دموکرات ترس در ماه نوامبر پس از ویسکانسین رای گیری عینک

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دموکرات ها در وحشت نگاه هفته گذشته به عنوان هزاران نفر از رای دهندگان در ویسکانسین مهاجرت به حوزه های رأی گیری و انتظار در خط برای ساعت به بازیگران آراء در میان یک بیماری همه گیر.

شرکت ملی دموکراتیک رهبران حزب در حال تقلا به سر کردن یک شبیه عینک در ماه نوامبر در آنچه وعده داده می شود که مهم ترین حزبی مبارزه بین در حال حاضر و در روز انتخابات. آنها به دنبال میلیاردها فدرال دلار به آماده شدن برای یک انتخابات که در آن رای دهندگان نمی تواند با خیال راحت رفتن به پای صندوق های رای در فرد است. حزب است که ترکیب از طریق رای گیری قوانین دولت توسط دولت با یک چشم به سمت گسترش اولیه رای گیری و رای دادن توسط ایمیل. کمیته ملی حزب دموکرات مستقر شده و رای دهندگان “حفاظت مدیران” در 17 متحده برای دفاع در برابر آنچه آنها نمایش به حرکت می کند برای جلوگیری از دسترسی به پای صندوق های رای.

و DNC همکاری با دولت دموکراتیک احزاب برای کمک به رای دهندگان حرکت روند به دست آوردن پست الکترونیکی-در رای گیری و مبارزه با آنچه DNC مشخص به عنوان “اطلاعات غلط” از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

با جمهوری خواهان نصب چند میلیون دلار به مبارزه قانونی برای مبارزه دموکراتیک دعاوی به گسترش دهندگان دسترسی — و مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا بدون شواهد که پست الکترونیکی-در رای گیری رسیده است برای تقلب — وضعیت در ویسکانسین است تنظیم کردن زنگ هشدار میان دموکرات ها در مورد آمادگی خود را برای یک نبرد است که می تواند تعیین کند که آیا تهمت برنده دور دوم.

“ما نیاز به یک دولت فدرال و ایالت ها, استراتژی, و آن شروع می شود با تماس با رای دهندگان سرکوب برای آنچه در آن است” گفت: کالیفرنیا, وزیر امور خارجه, Alex پدیللا رئیس جمهور دموکراتیک انجمن دبیران از دولت است. پدیللا سپس با اشاره به طرح اخیر فاکس نیوز مصاحبه است که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دموکرات ها در تلاش بودند به فشار رای گیری اصلاحات از طریق کنگره که “اگر شما تا به حال به توافق شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور است.”

“وجود دارد تنها یک حزب سیاسی در آمریکا است که می خواهد برای ایجاد یک سناریو که در آن وجود دارد محدود امن فرصت برای مردم به شرکت در انتخابات” زیدیه اضافه شده است. “تهمت خودش را گفته است. آنها حتی آن را پنهان کنه. آنها در حال صحبت کردن در مورد آن آشکارا و علنی.”

برخورد بیش از رای گیری دسترسی فراتر از آن ممکن است یک مزیت اگر قوانین در حال تغییر به آن را آسان تر برای رای دادن از راه دور. متمرد صحنه در ویسکانسین با رای دهندگان به خطر انداختن سلامت خود را به بازیگران برگه های رای در فرد و بارهای از رای غیابی به معنای واقعی کلمه از دست رفته در ایمیل تأکید خطر از انتخابات ریاست جمهوری به عنوان نامشروع اگر مشکلات مشابه رخ می دهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران گفته اند که آنها متمایل به برخی از رای گیری از دسترسی به طرح های پیشنهادی از جمله به طور خودکار ارائه absentee ballot برنامه های کاربردی به رای دهندگان بیش از سن 65 اما مخالف هستند به گسترده تر تلاش کرد و گفت آنها در معرض فساد است. اوباما همچنین هشدار می دهند که با عجله به تغییر قوانین رای گیری در سراسر کشور می تواند ایجاد هرج و مرج خود را دارد که کشورهای در حال آمادگی برای رسیدگی به.

“دموکرات نمی تواند حتی یک رای شمارش برنامه کار در آیووا و در حال حاضر آنها به طور ناگهانی به باور آنها می تواند طراحی مجدد کل آمریکا انتخابات نظام” گفت: جاستین, Clark, ارشد, مشاوره برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است.

“تلاش خود را برای ملی انتخابات ما از طریق یکی از اندازه متناسب با تمام قوانین فدرال غیر مسئولانه است. تاریخ نشان می دهد که متحده در تلاش برای پیاده سازی جامع فدرال قانون انتخابات و پیشنهاد خود را به ایجاد هرج و مرج بیشتر با اجبار متحده به تغییراتی که آنها نمی تواند مدیریت کند.”

دموکرات ها گفت: این حوادث در ویسکانسین ارائه یک تصویر کلی از آنچه آنها مشاهده به ایران راهکار برای نوامبر: درایو کردن مشارکت underfund پستی سیستم در یک پیشنهاد به آن را مشکل تر به اداره عمدتا ایمیل مبتنی بر انتخابات و سلب مشروعیت پست الکترونیکی-در انتخابات.

“فکر می کنم در مورد آنچه که آنها مایل به انجام یک انتخابات برای یک دادگاه عالی صندلی در ویسکانسین. سپس از خودتان بپرسید آنچه را که آنها مایل به انجام این کار در ماه نوامبر گفت:” مارک الیاس که به نمایندگی از DNC و رای گیری گروه های حقوق در ده ها تن از رای گیری از دسترسی به پرونده های حقوقی. او با اشاره به ادعا می کند که جمهوری خواهان نمی خواهید برای به تعویق انداختن اولیه به دلیل انجام این کار ممکن است باعث صدمه زدن به دولت دیوان عدالت برای انتخاب مجدد.

وضعیتی وخیم از شیوع کروناویروس مقامات محلی در ویسکانسین نمی تواند نگه دارید تا با پست الکترونیکی-در برگه درخواست و پردازش. جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری و محافظه کار به رهبری دیوان عالی کشور مسدود شده و تلاش برای تمدید مهلت رای گیری و استراحت دیگر غایب رای گیری مورد نیاز است. به عنوان یک نتیجه نمرات از رای دهندگان ویسکانسین رفت و به پای صندوق های رای در فرد به خاطر آنها دریافت نمی غایب رای آنها درخواست شده با توجه به مصاحبه ها و گزارش از مقامات دولتی.

یک روز بعد یک کارمند خدمات پستی گزارش, پیدا کردن “دو وان” از درخواست رای گیری غایب بودند که هرگز از طریق پست به رای دهندگان. هر دو از ویسکانسین ایالات متحده سناتور خواستار بررسی است.

“آنها قادر و یا مجهز به رسیدگی به این تعداد رای غیابی آنها دریافت” پاتریک Rodenbush سخنگوی دموکراتیک ملی Redistricting کمیته دموکراتیک تراز وسط قرار دارد که با این نسخهها کار به گسترش دهندگان دسترسی داشته باشید. “اگر شما یک دولت انتخابات مدیر آماده سازی برای سقوط شما نیاز به فکر کردن در حال حاضر چگونه شما در حال رفتن برای مقابله با رای گیری اولیه و هجوم رای-توسط-mail.”

به این منظور پدیللا و دولت دیگر انتخابات برگزار تماس با پلوسی و رهبران دموکرات به بحث در مورد استراتژی برای آینده محرک قانون. دموکرات امن فقط 400 میلیون دلار از 4 میلیارد دلار آنها تا به حال به دنبال انتخابات کمک در تسکین بسته است.

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) به نام دموکراتها فشار برای پول بیشتر “نفرت انگیز” و یک شگرد به آب آرا را به نفع خود.

متحده سقوط در یک طیف گسترده ای وقتی که می آید به رای گیری از دسترسی به قوانین و خطوط نبرد بین احزاب متفاوت است. تقریبا نیمی از 17 متحده که نیاز به بهانه ای برای رای دادن از طریق پست را آرام آنها را به صورت اولیه انتخابات.

در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن موضع مقامات جمهوری خواه از غرب ویرجینیا برای کنتاکی به آیووا منتقل شده به سهولت در دسترسی به پست الکترونیکی-در برگه های رای بیش از نگرانی های بهداشت و درمان از این بیماری همه گیر. نبراسکا کالیفرنیا ، آیووا هفته گذشته خواست رای دهندگان به رای دادن از طریق پست در دولت, مارس 12 انتخابات. و حق رای طرفداران تشویق می شوند که اگر این ویروس همچنان به انتقام ویران کردن در پاییز خواهان همان را انجام خواهد داد و سپس.

در میدان نبرد متحده, اما, این یک داستان متفاوت است. تأکید سنگر جنگ بازی, دادگاه دعوا در جریان تقریبا در هر میدان نبرد دولت است.

در برخی از ایالتها مانند ایالت ویسکانسین است که به معنای تلاش برای سرنگونی یک قانون نیاز به شاهد امضا برای ایمیل در برگه های رای. در بسیاری از میدان نبرد موارد دموکرات ها به دنبال تغییرات به آماده شدن برای یک افزایش بزرگ در پست الکترونیکی-در برگه های رای. که شامل فشار برای “درایو-از طریق” رای گیری پرسیدن که پست الکترونیکی-در برگه های رای آمده با پیش پرداخت هزینه و تضمین این که برگه های رای شهریور روز انتخابات در حال شمارش به عنوان مخالف به شمارش تنها آرای دریافت شده توسط روز انتخابات.

در چندین میدان نبرد متحده که در آن وجود دارد تقسیم شده است دولت کنترل درگیری بیش از حتی کوچکترین جزئیات را ballooned به نقاط عمده از مشاجره.

در میشیگان, وزیر امور خارجه, جویس, بنسون از حزب دموکرات گفت: دولت باید 40 میلیون دلار از دولت فدرال برای برگزاری یک بیشتر رای-با-پست الکترونیکی انتخابات در ماه نوامبر. کسانی که بودجه را پوشش هزینه پستی برنامه ها و آراء ایالت از جمله پیش پرداخت هزینه پستی و برای حفاظت از نظرسنجی کارگران است.

در فلوریدا انتخابات سرپرستان فشار دادن کالیفرنیا ، ران DeSantis به جای بیشتر غایب رای دهندگان پیش بینی آنها ممکن است ترس دور از انتخابات بعد از این سال. در کارولینای شمالی کشت و تغییرات مورد بحث از جمله قابل توجه نیاز است که شاهد گواهی غایب بازگشت پاکت نامه. پنسیلوانیا که در آن منصوب انتخابات رئیس در خدمت تحت یک فرماندار دموکرات و جمهوریخواه مجلس قانونگذاری ورزش اول آن انتخابات با به اصطلاح “هیچ بهانه ای” رای گیری غایب معنی رای دهندگان می توانید درخواست پست الکترونیکی-در رای گیری بدون نیاز به دیدار با معیار های طراحی شده برای مشارکت محدود.

و در آریزونا وزیر امور خارجه کتی هابز همچنین یک دموکرات است دست و پنجه نرم کردن با یک جمهوری خواه فرماندار و ایران تحت کنترل دولت قوه مقننه. هابز خواسته است برای مجوز اجازه می دهد تا شهرستان برای اجرای تمام الکترونیکی انتخابات.

“ما باید به برنامه های در محل به مطمئن شوید که ما می توانیم انجام انتخابات در راه است که فلسطين دموکراسی و فلسطين ایمنی عمومی” هابز گفت. در پاسخ به مک کارتی انتقاد دموکراتیک بودجه درخواست برای تسهیل مجازی, رای گیری او افزود: “من فکر می کنم آن را منزجر کننده است که این تبدیل به یک بحث حزبی. و آن را در هزینه های عمومی و سلامت آن را در هزینه از دموکراسی و حقوق مردم به رای دادن.”

دموکرات ها در سطح فدرال در حال هل دادن برای ایجاد استانداردهای ملی برای رای توسط ایمیل ثبت نام آنلاین و حضوری اولیه رای گیری از طریق تلاش در کنگره است. اما جمهوری خواهان انقباض غیر ارادی ماهیچه در هر اشاره ای از یک پست الکترونیکی انتخابات و یا در این مفهوم است که قوانین باید یکنواخت در سراسر ایالات متحده است.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است یک نقطه از سوژه متحرک از روبرو رای گیری غایب خود را در طول جلسات روزانه بارها و بارها شارژ بدون شواهد است که آن را شایع با تقلب.

“جمهوری خواهان باید مبارزه بسیار سخت است زمانی که می آید به دولت گسترده پست الکترونیکی-در رای گیری. دموکرات ها در حال تقاضاهای مصرانه برای آن است. پتانسیل فوق العاده ای برای تقلب انتخابات و به هر دلیلی کار نمی کند و برای جمهوری خواهان” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی هفته گذشته است.

کلارک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین وکیل گفت: دولت ها باید حفظ مسئولیت اصلی خود را برای رای گیری قوانین و ایجاد تغییرات در صورت لزوم و با استفاده از انعطاف پذیری در قوانین موجود.

“رای-توسط-mail گزینه قطعا می تواند نقش مهمی در طول یک بیماری همه گیر را قادر می سازد در خطر رای دهندگان به رای دادن با خیال راحت” او گفت:. “اما این گزینه در حال حاضر وجود دارد در هر دولت است. برای مثال متحده باید مقاومت در برابر طرح های پیشنهادی که برای باز کردن درب به رای گیری تقلب, مانند, پستی, رای گیری برای رای دهندگان که نمی خواست.”

Reyna والترز-مورگان که مسئول نظارت بر رای دهندگان دسترسی به طرح های DNC به چالش کشیده مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب تا ادعای خود را از تقلب.

“اگر رئیس جمهور معتقد است وجود دارد شایع است تقلب در این سپس به ارائه رسید به ارائه مدرک,” او گفت:. “دلیل او انجام نشده است که دلیل آن وجود ندارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>