رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبرئه شده است اما اجماع نظر به اشتراک گذاشته شده توسط تقریبا تمام دموکرات ها و حتی مناسب و معقول تعدادی از جمهوری خواهان—که این کشور ایالات متحده آمریکا چیزی برای تبرئه خود است.

روز چهارشنبه رای پیش بینی شده با نزدیک به کامل دقت پس از باز کردن ساعت از اوکراین رسوایی در ماه سپتامبر را به همراه داشت کیفرخواست جدید: حزبی که بخش ذخیره مغلوب ساختن پیشی جستن در حال بیان عمیق تر و بدخیم روند که یک تهدید به قانون اساسی دموکراسی است.

با تمام معنی به من در تعداد برای ماتمزده موعظه در مورد فقیر مدنی بهداشت آمریکا در سن مغلوب ساختن پیشی جستن. بیمار است که در واقع بیمار است. اما نه به این دلیل که پالس از دموکراسی در حال رشد است ضعف.

به خلاف مشکل اساسی فرهنگ سیاسی مدرن است فرسایش پاسخگویی. سیاستمداران بارها و بارها نشان داده اند توانایی برای فرار از عواقب توسط reframing تقریبا به دور از هر گونه اختلاف خاص از سوء رفتار به آشنا سوال: کدام سمت شما در معدن و یا دشمنان ؟

در این پویا دموکراسی—و یا حداقل فاسد تجاری از آن ما تمرین شده اند به تازگی است—به همان اندازه مقصر به عنوان قربانی.

در مغلوب ساختن پیشی جستن-اوکراین و ماده هر دو حزبی مجلس رای به استیضاح و حزبی سنا رای به تبرئه شدند در شرایط گسترده وفادار بازتاب محبوب خواهد شد.

آن است که طبیعت از محبوب خواهد شد—تلخی شکاف بی تفاوت نسبت به حقایق به جز به عنوان آنها را می توان به عنوان سلاح یا سپر—که چالش.

ما می توانیم به این تعریف صفت از فرهنگ معاصر: خرد دهانه توجه. در این نمره اخبار رسانه ها و مخاطبان آن—قطعا خودم و به احتمال زیاد شما—به اشتراک گذاری مجرمیت با craven سیاستمداران است.

در حال حاضر, اجازه دهید به بررسی آنچه که ما خشمگین هستند در مورد امروز است. همکار من Myah بخش crunched برخی از اعداد در رای گیری مجلس سنا.

48 سناتور که رای به محکوم کردن (تنها جمهوری خواه میت رامنی به علاوه تمام دموکرات ها و سوسیالیست برنی ساندرز و مستقل آنگوس کینگ) نمایندگی متحده با 171.4 میلیون آمریکایی.

52 جمهوری خواهان که رای به تبرئه نمایندگی متحده با 156 میلیون آمریکایی. (در ده متحده که در آن سناتور رای دادند جهات مختلف بخش اختصاص نیمی از جمعیت این ایالت را به هر طرف.)

که یک تفاوت 15.2 میلیون نفر کمتر از پنج درصد از کل جمعیت.

سناتور رای گیری را محکوم به برنده های اخیر خود را در انتخابات با مجموع 69.4 میلیون رای نسبت به 48.1 میلیون دلار برای مخالفان اصلی.

سناتور رای به تبرئه 57.7 میلیون رای در سال های اخیر خود را در انتخابات در مقایسه با حدود 45 میلیون دلار برای مخالفان اصلی.

من نقشه کشی هیچ grand تحلیلی گیری از بخش ریاضی صرفا مشاهده است که آنها به نظر می رسد تقریبا به تقریبی نظرسنجی های اخیر در مورد چگونه آمریکایی ها با نزدیک شدن به مجلس سنا محاکمه.

در سال های اخیر ترقی خواهان شده اند به طور فزاینده ای بی تاب با قانون اساسی ویژگی های طراحی شده به بافر majoritarianism و حفاظت از منافع متحده حتی زمانی که این منافع در تقابل با احساسات مردمی در سراسر کشور. لیبرال سرخوردگی قابل درک است. دو حزب جمهوری خواه رئیس جمهور برنده اول از نظر پس از از دست دادن رای مردم. عمدی رقت خالص دموکراسی در سنا—وایومینگ 600,000 مردم دو سناتور; پس از انجام کالیفرنیا 40 میلیون—در حال رشد است starker هر سال است.

دیوید Birdsell رئیس دانشکده امور عمومی و بین المللی در کالج در نیویورک انجام داده است تحقیق طرح ریزی است که در 20 سال 70 درصد از آمریکایی ها زندگی می کنند در 15 بزرگترین متحده به این معنی است که 30 درصد از آمریکایی ها خواهد بود به نمایندگی از 70 سناتور. (خود را یافته بودند به اطلاع عموم توسط وال استریت ژورنال جرالد Seib.)

این سازه تحریف ممکن است در دراز مدت مشکل به صورت اساسی دموکراسی است. اما بسیار وجود دارد در استیضاح مصیبت که پیشرفت این استدلال در کوتاه مدت.

یک سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی هفته گذشته 50 درصد تایید برای از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از اتاق و 43 درصد مخالفت. مرکب از انتخابات توسط megyn kelly سایت پیدا کردم که 84 درصد از دموکرات ها 42 درصد از مستقل و نه درصد از جمهوری خواهان می خواستم مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از دفتر. این به طور متوسط فقط تحت 48 درصد از همه آمریکایی ها—اتفاقی بسیار تعدادی از سناتورهای رای گیری برای حذف.

بنابراین عدم منعکس دموکراسی را نمی خواهد مشکل است. در واقع رامنی نه استفاده می شود extolled توسط دموکرات ها در زمان رای خود را به محکوم کردن ظاهری سرپیچی از یوتا آمریکا او را به مجلس سنا.

در انجام این کار و در رحم, کلمات مورد تهمت رفتار در تلاش برای استفاده از کمک های نظامی به عنوان اهرمی برای وادار کردن اوکراین به بررسی بایدن خانواده رامنی انجام شد چیزی نادر است: گفت آنچه که او صادقانه فکر تاریخ خود را بر اساس مفاهیم درست و نادرست به جای محاسبه کلمات خود را در اطراف پیامدهای سیاسی. (این نیز نادر برای رامنی که در گذشته بدبختانه نظرات خود را در مسائل هسته ای مانند سقط جنین و حقوق و بیمه درمانی اجباری بر اساس سیاسی ضرورت.)

رامنی در طبقه سخنرانی گفت: همکار خود را خواهان بودند مصاحبه های مختلف رای در ایمان خوب است. که سخاوتمندانه ارزیابی. آن است که غیر ممکن است به این باور است که جمهوری خواهان مجلس سنا خواهد فکر می کنم آن را خوب خواهد بود اگر رئیس جمهور هیلاری کلینتون به حال مرتبط, کمک های نظامی به سیاسی داخلی نیاز دارد و یا حتی که آنها مختل شود اما فکر می کنم این استیضاح بیش از حد است.

می خواهم برخی از دموکرات پیوستن به جمهوریخواهان در تلاش برای حذف کلینتون از دفتر ؟

سوال این است که در نهایت imponderable.

اما یک تناقض از 30 سال گذشته است که های مختلف حقوقی و سیاسی ابزار به منظور افشا و سعی کنید به مجازات سوء رفتار مردم در قدرت ندارد آن را سخت تر به دور با رفتار سوال برانگیز. آنها را ساخته اند آن را آسان تر است.

بیل کلینتون مورد بررسی قرار گرفت و برای سال بیش از مبهم معاملات کسب و کار در Whitewater امر صورت گرفت که یک دهه قبل از او به قدرت رسید. تصمیم خود را به جای کاخ سفید سفر بود یک بحث است که تکرار برای دوره اول خود را. این صندوق جمع آوری است که اجازه پول خارجی به نفوذ به انتخاب مجدد او به خزانه شد نه تنها بعید; مجلس نیوت گینگریچ آن را به نام “افتتاح فاز چه خواهد شد و تبدیل به بزرگترین رسوایی در تاریخ آمریکا است.”

بیست سال بعد از آن است که ارزش یادآوری این مسائل است که باید فقط به طور خلاصه به طور سرفصل طول تهمت سال و یا در برخی موارد به سختی دندانه دار آنها را در همه.

به یاد بیاورید که تهمت اولین بار است که رئیس جمهور در دوران مدرن به انتشار خود مالیات; او مواجه است سوالات خود را بیش از افتتاحیه کمیته خارج از کشور مشارکت و قرارداد خود را در هتل ها و شخصی خود را در بنیاد نشده وعده کمک های مالی به علت ارزش. او دیده است که محکومیت های کیفری از مبارزات انتخاباتی خود مدیر اولین مشاور امنیت ملی و شخصی خود وکیل است. او مواجه اتهامات خود برخورد و یا سوء استفاده از وجوه مالیات دهندگان در میان مقامات در وزارت بهداشت سازمان حفاظت محیط زیست و حمل و نقل وزارت, در میان دیگران.

این و دیگر مسائل به طور خلاصه باعث داد و بیداد, یا نه و سپس محو شدن از آگاهی از حزب مخالف از رسانه های خبری ،

این ناتوانی به پایدار تمرکز بر مسائل اخلاقی که نسل قبل را فرمان توجه ملی برای ماه یا سال است که یک چالش ساختاری قانون اساسی است. و نه آن خنثی کردن دموکراسی است. آن عبارت است از یک دموکراسی است که اجازه عضلات خود را از پاسخگویی به آتروفی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im