دموکرات ها در حال نیروبخش برای امکان وجود دارد که اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دست می دهد 2020 انتخابات او و دستیاران او خواهد سرهم بندی کردن صاف تحویل قدرت – و شاید حتی سعی کنید به خرابکاری آشکار گذار.

حداقل یکی از خارج از گروه است که با این نسخهها کار با 2020 دموکراتیک مبارزات بی سر و صدا راه اندازی شد انتقال مربوط به تلاش طراحی شده برای ارائه یک نگاه اولیه در چشم انداز است که انتظار آنها را اگر آنها سرنگونی مغلوب ساختن پیشی جستن.

به طور جداگانه برجسته دولت خوب سازمان همکاری برای خدمات عمومی است که آشکارا توسل به تهمت و دموکراتیک مخالفان شروع به فکر کردن در اوایل در مورد انتقال برنامه ریزی حتی اگر آن می آید در سراسر به عنوان “مغرور.”

و یکی از پیشرو دموکرات نامزد ریاست جمهوری, الیزابت وارن, فقط روز پیش رونمایی از طرح است که در میان چیزهای دیگر توضیح می دهد چگونه او را به حرکت به سرعت به کارکنان دولت اگر او برنده کاخ سفید است.

در این طرح وارن صدای ترس از بسیاری از دموکرات ها. “این خواهد بود که هیچ عادی انتقال بین دولت,” او می گوید. “بر خلاف قبلی انتقال ما نمی قادر خواهد بود به فرض حسن نیت و همکاری در بخشی از خروجی دولت است.”

که دموکرات ها در حال ساخت انتقال مربوط به حرکت بیش از نه ماه قبل از روز انتخابات تأکید نه تنها خود را بی اعتمادی از تهمت بلکه این واقعیت است که مصرف بیش از دولت ایالات متحده یک ماموت کار با مخاطرات بالا.

هر دولت است به ویژه آسیب پذیر در طول یک انتقال قدرت و دموکرات که در برخورد با امنیت ملی در میان کسانی که بیشتر نگران یک مغلوب ساختن پیشی جستن-به-دموکرات تحویل.

***

هر انتقال روی حیله و تزویر است با توجه به هزاران نفر از موقعیت های که نیاز به پر شود و آرایه ای از اولویت های سیاست یک تیم جدید می خواهد به دنبال.

اما چند دموکرات متصل به متفاوت 2020, کمپین ذکر شده بسیار خاص و نگرانی در مورد آنچه که یک تهمت خروج می تواند به معنای. تمام صحبت خواست نامش فاش نشود به دلیل حساسیت موضوع و از آنجا که هیچ انتخاباتی می خواهد به عنوان فرض کنید که برگ برنده را از دست بدهند.

دموکرات ها گفت: آنها نگران هستند که تهمت سیاسی منصوب نخواهد دیدار با ورودی تیم که وجود خواهد داشت کمی, اگر هر گونه مدارک چپ پشت به راهنمای آنها و این که چه اسناد به اشتراک گذاشته نخواهد بود قابل اعتماد است.

برخی از ترس که تهمت مشاوران را نابود مسیرهای پیاده روی کاغذ مربوط به مسائل بحث برانگیز نه به ذکر است بی سر و صدا از طریق فشار در آخرین لحظات از طرح های است که می تواند انقباض بعدی توانایی دولت برای مقابله با داغ دکمه مسائل مانند مهاجرت و یا روابط با ایران است.

برخی از دموکرات ها ترس آنها را مجبور به صرف وقت با ارزش در اوایل هفته از دولت جدید هم آنچه اتفاق افتاده در مغلوب ساختن پیشی جستن در طیف وسیعی از مناطق.

و این همه اگر تهمت قبول نتایج انتخابات و موافقت خود را ترک کنند.

“این می تواند بسیاری خصمانه حداقل حرفه ای انتقال در تاریخ آمریکا” یک مقام ارشد سابق در دولت اوباما گفت:. “و دولت جدید را به صرف اوایل دوره – زمانی که آن را باید هدف قرار دادن زمین در حال اجرا – کشف دفن بدن.”

یک مرکز-چپ سازمان امنیت ملی اقدام است که در حال حاضر هماهنگی بیش از یک دوجین کار گروه با تمرکز بر مناطق خاص-مانند تغییر آب و هوا و چین و سیاست دفاعی – با هدف تولید و انتقال اطلاعات مربوط به صورت احتمالی دموکرات نامزد.

این سازمان که رهبری سابق مقامات بالا در دولت اوباما کاهش یافته و به بسیاری از جزئیات در مورد این طرح. اما رهبران آن می گویند هدف این است که برای تایید سیاست خاص موقعیت خود را برای یک آینده دموکراتیک رئیس جمهور; هر نامزد در حال اجرا در حال حاضر احتمالا در حال حاضر آن است.

بلکه آنچه را که نامزد می تواند امید برای رسیدن از گروه های کاری است که یک طرح از چه چیزی در انتظار آنها: مثلا تالیفات مختلف مقررات نورد تحت مغلوب ساختن پیشی جستن; مسیرهای به recommitting به معاهدات بین المللی که مغلوب ساختن پیشی جستن را رها کرده است; و چه گزینه های – اجرایی ، قانون ؟ هیچ چیز ؟ — جدید رئیس جمهور برای سرنگونی دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت می کند.

این طرح که به نام “FP21” – که در “سیاست خارجی در سال 2021.” هر گروه کاری است که رهبری یک “متخصص واقعی” یک نماینده امنیت ملی اقدام گفت. ایده این است که به “نامزد منکر” — ارائه کاری مفید به هر کس که باد تا به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ،

***

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نه پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. یک سخنگوی کاخ سفید گفته, “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد شد و دیدار با تمام الزامات قانون آن را به عنوان مربوط به هر مورد نیاز انتقال بین دولت.”

برخی از ناظران معتقدند که اگر دشمنی در طول بالقوه انتقال دموکرات هستند حداقل به همان اندازه مقصر به عنوان تهمت و دستیاران خود را. برای یک چیز برجسته بسیاری از دموکرات ها – نه فقط نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری – صرف سه سال گذشته با استفاده از رسانه های اجتماعی و دیگر به معنی عموم باش تهمت را از هر حرکت.

که انتقاد سوخت بزرگتر چرخه معیوب یک محافظه کار تحلیلگر سیاست خارجی گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن است و اغلب عمل مانند ضد اوباما معکوس بسیاری از رئیس جمهور را امضا اقدامات است. و در حال حاضر دموکرات ها نشان می دهد آنها را فشار آونگ راه دیگر.

“اگر شما بخشی از این دولت و شما می توانید درب نشان داده چرا که شما تمایل به کمک به پسر بعدی از بین بردن چیزی است که شما فکر می کنید مهم است ؟” تحلیلگر پرسید.

دیگر حامیان تهمت می گویند دموکرات ها هستند باد همه چیز را از دین. برای یک چیز, آنها استدلال می کنند وجود دارد مقدار زیادی از فکر می کنم مخازن و حرفه ای کارکنان دولت است که می تواند راهنمای ورودی و دولت.

“من می گویند ‘نگاهی به chill pill,'” گفت: James Carafano یک کارشناس سیاست خارجی با میراث سنتی پایه و اساس بود که درگیر در 2016-2017 انتقال از اوباما برای مغلوب ساختن پیشی جستن. “شما می توانید به دست آوردن عظیم آگاهی موقعیتی بدون داشتن اعضای کابینه نشستن و انتخاب شما.”

Carafano همچنین معتقد است که وجود دارد بدون هیچ دلیل قانونی به فکر تهمت سیاسی منصوب خواهد عمل در یک راه غیر حرفه ای.

اما دموکرات ها’ انتقال مربوط به ترس رانده تا حدودی با چه برگ برنده تیم به کار گرفته تحویل قدرت از اوباما. هرج و مرج است که انتقال و مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل ماه در دفتر شده است موضوع حداقل یک کتاب و در عمق گزارش در سیاسی و جاهای دیگر.

در بهار سال 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن به presumptive نامزد جمهوری خواه بود coaxed به راه اندازی یک انتقال تیم. فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، کریس کریستی اولین رهبری است که تیم حتی اگر تهمت توصیف آن به عنوان “خوب بد” با توجه به یک حساب کاربری توسط کریستی.

اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تکان دهنده پیروزی که نوامبر کریستی رانده شد از نقطه بالا در انتقال تیم در میان دشمنی با مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر به جا شود آن زمان معاون رئیس جمهور منتخب مایک پنس.

بسیاری از کریستی-چراغ کار – که شامل شناسایی پتانسیل نامزد برای کلید مشاغل دولتی شد junked به عنوان پنس و دیگران از جمله کوشنر در زمان یک نگاه تازه.

در اجرا به مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح با توجه به متعدد مقامات که صحبت به سیاست نمایندگان از رئیس جمهور منتخب بودند غیر منتظره ای آهسته می رسند در سازمان های مختلف برای دیدار با همتایان.

کسانی که می رسند ابراز سوء ظن نسبت به خروج سیاسی از انتصاب به عنوان به خوبی به عنوان شغلی کارکنان دولت که خدمت کرده بود در چند دولت. مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب صحبت از حرفه ای کارکنان به عنوان یک “دولت عمیق” تعیین می شود برای خنثی کردن مغلوب ساختن پیشی جستن کرد.

جلسه توجیهی کتاب اوباما دستیاران آماده کرده بود برای جانشینان خود جمع آوری گرد و غبار. برخی از نامزد وزیران برای موقعیت های بالا — مانند رکس Tillerson مرد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اولین وزیر دولت — به سختی تعامل با مردم آنها جایگزین.

این handoff ثابت عمیقا نگران کننده برای اوباما سیاسی منصوب و همچنین به عنوان حرفه ای کارکنان در شورای امنیت ملی و جاهای دیگر.

آنها اشاره کرد که خروجی دموکراتیک دولت در حال حاضر تخمگذار زمینه را برای انتقال در اوایل سال 2016. در آماده سازی تا کنون در پیشبرد اوباما بود انعکاس رئیس جمهور او موفق شد جمهوریخواه جورج دبلیو بوش است.

بوش کردم با برنامه گذر از رفتن مدتها قبل از انتخابات سال 2008 در بخشی به دلیل او زخم خورده توسط handoff او می خواهم تجربه از سلف خود, بیل کلینتون.

کلینتون-بوش گذار بود رفتند به دلیل اعتراض به نتایج از 2000 انتخابات که کلینتون تیم امیدوار بود ال گور معاون رئيس جمهور برنده خواهد بود. بوش که نظارت ایالات متحده در تجاوز به افغانستان و عراق پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11 سال 2001 حملات همچنین می دانستم که او می تواند توزیع کردن در زمان جنگ, بنابراین او می خواست به انتقال به عنوان صاف به عنوان امکان پذیر است.

بوش و اوباما همچنین انجام برنامه ریزی انتقال به سمت پایان ترم اول — بیشتر apt قیاس برای چه تهمت چهره در حال حاضر. اما افراد آشنا با آن تلاش ها موافق آن را به هیچ وجه نزدیک به مقیاس آنچه که آنها می دانستند که آنها خروج از دفتر ،

هنوز مقامات سابق و کارشناسان می گویند انتقال یک انتقال حتی زمانی که یک رئیس جمهور بوت پس از تنها یک واژه و آن را به بهترین برنامه ریزی برای امکان شکست.

در نامه سرگشاده ای نوشته شده توسط همکاری برای خدمات عمومی مرکز انتقال ریاست جمهوری و یک گروه دو حزبی از دیدار با تجربه در این موضوع اشاره می کنند که رفتن را از طریق حرکات یک تمرین خوب برای یک وقت حتی اگر او برنده یک دوم.

“برنامه ریزی موثر ضروری است با توجه به اجتناب ناپذیر گردش مالی مجلس سنا تایید روند که متاسفانه در نظر گرفتن دیگر, و این واقعیت است که سال پنجم از رئيس جمهور در زمان تصدی به طور معمول فراهم می کند یک پنجره برای سیاست دو حزبی و توسعه” در این نامه آمده.

مخاطرات بالا هستند و به خصوص برای دولت جدید.

“اگر موفقیت یک رئیس جمهور جدید در جهت کوتاه برای استخدام 4,000 سیاسی منصوب از جمله 1,200 که نیاز به سنا تایید; تهیه $4.7 تریلیون دلار بودجه; رول کردن و پیگیری یک سیاست قوی در دستور کار; و یاد بگیرند که چگونه برای مدیریت نیروی کار از 2 میلیون غیر نظامی کارکنان و 2 میلیون و وظیفه فعال و رزرو نیروهای” این نامه اشاره می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: هیچ چیز علنا نشان می دهد او در حال آماده شدن برای handoff. برخی از دموکرات ها تعجب می کنم اگر مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز views انتقال برنامه ریزی به عنوان “بد سرنوشت” هر چند آن را به وضوح نمی صدمه دیده و زمان آخرین.

یک مقام کاخ سفید اخیرا گفت: سیاست این دولت این است که شروع به فکر کردن در مورد نیروی انسانی در دوره دوم اما این است که هیچ کس هنوز شروع طراحی تا لیست استخدام بالقوه.

توسط مه مغلوب ساختن پیشی جستن از لحاظ فنی نمی خواهد که چاره ای جز به دست آوردن یک روند انتقال رفتن. با تشکر 2016 قانون اجرایی مورد نیاز است برای راه اندازی انتقال مربوط به زیرساخت ها در کاخ سفید و سازمان های بعد از شش ماه قبل از انتخابات.

یک بار به طور رسمی نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک چلنجر داده خواهد شد دسترسی توسط دولت فدرال به فضای اداری ایمن کردن رایانه ها و دیگر پشتیبانی کامل بخار آینده با برنامه ریزی انتقال.

دموکرات ها انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به greenlight بسیاری در آخرین لحظه و با تغییرات و طرح های دیگر برای تحکیم میراث او در مورد او دست می دهد و دوباره انتخابات است. که بی سابقه اوباما بود همین.

این چالش به صورت دموکراتیک جانشین خواهد بود تا بدانند چه اتفاقی افتاده است که ساخته شده در مکان های عمومی, به خصوص اگر تهمت سیاسی انتصاب اثبات سودمند و بسیاری از سازمان بالا پوزیشن های پر نشده.

وجود دارد, البته, قوانین حاکم بر نحوه خروجی دولت دستگیره سوابق آن را ایجاد کرده است — چه به آرشیو برای چه مدت آن را طبقه بندی شده است و آنچه می تواند نابود شود. قوانین متفاوت است بسته به اینکه آیا آنها در حال اعمال خاص کاخ سفید دفاتر و یا شاخه های اجرایی سازمان.

اما دموکرات ها هنوز هم نگران است که تهمت و دستیاران خود را بی اعتنایی و یا استفاده از هر گونه نقاط ضعف در این اساسنامه.

“من تعجب نمی کنم اگر آنها سعی می کنید برای از بین بردن چیزهایی که آنها مشغول به کار در پنهان کردن شواهد و یا هر” سابق ارشد دولت اوباما گفت: از تهمت سیاسی انتصاب.

دموکرات ها می گویند یک منجی است عمیق و درگیری شغلی کارکنان دولت در روند انتقال.

آن دسته از کارکنان در حال سوگند به خدمت در یک سازمان غیر حزبی مد, اجرای سیاست های هر کس در کاخ سفید است. اما تهمت سیاسی انتصاب هرگز مورد اعتماد آنها بدنام کردن شغلی کارکنان به عنوان اعضای یک “دولت عمیق.”

رابطه بین تهمت سیاسی انتصاب و حرفه ای کارکنان ساییده شده بیشتر به عنوان برخی از جمله کارکنان اطاعت احضاریه به شهادت در مجلس استیضاح تحقیق مغلوب ساختن پیشی جستن. در یک نقطه, کاخ سفید, به نام آن شاهد “رادیکال غیرمنتخب بوروکرات.”

دموکرات ها انتظار آنها را برای رسیدن به عمیق کردن به حرفه صفوف به دریافت اطلاعات اولیه در مورد سیاستگذاری تحت مغلوب ساختن پیشی جستن. دموکرات ها ممکن است بخواهید شروع به ساخت لیست در حال حاضر شغلی کارکنان به طوری که آنها می دانم که به صحبت کردن با چند نفر گفت.

یکی دیگر از نگرانی های عمده این است که آیا اسناد و مدارک تولید شده توسط برگ برنده دولت نه تنها ممکن است برای انتقال اما حتی زودتر قابل اعتماد هستند.

شده اند وجود دارد بسیاری از موارد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله اطلاعات نادرست در همه چیز از مطبوعات به ارتباطات داخلی.

در یک مورد دولت اذعان کرد نقص جدی در گزارش آن صادر شده دلالت بر ارتباط بین مهاجران و تروریسم اما حاضر به خراب کردن گزارش و یا اصلاح آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im