دموکرات ها از ترس تهمت جدید سال 2020 استراتژی کار

Category: دیلی بیست Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او با تکیه به شدت به یک جدید 2020 استراتژی بستن دموکرات و presumptive ریاست جمهوری نامزد جو بایدن نه فقط به چین اما به نقش آن در گسترش coronavirus.

دموکرات ها به طور فزاینده ای نگران است که این استراتژی به کار خواهد کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخابات منتشر شد آگهی جدید در این هفته پس از رفتن بایدن بر مخالفت با اعمال محدودیت بر سفر از چین طراحی شده برای کنترل گسترش شیوع کروناویروس. که به دنبال داشت با جمع آوری کمک های مالی درخواست در روز شنبه که با چکش صفحه اصلی نقطه: “من سخت در چین و خواب آلود جو بایدن ضعیف است در چین” آن را اعلام کرد.

در داخل این کمپین استراتژی ساده است: ساخت چین تبه کار جهانی همه گیر است که پیچیده به خوبی گذاشته انتخابات برنامه دارد و موجب رشد انتقاد از رئیس جمهور.

“[چین] در میان بسیاری از نقاط ضعف اما هنگامی که مردم در مورد بایدن حمله رئیس جمهور چین ممنوعیت سفر او دیگر ضعیف مواضع چین و تضاد خود را با هانتر بایدن کسب و کار مقابله با چین رای دهندگان وحشت” جان مک لافلین یک مغلوب ساختن پیشی جستن ناظر انتخابات گفت: روزانه وحش در روز جمعه. دیگر تهمت 2020 مقامات گفت که این کمپین تا به حال همیشه در نظر گرفته شده برای چکش بایدن در چین تا انتخابات در ماه نوامبر و coronavirus “زاویه” صرفا یکی دیگر از راه برای رفتن پس از Bidens و چین به طور همزمان.

در یکی از حس آن را به سادگی به فرمت تیم مغلوب ساختن پیشی جستن ماه-طولانی استراتژی به کراوات بایدن به یک کشور به طور فزاینده ای با مشاهده سوء ظن توسط رای دهندگان آمریکایی. کمپین و کمیته ملی حزب جمهوری خواه شده اند چکش بایدن برای ماه بیش از جوانترین پسرش شکارچی گذشته معاملات کسب و کار در چین است.

اما شیوع این رمان coronavirus که سرچشمه در چین در شهر ووهان ساخته شده است این کشور به مراتب قوی تر سیاسی تبه کار. و اختلال در زندگی روزمره ناشی از این ویروس تقریبا تضمین می کند که چین باقی خواهد ماند و در سرفصل—و در ذهن رای دهندگان آمریکایی—به صورت ماه به عنوان روز انتخابات نزدیک. نظرسنجی ها در حال حاضر نشان می دهد که آمریکایی ها از هر دو طرف به شدت سرزنش چین برای ویروس اولیه گسترش یافته است.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی که بالقوه سیاسی goldmine. “چین موثر گوه موضوع برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 گفت:” یکی از استراتژیست جمهوری خواه نزدیک به مبارزات انتخاباتی. “در حال حاضر که آن را در بالای همه ذهن و بایدن سابقه طولانی بودن ضعیف در چین فقط تصور کنید که چقدر موثر تر از آن خواهد شد در سال 2020 است.”

این تاکتیک جدید از تهمت دور نمانده است توسط دموکرات ها که از ترس است که آن را ممکن است نوع باز که بدبینانه رئیس جمهور می تواند به طور موثر استفاده کنید—حتی کسی که ساخته شده است یک نقطه از رفتن نرم در چین, رهبر, خی Jinping, آنها مغلوب ساختن پیشی جستن به طور معمول ستایش به عنوان یک “باور نکردنی مرد” که انجام یک کار بزرگ دست زدن به ویروس.

هدایتگر پژوهش مترقی رای گیری خروجی که گرفته شود برای این حزب در افکار عمومی نقشه برداری در سراسر این ویروس شامل یک زنگ قطعه در آن جمعه اعزام. “هشدار” مورد خواندن “برگ برنده چین و بلاغت ممکن است طنین و به دست آوردن کشش.” به عنوان شواهد این شرکت اشاره کرد که 43 درصد از پاسخ دهندگان در بررسی آن گفت: “چین خرس مسئولیت بیشتری نسبت به دولت فدرال برای راه coronavirus گسترش در آمریکا”

“بسیاری از مردم در سمت چپ تمایل به زانو حرکت تند و سریع واکنش به مغلوب ساختن پیشی جستن نژاد پرستی و بیگانه ستیزی که disallows آنها را از مصرف آن را به طور جدی به عنوان یک پیام تاکتیک آن را به عنوان است” گفت: Ian Sams یک مشاور برای ناوبر. “عمومی بسیار ضد چین در حال حاضر. و من فکر می کنم وجود دارد اعتبار به این ایده که آنها بوده ام کمتر از شفاف و مخفی کردن اطلاعات بر روی این ویروس است. و مغلوب ساختن پیشی جستن است و تصرف در آن… ما نمی توانیم اجازه دهید فقط تهمت دروغ بود تنها چیزی که در خارج وجود دارد.”

به آن نقطه دموکرات ها را تا حد زیادی متوقف هل دادن در برابر تهمت ضد فشار چین بر اساس که آن را ربوده و به تصویب استقرار است که آن را یک دروغ بزرگ با اشاره به, در میان چیزهای دیگر این واقعیت است که دولت او فرستاده چین تجهیزات پزشکی آن را به عنوان مبارزه با کروناویروس تنها پس از آن که کمبود آنها را هنگامی که آن را ضربه زدن به ایالات متحده

کمیته ملی حزب دموکرات صحبت کردن امتیاز به دست آمده توسط The Daily Beast, می گویند که مغلوب ساختن پیشی جستن را ادعا می کنند به “عمل اولیه با چین سفر محدودیت” در “بیش از حد کمی بیش از حد دیر است.” حزب دموکرات را بالا اتاق فکر مرکز آمریکایی پیشرفت قرار دادن با هم یک یادداشت که تشویق مقامات به “تن یک چیز در مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر.”

“واقعیت این است که تهمت بود آهسته در سازماندهی ممنوعیت” آن را می خواند. “و این ممنوعیت شد تا چکه کن که 40,000 بیشتر مردم وارد شده از چین, پس از ممنوعیت در جای خود بود.”

اما Sams اذعان کرد که آن را به احتمال زیاد خواهد بود خوب به اندازه کافی برای فقط تماس بگیرید تهمت دروغگو در چین است. مورد نیاز می شود ساخته شده است او گفت که رئیس جمهور بود coddled پکن در زمانی که این کشور شده اند باید هشدار آمریکا در مورد جدی بودن COVID-19.

بالا دموکراتیک گفته است که آنها آماده سازی خود برای بیشتر فعالانه را در آن نقطه در روز های آینده. و بایدن این کمپین به صورت بخشی از آن به نظر می رسد در حال حاضر وجود دارد.

“با وجود هشدارهای مکرر ایالات متحده هوش جامعه و هشدار از جو بایدن—که او را نباید چین کلمه در مورد مهار شیوع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش چین پاسخ برای هفته ها در حالی که کم اهمیت جلوه دادن تهدید به ما گفت:” اندرو بیتس یک بایدن سخنگوی کمپین. “در حال حاضر ما بیشتر coronavirus موارد در جهان است و ما در حال از دست دادن میلیون ها شغل. هر زمان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: کلمه ‘چین’ او انجام یک چیز است: یاد مردم آمریکا از تاریخی خود را شکست و برای آماده سازی ملت ما برای بدترین بحران بهداشت عمومی در نسل است.”

در واقع این می آید در زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن نظرسنجی شماره خود را در دست زدن به coronavirus بحران دیده اند نرخهای قابل توجهی در روزهای اخیر. در اواخر ماه مارس عمده نظر سنجی عمومی نشان داد سنبله در چگونه مردم آمریکا در نظر گرفته رئيس جمهور در پاسخ به همه گیری و فروپاشی اقتصاد است. مقامات کاخ سفید خوشحال شد که آنها قادر به چاپ کردن و لغزش به مغلوب ساختن پیشی جستن و خواندن برخی از مواد مطلوب پوشش از جمله این فاکس نیوز در مقاله ای با عنوان “60 درصد از آمریکایی ها تایید مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus: نظرسنجی گالوپ گفت:” یک مقام ارشد دولت رسمی.

کاخ سفید کارکنان می دانستند که چقدر این خواهد لطفا جمهور بودند و اعتماد به نفس او را به ترکیب, اخبار روزانه خود را به پیام. به عنوان برگ برنده نظرسنجی اعداد بر روی ویروس ها سقوط این مشاوران به سرعت متوقف و از جمله جدیدتر داده ها در رئیس جمهور روزانه دسته از مقالات و مواد خواندن برای ترس آن را “ناراحت او را” رسمی اضافه شده است.

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان اگر چه معتقد هستند که آنها می توانند هر دو دینگ دموکرات نامزد ریاست جمهوری و افزایش خود را پروفایل—و ایستاده با رئیس جمهور خود را—با استناد به نقش چین در coronavirus’ گسترش یافته است. سناتور. ایسنا-AR) حتی تا آنجا پیش رفت برای خرید تلویزیون تبلیغات در اوهایو پیش از آن دولت دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری, حمله بایدن در چین موضوع است.

پنبه و دیگر جمهوری خواه مجلس سنا چین hawks مانند میسوری به جاش هاولی و تگزاس’ تد کروز در بر داشت چین-هجوم به یک استراتژی موثر در حق خود است. هر سه را گرفته Facebook ads انتقاد از این کشور برای نقش خود را در گسترش coronavirus.

خارج از گروه های حمایت شده اند و در عمل به عنوان به خوبی. ایستادن به چین تاریکی جدید پول ساز و برگ است و صرف در مورد $36,000 در Facebook ads چکش پکن در مسائل از coronavirus به آن جرم توقیف از مسلمانان اویغور. روشن نیست که دقیقا پشت سر این گروه که هدف اکثریت قریب به اتفاق آن ضد چین تبلیغات در Facebook کاربران در فلوریدا.

شاید چشمگیر ترین چین با مضمون تبلیغات هر چند از Kathaleen دیوار یک جمهوری خواه مجلس نامزد در تگزاس است. در یک آگهی ویدیویی که شروع به پخش در هفته گذشته او dubs چین یک “جنایتکار سازمانی تغییر ظاهر به عنوان یک کشور مستقل” که “مسموم است مردم ما است.”

“رئیس جمهور تهمت شجاعت به تماس با آن چه در آن است” 30 نقطه دوم می گوید: با یک کلیپ از مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به “چینی virus.” آگهی وعده “Kathaleen دیوار پشت خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>