دموکراتیک فرمانداران تعهد به جلوگیری از تکرار اشتباه در امپراتوری Feb. 3 آیووا انجمن اصرار دارد که خود دولت و مقامات حزب باید همه چیز تحت کنترل است.

به عنوان فرمانداران از دو طرف جمع شده بودند در واشنگتن ملی انجمن فرمانداران زمستان جلسه تلویحی شد آشکاری: ما told you so, Iowa.

“ما حزبی در حال آمدن است تا در مدت دو هفته از امروز. ما با استفاده از یک برنامه” نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak به خبرنگاران گفت: در کنار دیگر دموکراتیک فرمانداران شنبه. “من می توانم به شما بگویم که ما مردمی بر روی زمین در حال کار بسیار سخت مطمئن شوید که هر ‘t’ عبور هر ” من ” خال خال. … امیدوارم آیووا پشت سر ما و ما در حال رفتن به خوب هنگامی که ما به نوادا در دو هفته.”

“من می خواهم بگویم که کانزاس پیش بینی همه این” کانزاس رژیم صهیونیستی. لورا کلی گفت. “ما رها حزبی فرآیند به عنوان ما به مراحل اولیه است. بخشی از دلیل که ما انجام دادیم این است که ما درک است که حزبی فرایند واقعا انحصاری.”

فرمانداران اینجا شده اند با گرفتن مکرر عکس در آیووا محل در نامزدی روند. و آن را نه تنها دموکرات ها: آیووا افتضاح نیز دامن زد جمهوریخواه شعله های آتش در برخی از محله های در دست دارد تا دیدگاه نامزدی سیستم. یوتا جمهوریخواه فرماندار گری هربرت در روز جمعه پیشنهاد یک سیستم دوار منطقه ای مقدماتی در ازای روند فعلی است که او می گوید نگه می دارد و بهترین رقبا از صعودی به دفتر.

این NGA مبنی قرار است به یک دو حزبی فروم برای فرمانداران به کار را از طریق چالش های پیش روی دولت است اما این رویداد را سال آمده نمی تواند در برابر بیشتر حزبی زمینه: در آیووا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح تبرئه و فقط پیش از روز سه شنبه نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه. حداقل 43 ملت حکام تایید بود در واشنگتن در برخی از نقطه از طریق آخر هفته — کمتر از حد معمول است.

“آن آیووا حزب دموکرات — من نمی دانم اگر آن را فراتر از آن” مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz یک دموکرات گفت: سیاسی پیش از ملی انجمن فرمانداران زمستان در جلسه ای در واشنگتن در روز جمعه. “اما من امیدوارم که آن را می گوید” ما رو به فراگیر تر راه است.””

مینه سوتا خود را تغییر حزبی به اولیه سیستم بالا زیر مردم در انتخابات در سال 2016 سیستم و Walz گفت که او با اعتماد به نفس دولت دموکراتیک–کشاورز–حزب کارگر اجرا خواهد شد مارس 3 رویداد با ظرافت است. اما آیووا باید یک “بیدارباش” در سراسر کشور, او گفت:.

مونتانا رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک یک دموکرات که به پایان رسید خود را پیشنهاد ریاست جمهوری در ماه دسامبر گفت: آن را خیلی زود به قاضی آیووا اما هشدار داد در برابر کم بها دادن به نیروهای خارجی.

“ما همه چیز را ما می توانید مطمئن شوید که حزب ما موثر او گفت:” از دموکرات مونتانا. “اما وجود دارد بیشتر مسائل ما باید به فکر کردن در مورد و همچنین: هر چند این چالش ها در آیووا ممکن است در آورده با خود این بر اهمیت مطمئن شوید که انتخابات امن هستند — وجود دارد به خوبی ممکن است دخالت فراتر از این است.”

“در آن بود که ما بهترین ساعت گفت:” فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی فعلی رئیس انجمن فرمانداران دموکرات. “من اعتماد به نفس در حزب ما در آینده قفقاز و مقدماتی خود را با هم عمل خواهد شد که در آن درس آموخته است. اما خواست خدا بود در آینه دید عقب و ما خواهید بود به مبارزه واقعی بیش از این ‘آشپزخانه’ — مسائل و کسی که می ایستد برای خانواده های شاغل در این کشور است.”

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر رفت و بیشتر در روز جمعه ارائه شده تا دولت خود را به عنوان یک انتخاب بهتر برای رهبری کردن تقویم اصلی. او آن را به نام “حق راه رفتن” و به چالش کشیده آیووا را فاقد نمایندگی.

“تنوع مهم است ، و به این کشورها با تنوع آمده و به نحوی که به تصمیم می گیرید که رفتن به رها کردن ، پریتزکر گفت: در حوزه سیاسی را 10 سالانه دولت راه حل های کنفرانس.

یوتا هربرت استدلال کرد که “شما oughta برش این کشور تا به چهارم 25 درصد عمدتا بر اساس جمعیت برخی از جغرافیای شاید” در دولت راه حل های رویداد. در زیر طرح خود را در این مناطق می تواند با انتخاب هر یک تعیین شده ماه از تقویم و نگه دارید و یک شنبه-مانند خوشه مقدماتی در پایان تعیین شده خود را در ماه است.

مینه سوتا را Walz تکرار انتقاد از آیووا انجمن به عنوان یک فقیر نمایندگی از کشور و حزب و نام آن را “مضحک” به صرف “همه که پول برای 40,000 رای یا چیزی.”

“ما باید این مسائل را درست,” او گفت:. “من خواندن امروز وجود دارد برخی از تلاش های هماهنگ برای پایمال کردن خط تلفن توسط گروه های خارج از — شما باید به پیش بینی این نوع از همه چیز. بنابراین من فکر می کنم آنچه در آن است برای ما این است که مطمئن شوید که احزاب دولت در حال انجام است. من برای یک, باید به می گویند — و آن را بدون جرم با معمول مرز جنگ با آیووا — اما یک overemphasis کوچکتر میانه دولت با انجمن سیستم یک راه وحشتناک برای شروع این چیز.”

برخی از دموکرات ها خوشحال هستند در حالی که به صبر قبل از پایان بخشیدن به انتخابات سیستم در طول یک پر سر و صدا در حال حاضر سال است.

“این فقط آیووا” گفت: Connecticut رژیم صهیونیستی. ند لمانت. “اجازه دهید آن را یک ماه و ببینید چه اتفاقی می افتد.”

— Caitlin Oprysko و پنجم Forgey کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im