سناتور. برنی ساندرز’ امتناع از انتشار بیشتر پرونده پزشکی ماه پس از تعهد به ارائه “جامع” جزئیات پس از حمله قلبی, آخرین رای دهندگان یادآوری می دانم که نسبتا کمی در مورد سلامت مردان و زنان به دنبال قدرتمند ترین کار در جهان — از جمله برخی که به نوبه خود 80 در اولین نظر.

هیچ یک از ده نامزد ریاست جمهوری این چرخه منتشر کرده است او “کامل” پرونده سلامت به جای ارائه یادداشت دکتر که مقاله بیش از چند دهه از پزشکی اعم از حملات قلبی به عمل جراحی مغز. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با صدور یک به طور گسترده ای panned نامه ای از دکتر خود را به عنوان یک نامزد و ارائه اطلاعات چند بر سلامت خود را در حالی که در اتاق کار نیز ساخته شده است آن را آسان تر برای آخرین محصول از نامزدها به obfuscate سوابق خود را.

جدیدترین برخورد بیش پرونده سلامت در حال وقوع است پیش از چهارشنبه شب بحث دموکراتیک به عنوان ساندرز کمپین دفاع از خود خودداری اضافی اطلاعات پزشکی با استناد به دیگر نامزدها تصمیم به انتشار پزشکان حروف. در همان زمان یک ساندرز سخنگوی جلب توجه بیشتر به septuagenarian نامزد بهداشت به اشتباه متهم مایک بلومبرگ از درد و رنج های متعدد حملات قلبی قبل از خروج این ادعا است.

برخی از کارشناسان پزشکی به نام برای مصرف پزشکی ارزیابی از دست این مبارزات در حال حرکت به جای آن به یک سیستم است که در آن پانل مستقل افراد نامزدها به یک باتری روانی و فیزیکی انجام شد. اما شده است وجود دارد بحث کمی از ایده این چرخه انتخابات.

نامزدهای دیرینه عمل از انتشار یک پزشک توجه داشته باشید که به طور موثر کاهش می یابد به یک بازی در آخرین انتخابات ریاست جمهوری که تهمت و اتهام خود را نوشت و پزشکی خود توجه داشته باشید. مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی, دکتر, در, زمان, Harold Bornstein در یک بمب افکن نامه مطمئن باشید آمریکایی ها که مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس 70 خواهد بود “سالمترین فرد تا کنون انتخاب شدن به ریاست جمهوری.” و nbsp است که دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن دکتر بعد از آن ادعا کرد که زبان آمد به طور مستقیم از مغلوب ساختن پیشی جستن.

هیچ مدرکی وجود ندارد که این سال را به نامزدها به طور مشابه به دکتر. اما رای دهندگان می تواند به فکر فریب خورده بدون بیشتر همخوانی جزئیات است که قدیمی ترین میدان از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ مدرن نیز در میان سالمترین.

بلومبرگ ، 78 ساله شهردار سابق شهر نیویورک است که در “برجسته سلامت” و “در شکل فیزیکی” بلومبرگ شخصی دکتر نوشت: در ماه دسامبر. در این نامه همچنین اذعان دارد که بلومبرگ مورد نیاز یک استنت برای یک شریان مسدود شده بود سرطان پوست برداشته می شود و طول می کشد یک دارو شناخته شده به عنوان یک بتا بلاکر است که به تنظیم ضربان قلب خود را.

پزشکان یادداشت منتشر شده توسط ساندرز است که 78 شامل یک ادعا از یک پزشک که او “بیش از اندازه کافی برای دنبال کردن فعالیت های شدید و یک شغل که نیاز به استقامت و توانایی که مسئولیت رسیدگی به مقدار زیادی از استرس است.” حروف بیشتر اشاره کرد که ساندرز دچار آسیب قلبی پس از اکتبر حمله قلبی و دریافت دو استنت برای باز کردن یک شریان مسدود.

دیگر نامزدها را فاش مهم پزشکی, حوادث در گذشته است. جو بایدن 77 ساله معاون سابق رییس جمهور و نیاز به عمل جراحی مغز پس از درد و رنج و خونریزی در سال 1988. پزشکان همچنین یکی دیگر از آنوریسم در آن زمان اگر شده است وجود دارد بدون عود. بایدن را در ماه دسامبر منتشر شد توجه داشته باشید که او را به نام “سالم و شدید [و] مناسب برای موفقیت در اجرای وظایف ریاست جمهوری است.”

در ضمن 70 سال سن. الیزابت وارن “در عالی سلامت” و “هیچ شرایط پزشکی و یا مشکلات سلامتی که خواهد او را از انجام وظایف رئیس جمهور ایالات متحده” او پزشک شخصی خود نوشت: در نامه ای در ماه دسامبر منتشر شد. وارن طول می کشد دارو فقط برای یک مشکل پزشکی شایع بیماری خود ایمنی شناخته شده به عنوان کم کاری تیروئید با توجه به نامه.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود سابقه پزشکی شده است به موضوع سوالات مداوم اخیرا پس از یک سفر برنامه ریزی نشده به مرکز پزشکی والتر رید در ماه نوامبر. رئیس جمهور همچنین نامزد دریافت شخصی خود در کاخ سفید پزشک Ronny جکسون برای اجرا به وزارت امور کهنه سربازان در سال 2018 فقط دو ماه پس از جکسون ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن “عالی” بهداشت و “ژن های بزرگ” در یک کنفرانس مطبوعاتی. جکسون بعد انصراف خود را از نامزدی در میان سوالات خود را در مورد شیوه تجویز و آسیب رساندن به اتهامات در مورد رانندگی در حال مستی است که جکسون را تکذیب کرد.

در این سال مسابقه ساندرز است که در مواجهه با سوالات جدید پس قبلا امیدوار کننده به طور کامل و شفاف در مورد بهداشت شخصی. ساندرز بود آهسته به اعتراف او تا به حال یک حمله قلبی در پاییز.

“آن چیزی که حق انجام” ساندرز گفت: در ماه نوامبر هنگامی که او وعده داده فولر حسابداری. “مردم آمریکا حق دارند بدانند آیا فرد مورد نظر آنها در حال رفتن به, رای گیری برای, برای رییس جمهور و سالم است.

اما ساندرز در سه شنبه شب گفت: مبارزات انتخاباتی خود را منتشر کرده است “کاملا به عنوان به عنوان هر نامزد دیگر است” شخصی اطلاعات پزشکی و گفت که او فکر نمی کند که این کمپین را انتشار جزئیات بیشتر.

وی گفت در مورد سناتور آشکار برگشت ساندرز سخنگوی Briahna شادی خاکستری شارژ که سوالات مداوم به مبلغ یک “لام” مبارزات انتخاباتی در حالی که همچنین به دروغ ادعا بلومبرگ به حال چندین حملات قلبی است. بلومبرگ مشاور تیم اوبراین محکوم خاکستری بیانیه به عنوان یک “Trumpy دروغ” قبل از خاکستری گفت که او تا به حال misspoken.

ساندرز نیز پیشنهاد آن را غیر ممکن است برای برآوردن سوال در مورد یک سیاستمدار سلامت. “شما می توانید شروع به انتشار سوابق پزشکی, آن را هرگز به پایان می رسد گفت:” ان بی سی چاک تاد در اوایل این ماه.

شواهدی وجود دارد که ساندرز یک نقطه. به دنبال tamp کردن سوالات درباره سلامت, ایران نامزد جان مک کین منتشر هزاران صفحه از پرونده های پزشکی به انتخاب خبرنگاران در مارس سال 2008 زمانی که او بود 71. اما مک کین ادامه داد: به گل نشسته انتقاد — از جمله تبلیغات در نیویورک تایمز است که او به اندازه کافی شفاف و در معرض خطر از یک رویداد پزشکی اگر رئيس جمهور انتخاب شد.

مک کین در ماه اوت درگذشت 2018 بیش از یک سال و نیم پس از دوره دوم خود به عنوان رئیس جمهور می خواهم که به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de