بحث دموکراتیک آغاز می شود با سراسیمگی از بلومبرگ حملات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دموکراتیک نامزدها آغاز شده روز چهارشنبه بحث در لاس وگاس با تیز حملات مایک بلومبرگ به چالش کشیدن شهردار سابق در رکورد خود در اجرای قانون نظرات خود را در مورد زنان و هزینه های این مسابقه است.

سناتور. برنی ساندرز ورمونت که بالا برده حملات علیه بلومبرگ در روزهای اخیر شروع به شمع گفت: بلومبرگ نمی تواند در قرعه کشی های متنوع مشارکت نیاز به ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“آقای بلومبرگ به حال سیاست در شهر نیویورک از توقف و frisk که رفت و پس از آفریقایی-آمریکایی و لاتین با مردم ظالمانه راه” ساندرز گفت. “است که یک راه شما در حال رفتن به رشد میزان مشارکت.”

شنبه مشخص بلومبرگ را برای اولین بار در بحث مرحله پس از مقدماتی در اوایل این هفته مرحله تنظیم برای ستیز مرحله نهایی مسابقات. شهردار سابق باقی ماند نسبتا آرام به عنوان دیگر نامزدهای pounced در این فرصت برای حمله به رکورد خود را.

الیزابت وارن شروع به پریدن کرد در آینده با آتشین اتهام انتقاد از بلومبرگ برای خود ادعایی نظرات در مورد زنان است.

“من می خواهم به بحث در مورد که ما که هستیم در حال اجرا را در برابر” وارن گفت. “یک میلیاردر که تماس زنان چاق, rimming, اسب رو لزبین, و نه من و نه صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ. دموکرات ها در حال رفتن به برنده اگر ما یک نامزد که دارای سابقه پنهان کردن اظهارنامه مالیاتی خود را از اذیت و آزار زنان و حمایت از سیاست های نژادپرستانه مانند قرمز پوشش و توقف و frisk.”

Ctq chimed در به می گویند او استقبال این فرصت را به بحث بلومبرگ در این مرحله و گفت که او فکر نمی کنم او باید “بود پنهان شده در پشت خود تبلیغات تلویزیون.” او همچنین در زمان واکسن در بلومبرگ کمپین یادداشت از صبح امروز نشان می دهد نامزدهای دیگر نیاز به “از راه” به طوری که او می تواند در مغلوب ساختن پیشی جستن.

“و من می خواهم به انجام است که به دلیل مبارزات انتخاباتی یادداشت از شهردار بلومبرگ گفت: این روز که تنها راه ما یک نامزد است که اگر ما در کنار او. من فکر می کنم ما نیاز به چیزی متفاوت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من فکر نمی کنم شما نگاه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و می گویند ما نیاز به کسی غنی در کاخ سفید” Klobuchar گفت.

بلومبرگ به حال فرصت برای پاسخ به اوایل شروع حملات اما او حاضر به تغییر مسیر گفتگو به مرکزی پیام است که او به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“من یک نیویورکر. من می دانم که چگونه به را در یک متکبر conman مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می آید که از نیویورک است. من شهردار شد, شهردار. من می دانم که چگونه برای اجرای پیچیده و متنوع شهر, بزرگترین, متنوع ترین شهرستان در این کشور” بلومبرگ گفت. “من مدیر من می دانستم که چه کار باید پس از 9/11 آورده و به شهر بازگشت قوی تر از همیشه. و من نیکوکار که به ارث نمی برند پول خود را ساخته شده اما پول خود را. و من صرف این پول برای خلاص شدن از شر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدترین رئیس جمهور ما تا کنون بود. و اگر من می توانید دریافت کنید که از انجام آن خواهد بود یک سهم بزرگ به امریکا و بچه های من.”

جو بایدن در زمان بلومبرگ پاسخ به عنوان یک فرصت به استدلال می کنند که او “بهتر به ضرب و شتم” ، او در زمان یکی دیگر از واکسن در بلومبرگ گفت: شهردار سابق “نمی توانید تعداد زیادی انجام شد” در نیویورک است.

پیت Buttigieg آخرین خدمه به وزن در و او را لحظه ای به رسم ساندرز به نزاع.

“ما باید از خواب بیدار به عنوان یک حزب. ما می تواند از خواب بیدار دو هفته از امروز بعد از سه شنبه و تنها نامزد سمت چپ ایستاده خواهد شد برنی ساندرز و مایک بلومبرگ — دو پلاریزه آمار و ارقام در این مرحله” Buttigieg گفت.

Buttigieg ادامه داد: “و اکثر آمریکایی ها نمی بینم که در آن آنها مناسب اگر آنها را انتخاب کنید بین یک سوسیالیست که فکر می کند که سرمایه داری ریشه همه شر و یک میلیاردر است که فکر می کند پول باید به ریشه همه قدرت. اجازه دهید به جلو کسی که در واقع زندگی و کار در یک طبقه متوسط محله در یک صنعتی شهرستان میانه. اجازه دهید به جلو کسی که در واقع یک دموکرات است. نگاه ما نباید مجبور به انتخاب بین یک نامزد که می خواهد برای سوزاندن این حزب و نامزد دیگری که می خواهد به خرید این حزب است. ما می توانیم بهتر انجام دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>