دموکرات انفجار تهمت تیم را از دست داده و کارگران فدرال در coronavirus بحران

Category: پلیتیکو Comments: No comments

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای بازگشایی این کشور پس از بیش از یک ماه از مستند, دموکرات ها می گویند دولت بالا دفتر منابع انسانی است stonewalling تلاش خود را برای درک چگونگی و زمانی که دولت فدرال خود را به حالت عادی بازگشت.

به طور خاص دفتر مدیریت پرسنل امتناع مختصر کاپیتول هیل در وضعیت این سازمان و کارکنان فدرال’ teleworking ترتیبات دموکرات ها می گویند.

“کنگره نظارت نیست اختیاری ورزش به سمت چپ به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت” گفت: Rep. جری کانلی (D-Va.), رئیس دولت عملیات فرعی از خانه نظارت و کمیته اصلاحات. “کمیته ما پرسش های جدی در مورد OPM تصمیم گیری مربوط به Covid-19 از جمله نامشخص telework راهنمایی; عدم اقدامات صورت گرفته برای حفاظت از کارمندان فدرال و در حال حاضر ما یاد بگیرند که راهنمایی یا استاندارد برای بازگشایی دولت که کناره گیری هر رهبری مسئولیت. این عدم پاسخگویی از OPM تحمل نخواهد شد.”

OPM است که اساسا دولت فدرال در بخش منابع انسانی: راهنماهای 2-میلیون-قوی فدرال نیروی کار است که باعث می شود تا به طور نامتناسبی درصد زیادی از کارکنان در سراسر منطقه واشنگتن دی سی. و تصمیم گیری در مورد چگونه برای استقرار کارگران فدرال محکم تر در کنترل رئیس جمهور-که مشتاق به اقتصاد ایالات متحده زمزمه دوباره-از کسانی که از امریکا فرمانداران و شهرداران.

درخواست برای به روز رسانی آمده اند از تعدادی از کمیته های کنگره از جمله کانلی را فرعی و سنا امنیت داخلی و امور دولتی کمیته. اما در سه هفته گذشته جاناتان بلیته سر از OPM کنگره امور فروشگاه و رئیس سابق کارکنان در آژانس دو بار رد درخواست با استناد به “بسیار پویا وضعیت ما با پاسخ به covid19.”

“این همیشه دشوار است برای گرفتن اطلاعات از این دولت اما امتناع از ارائه کنگره با یک پایه جلسه در طول یک بیماری همه گیر است به خصوص فاحش” گفت: یک دموکرات سنا aide. “ما هرگز یک جلسه محروم مانند قبل از این.”

بلیته نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر برای این مقاله اما OPM سخنگوی اشاره کرد که خود رئیس این سازمان اقدام مدیر صحبت کرده است با تشکر. مایک Quigley (D-بیمار است.), رئیس خدمات مالی و عمومی دولت در کمیته فرعی تخصیص بودجه.

به طور کلی مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات رد دموکرات گسترده تر انتقاد از دولت را از دست داده و فدرال مسائل مربوط به پرسنل در طول بحران تاکید بر این که دولت باز می ماند و خدمات ضروری هستند و هنوز هم در جریان است.

“در حال حاضر به عنوان شرایط حکم در سراسر هر یک از دولت فدرال و آژانس قادر خواهد بود به بازگشت به عملیات عادی گفت:” یک سخنگوی دفتر مدیریت و بودجه است. “این دولت متعهد به خدمت به مردم آمریکا. ما کارگران فدرال نشان داده اند فوق العاده شکیبایی در نگه داشتن آمریکا قوی است.”

اما دموکرات ها’ ناکامی با OPM در حال جوش به عنوان آژانس-که مجموعه منابع انسانی دستورالعمل ها و سیاست ها در سراسر فدرال نیروی کار-و ریاست جمهوری پرسنل دفتر — که مکان های سیاسی در انتصاب به مشاغل سراسر دولت — در تلاطم تحول.

مقامات سابق و دیگران ابراز نگرانی کرده اند در مصاحبه ها که OPM جدید رهبری به نفع تغییرات گسترده به نیروی کار فدرال-در راه است که اساسا تغییر ماهیت خدمات دولت می باشد.

در همان زمان دیگر مقامات بالا به دنبال تراز فدرال نیروی کار بیشتر مستقیما با رئیس جمهور تهمت سیاسی در دستور کار rankling دیرین کارمندان دولت. درایو شده رهبری جان McEntee 29 ساله سر از PPO و شدید تهمت وفادار.

OPM در حال حاضر به ریاست سرپرست مایک Rigas که فرض بر این نقش در اواسط ماه مارس پس از استعفای ناگهانی از دیل Cabaniss که پا به پایین به دلیل اتهام درمان فقیر توسط چندین تهمت انتصاب. Rigas کار کرده است به عنوان معاون مدیر OPM برای دو سال گذشته و نیز آلوم از بنیاد میراث.

Rigas است پایین نگه داشتن دو شغل در لحظه: او همچنین نامگذاری شد در اواخر ماه گذشته به عنوان سرپرست معاون مدیریت در دفتر مدیریت و بودجه.

پس از گرفتن شارژ Rigas قرار داده مهر در OPM مقابل دفتر است و آوردن جورج Nesterczuk در هیئت مدیره به عنوان مشاور ارشد با توجه به دو نفر آشنا با این موضوع. او قبلا سازمانی و منابع انسانی مشاوره برای دولت به پیمانکاران و شرکت های مشاوره مدیریت.

Nesterczuk شده بود تهمت انتخاب اول به سر تا OPM اما انصراف در ماه اوت سال 2017 پس از انتقاد از کارمند فدرال اتحادیه های کارگری که دوست ندارم نقش او در تلاش برای تصویب یک سیستم پرداخت مبتنی بر عملکرد در وزارت دفاع و پرسش در مورد کار خود را برای اوکراینی دولت است. او در خدمت دو نانامی به بازی در OPM در هر دو ریگان و جورج دبلیو بوش دولت و نیز مشغول به کار در کاپیتول هیل و در بخش حمل و نقل و دفاع.

Rigas گفته همکاران که او سوال اساسی از سال 1883 پندلتون عمل می کنند که codifies با استفاده از شایستگی برای انتخاب مقامات دولتی و معتقد است که تمام شاخه های اجرایی کارکنان باید سیاسی انتصاب با توجه به کسی که موضوع مورد بحث با او.

ورود Rigas می آید در میان فشار توسط McEntee و متحدان خود را برای نصب دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن وفاداران سراسر مجریه.

McEntee در حال کار در کنسرت با پل Dans OPM جدید سخنگوی کاخ سفید و مشاور ارشد که سریع تلاش برای تحکیم کنترل خود را بیش از دیگر سازمان منصوب به تحریک برخی از مقامات.

Dans نیز castigated دیگر OPM مقامات با تکیه بر حرفه ای کارکنان او مشکوک هستند و دموکرات ها با توجه به دو نفر آشنا با فعل و انفعالات. او همچنین درخواست شده است که چگونه بسیاری از سیاست مشاغل دولت می تواند تغییر از حرفه ای مقامات سیاسی انتصاب یک خط از پرس و جو از مردم را دیدم به عنوان یک تلاش برای نصب تهمت وفاداران در پست های کلیدی.

Dans تا به حال هیچ نظر اما OPM سخنگو گفت: “همه کارکنان در شاخه های اجرایی را موظف به انجام سیاست دولت در جهت از رئیس جمهور که منتخب مردم آمریکا.”

دیگر مکالمات اخیر در داخل پرسنل اداری مطرح کرده اند بیشتر hackles. مثلا تهمت و دولت تا به حال بحث در مورد ایجاد یک “برنامه” است که به تنظیم چگونه سازمان استخدام افراد به طوری که آنها می تواند ایجاد شغل بیشتر “به استثنای خدمات” را به آن را آسان تر برای استخدام و آتش افرادی که درگیر در سیاست شغل.

PPO نیز در تلاش است تا به اعمال کنترل بیشتر بر کسانی که استخدام می شود به سیاسی منصوب مشاغل در برخی از گروه ها کابینه از جمله بخش آموزش و بهداشت و خدمات انسانی و تعدادی از سازمان های دفاعی با توجه به سابق مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت. بسته به موقعیت دولت سازمان به طور معمول بیشتر طول و عرض جغرافیایی در انتخاب های پایین تر-رتبه بندی سیاسی استخدام.

اما با شروع چند هفته پیش قبل از برخی از سازمان های پر کار آنها در حال حاضر باید برای ارسال باز به PPO برای دیدن اگر کاخ سفید کسی را به جای خود را به موقعیت. اگر آنها لازم نیست که هر کسی فقط در آن می تواند آژانس ثبت نام این مقام سابق گفت. نتیجه اتحاد چپ پرسنل دفتر “بسیار قوی تر از آنچه تا کنون بوده است قبل از” این فرد گفت.

با بیشتر قدرت آمده است دور جدیدی از درگیری ها بین بخش های مختلف قوه مجریه بیش پرسنل با جانباز مقامات در کابینه آژانس متهم McEntee از نصب بی حد و حصر انتصاب در پست های کلیدی.

PPO به تازگی به ارمغان آورد یک چهارم کالج ارشد به عنوان یک برگ برنده دولت, رسمی, پس قبلا استخدام دانشگاه جورج واشنگتن ارشد به یکی از McEntee مرد را به یک دانشگاه ایالتی آیووا ارشد به معاون سخنگوی کاخ سفید در وزارت بازرگانی و دانشگاه ویرجینیا ارشد به طور موقت به کمک کاغذ بازی برای وزارت دفاع منصوب.

چهارم کالج ارشد اردن هیلی یک آزادی دانشگاه ارشد در رشته تاریخ و روابط بین المللی است که آغاز شده و در ماه فوریه به عنوان PPO خارجی مدیر روابط. در آن نقش کار او این است که برای انجام کمک رسانی و ایجاد روابط با سازمان های استخدام بالقوه و خارج سازمان. او را به دریافت مدرک کارشناسی خود را در ماه مه پس از اتمام یکی از آخرین کلاس به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی.

“کاخ سفید مفتخر است به داشتن چنین قادر به زن جوان برای این موقعیت” این مقام گفت.

کار برای کاخ سفید است هیلی اولین کار دائم; با توجه به پروفایل LinkedIn او سابق کارآموز برای کمیته روابط خارجی سنا و سیاست خارجی آمریکا شورا و نیز مشغول به کار در دولت های دانشجویی در آزادی.

در هفته های اخیر PPO مورد نیاز برخی از گروه ها کابینه به پر کردن یک فرم جدید برای سیاسی انتصاب ارشد اجرایی خدمات است که می خواهید پرداخت را افزایش می دهد تبلیغات و یا تغییر شغل به پر کردن با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت.

شکل می پرسد انتصاب: “آنچه را که شما انجام می شود برای پیشبرد رئيس جمهور در دستور کار? چه مراحل شما گرفته شده به اکسل در نقش خود را? چه مدت است که از گذشته خود را بالا برد ؟ ” و همچنین دستور سازمان های کاخ سفید رابط برای پر کردن بخشی از فرم از جمله درخواست در مورد آنچه که فرد را به “پیشبرد رئيس جمهور در اولویت است.”

PPO نیز آغاز شده است به طور ناگهانی دوباره اختصاص برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب بدون دادن به آنها را بیشتر از یک سر, با توجه به رسمی. یکی از مقامات دولت بود به تازگی گفت: “هی اینجا موقعیت جدید خود را. شما در حال انتقال در روز دوشنبه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>