دموکرات ها در روز پنج شنبه برنامه ریزی برای عضله از طریق خانه های عظیم کمک های اضطراری بسته برای آمریکایی ها تحت تاثیر coronavirus اما جمهوریخواهان مقاومت می اندازد آینده این لایحه در شک در همان روز کنگره است که انتظار می رود به ترک برای یک زنگ تفریح یک هفته ای.

دموکرات ها پرده برداری از یک میلیارد دلار اضطراری پیشنهاد نزدیک به نیمه شب یکشنبه با تمرکز بر تضمین امنیت شبکه برنامه هایی مانند مواد غذایی و کمک های بیکاری, بیمه و موقت مرخصی استعلاجی. آن را نیز رایگان coronavirus تست به طور گسترده ای در دسترس در یک پیشنهاد به آدرس یکی از کشور های عمده ای در مبارزات حاوی شیوع.

ارشد دموکرات به حال شده است در ابتدا امیدوار — برخی حتی اعتماد به نفس — که این امر پیروزی در حمایت از جمهوری خواهان. شنبه صبح با این حال رهبران ایران روشن بود آنها را پشتیبانی نمی بلندگو نانسی پلوسی طرح به عنوان پیش نویس. جمهوری خواهان باید نگرانی با جزئیات دموکراتها پرداخت می شود ترک طرح و همچنین تغییرات گسترده به پزشکی که کمک خواهد کرد که بیمارستان پوشش تورم هزینه های بیماران ایجاد.

هنوز پلوسی در ادامه به صحبت با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin — از جمله دو تماس تلفنی صبح روز پنجشنبه — به امید پیروزی های کاخ سفید حمایت که نیروی آمریکا به رها کردن مخالفان خود را. در هر صورت پلوسی گفت: این لایحه خواهد بود که به طبقه پنج شنبه.

“ما در حال آوردن این لایحه به طبقه” پلوسی به خبرنگاران گفت: کاهش به اظهار نظر در مورد اینکه آیا کاخ سفید تا به حال ابراز نظر در دموکراتیک اندازه گیری. او به نام سوال “زودرس” اما افزود که او در کاخ سفید بدست کرده بود زمان کافی برای در نظر گرفتن طرح های در بسته.

جمهوریخواهان و دموکرات ها باقی می ماند و دور از هم در خانه سوخت آشفتگی بیش از ایالات متحده در پاسخ به این سرعت گسترش شیوع. با بازار سهام cratering قانونگذاران به طور فزاینده ای عصبی در مورد ترک واشنگتن در روز پنج شنبه بدون عبور از برخی از نوع امداد رسانی بسته.

Rep. دبی Dingell (D-Mich.) گفت: مجلس نباید ترک شهر بدون گذراندن یک لایحه و باید در نظر بازگشت به واشنگتن اگر وجود دارد یک راه برای مقابله با سنا است.

“خواهیم دید چه مجلس سنا می کند و اگر ما رو به دوباره ما رو به” Dingell گفت: “ما باید مطمئن شوید که این کشور دارای منابع است که ما نیاز به مقابله با این.”

اما بسیاری از نمایندگان مجلس نیز اضطراب به دور از کنگره برای یک دوره طولانی از زمان, شاید حتی بیشتر از آن در حال حاضر در حال برنامه ریزی یک هفته ای زنگ تفریح. هر دو مجلس نمایندگان و سنا شد و انتظار می رود به بازگشت مارس 23, هر چند این برنامه می تواند تغییر کند.

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی گفت: قانونگذاران جمهوری خواه در یک کنفرانس تلفنی صبح روز پنجشنبه که ایران در حال رفتن به مخالفت دموکراتیک coronavirus لایحه که در حال حاضر ساخته شده با توجه به منابع در تماس است. در یک نشست خبری مدت کوتاهی پس از, مک کارتی گفت: هر دو مجلس باید باقی می ماند در جلسه تا یک معامله می شود.

“من فکر می کنم ما ماندن در اینجا ما حق آن را دریافت” مک کارتی به خبرنگاران گفت:. “من فکر می کنم ما می توانیم این کار انجام می شود در 48 ساعت آینده.”

یک مقام ارشد دولت گفت: صبح روز پنج شنبه در کاخ سفید بود که “به احتمال زیاد” برای حمایت از خانه بسته است.

“ما همچنان به می خواهید برای کار با بلندگو اما اگر او را انتخاب و به تصویب یک حزبی لایحه پس از آن هر کس نیاز دارد به این صورت که واقعیت است و آنچه که به معنی” این مقام گفت.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به نام خانه اندازه گیری یک “ایدئولوژیک لیست آرزو.”

کنتاکی جمهوری خواه اصرار سنا بود مایل به در نظر گرفتن یک سازش بسته اگر آن را می تواند به مذاکره با دموکرات ها و کاخ سفید اما گفت: “جناح چپ سیاسی پیام گرفته اند ممکن است بیش از اولویت نیازهای کشور ما است.”

“به جای تمرکز بر تسکین فوری به افراد خانواده ها و کسب و کار آمریکا تصمیم به سرگردان به مناطق مختلف سیاست که به سختی مرتبط با اگر در همه به این موضوع قبل از ما” مک کانل گفت: در آمریکا هستند.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص شده طرح های پیشنهادی خود را در یک زمان نخست دفتر بیضی نشانی در شب چهارشنبه که شامل پرداخت مرخصی استعلاجی کوچک-وام کسب و کار و تاخیر در پرداخت مالیات مهلت. دموکرات ها می گویند که آنها برنامه ریزی برای رسیدگی به هر گونه مالیات-اقدامات خاص در یک بعد بسته به جای تمرکز بر خانواده های کم درآمد و آسیب پذیر جمعیت.

این معلوم نیست که آیا یک معامله را می توان در مدت زمانی کوتاه با دموکرات ها سیگنالینگ آنها رای خواهد داد به عنوان سریع که ممکن است برای تایید اندازه گیری میان به سرعت در حال تشدید بحران است. هر دو طرف’ رهبران نشان داده اند که کنگره باید به ارائه برخی از نوع از کمک های اقتصادی قبل از خروج از شهر برای زنگ تفریح.

مذاکرات آمده در یک لحظه دراماتیک در کاپیتول هیل با ارشد دموکرات ها و جمهوری خواهان تصدیق کرد که آنها تا به حال هرگز قبل از دیده می شود چنین بحران با هیچ راهی برای دانستن احتمالی مقیاس در آمریکا

عدم اطمینان شده مرکب با افزایش سرخوردگی در میان اعضای هر دو طرف در مورد ناتوانی خود را برای دریافت پاسخ روشن از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مورد دولت ظرفیت آزمون افراد برای ویروس.

محافظه کار در کنگره علامت واکر (R-N. C.) گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت چپ “بسیاری از سوالات است که هنوز هم قادر به پاسخ داده شود” پس صبح روز پنج شنبه در جلسه. “[وجود دارد] سرخوردگی در میان اعضای خود به عنوان یک کل” او گفت: به خصوص در مورد اینکه چرا ایالات متحده نمی تواند تکثیر موفقیت آمیز آزمایش رژیم های اجرا شده در جاهای دیگر.

“من باور دارم CDC تلاش برای دادن واقعا قوی پاسخ در بودن قادر به تکثیر برخی از مکان هایی مانند کره جنوبی,” او گفت:.

کنگره نیز دست و پنجه نرم کردن با آن اولین مورد از coronavirus در آن پیچیده است. دستیار سناتور. ماریا Cantwell (D-شستشو.) دارای آزمایش مثبت برای این ویروس و چند کنگره دفاتر در حال حاضر کار از راه دور.

واکنش آمریکا به افزایش بوده است به سرعت در 24 ساعت گذشته با رهبران حزب و ساختمان مقامات امنیتی تصمیم به سرکوب عمومی تورهای.

فراگیر بسته گردد در حدود 72 ساعت توسط یک تعداد انگشت شماری از دموکرات رئیس — صورت گرفت و حتی برخی از دموکرات ها ،

تشکر. اد Perlmutter (D-سرهنگ) گفت دموکراتیک رئیس شرق میانه-of-the-night جلسه از قوانین خانه کمیته که او را درک نمی کنند که چرا رای نمی تواند آهسته کمی برای همه کاربران به هضم بسته است.

“این است که در مورد به عنوان به مراتب از سفارش به طور منظم” به کنگره می شود Perlmutter گفت: اوایل صبح روز پنجشنبه به چالش کشیدن خانه انرژی و تجارت رئیس فرانک Pallone.

ماریان LeVine, هدر Caygle شرمن و جیک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im