دموکرات ها تقاضا اینتل در coronavirus ریشه

بالا قانونگذاران دموکرات می گویند برگ برنده دولت باید با کنگره گفته “عظیم” شواهد نشان می دهد که coronavirus بر خاست از یک آزمایشگاه است.

در غیر این صورت آنها هشدار می دهند که دولت باید ترک hyping سوال اطلاعات است.

خواسته است به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo فشار نظریه که Covid-19 نوعی پدید آمده از یک آزمایشگاه است که مورد مطالعه از جمله ویروس ها. ادعای خود را پیشرو برخی از منتقدان به رسم مقایسه گمراه کننده راه دولت جورج دبلیو بوش استدلال در مورد سال 2003 ایالات متحده در حمله به عراق.

پرسید: در هفته گذشته که آیا او را دیده شواهدی وجود دارد که نشان می دهد این ویروس سرچشمه در آزمایشگاه مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “بله.” اما او گفت: “من مجاز نیست به شما بگویم که” زمانی که فشار بر چه شواهدی مانند نگاه. Pompeo روز یکشنبه گفت: ABC اخبار بود که به “عظیم” و “مقدار قابل توجهی از شواهد که این آمد که آزمایشگاه در ووهان” چین شهر که در آن بیماری برای اولین بار آمار اما او از ارائه جزئیات.

دیگران در دولت از جمله نظامی و مقامات اطلاعاتی نشده است و مایل به رفتن تا آنجا که Pompeo یا رئیس جمهور. آنها گفتند که باور نمی کنم این ویروس ساخته دست انسان در حالی که کمرنگ جلوه دادن این احتمال که آن منتشر شد عمدا. و در حالی که برگ های باز این امکان وجود دارد که ویروس به طور تصادفی موفق به فرار از آزمایشگاه افرادی که دیده می شود این هوش وجود دارد که می گویند هنوز هیچ مدرکی برای حمایت از این نظریه یا به طور مستقیم در تناقض Pompeo این خصوصیات.

سناتور. کریس مورفی (D-Conn.), که بررسی شده است اطلاعاتی در این بیماری همه گیر در طول بحران — از جمله دسته ای در روز چهارشنبه — لعنتی دولت پیام. “من دیده ام هیچ شواهدی وجود دارد که اتصال ویروس به آزمایشگاه او گفت:” هر چند او اشاره کرد: “من نیز دیده می شود هیچ مدرکی وجود ندارد که 100 درصد قوانین از این واقعیت است که آن می توانست فرار از آزمایشگاه.”

فشرده توسط خبرنگاران در چهارشنبه Pompeo اصرار داشت که اظهارات او بودند “به طور کامل سازگار” با آنچه دیگر مقامات ایالات متحده گفته اند.

“همه ما در حال تلاش برای کشف کردن پاسخ صحیح. همه ما در حال تلاش برای رسیدن به وضوح او گفت:” در حالی که متهم یک خبرنگار از هزینه های خود را “تمام زندگی تلاش برای درایو کمی گوه بین مقامات ارشد آمریکایی.”

و او تحت فشار قرار دادند در برابر پیشنهادات که وجود دارد داخلی دولت اختلاف بیش از اطلاعات است. “وجود دارد سطوح مختلف از قطعیت ارزیابی در مکان های مختلف” Pompeo گفت. “است که بسیار مناسب است. مردم خیره در مجموعه داده و به سطوح مختلف از اعتماد به نفس.”

جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان در حال انتقاد از چین و مدیریت بحران به ویژه آنچه که روزنامه نگاران باید مستند به عنوان یک آهسته خیال پاسخ اولیه و ظاهری بی میلی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با جهان است. اما دموکرات ها به طور خاص با احتیاط از برخی از ضد چین و بلاغت ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دستیاران این بیماری همه گیر است و کشته شدن بیش از 70,000 آمریکایی است.

خانه کمیته امور خارجی رئیس الیوت انگل (D-n. y.) و معاون رئیس Joaquin کاسترو (D-تگزاس) نوشته اند به وزارت امور خارجه درخواست “تمام کابل ها و اطلاعات مربوط به ووهان موسسه ویروس شناسی” یک کمیته مشاور گفت.

“هیچ کس از چین دست زدن به این بحران است. اما دولت در حال کار اضافه کاری برای تغییر سرزنش و دور از خود و حتی خود ما سلامت و هوش مقامات تردید در ووهان آزمایشگاه نظریه که رئیس جمهور و وزیر Pompeo در حال هل دادن” دستیار گفت. “اگر وزیر Pompeo است شواهد کنگره و باید همه آن را بدون چرخش و بدون گیلاس چیدن.”

مجلس نمایندگان و سنا هوش کمیته شده اند و در ادامه خود را به طور منظم نظارت جامعه اطلاعاتی که ارائه شده است به روز رسانی اطلاعات به پانل coronavirus و ریشه های خود را با توجه به افراد با دانش مستقیم از نظارت. به عنوان این هفته, اما, آنها, وجود دارد گفت: هنوز هیچ اطلاعاتی به بالا و تهمت و Pompeo ادعا می کند که این ویروس به نظر می رسد به گسترش از ووهان آزمایشگاه.

“من فکر می کنم آنها در واقع آمریكا عدم قطعی هوش به عنوان ضد” گفت: یکی کسی که دیده می شود هوش است. “و این چیزی خطرناک است.”

دفتر مدیر اطلاعات ملی منتشر شد غیر معمول بیانیه هفته گذشته گفت: در حالی که جامعه اطلاعاتی موافقت با دانشمندان که این ویروس بود نه انسان ساخته شده, سازمان, شد و هنوز هم بررسی ریشه های خود را—که آیا می شد به طور طبیعی از یک حیوان به انسان و یا اینکه آیا آزمایشگاه بود به نحوی درگیر است.

این بیانیه باعث دموکرات به تقاضا برای دیدن شواهد و مدارک.

“اگر هر چیزی وجود دارد به اعتماد به نفس بالا در مورد در این زمینه و یا شواهد زیادی دارند و در عین حال برای به اشتراک گذاشتن که با کنگره” Rep. آدام شیف رئیس مجلس کمیته اطلاعات گفت: در MSNBC روز دوشنبه با اشاره به تهمت و Pompeo. “و به ما گفته شده که ما در حال حاضر اطلاع از آخرین اطلاعات. بنابراین من نمی دانم که آنها در حال گرفتن این جدا از هم ابراز تمایل خود را و یا آنها خودداری اطلاعات از کنگره — اما من نمی بینم آنچه را که به دست آورده بود با انجام این کار.”

دموکرات ایالت و سناتور ” مارک وارنر رتبه بندی و عضو کمیته اطلاعات مجلس سنا گفت پانل انتظار دارد که دولت برای تولید هر و همه اطلاعات آن را دریافت کرده است در مورد ریشه های رمان coronavirus.

“این است که ما انتظار آن است که در این موضوع مهم [جامعه اطلاعاتی] و دولت را کاملا به اشتراک گذاری همه چیز با SSCI و تا حد امکان استراحت کنگره و,” او گفت:. “و ما همچنان به بحث در مورد مجموعه خود را و آنچه را که آنها در حال دیدن تقریبا به صورت روزانه است.”

در بیانیه روز شنبه وزارت امور خارجه, سخنگوی مورگان Ortagus گفت: تعهد در حزب کمونیست چین به صداقت در مورد آنچه بیرون.

“منتقدان این دولت باید از خود بپرسید: هر گونه مستقل از دانشمندان پزشکان و یا از خارج از چین تایید منشاء ویروس ؟ نه تنها حزب کمونیست چین stonewalled جهان در هر نوبت, اما آن را همچنان به رد درخواست برای به اشتراک گذاشتن در ايزوله های بالينی نمونه و اطلاعات بیشتر در مورد دسامبر بیماران و بیمار صفر” Ortagus گفت.

روز سه شنبه رئیس ستاد مشترک ارتش علامت Milley گفت: آمریکا نمی داند که در آن ویروس نشات گرفته از جمله این که آیا آن را از یک آزمایشگاه یا یک بازار که در آن چینی خرید گوشت تازه است.

“آیا آن را بیرون از آزمایشگاه ویروس شناسی در ووهان? این اتفاق در بازار وجود دارد در ووهان? این اتفاق در جایی دیگر ؟ و پاسخ آن این است: “ما نمی دانیم.'” این ژنرال ارتش به خبرنگاران گفت و افزود که ایالات متحده آمریکا را حفظ خواهد کرد در حال بررسی.

اما حداقل یکی از نزدیک ترین هوش متحدان استرالیا است که بخشی از پنج کشور intelligence-های آرایش و شناخته شده به عنوان پنج چشم است که در حال حاضر آشکارا تیراندازی پایین ووهان آزمایشگاه نشت تئوری. نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه در حالی که هیچ چیز نمی تواند رد کرد و در عین حال یک بازار فروش حیوانات زنده بود “به احتمال زیاد” منشاء این بیماری همه گیر.

دستیاران به چندین بالا قانونگذاران جمهوریخواه کنگره یا نه پاسخ به سوالات در مورد اینکه آیا آنها می خواهند دولت برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر و یا آنها کاهش یافته است به ارائه نظر.

یک استثنا بود و از سوی دیگر ، رند ، کنتاکی جمهوری خواه بود و خود را آلوده به ویروس بوده ولی پشت در محل کار در روز های اخیر.

“کاخ سفید است که به طور منظم در تماس با دفتر ما و سناتور پل به طور منظم صحبت می کند با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: Sergio Gor پل معاون رئیس ستاد. “ما شده اند نگه داشته مطلع و ارائه ورودی هنگامی که پرسیده شد. در حالی که ما اصلا بحث در مورد مکالمات خصوصی با دولت و یا رئیس جمهور ما نگه داشته شده است به طور کامل آگاه است.”

چند قانونگذاران جمهوریخواه کنگره را تحت فشار قرار دادند نسخه از ووهان آزمایشگاه تئوری بدون ارائه هر گونه مدرکی در حالی که بیشتر آنها سکوت. برخی مانند ایالت آرکانزاس تام پنبه از اوایل طرفداران این ایده را ببینید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دشوار رویکرد چین به عنوان بحرانی برای کاهش نفوذ حزب کمونیست چین در دراز مدت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت باید متفاوت, اما, بیش از تا چه حد آن را حتی مهم که آیا ویروس فرار از یک ووهان آزمایشگاه یا پریدم از خفاش ها به دیگر حیوانات قبل از انسان ها آلوده به عنوان بسیاری از دانشمندان بر این باورند.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت National Geographic magazine که علم تا کنون نشان می دهد که این ویروس تکامل یافته به طور طبیعی و نه doctored در یک آزمایشگاه. وقتی پرسیده شد که اگر چه این ویروس تا به حال گرفته شده از طبیعت به آزمایشگاه و سپس فرار از آزمایشگاه Fauci عنوان مفاهیم.

“اما این به معنی آن بود که در طبیعت برای شروع با,” او گفت:. “به همین دلیل من نمی آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد [و] چرا من صرف زمان زیادی را در این دایره استدلال.”

Coronavirus گسترش یافته است و به بیش از 180 کشور و کشته شدن بیش از 260,000 مردم در سراسر جهان مخرب اقتصاد در طول راه. مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا به عنوان گسترش این بیماری — گفت: آن را تحت کنترل در ایالات متحده و بارها و بارها ستایش چینی رهبر چین را از دست داده و وقوع. اما در هفته های اخیر رئیس جمهور و دستیاران خود را به دنبال منحرف کردن انتقاد از نصب مرگ و میر با اشاره به سوء ظن از coverup.

یک Department of Homeland Security intelligence report reviewed by سیاسی در روز یکشنبه متهم چین از اصل احتکار لوازم پزشکی در ماه ژانویه در آماده سازی برای یک بیماری همه گیر به طور چشمگیری افزایش واردات و کاهش صادرات آن در حالی که پنهان کردن جزئیات Covid شیوع از جهان است. Pompeo تأیید گزارش خود را در طول پنج شنبه مصاحبه تلویزیونی گفت: این نشان داد که “حزب کمونیست چین بود که همه آن را می تواند به مطمئن شوید که جهان نمی توانند در یک مد به موقع در مورد آنچه در حال وقوع بود.”

چین سفیر ایالات متحده Cui Tiankai به نام برای پایان دادن به “بازی سرزنش” در واشنگتن پست op-ed در روز چهارشنبه با این استدلال که در حالی که وجود دارد هیچ انکار که اولین مورد شناخته شده از covid-19 گزارش شده در ووهان…این به این معنی که تنها ووهان شد اولین قربانی ویروس.”

Tiankai همچنین پیشنهاد کرد که چین تا به حال اثبات است که آن را تا به حال حفظ شده است واشنگتن مطلع از این ویروس گسترش از اوایل: “در تماس تلفنی رئیس جمهوری چین به دقیق حساب از اقدامات چین به رئیس جمهور تهمت,” او نوشت.

نگرانی در مورد ووهان آزمایشگاه شیوه های ایمنی به طور کامل بی اساس است. با توجه به گزارش ماه گذشته در واشنگتن پست, دیپلمات های ایالات متحده در سال 2018 بازدید ووهان موسسه ویروس شناسی و بنابراین در مورد برخی از شیوه های ایمنی وجود دارد که آنها فرستاده کابل به مافوق خود گفت: آزمایشگاه سزاوار توجه و کمک کند. با توجه به پست یکی از کابل هشدار داد که آزمایشگاه کار بر روی خفاش coronaviruses به خطر انداخته جدید و همه گیر.

و در سال 2004 دو نفر که مشغول به کار با سندرم حاد تنفسی (سارس) ویروس در یک آزمایشگاه در پکن آلوده شدند و آن را ظاهرا جداگانه حوادث با توجه به گزارش ها در آن زمان است. شیوع بیماری شد و در نهایت شامل اما نه قبل از آلوده کردن حداقل نه نفر و کشته شدن یک, با توجه به گزارش آن.

منتقدان دولت دیدن تیره انگیزه و حتی تیره تر مفاهیم.

ایلان گلدنبرگ سابق اوباما در پنتاگون و وزارت امور سیاسی منصوب است که در حال حاضر با مرکز امنیت نوین آمریکا گفت: Pompeo به طور خاص به نظر می رسید به تلاش برای دستکاری در مکان روایت — “آمریکایی کمپین دروغ.”

گلدنبرگ جلب تشابه به دولت بوش نادرست اصرار که دیکتاتور عراق صدام حسین بود سلاح های کشتار جمعی و تلاش خود را برای توجیه حمله ایالات متحده آمریکا به عراق در پی حملات یازدهم سپتامبر ، 11 سال 2001 حملات.

“دولت بوش در واقع هرگز گفت: صدام مسئول 9/11. آنها فقط پرسش و پاسخ. آنها اظهارات در مورد صدام و در بیانیه های بعدی صحبت در مورد آنها 9/11,” گلدنبرگ گفت. “Pompeo در حال انجام چیزی مشابه به همین. او با قرار دادن دو چیز در کنار یکدیگر و آنها در حال قرار دادن یک تصور کردن به مردم است.”

Ortagus این سخنگوی وزارت خارجه را رد کرد و چنین تمثیل. “هیچ کس در حال ساخت یک مورد برای جنگ پس ناخالص مقایسه مثل این نه عادلانه و نه مفید در برگزاری حزب کمونیست چین به حساب,” او گفت:.

مورفی, اما, انجام می دهد و انگیزه های Pompeo و دیگران.

“آنها در حال وحشتناکی غیر مسئولانه به دلیل اظهارات خود در منشاء ویروس رانده ملاحظات سیاسی” او گفت:. “این دولت است که خزیدن به تلاش برای منحرف کردن سرزنش از یک رئیس جمهور است که دست و پا زدن در پاسخ به این بیماری همه گیر. و چین بسیار مناسب قربانی.”

وی افزود: “نگرانی من این است که این تشدید لفاظی های عقب و جلو بین ایالات متحده و چین می آید با عواقب. ما باید تماس چینی در آنچه که آنها انجام داده ایم اشتباه است. اما اغراق در این دولت مشغول به دلایل سیاسی ما لطمه می زند تلاش و سعی کنید به مبارزه با این بیماری در کوتاه مدت و دراز مدت است. در نهایت ما نیاز به برخی از رابطه همکاری با چینی ها در مبارزه با بیماری های همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escorthtml nullednulled themes1xbetdogal taşlarMobil Ödeme BozdurmaLevitraMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme