دموکرات ترک Doug Jones, دار زدن — در حال حاضر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

وجود دارد یک خودنمایی حذف به عنوان دموکرات وضع میلیون ها دلار را امتحان کنید و برنده کنترل سنا: دموکرات ایالت آلاباما داگ جونز.

منجر به دو حزب دموکرات مجلس سنا مبارزات انتخاباتی گروه ها محفوظ می باشد نزدیک به 100 میلیون دلار برای سقوط در نیم دوجین متحده با جمهوری امتیازهای. اما تا کنون آنها را قرار داده پایین چیزی برای محافظت از خود را آسیب پذیر ترین وقت و نه هنوز به طور رسمی متعهد به صرف دلار بزرگ برای او.

جونز گفت: سواره نظام را در نهایت خواهد آمد.

“من فکر نمی کنم آنها باید برای انجام این کار در حال حاضر. من حتی نمی باید حریف نشده است. من فکر نمی کنم که آنها در حال رفتن به ترک ما در همه,” جونز در مصاحبه ای گفت:. “ما احساس بسیار خوبی در مورد که در آن ما در این مسابقه است. هیچ تردیدی در مورد آن.”

جونز چهره شاید سخت ترین سنا انتخاب مجدد مبارزه در این کشور و آن را منعکس توسط دموکراتها احتیاط در رفتن همه در. حزب اتحاد ریخته پول به سختی مسابقه در قرمز متحده در سال های اخیر تنها به خود نامزدها و امتیازهای دریافت دمیده از لوئیزیانا به آرکانزاس به تنسی اما همچنین برنده مسابقه دشوار در مونتانا و غرب ویرجینیا است.

در حال حاضر وجود دارد کاهش عوامل است که کمک به توضیح دموکرات تردید. ایران هنوز باید یک نامزد به صورت جونز. و چون آلاباما است نه ریاست جمهوری در میدان نبرد دموکرات ها خواهد بود قادر به خرید تبلیغات وجود دارد و بعد در قیمت مقرون به صرفه تر از ایالات کارولینای شمالی و کلرادو است.

علاوه بر این Jones نشسته است در $8 میلیون بیشتر از 10 بار جنگ قفسه سینه یا سابق ایالت آلاباما جف یا جلسات سابق Auburn مربی تیم فوتبال تامی Tuberville آنها به عنوان مثل حلزون حرکت کردن آن را برای ایران با نامزدی. خود را رواناب در ابتدا برنامه ریزی شده برای 31 مارس به تعویق افتاد تا ماه ژوئیه به دلیل نگرانی بیش از coronavirus.

اگر جونز شد به برنده انتخاب مجدد این سقوط آن را به طور چشمگیری سهولت دموکرات مسیر بازگشت به اکثریت است. اگر جونز از دست می دهد آنها نیاز به انتخاب کنید تا حداقل چهار صندلی در جاهای دیگر.

دموکراتیک سناتوری مبارزات انتخاباتی کمیته اولیه کار است که برای دفاع از وقت می گذاریم. و اکثریت سنا تایید شده است تراز وسط قرار دارد با سن. چاک شومر (D-n. y.) دموکراتیک رهبر. بنابراین قابل توجه است که از آن به عنوان ممکن است نه به طور کامل متعهد به جونز مسابقه سر بالایی.

اما جمهوریخواهان دموکرات نمی خواهد به پرتاب پول را به یک مسابقه آنها نمی توانید برنده شوید و اعتماد به نفس آنها خواهد شد جیغ وداد بازی کردن بیش از جونز در آلاباما جایی که تهمت برنده 62 درصد از آرا در سال 2016. رای گیری عمومی برای انتخابات عمومی کمیاب است اما ایران می بیند نژاد به عنوان چیزی از یک غیر روحانی کردن.

جسی شکار سخنگوی ملی حزب جمهوری خواه سناتوری کمیته گفت که “Doug Jones رها شده چون حتی ملی دموکرات ها می خواهند هیچ بخشی از این ماموریت خودکشی.”

جونز صندلی است “یک وانت ما که ما می رویم به دریافت” گفت: سناتور. مایک براون (R-Ind.), که ضرب و شتم یک وقت در سال 2018 است. “شما در حال رفتن به سرمایه گذاری که در آن شما فکر می کنم وجود یک حاشیه بازگشت سرمایه گذاری. [دموکرات ها را] فراموش رای گیری که می بیند اگر آن را به ارزش سرمایه گذاری. او را در یک نقطه مخاطره آمیز.”

سناتور. پتی موری (D-شستشو.), شماره 3 دموکراتیک رهبر سابق DSCC رئیس گفت: “نه در همه” فکر نجات در آلاباما و جونز تمرکز بر مراقبت های بهداشتی را به او می دهد یک راه برای انتخاب مجدد.

لورن Passalacqua یک سخنگوی DSCC گفت: حزب احساس خوبی در مورد جونز شانس و خود را “مستقل رکورد” است اما به بحث در مورد پتانسیل تعهدات مالی است.

“در حالی که جمهوری خواهان پیدا کردن خود را در عین حال یکی دیگر از کبودی دور Doug Jones همواره outraised کل درست است و منابع استفاده برای سازماندهی به نوبه خود و برقراری ارتباط با رای دهندگان — که دقیقا چگونه او برنده دو سال پیش” او گفت:.

این امر می تواند تقریبا غیر قابل تصور برای دموکرات ها را کاملا رها جونز با توجه به این که DSCC و سنا اکثریت PAC با هم غرق شد و نزدیک به 12 میلیون دلار به آرکانزاس و 7 میلیون دلار به لوئیزیانا در سال 2014 و حدود 6 میلیون به داکوتای شمالی آخرین چرخه برای محافظت از امتیازهای که همه از دست رفته توسط دو رقمی.

در عین حال در اولیه خود را تا سال 2018 رزرو دو گروه دموکرات رزرو تبلیغات برای هر وقت که به پایان رسید تا در رقابتی انتخابات است. در این سال حزب دموکرات نیز هنوز محفوظ پول برای بهداشت ، گری پیترز (D-Mich.), خود را تنها دیگر وقت که او نیز چهره یک برنامه به طور بالقوه نزدیک گشتند مسابقه.

راشل اروین سخنگوی اکثریت سنا تایید شده گفت: جونز “قوی وقت” و نقدی استفاده خواهد اجازه دهید او را “رقابت و به اشتراک گذاری داستان خود را.”

“شکی نیست که آلاباما است که به چالش کشیدن دولت اما مردم تمایل به دست کم گرفتن Doug Jones خود را در خطر” ایروین گفت.

خواهان سرمایه گذاری اولیه برای دفاع از خود را بیشتر در معرض خطر می گذاریم. ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته سنا و رهبری صندوق است که تراز وسط قرار دارد با رهبر اکثریت میچ مک کانل (R-Ky.), قرار داده اند نزدیک به 12 میلیون دلار در هیئت مدیره پشت سن. کوری گاردنر در کلرادو بازار گران تر از Alabama. گاردنر مسیر برای انتخاب مجدد است که کمی ساده تر از جونز, اما او هنوز هم آدم های فلک زده به عنوان یک وقت.

جمهوری خواهان می گویند که آنها نمی سرمایه گذاری در آلاباما نژاد در عین حال به دلیل آنها بر این باورند که یک shoo-هر چند آنها نمی نگذاشته هزینه های آینده است. و ایران می گوید دموکرات هستند نجات در جونز که برنده 2017 ویژه انتخابات در برابر Roy Moore.

او “شده است چنین وفادار lapdog برای چاک شومر ما پیش بینی دموکرات ها نمی توانند به طور کامل قطع و او را به خشک. اما ما خواهید بود وجود دارد تا ما نامزد جمهوری خواه و اطمینان از این صندلی flips به ما در ستون” گفت: استیون قانون رئیس جمهور آمریکا به رهبری صندوق.

مور که قرار داده شده دور چهارم در مارس اولیه بود ناقص کلی انتخابات در سال 2017 متهم به دنبال دختران نوجوان به عنوان یک بزرگسال. اما جونز برنده وجود دارد با این وجود قابل توجه و صالح به عربستان برای نزدیک به یک کل تقویم سال با باریک شدن اکثریت خود را به 51 کرسی است.

ملی دموکرات سرمایه گذاری با دقت در این مسابقه است. این DSCC صرف نیست مستقل هزینه های آگهی های تلویزیونی اما با کمک کارکنان و عملیات زمینی و صرف شش ارقام هماهنگ بودجه. اکثریت سنا تایید شده بی سر و صدا بودجه فوق العاده PAC که صرف 4 میلیون دلار در این مسابقه که نیست نشان داد تا در آستانه انتخابات.

نژاد خود را حتی بیشتر مهم است این زمان در اطراف.

جونز یک میانه رو اما کمتر محافظه کار از سوی دیگر ، Joe Manchin غرب ویرجینیا و او نمی به طور کلی قرعه کشی خشم لیبرال ها برای ضبط و فصاحت و بلاغت. و دموکرات ها می گویند زمانی که آنها به اهدا کنندگان در مورد جونز همکاران هیجان زده در مورد این مسابقه و سریع به تعهد پول به او.

“رای گیری نشان نمی دهد به اندازه کافی جدایی وجود دارد برای توجیه از دست دادن در آن است. اما آن را نیز لزوما نشان می دهد که شما باید برای قرار دادن پول در حال حاضر گفت:” سناتور دموکرات. “در میان پایه وجود دارد شور و شوق بسیار برای داگ.”

دیوید مک اینتاش رئیس جمهور محافظه کار, باشگاه, برای, رشد, گفت که او انتظار دارد که دموکرات ها برای سرمایه گذاری در نهایت. باشگاه برای رشد تایید Tuberville در اولیه و در حال حاضر رزرو تلویزیون اعتبار برای انتخابات عمومی.

مک اینتاش به نام وقت نقدی استفاده از یک “نگرانی” برای جمهوری خواهان.

“بدیهی است که آنها می دانند ساختاری استفاده است که هر دو حزب جمهوری خواه خواهد شد و این جمهوری خواه دلیل برای نه بودجه آن در این نقطه” مک اینتاش گفت. “آیا [جونز] نگه داشتن آن نزدیک است ؟ و اگر آن را نزدیک می کند و او نیاز به پول ؟ من فکر می کنم آنها در حال رفتن به صبر کنید تا زمانی که بسیار نزدیک به انتخابات را که حساب دیفرانسیل و انتگرال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>