دموکرات ها در حال رشد هستند احساس خطر در مورد جمهوری خواه تلاش برای سرپا نگه داشتن یک شورشیان لیبرال نامزد در کارولینای شمالی — ترس اوباما در دخالت را تضعیف حزب را در چشم انداز در یک کلید سنا مسابقه.

آنچه به نظر می رسد مانند یک generic مبارزات انتخاباتی آگهی تبادل اریکا اسمیت یک سناتور ایالتی کارولینای شمالی به عنوان “تنها ثابت مترقی” در کشور را با مشخصات بالا سنا نژاد است که در واقع بخشی از یک چند دلار سرمایه گذاری از مرموز فوق العاده PAC — این innocuously به نام “ایمان و قدرت تایید شده” — با ظاهری روابط به جمهوری خواهان.

آگهی مبارزات انتخاباتی آغاز شد که در هفته گذشته پیش از 3 مارس اولیه بلافاصله مختل پیشنهاد از حزب سوسیالیست و دموکرات رهبری مورد علاقه کال کانینگهام به ظهور از اولیه و در صورت وقت ایران از سوی دیگر ، تهم Tillis در ماه نوامبر.

کارولینای شمالی مسابقه بسیار مهم: بدون ضرب و شتم Tillis دموکرات’ مسیر بازگشت به اکثریت سنا تقریبا غیر ممکن است. کانینگهام سابق مجلس دولت و نظامی کهنه را از دست داده سنا اولیه در سال 2010 و دموکرات ها مشتاق هستند برای جلوگیری از همان نتیجه این سال است. اما همه چیز کثیف و گران است.

اسمیت که کم بودجه مبارزات انتخاباتی است در غیر این صورت مطرح شده کمی تهدید برای امریکا است را محکوم کردند. اما این قسمت را تهدید دموکراتها به امید گرفتن بهتر تامین می شود بیشتر در حد متوسط کانینگهام از طریق اولیه صدمه ندیده است.

“این خیلی بی پروایی نشان دادن و آشکار است. … آنها تشخیص دهند که کانینگهام یک نامزد قوی و آنها نگران برگزاری بر روی آن صندلی” گفت: سناتور. Tim Kaine (D-Va.). “زمانی که جمهوری خواهان در حال وزن در برای کسی آنها را ساخته ام قضاوت است که آنها نگران کال و آنها را مورد او نگران است.”

خصوصی, حزب دموکرات شده اند موضوع بحث و گفتگو داخلی با یکی از فرسایش که اسمیت “unelectable” در یک انتخابات عمومی خواهد بود و رنگ به عنوان یک برنی ساندرز (I-Vt.) دستیار. چند در حزب می خواهید به انتقاد اسمیت عموم پس مهم نیست که ظهور به عنوان دموکرات نامزد کارولینای شمالی است که باید پیروزی را به مجلس سنا.

اما ایران با تزریق پول است افزایش نگرانی ها در مورد بی نظمی.

“شما می خواهید خود را قوی ترین نامزد است. و اگر او را قوی ترین نامزد این باعث می شود آن را بسیار سخت تر” گفت: سناتور. جان تستر (D-Mont.), که با پشتیبانی امریکا ، “وجود دارد فقط پول بیش از حد در سیاست, و آنها آن را صرف تلاش برای دریافت ضعیف ترین نامزد به اجرا در برابر” Tillis.

دموکرات ها باید با استفاده از تاکتیک های مشابه در گذشته رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا در ایالت میسوری و غرب ویرجینیا برای بالا بردن ضعیف جمهوریخواهان اما نگرانی تمرین خود را در سیاست های داخلی. سناتور. دبی Neil Thomas (D-Mich.), مراجعه کننده به Tillis به عنوان “بسیار ضعیف” در انتخاب مجدد کمپین گفت: GOP است “شناخته شده است برای رای دهندگان سرکوب و بازی کردن بازی ها با رای دهندگان و مصرف آنها را به ارتفاعات جدید در اینجا.”

هنوز هم برخی از دموکرات ها نگران تلاش خواهد شد حداقل تا حدی موفق است.

“این قطعا آن را بیشتر به چالش کشیدن به بیش از 2 میلیون دلار ریخته به آگهی خرید در برابر کال کانینگهام و آنچه به نظر می رسد به تلاش جمهوری خواهان برای نوسان اولیه” گفت: MaryBe McMillan, رئيس جمهور از کارولینای شمالی AFL-CIO که تایید امریکا ، “من هنوز هم احساس اعتماد به نفس در مورد شانس خود را در اصلی. این فقط مایه تاسف است که آن را به معنای صرف منابع بیشتر است.”

ایمان و قدرت PAC تبلیغات قرار داده شد توسط یک رسانه خریدار استفاده می شود که توسط تعدادی از سازمان های محافظه کار و تایید شده با استفاده از پل های زنجیره ای بانک که دارای پیوند های عمیق به جمهوری خواهان. ایمان و قدرت تایید شده نیست پاسخ به ایمیل. یک سخنگوی عربستان super PAC سنا رهبری صندوق, که همچنین با استفاده از پل های زنجیره ای,بانک نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

کانینگهام و مبارزات انتخاباتی خود به دنبال تقویت فوق العاده PAC را GOP روابط.

“دل و روده من به من می گوید اهالی کارولینای شمالی واقعا قوی BS متر است. و این است که راه اندازی آن” کانینگهام در بیانیه ای گفت.

به نوبه خود در این مسابقه شده است خیره کننده: فقط سه ماه پیش Tillis مواجه با یک مجموعه از حملات از خود و رزرو عظیم تلویزیون خرید برای دفاع در برابر یک رقیب او را متهم بودن به اندازه کافی محافظه کار است. خود را رقیب در نهایت کاهش یافته است و Tillis کوچک پشت تلویزیون خود را خرید هر چند او هنوز هم به پیروزی محافظه کار خود را پایه.

“کال کانینگهام را صرف مقدار زیادی از پول نقد خود را در دست. بنابراین من فکر می کنم او باید نگران شود. در غیر این صورت شما نمی خواهد صرف پول نقد خود را در دست در پیشبرد اولیه” Tillis در مصاحبه ای گفت:.

او همچنین در کنار خار یک سوال در مورد جمهوری خواهان ظاهر می شود به دخالت در دموکراتیک نژاد با اشاره به تبلیغات یک پیام مثبت در مورد اسمیت.

رهبران دموکرات گفت: ایران با بهره تانک کانینگهام است که نشانه ای از قدرت خود را.

جمهوری خواهان فکر می کنم “کال کانینگهام است که قوی ترین از آنچه که من دیده ام به روی جمهوری خواه فعلی وجود دارد” گفت: سناتوری دموکرات در مبارزات انتخاباتی رئیس کمیته کاترین کورتز متن ترانه مست و نوادا.

این رای گیری عمومی در مسابقه کمیاب است هر چند دموکراتها بر این باورند ماه از هزینه های سنگین گذاشته و زمینه را برای امریکا به وجود دارد. VoteVets یک گروه است که پشتیبانی از دموکراتیک جانبازان و تایید کانینگهام ستاد انتخاباتی صرف $6 میلیون بين آن فوق العاده PAC و وابسته و غیر انتفاعی در مثبت تبلیغات برای نامزدی خود را. کانینگهام صرف شش چهره در تلویزیون و مبارزات انتخاباتی خود نیز در حال اجرا تبلیغات تلویزیون با هماهنگ صرف از DSCC. بسیاری از کسانی که در تلاش بودند در جریان قبل از آشکار از مداخله جمهوریخواهان اما هزینه های افزایش یافته در هفته گذشته.

یکی دیگر از اسرار آمیز super PAC — “کارولینای آبی” ایجاد شده بود در هفته گذشته و صرف 1.1 میلیون دلار پشتوانه کانینگهام با توجه به براده با کمیسیون انتخابات فدرال. این گروه دارای روابط ملی حزب دموکرات: آن را با استفاده از همان رسانه خریدار و بانک به عنوان اکثریت سنا PAC بالا دموکراتیک در خارج از گروه. یک اکثریت سنا تایید سخنگوی بازگشت نیست درخواست برای نظر.

یک نظرسنجی منتشر شد چهارشنبه نشان داد کانینگهام پیشرو اسمیت توسط دو رقمی اما با نزدیک به نیمی از احتمال رای دهندگان هنوز بلاتکلیف است. اما حتی اگر کانینگهام برنده جمهوری خواهان لذت ببريم دموکرات داخلی اختلاف.

“کال کانینگهام هرگز برنده فدرال نژاد او را زد ، نشان می دهد که این غیر قابل باور است که جذب چاک شومر کردم ؟ او هیچ پیشینه ثابت و شناخته شده نیست در دولت” گفت: سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن (R-N. C.). “شومر بودجه 100 درصد از کانینگهام مبارزات انتخاباتی. چرا آنها شکایت دارند اگر کسی دیگری بودجه حریف؟”

کانینگهام که نماینده منطقه ای در شمال شارلوت در مجلس سنا دولت برای یک مدت نزدیک به دو دهه پیش است و عراق و افغانستان جانباز و حمایت از DSCC و همچنین به عنوان یک تنوع از کارولینای شمالی سیاستمداران و سازمان های.

اسمیت برای اولین بار انتخاب شد در سال 2014 به شرق ایالتی کارولینای شمالی در سنای صندلی. او تلاش برای جمع آوری پول هولنج در تنها کمی بالاتر از $200,000 در سال گذشته با تنها $94,000 در پول نقد در دست در پایان 2019. کانینگهام وارد آوریل با $1.7 میلیون در بانک.

اسمیت ابراز نا امیدی در این ایده است که او ضعیف تر است به طور کلی انتخابات گفت: در مصاحبه ای که وجود دارد این است که با یک “امتیاز خاصی که دودی از این اظهارات است.”

“سنتی سی می گوید که قدرت و ضعف یک نامزد بر اساس پول خود را. … ما می دانیم که نظریه اشتباه است,” او گفت:. “وقت و زمان دوباره DSCC و سی — آنها حمایت خوبی تامین مالی نامزدها تنها به آنها از دست بدهند.”

هنوز دولت آمریکا تاکتیک ممکن است یک مزیت برای کمپین اسمیت که نه صرف هر گونه پول در تلویزیون. هریسون Hickman یک ناظر انتخابات و مشاور سابق بهداشت ، جان ادواردز (D-N. C.) گفت: جمهوری خواهان بودند “دانا” در تقویت اسمیت به دلیل آنچه ناشناخته نامزد “نیاز بیش از هر چیز دیگری است که به رسمیت شناختن نام و محبوبیت است.” اما او گفت می تواند وجود داشته باشد “واکنش شدید” اگر رای دهندگان آگاه هستند از این گروه GOP روابط.

گری پیرس یک دیرین دموکراتیک استراتژیست در دولت گفت: کانینگهام بود “خیلی راحت” برتری در این مسابقه فقط چند هفته پیش. در حال حاضر, او گفت: آن را “هیچ چیز مطمئن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im