بسیاری از رهبران دموکرات بودند خشمگین در سال 2016 بیش از آنچه که آنها را دیدم به عنوان برنی ساندرز’ عدم دریافت به طور کامل پشت سر هیلاری کلینتون و کار سخت برای به دست آوردن او انتخاب شد.

چهار سال بعد آنها آید تپه ستایش در ورمونت سناتور و خود را بالا برنج برای تلاش های خود را برای قرار دادن جو بایدن در کاخ سفید است.

ساندرز کاهش یافته اولیه ماه زودتر از او در سال 2016 به سرعت و از صمیم قلب تایید بایدن و تنظیم سیاست نیروهای وظیفه با او. با وجود مخالفت از همکار ترقی خواهان ارشد ساندرز دستیاران ایجاد سوپر پکس به حمایت بایدن. و در تلاش برای جلوگیری از تکرار سرکش دموکراتیک ملی کنوانسیون در آخرین انتخابات ریاست جمهوری ساندرز’ تیم گفت: برخی از نمایندگان به نمایندگی از او وجود دارد به نشانه تعهد و ادای سوگند خاموش حملات در بایدن و دیگر رهبران حزب.

آن دور نمانده است.

“سناتور. ساندرز شده است یک نیروی فوق العاده ای در کمک به متحد کردن حزب گفت:” Neera Tanden, رئیس جمهور لیبرال اتاق فکر مرکز آمریکایی پیشرفت و دیرین هیلاری کلینتون مشاور است که منتقدان ساندرز در گذشته است. “من سپاسگزار برای کار خود را به اصرار هواداران خود را به حمایت بایدن و مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن. او می داند که سهام این انتخابات است و همیشه می گفت او را به حمایت از نامزد شده است و یک مرد از کلام او.”

این حرکت توسط ساندرز و مشاوران او آمده است که بایدن در تلاش برای برنده شدن بیش از افراد جوان ترقی خواهان و لاتین که به نمایندگی کلید بلوک از ساندرز’ پایه در اصلی.

طول اولیه ساندرز قول داد به بازگشت احتمالی دموکرات نامزد. سابق خود و مشاوران و گفت: تلاش های فعلی منعکس کننده این واقعیت است که او به شدت می خواهد به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن و شخصا دوست دارد بایدن با وجود تفاوت سیاست. کسی که با صحبت ساندرز در مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات 2016 گفت که او “با بیان یک سطح بالا از نا امیدی است که او تنها می تواند انجام این کار بسیار” و “او بسیار نا امید با افرادی که به طور مداوم او را مذمت” برای کلینتون از دست دادن.

ساندرز و کلینتون لذت می برد و هرگز یک رابطه خوب و چند ساندرز کارکنان گفت: آنها احساس بی احترامی توسط کلینتون تیم در سال 2016. دو دستیاران گفت: آنها تا به حال نشده است مشورت در مورد اولیه پیروزی در بحرانی نوسان ایالت ویسکانسین و میشیگان که کلینتون در ادامه به از دست دادن در انتخابات عمومی ،

نیک مریل سخنگوی کلینتون گفت او در مبارزات انتخاباتی استخدام چندین کارکنان از ساندرز’ و تیم “[i]f آنها تا به حال برخی از برنامه مخفی برای برنده شدن در ویسکانسین وجود دارد بی نهایت راههای که برای انتقال آن است.”

برخی از ساندرز’ متحدان در توضیح این که چرا آنها با تشکیل گروه های خارج از برای کمک به انتخاب بایدن است اما بروید که دور کلینتون گفت که آنها انتظار نداشتند نسبت ناروا را به نفع خود در سال 2016.

“بسیاری از ما که اعتقاد بر این است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند برنده شدن در سال 2016 نیز بر این باور است که هیلاری کلینتون خواهد برد. و ثابت کرده است که نمی تواند در این مورد گفت:” جف ویور ساندرز’ دیرین مشاور و دوست که امریکا مترقی وعده pro-بایدن فوق العاده PAC. “من احساس می کنم یک مسئولیت بزرگ مشغول به کار در این مترقی فضا برای 35 سال — تمام زندگی بزرگسالی — در کنار برنی ساندرز به مطمئن شوید که ما متوقف کردن آنچه که اتفاق می افتد در این کشور است.”

امریکا مترقی وعده داده است که به دنبال به پا زدن کردن هشت هفته مبارزات انتخاباتی در ماه ژوئن با هدف تقویت بایدن ایستاده در میان ساندرز رای دهندگان پیش از این حزب کنوانسیون با توجه به یک نمایش اسلاید برای اهدا به دست آمده توسط سیاسی. این گروه امیدوار است به دنبال آن با تلاش در پاییز به بسیج جوان رای دهندگان لاتین تبار و لیبرال ها در بخش های برجسته بایدن را “مترقی آشپزخانه-جدول دستور کار” تلاش برای “قطع کردن و تضعیف شخص ثالث جایگزین” و تاکید بر مخاطرات انتخابات در تغییر آب و هوا. به جمع آوری کمک های عرشه اولین گزارش by Mother Jones, لیست نمونه بودجه 20 میلیون دلار برای تبلیغات تلویزیون دیجیتال, لکه های پست الکترونیکی مستقیم و استراتژی های دیگر در میدان نبرد متحده, Arizona, ویسکانسین و میشیگان.

دیمیتری Mehlhorn یک جریان دموکراتیک دهنده و بالا مشاور LinkedIn بنیانگذاران رید هافمن, گفت: عامل شبکه است که در مذاکرات با ویور فوق العاده PAC و “قطعا با توجه به” دادن به آن است.

“این یک زمین خوب,” او گفت:. “این کاملا روشن است که بایدن در انتخابات ائتلاف متنوع است و پس از آن یک ایده خوب به یک اختصاص داده شده تمرکز بر روی برنی بخشی از آن و او را فرد مناسبی برای انجام این کار است.”

فوق العاده PAC تمرکز بر حمایت از حزب وحدت قبل از کنوانسیون تأکید چقدر مهم است برای ساندرز’ مدار برای جلوگیری از یک ماکت از سال 2016 زمانی که ساندرز’ حامیان حتی هو ساندرز خود را زمانی که او بسیج برای کلینتون در کنوانسیون.

گرگوری McKelvey یک اورگان بر اساس ساندرز حامی که زد به یکی از نمایندگان گفت: ساندرز دستیار به او گفت از طریق تلفن است که اگر آنها هر چیزی در مورد “DemExit” یا “هرگز جو” در یک فرد حساب های رسانه های اجتماعی “و سپس شما را” به عنوان یک نماینده.

“آنها نمی خواهند کثیف, کنوانسیون,” او گفت:. “آنها نمی خواهند این جنبش به نگاه بد است.”

سیاست نیروهای وظیفه تشکیل بایدن و ساندرز که شامل مشخصات بالا سیاستمداران دموکرات مانند Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز و نامزد سابق ریاست جمهوری جان کری در حال تهیه طرح برای ارائه به مجلس و حزب پلت فرم کمیته قبل از کنوانسیون. ساندرز’, همسر, جین, بازی های برگزار شده است یک “نقش محوری” در توسعه نیروهای وظیفه با توجه به یک فرد آشنا با کار خود را.

برخی از دموکرات ها شکایت خصوصی که ساندرز هنوز هم انجام نمی شود همه چیز را او می تواند به حمایت بایدن و اشاره کرد که او نیست بیش از تبدیل خود را باارزش لیست ایمیل یا fundraised برای بایدن. یک تعداد انگشت شماری از دستیاران سابق مانند ساندرز’ ملی سابق مطبوعاتی وزیر Briahna شادی خاکستری نیز باقی مانده علنا انتقاد بایدن حتی خود را به عنوان رئیس سابق کمپین برای او.

فیض فولادوند, Sanders,’ 2020 مدیر کمپین گفت که این امکان وجود دارد که ساندرز در نهایت می تواند جمع آوری پول برای بایدن اگر او اعلام پیشرفته تر مواضع سیاست و یا پرسنل که او امیدوار است اتفاق خواهد افتاد.

“مردم باید به همراه آورده در سفر,” او گفت: از ساندرز’ حامیان و کوچک-دلار اهدا کنندگان. “برای کسانی از ما که در مورد مراقبت از آن که موثر و با ارزش به عنوان یک رویکرد جو بایدن نیز به انجام برخی از چیزهایی که به نوع کسب درآمد است که پشتیبانی می کند. ما می خواهیم که رابطه ساخته شود نه از نوع اجباری و cajoled در یک شیوه ای است که ممکن است نتیجه معکوس.”

خاکستری یک ایمیل به در گفت که او “هل دادن جو بایدن به پاسخگو به بحرانی نیازهای جمعیت های آسیب پذیر او با تکیه بر برای قرار دادن او را در دفتر از جمله آمریکایی های سیاه و سفید” و در حال حاضر “او در حال سقوط دور.” پرسید: اگر ساندرز مبارزات انتخاباتی خواسته است او را به حمایت بایدن و یا محدود کردن او در انتقاد از او گفت: در آن نیست.

هر چند holdouts مانند خاکستری آنها را به سوزش سر دل دموکراتیک خودی گفت: به نظر میرسد آنها در اقلیت سابق ساندرز دستیاران.

مانند ویور ارشد سابق ساندرز مشاور چاک Rocha ایجاد یک سوپر پک با هدف انتخاب بایدن حداقل در بخشی. Nuestro PAC کار است تا بر طبل حمایت معاون سابق رئیس جمهور و پایین-رای نامزدها در میان رای دهندگان لاتین در نوسان متحده است. رچا گفت: میلیون ها نفر در تعهدات از اهدا کنندگان و انتظار برای شروع مبارزات انتخاباتی در ایالات متحده در 30 روز آینده.

“سطح و وسعت تعامل نشان می دهد که چگونه عمیقا بهداشت ، Sanders, کارکنان خود را, و حامیان کسانی که در تلاش برای کمک به V. P. بایدن تشخیص آنچه که ما آموخته است که در سال 2016: دموکرات ها نمی توانید هر چیزی را مسلم وقتی که می آید به ضرورت شکست مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: کارن Finney, کلینتون سخنگوی طول کمپین 2016.

بایدن تیم نیز بوده است heartened با تلاش ساندرز و مشاوران او.

“جو بایدن و برنی ساندرز دوستان و به اشتراک گذاری ثابت قدم باور است که ما نیاز به یک دولت ارائه خواهد شد که برای کار خانواده” گفت: اندرو بیتس بایدن سریع پاسخ مدیر. “سناتور. ساندرز و تیم خود شده اند فوق العاده همکاران در ارائه مشاوره و پشتیبانی در بزرگترین چالش های ما بعد مانند غلبه بر تغییرات آب و هوایی و بازسازی طبقه متوسط آمریکایی — به ویژه پس از COVID-19 شیوع.”

با وجود ساندرز’ تلاش های هر چند برخی از دستیاران سابق خود مطمئن نیستید که او را موفق به قانع کردن بیشتر بزرگ, anti-بایدن رای دهندگان در ائتلاف.

“این مردم نمی گوش دادن به هر کسی گفت:” Kurt Ehrenberg, Sanders,’ گذشته دیرین مشاور سیاسی در نیوهمپشایر. “آنها فقط نمی باور است که استدلال که کمی بهتر است بهتر است. آنها از طریق با آن است. و من از آن من آن را دریافت کنید. وجود دارد فقط برخی از افرادی که در حال رفتن برای رای دادن به رالف نادر در هر زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im