دموکرات ها با هدف فشار به جمهوری خواهان در آینده coronavirus بسته امداد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

بالا خانه دموکرات روز دوشنبه نشان داد آنها جعل جلوتر با جارو coronavirus بسته امداد با هدف فشار بر ایران که رهبران رد دموکراتیک اولویت های قبلی کمک صورتحساب.

در یک تماس خصوصی با اعضای دوشنبه بعد از ظهر سخنران نانسی پلوسی و نمایندگان ترسیم طرح کلی از یک تریلیون دلار به علاوه بسته است که ارائه کمک به دولت های ایالتی و محلی — برخی در آستانه خدمات عمومی کاهش — در حالی که نخواسته ایمنی net برنامه ترین کشور آسیب پذیر است.

“ما باید به فکر می کنم بزرگ” پلوسی (D-کالیفرنیا.) به او گفت اعضای چندین بار در تماس است.

پلوسی است فشار کمیته صندلی برای نهایی کردن بخش خود را توسط نزدیک از کسب و کار دوشنبه با امید کشیدن هم یک بسته نهایی با پایان هفته با توجه به متعدد قانونگذاران دموکرات و دستیاران. این لایحه می تواند به طبقه برای رای به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده اگر چه چندین بالا دموکرات ها تردید دارند که جدول زمانی با توجه به محدوده قانون و عدم اطمینان بیش از زمانی که خانه را دوباره به واشنگتن است.

پلوسی گفت: او می خواهد به خانه بازگشت و به زودی به عنوان هفته بعد اما coronavirus موارد در منطقه ادامه به تیک تیک کردن در مترو واشنگتن در منطقه است. رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer (D-Md.) گفت: دموکرات ها در تماس روز شنبه که او را خاص تاریخ بازگشت اما تاکید کرد اعضای داده می شود مقدار زیادی از توجه با توجه به محدود برنامه پرواز.

بسیاری از قانونگذاران هنوز هم با احتیاط از بازگشت به واشنگتن اشاره کرد که پلوسی به آنها گفت که کنگره پزشک توصیه می شود آنها نه بازگشت این هفته حتی به سنا آمد. اما بسیاری می گویند که آنها در حال حاضر به ازای حیاتی رای در coronavirus کمک به آنها انجام داده ایم در دو نوبت دیگر.

دموکرات خصوصی اعتراف گسترده قانون است بیشتر از یک سیاست علاقمندی نسبت به هر چیزی بسیار شبیه به یک پیش نویس پیشنهاد پلوسی منتشر شده در ماه مارس — اما می گویند که آنها امید به حرکت قبل از سنا صنایع دستی قانون گذاشتن نقطه شروع برای آینده مذاکرات است.

“این که آیا آن دسترسی به اعتبار و یا دسترسی به مراقبت از ما می خواهید مطمئن شوید که — به عنوان غم و این همه —که ما را در پیشرفت” پلوسی گفت: در سی ان ان جمعه شب تاکید بر نیاز به کمک مستقیم به نیازمندترین افراد خانواده و کاهش نابرابری اقتصادی.

اما آنها در حال حاضر در حال اجرا را به یک دیوار از مقاومت از ایران. جمهوری خواهان در حال هل دادن مسئولیت برای حمایت از کسب و کار در دور بعدی مذاکرات یک “خط قرمز” برای آنها که دموکرات ها در حال حاضر را رد کرد. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه همچنین خواستار حقوق و دستمزد کاهش مالیات در لایحه چیزی که قبلا رد شده توسط قانونگذاران در هر دو طرف.

و برخی از جمهوری خواهان نمی خواهد حتی متعهد به حمایت از یکی دیگر از coronavirus بسته امداد با خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) هل دادن صبر و رویکرد در روز دوشنبه.

“من نمی گویم وجود ندارد رفتن به یکی دیگر از لایحه … شما فقط گذشت 3 تریلیون دلار. شما می خواهید مطمئن شوید که اجرا و اجرا به درستی” مک کارتی گفت: در راهکار سیاسی مصاحبه صبح روز دوشنبه.

وجود دارد برخی از وزش دموکرات ها هم که نگران رای گیری در به شدت حزبی بسته در وسط یک بحران ملی است که به کشته شدن نزدیک به 70 ، 000 نفر و آلوده به 1.2 میلیون نفر در ایالات متحده چندین بودند ضربه شدید عربستان حملات در دور قبلی مذاکرات پس از Pelosi به دنبال سیاست های مانند سختگیرانه تر کربن تولید گازهای گلخانه ای قوانین برای شرکت های هواپیمایی که جمهوری خواهان به دروغ لقب “سبز معامله جدید است.”

جمهوری خواهان همچنین با انتقاد دموکرات ها برای برگزاری عبور از $484 میلیارد بسته امداد در ماه آوریل به عنوان دموکرات مبارزه برای صدها میلیون دلار در کمک های اولیه به بیمارستان.

در تماس روز دوشنبه پلوسی تاکید کرد که “اخلاق” بعدی بسته امداد و گفت دموکرات ها بودند که با تمرکز بر یک “رویکرد اخلاقی به صرفه جویی در زندگی … چگونه این پول توزیع شده است … و به چه داروهایی تجویز می شود” با توجه به منابع در تماس است.

آمریکا مشتاق به شکل دور بعدی تسکین پس از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) تا حد زیادی دیکته شرایط از آخرین لایحه ای که پر یک کسب و کار کوچک برنامه های امداد است که تا به حال اجرا خشک است.

برخی از نمایندگان مجلس که از ترس صندوق چک حفاظت برنامه می تواند اجرا دوباره در روزهای آینده — که دموکرات ها امید را به زور خواهان بازگشت به میز مذاکره حتی به عنوان مک کانل و مک کارتی گفته اند که آنها ترجیح داده به صبر به تصویب عظیم دیگری را نجات بسته است.

قانونی نبرد بیش از پنجم tranche از coronavirus امداد صورت گرفته است با تقریبا هر عضو از خانه باقی مانده خانه نشین در مناطق خود با قدرت کمی برای نفوذ در مذاکرات است. اما این تغییر انتظار می رود که در هفته آینده.

کنگره پزشک فرستاده قانونگذاران یک سند طولانی در روز جمعه برای زمانی که به خانه بازگشت. هدایت شامل محدود کردن فرد کارکنان دفتر به عنوان آنجا که ممکن است نصب پلکسی گلاس سپر مشاوره با کنگره معمار در مورد اینکه آیا هر یک از دفتر دریافت گردش مناسب هوا و تشویق دستیاران و بازدید کنندگان به پوشیدن ماسک.

قانونگذاران و کارکنان نیز تشویق به خود درجه حرارت به طور منظم علاوه بر تکمیل یک “بله یا نه” خود ارزیابی است که لیست مشترک coronavirus علائم.

اما پلوسی و مک کانل تبدیل کردن دولت را به عرضه دو اتاق با سریع coronavirus تست بیش از آخر هفته حتی به عنوان پایتخت پزشک در گفت و فاقد آزمایشات به اندازه کافی به فعالانه بررسی قانونگذاران برای coronavirus. در رد پیشنهاد رهبران کنگره اشاره به نیاز برای این آزمون را به “خط مقدم” امکاناتی که به آنها نیاز دارید بیشتر.

سنا, در ضمن بازگشت به واشنگتن در روز دوشنبه به ادامه بررسی یک رشته از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد و شروع به برگزاری جلسات در فدرال coronavirus پاسخ.

خانه اعضای تماشا نگرانی به سنا بازگشت و با سناتورها در, ماسک, نشانه های بزرگ ارسال شده است در زیرزمین ترسیم اجتماعی فاصله گرفتن توصیه ها و برچسب زرد بر کف و اشاره کرد که در آن خبرنگاران باید ایستاده. اما نه هر کس شد پس توصیه می شود به پروتکل چندین افسر پلیس دیده می شد در انجام وظیفه بدون پوشیدن ماسک حتی در محله های تنگ که در آن اجتماعی فاصله تقریبا غیر ممکن بود.

در میان اعضای این خانه وجود دارد شدید داخلی, بحث در مورد دقیقا چه موقع و چگونه برای بازگشت به کسب و کار.

گروه آوازی دموکرات ها و جمهوری خواهان شده اند و مصمم است که به خانه بازگشت و به سرعت به عنوان ممکن است به حالت عادی کسب و کار. که شامل برخی از مهمترین و در معرض خطر قانونگذاران به عنوان انتخابات نوامبر مشتاق به نشان می دهد رای دهندگان بازگشت به خانه است که آنها به طور فعال درگیر در پاسخ.

“ما واقعا خوشحالم که کنگره از برگشت به کار در واشنگتن و ما امیدواریم که این خواهد بود که یک بازگشت به طور منظم, منظور,” Rep. استفانی مورفی (D-Fla.), یک شرکت صندلی آبی سگ ائتلاف گفت: در تماس با خبرنگاران دوشنبه.

اما گسترده تر گروه — توصیف یک نماینده مجلس به عنوان “اکثریت خاموش” — اتحاد نگرانی واقعی در مورد بازگشت به کنگره به عنوان بحران بهداشت عمومی قوی هستند. واشنگتن تحت سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل حداقل تا مارس 15 و به احتمال زیاد دیگر. تعداد coronavirus موارد در سراسر سی مریلند و ویرجینیا همچنان به افزایش, با بیش از 2,200 مرگ و میر گزارش شده است.

سطح هشدار در سراسر هر دو طرف بوده است به طوری که نوک تیز که در هفته گذشته آن را وادار به خانه رهبران دموکرات به خود را معکوس اولیه طرح را به قانونگذاران در روز دوشنبه.

جان Bresnahan و ملانی Zanona کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>