دموکرات ها انتقاد ساندرز برای رفتار آنلاین خود را از حامیان

Category: پلیتیکو Comments: No comments

ماساچوست ایالت الیزابت وارن کشف و ضبط یک فرصت برای انتقاد از رفتار آنلاین برخی از ایالت برنی ساندرز حامیان گفته خود از آزار و اذیت و تهدید می تواند صدمه دیده است, حزب وحدت در انتخابات عمومی آن موجب شمع-به خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است.

“گفت: من چند بار قبل از ما همه مسئول هستند برای ما و طرفداران ما نیاز به گام تا” وارن گفت. “این چیزی است که رهبری در مورد تمام شده است.”

پس از نوادا قدرتمند آشپزی اتحادیه کارگران انتقاد ساندرز’ “مدیکر برای همه” پیشنهاد رهبران گزارش دریافت ایمیل های تهدید آمیز و پست های صوتی. این گروه در نهایت نه حمایت از یک نامزد در قفقاز. Sanders, کمپین محکوم آزار پیام. این سناتور ورمونت انتخاباتی مواجه شده است و انتقاد برای رفتار آنلاین, حامیان دوبله توسط منتقدان برنی وارنر آن را بارها رد این انتقادات اشاره کرد ساندرز’ پشتیبانی گسترده ای در میان زنان و رای دهندگان از رنگ.

ساندرز در پاسخ به وارن گفت از میلیون ها نفر از پیروان توییتر “99.9 درصد از آنها مناسب و معقول انسان در حال کار بر مردم کسانی هستند که معتقدند در عدالت و محبت و عشق است. و اگر وجود دارد چند نفر را که سخنان زشت که حمله رهبران اتحادیه های کارگری من طرد این افراد است.” او سپس چرخد و به آزار و اذیت او گفت: برخی از مبارزات انتخاباتی خود را و آفریقایی کارکنان دریافت کرده بود.

سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg شروع به پریدن کرد به زودی پس از prefacing که او باور نمی کند ساندرز بود که هدایت فعالیت های آنلاین, اما پس از آن گفت: “من فکر می کنم شما را مجبور به پذیرش برخی مسئولیت و از خودتان بپرسید آنچه در آن است در مورد مبارزات انتخاباتی خود را به طور خاص به نظر می رسد که انگیزه این رفتار بیش از دیگران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>