چندساله درگیری در کالیفرنیا و آن را یکی از مناطق که در آن دموکرات ها از مزرعه-سنگین مناطق تمایل به نزدیک به جمهوری خواهان نسبت به خود بیشتر-لیبرال همکار پارتیزان. خواه شکایت که دموکرات ها به نفع “ماهی بیش مزارع” — است که محیط زیست پادمان بیش تر آب برای محصولات زراعی — طنین انداز با برخی از دموکرات ها.

در گذشته کشاورزی دموکرات پیوست و با کشاورزان و آب purveyors به کار در برابر یک اندازه گیری است که به دنبال اعمال کنترل بر آب های زیرزمینی; چه محیط زیست را به عنوان حفظ منابع محدود کشاورزی منافع شاهد تلاش های ساکرامنتو برای yank تاسیسات از مزارع مبارزه با فلج خشکسالی است.

سال گذشته نرم افزار-کشاورزی دموکرات ها به مبارزه طلبیده قانونی رهبران به مخالفت با یک به اصطلاح “مغلوب ساختن پیشی جستن بیمه” لایحه ای را که قفل شده اند در اوباما-دوران استانداردهای زیست محیطی. اندازه گیری می تواند ناراحت زحمت گردد آب موافقت نامه. چند دموکرات از کشاورزی منطقه صحبت کرد و یا در برابر این لایحه رای دادند. اندازه گیری گذشت اما رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در نهایت وتو آن بعد گفتن خبرنگاران این بود: “راه حل در جستجوی یک مشکل” است که می تواند منفجر آب پیمان.

“این قرار داده اند که کل [آب مذاکره] روند در خطر بود و من حاضر به انجام این کار” Newsom گفت.

آموزش و پرورش اصلاح طلبان در مقابل اتحادیه های معلمان

بررسی ساکرامنتو خودی در قوی ترین بازیکن در کالیفرنیا در کنگره آمریکا و کالیفرنیا انجمن معلمان احتمال نشستن و یا در نزدیکی بالای لیست. در مورد مسائل مانند معلم, استخدام آموزش و پرورش بودجه و مدرسه منشور عملیات های فرهنگ و هنر گرایش به دیکته دستور کار است. مواضع خود را اغلب پیش بینی نتایج.

این بدان معنا نیست که هیچ مخالفت. سازمان هایی که ترویج منشور مدارس و به دنبال اصلاحات معلم تصدی قوانین صرف کرده اند به شدت به مبارزه با اتحادیه نفوذ تقویت شده توسط میلیون ها دلار از یک شبکه از مرفه اصلاحات فکر کالیفرنیا.

تعدادی از مدارس در کالیفرنیا به شدت افزایش یافت و پس از سال 2010 قانون قدرت اکثریت پدر و مادر را به دنبال تغییرات محلی در مدارس دولتی که می توانید آنها را تبدیل به منشور.

در طول سال 2018 کالیفرنیا فرماندار مسابقه منشور-مدرسه طرفداران مستقر نزدیک به 23 میلیون دلار به سعی کنید به طاق انتخاب خود را دموکرات سابق لس آنجلس شهردار آنتونیو Villaraigosa به همان حزب رواناب با آن frontrunner Newsom. یک همکار آموزش و پرورش اصلاح طلب سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ به میلیون ها نفر طرفدار Villaraigosa تلاش است.

این مرجع شکست خورده است. Villaraigosa سوم به پایان رسید در غیر حزبی اولیه و Newsom cruised به یک پیروزی آسان در این انتخابات بیش از حزب جمهوری خواه تاجر جان کاکس.

ناگهان مدرسه منشور طرفداران مجبور به رقابت با جسارت اتحادیه دشمنان و مترقی فرماندار. سراسیمگی از اتحادیه حمایت صورتحساب به منظور محدود کردن تعدادی از مدارس و یا آن را سخت تر برای تبدیل یک به طور منظم مدرسه دولتی به مدرسه منشور به حال اصلاح طلبان بازی دفاع.

زمانی که مجلس رای دادند در یک لایحه به تعمیرات اساسی روند تصویب به مدارس, نزدیک به 20 اصلاحات فکر دموکرات یا رای دادند هیچ یا نکردن رای خود را. برخی از کسانی که دموکرات ها بود جای کسی را گرفتن دیگر دموکرات ها در شلوغ مقدماتی پس از آموزش و پرورش اصلاح طلبان صرف پول از طرف آنها. یکی از آنها تحویل یک طبقه سخنرانی bemoaning تلاش برای “سیاسی آموزش و پرورش” و “گودال پدر و مادر در برابر یکدیگر” – یک آدرس است که کالیفرنیا منشور مدارس انجمن بعد از به اشتراک گذاشته آنلاین تحت برچسب “KidsNotPolitics.”

Newsom در نهایت مذاکره سازش اندازه گیری غالب است که با پشتیبانی از هر دو طرف.

در حال حاضر, در, انتخابات, سال, منشور انجمن صادر کشت از تایید و هشدار داد که “غیر انتفاعی منشور مدارس دولتی تحت حمله در ساکرامنتو” از “منافع خاص” که “می خواهید برای محافظت از امتیازات خود را در هزینه از ما دانش آموزان و خانواده ها است.”

پزشکان در مقابل وکلا پرستاران و نوشابه

به عنوان عظیم و رو به رشد بخش از اقتصاد با میلیاردها دلار در خطر بهداشت رسیده است و برای درگیری های سیاسی. و کالیفرنیا انجمن پزشکی که نشان دهنده پزشکان است در وسط ترین آنها.

در حالی که یک خوشه از کالیفرنیا شهرستانها را برقرار نوشابه مالیات های پیشنهادی برای مالیات و یا برچسب های قند شیرین نوشیدنی — تحت فشار قرار دادند و سال پس از سال توسط CMA و بهداشت عمومی گروه – هلاک با نظم قابل پیش بینی. تعیین مقاومت در برابر اغلب می آید از دموکرات ها هشدار می دهند که این سیاست ها خواهد آسیب اتحادیه بسته بندی مایعات جایگزین گیاهان و یا بار فقیرترین کالیفرنیا. آمریکا آشامیدنی انجمن و عضو شرکت هایی مانند کوکا کولا به طور منظم گسترش کمک های مبارزات انتخاباتی در میان هر دو حزب جمهوریخواه و میانه رو دموکرات ها.

پس از آن وجود دارد درگیری میان های مختلف بهداشت و درمان گروه های ذینفع. کالیفرنیا انجمن پرستاران یکی از تهاجمی ترین و لیبرال بازیکنان در کالیفرنیا, سیاست, دفاع از تک پرداخت کننده بهداشت و درمان شد.

که دارای حفره دار پرستاران در برابر بازیکنان دیگر که ادعا می کنند که تبدیل به یک سیستم پرداخت خواهد بود بیش از حد پرهزینه و بیاستفاده. هنگامی که یک لایحه پرداخت کننده آمار طبقه سنا در سال 2017, آن را تا به حال برای غلبه بر مخالفان از هر دو بیمه و CMA. تک پرداخت کننده مصوبات با دقت چندین دموکرات ها خودداری حمایت خود بود و به زودی متوقف توسط مجمع رهبری تنظیم کردن زشت موج recriminations و دموکراتیک اختلافات.

سال بعد با آن زخم هنوز شعرم را CMA راه اندازی جدید ضد تک پرداخت کننده گروه با بیمه و بیمارستان ها.

فراتر از دستور کار گرفتن موضوع از تک پرداخت کننده بهداشت و درمان CMA به طور منظم درگیر در جنگ های چمن با دیگر گروه های ذینفع. گروه به نمایندگی از پزشکان و پرستاران درگیر شدند و بیش از “محدوده عمل” قوانین — اساسا چقدر راه گریز غیر پزشکان باید برای انجام برخی از روش. اما پزشکان نیست فقط تطبیق با پرستاران.

در اوایل سال جاری یک کمیته مجلس سنا متوقف لایحه اولویت گروه همجنسگرایان اما رقابت توسط پزشکان به منع اوایل مداخلات جراحی در دو جنسیتی کودکان است. روز قبل از جلسه CMA کانال $50,000 جدید کمیته buoying یکی از مهمترین و میانه رو حزب دموکرات استیو گلیزر به عنوان او مواجه اتحادیه حمایت چلنجر. گلیزر صندلی قاطع کمیته.

پزشکان نیز باید دیرین nemesis در دادگاه وکلای دیگر قابل اعتماد دموکرات-پشتیبان گیری بهره در کالیفرنیا. تنش بین پزشکان و وکلا اغلب آشکار در جنگ بیش از کالیفرنیا کلاه قصور پزشکی پرداخت که وکیل تراز گروه های طولانی مبارزه به منظور بالا بردن.

با آخرین تکرار از این برخورد به احتمال زیاد در جریان رای گیری در 2020, CMA به تازگی uncorked $5 میلیون ابتکار به ضرب و شتم آن را به عقب. این واقعیت است که در محدوده زمانی معین مبارزه با گرایش به بازی از طریق رای گیری ابتکار عمل و نه از قانون صحبت می کند به CMA قدرت به سرکوب هر گونه تلاش نشات گرفته در خانه ملت.

اجرای قانون در مقابل عدالت کیفری اصلاح طلبان

چندی پیش در کالیفرنیا سختگیرانه صدور حکم قوانین مندرج دشوار-در-جنایت سیاست غالب در سراسر امریکا است. سیاسی و پویایی را منتقل به طور چشمگیری از آن پس با قانونگذاران کالیفرنیا و رای دهندگان تصویب یک قایق از لوایح و رای گیری طرح به سهولت صدور قانونی کردن استفاده تفریحی از ماری جوانا باز سوابق اجرای قانون و محدود کردن زمانی که افسران پلیس می تواند با استفاده از نیروی کشنده.

حتی همانطور که دریا تغییر صورت گرفته است, قانون اجرای گروه باقی مانده اند با نفوذ در ساکرامنتو. بسیاری از قانونگذاران به خصوص کسانی که با جاده های باریک برای انتخاب مجدد با احتیاط از antagonizing پلیس محلی سران کلانترها و وکلای منطقه.

گروه نمایندگی رتبه-و-فایل افسران پلیس, زندان, اصلاحات افسران و معاونین کلانتر به طور منظم پول به قانونگذاران دموکرات. در برخی از موارد اجرای قانون کراوات صریح و روشن است: دموکرات مجلس Jim Cooper کلانتر سابق معاون و یکی اجرای قانون حامی بود رو به یک چالش این چرخه از یک و بودجه دموکراتیک حریف. در اوایل این سال جدید pro-کوپر PAC پدید آمده به نام “به خاطر یک پلیس در کنگره”.

در سال 2018 مأموران اجرای قانون را با موفقیت نقض قانون است که باید محدود توانایی خود را به استفاده از نیروی کشنده. زمانی که این لایحه بازگشت و در سال 2019, قانون اجرای گروه حمایت یک رقیق جایگزین ترویج متوسط دموکرات. آنها بودجه تبلیغات و هشدار داد که این نسخه به دنبال اصلاح طلبان “به نوبه خود پلیس به مجرمان”; آگهی توزیع در ساکرامنتو, خلاصه پیشنهاد اثر را به عنوان “یکی دیگر از پلیس مرده.”

اجرای قانون طرفداران در نهایت تایید شده تر اصلاح گرا سازش اندازه گیری.

سازش شد و به دنبال آن زیان آشکار برای اجرای قانون منافع در صدور حکم و پاسخگویی اقدامات است. اما حاشیه این آرا نشان داد که چگونه دموکرات ها به مراتب از یکپارچه در امور قانون و نظم است. یک 2018 لایحه ممنوع است که دادستان از تلاش افراد زیر سن قانونی در دادگاه جنایات جدی مانند قتل squeaked خاموش مجمع طبقه با حداقل آرا. بنابراین بیش از حد انجام یک 2019 اندازه گیری محرومیت خاصی صدور حکم برای پیشرفت حرفه ای جنایتکاران.

در دومی مقاوم در برابر دموکرات ها هشدار داد و از عواقب: “این جنایتکاران خطرناک است که ما باید قفل کردن و نگه داشتن از برای ایمنی عمومی” اعلام کرد یک عضو مجمع که از دست داده بود و پس از آن به دست آورد خود را در میدان نبرد صندلی. “اجازه دهید به از دست دادن نیست ما اعتبار دموکرات ها با هل دادن به این همه عدالت کیفری اصلاح صورتحساب.”

جنگ بیشتر در افق

از سن دیگو به ساکرامنتو کالیفرنیا اولیه در ماه مارس ارائه نمونه از پول اشباع جنگ بین دموکرات ها ، شرکت های نفتی ملکی, آموزش و پرورش, اصلاح طلبان و دیگر به طور سنتی راست متمایل منافع عضلانی با کمک به شناور خود را انتخاب دموکرات ها اغلب مقابله توسط فعالان لیبرال و در برخی موارد سازمان یافته کار.

در بسیاری از موارد دموکرات خود را متهم دیگر اعضای حزب ناعادلانه بازی. در مسابقه برای پر کردن با خیال راحت دموکرات ایالات متحده خانه صندلی در سن دیگو برگزار می شود بازنشستگی Rep. سوزان دیویس یک دموکرات او را متهم دموکراتیک حریف از تلاش برای فشار به جمهوری خواه به رواناب با یک تبلیغ که خط حمله — برجسته جمهوری خواه را ضبط اسلحه و مغلوب ساختن پیشی جستن — می تواند به عنوان خوانده شده مانند, مثبت, مدارک برای رای دهندگان محافظه کار. یک انتخابات دموکراتیک استراتژیست محکوم صنعت املاک و مستغلات موفق تلاش برای افزایش یک چمدان مملو از حزب دموکرات را در انتخابات عمومی به عنوان “sleaziest تاکتیک من تا کنون دیده ام” و “جنایت علیه بشریت است.”

اما بهترین تصویر از تفرقه در میان دموکرات ها ممکن است یک بار دیگر مانند لس آنجلس مسابقه برنده سوزان روبیو در برابر مایک Eng در سال 2018 درگیر یک عضو روبیو ، زمانی که مجلس ایان کالدرون (D-وهیتیر) استعفا داد و خود را امن صندلی در جنوب دره سان Gabriel – نزدیکی ریچارد نیکسون خانه دوران کودکی در وایتیر — سیل دموکراتیک نامزد عضویت غیر حزبی اولیه — در میان آنها کالدرون را گام به مادر لیزا کالدرون و سوزان روبیو خواهر کوچکتر سیلویا روبیو.

منافع کسب و کار یک بار دیگر به صف پشت روبیو ، کار رفت و در را برای لیزا کالدرون انرژی توسط وحی که روبیو شده بود یک بار ثبت نام جمهوری خواه. روز انتخابات هر دو طرف تا به حال در مجموع کشت و زرع بیش از $2.7 میلیون دلار به خارج از هزینه های یک واحد مونتاژ صندلی — سرسام آور سرمایه گذاری توسط گروه های ذینفع به امید انتخاب یک دموکرات در تصویر خود را.

به عنوان نهایی آرا trickled در کالدرون led روبیو با حدود 2500 رای. نشانه جمهوریخواه نشست در ابتدا با تشکر از شکسته دموکراتیک زمینه ساخت این همه اما مسلم است که سال آینده کارگران سازمان یافته را دموکرات می خواهند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر