دموکراتیک نامزدها سعی کنید برای اعلام پیروزی در آیوا با وجود تاخیر در نتایج

Category: پلیتیکو Comments: No comments

نامزدهای دموکرات درهم به اصلاح پیروزی سخنرانی در آیووا پس از آن دولت اعلام کرد که “تناقضات” در جلسه گزارش تا به حال به طور نامحدود به تعویق افتاد نتایج حاصل از این مهم برای اولین بار در کشور مسابقه.

“شما احتمالا شنیده های ما نمی دانیم که نتایج. اما من نمی خواهم اجازه دهید به یکی دیگر از دقیقه رفتن بدون تشکر از همه شما” سناتور. ctq گفت: در ستاد انتخاباتی در Des Moines تبدیل شدن به اولین نامزد به آدرس هرج و مرج است. “ما می دانیم وجود دارد تاخیر اما ما می دانیم که یک چیز: ما در حال مشت زدن و بالاتر از وزن ما است.”

این سخنان از Klobuchar به عنوان یک وسیله نقلیه برای مینه سوتا سناتور به نونهالان به دومین نامزدی مسابقه مقدماتی نیوهمپشایر بدون نیاز به مقابله با به طور بالقوه ناامید کننده نتیجه برای مبارزات انتخاباتی خود را.

این متوسط در میانه مجلس تا به حال بنا مقدار از نامزدی او را در عملکرد چشمگیر در آیووا و اگر چه صفر درصد از حوزه تا به حال گزارش نماینده بالغ بر زمان Klobuchar سخنرانی اولیه ورودی نظرسنجی ها حاکی از رقابت نزدیک میان چهار نامزد دیگر: جو بایدن پیت Buttigieg برنی ساندرز و الیزابت وارن.

ساندرز که وارد شب به عنوان سنگین حزب سوسیالیست در آیووا زده خوش بینانه تن در خود سخنرانی بلافاصله پس Klobuchar اظهارات.

“اجازه بدهید شروع با گفتن اینکه من تصور می کنم — باید یک احساس قوی است که در برخی از نقطه به نتایج اعلام خواهد شد” این سناتور ورمونت گفت. “و هنگامی که نتایج آن اعلام می شود من احساس خوبی در ما در حال رفتن به انجام این کار بسیار بسیار خوبی در اینجا در آیووا.”

بایدن همچنین اذعان کرد در یک سخنرانی که “این رفتن به یک شب طولانی” اما او “احساس خوب” در مورد جلسه نتایج.

“آیووا حزب دموکرات است به این نتیجه رسیدن آنها ، و من می خواهم به مطمئن شوید که آنها بسیار مراقب باشید در مذاکرات,” معاون سابق رئیس جمهور گفت:. “و نشانه ها — از ما نشانه های آن را می شود دید. ما در حال رفتن به راه رفتن از اینجا با ما به اشتراک بگذارید از نمایندگان. ما نمی دانیم دقیقا آنچه در آن است اما ما احساس خوبی در مورد که در آن ما هستند.”

توصیف آیووا مسابقه به عنوان “بیش از حد نزدیک به” وارن به همین خوش بینانه است. “ما نمی دانیم که تمام نتایج امشب امشب اما در حال حاضر نشان داد که آمریکایی ها باید عمیق گرسنگی برای تغییر ساختاری به اقتصاد ما و دموکراسی ما کار برای همه” ماساچوست سناتور گفت.

جیمز آرکین و نولان McCaskill کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>