سنا به تصویب بزرگترین بازیابی لایحه در تاریخ ایالات متحده چهارشنبه شب زمانی که رهبر اقلیت سنا چاک شومر ضربه مکث تحقق چیزی گم شده بود — تنگ تر زبان محدود کردن پول رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده اش را از محرک.

دموکرات ها و جمهوری خواهان در حال حاضر موافقت کرده برای تجدید نظر در یک بند که بار پول از رفتن به ناروا متعلق به خانواده کسب و کار در طول رمان-شیوع کروناویروس اما که به روز رسانی نشده بود در فینال چاپ قانون با توجه به دو نفر آشنا با این وضعیت.

برای دو ساعت شومر برگزار شد تا تصویب لایحه به عنوان سختگیرانه تر زبان درج شده بود به مردم گفت. مجلس سنا با تصویب این لایحه درست قبل از نیمه شب.

“ما گفت: جمهوری خواهان آن را غیر قابل قبول بود به حذف سختگیرانه ممنوعیت تهمت کسب و کار نیاز به دسترسی به خزانه اعطای وام و همچنین به عنوان مهم شفافیت اقدامات و که ما را نگه دارید تا این لایحه تا آنها شامل آنها را در متن نهایی” شومر گفت: POLITICO. “آنها کوتاه آمد و این مهم مسئولیت پذیری مقررات بودند با موفقیت اضافه شده به لایحه نهایی.”

به روز شده در زبان به معنای به آدرس یک راه گریز در اصلی بند که منع لایحه وام از رفتن به کسب و کار است که حداقل 20 درصد متعلق به رئیس جمهور و یا فرزندان و همسران و در قوانین.

اما این عبارت را هنوز اجازه پول برای رفتن به کسب و کار است که اعضای خانواده به صورت جمعی — و نه به صورت جداگانه متعلق به حداقل 20 درصد سهام. این مورد با برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر را منابع مالی و قانونگذاران نمی خواهید آن را به نظر می رسد مانند کوشنر بود که گرفتن یک حک کردن.

بنابراین دو طرف توافق کردند به نیشگون گرفتن و کشیدن زبان به آدرس جمعی مالکیت موضوع است.

در عین حال این نیشگون گرفتن و کشیدن به نحوی از دست رفته از این لایحه نهایی. یک جمهوری خواه منبع آشنا با این وضعیت گفت: این نظارت و که هر دو طرف خوب بود با زبان به روز رسانی.

“نشان می دهد آن است که هر چیزی به غیر از یک خطا مذهبی اشتباه است” فرد گفت.

این لایحه همچنین از دست رفته بود دوم ماده است که شومر و سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.) تا به حال تحت فشار قرار دادند نشان می دهد که وزارت خزانه داری تا به حال به انتشار شرکت های دریافت کننده وام هر هفت روز.

“بدون این زبان این اطلاعات می تواند مخفی نگه داشته شده از عمومی گفت:” دموکراتیک aide.

قبل از او سوگند یاد کرد به تهمت بود خواست به طور کامل جدا از eponymous خود شرکت که شامل بیش از 500 کسب و کار. اما او نادیده گرفته کسانی که خواستار حفظ مالکیت کسب و کار خود را. به جای او قرار داده و منابع خود را در اعتماد طراحی شده برای نگه داشتن دارایی های خود بهره مند شوند. او می تواند برداشت پول از اعتماد در هر زمان و بدون دانش عموم.

خانه دموکرات و ناظر گروه سعی کرده اند — ناموفق — برای سه سال به برگزاری تهمت مسئول آنچه که در نظر آنها نقض قانون اساسی را کمی استفاده می شود emoluments بند که منع رئیس جمهور از دریافت هدیه از دولت های خارجی و یا پول از مالیات دهندگان ایالات متحده فراتر از حقوق خود را. چندین ناظر گروه ها حتی تحت فشار قرار دادند خانه شامل نقض emoluments بند آن در لیست اولیه از استیضاح مقالات.

پس از سنا محرک تصویب دموکرات بوق و کرنا بند به محدود کردن بودجه مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار می تواند دریافت.

“این ارائه خواهد شد اطمینان حاصل شود که این محرک لایحه مزایای کارگران آمریکایی و کسب و کارهای کوچک نه خود رئیس جمهور خود منافع” گفت: Rep. جری کانلی (D-Va.), خانه نظارت عضو کمیته که ریاست کمیته فرعی با صلاحیت بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن هتل در واشنگتن ،

شومر مورد ستایش قرار داد زبان به عنوان یکی از “پیشرفت های قابل توجهی” ساخته شده به این لایحه در مذاکرات با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin.

مدت کوتاهی پس از دموکرات ها در زمان کنترل آنها تحقیقات راه اندازی و یا تهمت بود نقض emoluments بند.

تهمت را رد کرده است او با استفاده از ریاست جمهوری به منظور ترویج تفریحی و ادعا کرد او را دریافت ناعادلانه موشکافی به دلیل “ساختگی emoluments بند.” کاخ سفید و سازمان نسبت ناروا نیست پاسخ به سوالات پنج شنبه.

بازیابی لایحه نیست فقط آدرس جمهور. آن نیز مربوط به معاون رئیس جمهور سر از بخش های اجرایی و اعضای کنگره است.

سنا به اتفاق آرا تصویب به 2 تریلیون دلار اضطراری بسته پس از بیش از پنج روز از مذاکرات است. خانه است که انتظار می رود به تصویب آن را به زودی. این قانون را به اجازه مستقیم چک برای بسیاری از آمریکایی ها یک صندوق برای محاصره صنایع فوری کمک برای بیمارستان و بازگشت به پول نقد برای دولت و دولت های محلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de