تقاضا برای Covid غربالگری در حال سقوط بود به عنوان نیوجرسی نورد تست ردیابی برنامه های

Category: پلیتیکو Comments: No comments

New Jersey Gov. Phil Murphy | Getty Images

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی | مایکل مانکوسو-استخر/گتی ایماژ

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی در این هفته گفت: دولت در مسیر آزمون حدود 20000 نفر در روز به کروناویروس در پایان ماه مه تقریبا دو برابر تعداد آن را تست در پایان ماه آوریل است.

اطلاعات ارائه شده به مقامات بهداشتی دولت اما نشان داد که اعداد رفتن در جهت مخالف است.

تبلیغات

متوسط تعداد Jerseyans در حال آزمایش در هر روز کاهش یافته بود توسط بین 800 و 1200 در هفته-و-یک-نیمه منتهی به مارس 12, زمانی که مورفی اعلام کرد بلند پروازانه تست و تماس با ردیابی برنامه که خود دولت و مقامات بهداشت عمومی می گویند مرکزی به دولت را احیای اقتصادی.

فقط هفته از حذف همه گیر اوج در نیوجرسی و حتی به عنوان هزاران نفر از ساکنان باقی می ماند بستری با coronavirus این مورفی دولت نسبت قطره به “کاهش تقاضا برای تست به جای کاهش ظرفیت آزمون” سخنگوی الکساندرا آلتمن در بیانیه ای گفت: اواخر پنج شنبه.

کاهش تقاضا نیز می آید به عنوان نیوجرسی رمپ تا آن تست ظرفیت به یک مقیاس مورفی می گوید که اجازه می دهد دولت به آغاز بازگشایی پس از monthlong مستند.

به عنوان از آوریل 12, New Jersey شد تست اطراف 10,600 ساکنان یک روز به طور متوسط با توجه به گزارش شرکت مشاوره مک کینزی و شرکت که آماده شد برای مورفی دولت به دست آمده و تصمیم گیری. که در شکل نشان داده شده 9 درصد کاهش از تعدادی از تست های دولت انجام شد فقط 10 روز پیش هنگامی که هفت روز انتهایی میانگین صعود کرده به 11,600.

جامعه مبتنی بر تست سایت در برگن و نماینده استان ها — که دولت به تازگی افتتاح شد تا بدون علامت ساکنان بارها و بارها تا به حال “ظرفیت مازاد” از طریق اوایل ماه مه آلتمن گفت. مورفی همچنین با اشاره به ظرفیت مازاد خود را در طول جلسه توجیهی روزانه در 8 مه.

مقامات در ویسکانسین و مینه سوتا مشابه مواجه شده اند نگرانی در روز های اخیر. حتی به عنوان تست ظرفیت دارای عقاید “مردم نمی آیند یا از آنجا که آنها تا به حال بدست پیام قبلا که تست در دسترس نیست و یا به هر دلیل” Jan مالکوم مینه سوتا را به کمیسیون بهداشت و درمان گفت: استار تریبیون روزنامه. “مردم نمی اندازهایی خود را تست و ظرفیت آن وجود دارد. ما نیاز به انجام بهتر.”

آلتمن گفت: نیوجرسی افزایش ظرفیت آن اجازه خواهد داد که “دولت برای تست تجهیزات حفاظت شخصی و آزمایشگاه منابع در دسترس برای تست این جمعیت شناسایی شده در آزمایش ما طرح است.”

به غیر از نیویورک هیچ دولت شده است ضربه سخت تر توسط coronavirus از نیوجرسی. تقریبا از 10 ، 000 ساکنان کشته شده اند توسط Covid-19 پس از مورد اول بود کشف شده توسط مقامات دولتی در مارس 4. حداقل 142,704 جدید Jerseyans آلوده شده توسط virus.

تعداد واقعی موارد است که به احتمال زیاد بسیار بالاتر است. هر دو مورفی و کمیسیون بهداشت و درمان جودیت Persichilli بارها و بارها گفت: دولت تا به حال این منابع برای استقرار coronavirus آزمون در یک مقیاس بزرگتر. موجود سواب و کیت های آزمایش را تا حد زیادی محفوظ است برای بیماران علامت دار است که نا امید توانایی مقامات بهداشت برای پیگیری این بیماری همه گیر را گسترش.

کسانی که محدودیت عرضه ریخته به مورفی برنامه ای برای بازگشایی دولت در اقتصاد است.

در حالی که بیمارستان داده به شدت نشان می دهد New Jersey پیمایش بدترین همه گیری مقامات دولت — همراه با بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی — می گویند این امر می تواند نا امن را برای اقتصاد کشور به طور کامل بازگشایی تا زمانی که وجود دارد قوی تست و تماس با ردیابی برنامه در محل.

در روز سه شنبه مورفی اعلام کرد چند مرحله است که او گفت را به دولت و نزدیک به “طبقه” از 20,000 آزمون در روز است.

دولت را مستقیم 6 میلیون دلار در بودجه فدرال را دریافت کرده است به RUCDR بی نهایت بیولوژیک یک lab وابسته به دانشگاه راتگرز که اجازه خواهد داد که آزمایشگاه به سرمایه گذاری در مواد و کارکنان به روند بیش از هزاران بزاق بر اساس نمونه های هر روز.

نیوجرسی نیز استخدام حداقل یک “پایان به پایان” تست فروشنده به مکمل های محلی ادارات بهداشت با برنامه ای برای اعزام موبایل تست واحد برای افزایش مقیاس در چندین ایالت شهرهای بزرگ. برنامه ای برای تست هر یک از ساکنان و کارکنان مشغول به کار در نیوجرسی تسهیلات مراقبت دراز مدت — شیوع بیماری در, که حساب برای بیش از نیمی از دولت Covid-19 مرگ و میر — نیز در جریان است.

در اواخر ماه آوریل پس از دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفتر بیضی مورفی گفت: نیوجرسی بود که میله میله برای دریافت 550,000 جدید Covid-19 کیت های آزمایش و 750,000 سواب که فرماندار گفت: در آن زمان اجازه می دهد دولت برای انجام مورد 20,000 آزمون در روز است.

تست همراه با تماس با ردیابی و قرنطینه مسکن برای تازه مثبت بیماران خواهد شد “به همه و همه در خارج وجود دارد اعتماد به نفس است که ما باید زیرساخت در محل به طوری که به عنوان ما شروع به بازگشایی این حالت آنها می دانند که ما در آن” مورفی گفت: در مارس 12 کنفرانس مطبوعاتی. “ما خواهد بود با هدایت داده نه با سیاست. ما باید, ما هیچ انتخاب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>