دموکرات چپ جو بایدن برای مرده. سپس آنها تصمیم گرفتند او نجات دهنده خود

Category: دیلی بیست Comments: No comments

این یک مشترک خودداری کنند در سیاست های انتخاباتی است که دموکرات ها عاشق و خواهان سقوط در خط. اما این اصل به نظر می رسد شده اند توزیع با در شنبه شب هنگامی که چندین ایالت رای برای نامزد آنها و رهبران حزب بهترین احساس می تواند انجام یک وظیفه آنها از جان گذشته برای آمدن نوامبر: ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن متصلب تا یک سری از دراماتیک برنده در سه شنبه شروع با ویرجینیا و فراگیر از طریق چند تن از کشورهای دیگر از جمله آلاباما, کارولینای شمالی و تنسی. او گل پیروزی در مینه سوتا بیش بهداشت ، برنی ساندرز (I-VT) بود که انتظار می رود به آسانی دور دولت و پیروزی در ماساچوست در ایالت اولیه رقیب سناتور. الیزابت وارن (D-MA).

ساندرز به نظر می رسید آماده به واقعی تاخت و تاز در تعداد نماینده با پیروزی در کالیفرنیا—که بدون شک او را در رقابت برای نامزدی اگر نه در یک موقعیت خوب به آن ادعا. اما بایدن آمده از شنبه قابل ملاحظه jazzed با نتایج.

چند صد نفر در حضور در راهپیمایی خود را در بلدوین تپه مرکز تفریح و سرگرمی به سختی پر کردن یک زمین بسکتبال—به عنوان اگر مبارزات انتخاباتی خود تا به حال نشده است پیش بینی بزرگ شب با داشتن آن بود. اما در زمان بایدن نشان داد تا محل بود و وزوز به عنوان سابق معاونت فریاد زد و با لذت به میکروفون.

“آنها آن را نمی فوق العاده سهشنبه برای هیچ چیز” بایدن اعلام کرد. پس از ظاهر شدن به لحظه ای اشتباه همسر و خواهر او اشاره کرد که کارشناسان پیشبینی میکردند مبارزات انتخاباتی خود شده اند ممکن است بیش از در حال حاضر. “به خوبی ممکن است آن را بیش از مرد دیگر!” او گفت: اشاره آشکار به Sanders. “ما بسیار زنده است!”

در واقع او بود. یک کمپین است که به نظر می رسید در حمایت از زندگی فقط یک هفته پیش به طور ناگهانی در بر داشت خود را به خوبی می چرخاند به وضع ادعای یک نماینده منجر شود. و در حالی که سابق معاونت قطعا مورد علاقه توسط یک تکه از حزب مردم کمک کرد که او وجود دارد گفت: برگرد رانده شد فراگیر تقریبا دست پاچگی و ترس بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن.

که من با مردم صحبت آنها احساس بسیاری از عشق برای, جو بایدن, اما آنها برگزاری به دلیل این که سر خود را می گفت او نمی تواند برنده. هنگامی که مردم تصور کردم که او می تواند برنده شوید و سپس آنها رفت و به پای صندوق های رای.

تشکر. جیم Clyburn

“من فکر می کنم که درست است” Rep. جیم Clyburn (D-SC) گفت: روزانه وحش در مصاحبه ای در روز سه شنبه شب که در مورد خواسته های سنتی پویا کوه در می رم. “همانطور که من با مردم صحبت آنها احساس بسیاری از عشق برای, جو بایدن, اما آنها برگزاری به دلیل این که سر خود را می گفت او نمی تواند برنده. هنگامی که مردم تصور کردم که او می تواند برنده شوید و سپس آنها را به پای صندوقهای رای است.”

تشکر. مارسیا فاج (D-OH) سابق از صندلی های کنگره, سیاه, حزبی که به تازگی به تایید بایدن به اشتراک گذاشته که به نظر. “کاملا موافقم” او گفت:. “او واقعی است و مردم به او اعتماد کنند.”

در حالی که بایدن ممکن است بهره مند از ادراک است که او می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن او همچنین به نظر می رسد ساخت این نوع از رای دهندگان پایه است که تا به حال رو دموکرات ها برای پیروزی در گذشته است. مردم در انتخابات بود تا به طور چشمگیری در حومه شهرستان که در آن رای دهندگان دموکرات کمک کرده پس گرفتن خانه در سال 2018 است. و Clyburn با اشاره به بایدن را برنده سراسر شنبه شب به عنوان نشان دهنده توانایی های خود انرژی آفریقایی رای دهندگان قابل اعتماد ترین حوزه در حزب دموکرات است.

اولین نشانه آن است که بایدن که قرار بود به یک لازاروس-مانند معاد آمد در کارولینای جنوبی در روز شنبه که در آن با کمک Clyburn را تایید او به ثمر رساند عظیم اولیه پیروزی. بایدن صرف که شب انتخابات در ویرجینیا ، و در زمان او رو به بوکر تی واشنگتن دبیرستان در نورفولک برای تجمع در شب شنبه او به وضوح احساس خوب است. روشن بود نه فقط به خاطر او بود احاطه شده توسط برخی از نزدیک ترین بگیرید و یاد دهید—از جمله دولت محبوب فرماندار سابق sfmoma—اما او در راه رفتن به مخاطب است که به نظر می رسید به طور کامل unfazed خود lateness.

جمعیت roared در انفجار برای نزدیک به دو ساعت قبل از معاون رئیس جمهور سابق در زمان مرحله. مطمئن, Beyoncé پررونق بود با صدای بلند از طریق تربیت بدنی سیستم صوتی, اما آن را عمدتا به صورت بایدن.

سه شنبه شب, کسانی که احساسات خوب بود منفجر شد که نتایج در آمد: بایدن برنده مشترک المنافع. و سپس او برنده یکی دیگر از دولت است. و دولت دیگر پس از آن. ناگهان او گذاشته و ادعا می کنند به جنوب. و سپس وارن حیاط خلوت. و سپس به چمن خانه های بهداشت ، ctq (D-MN) که تا به حال کاهش یافته است این مسابقه روز قبل از به تایید او همراه با سابق, South Bend, شهردار پیت Buttigieg و سابق تشکر. Beto o’rourke (D-TX).

“از حزب دموکرات به گوش رهبران خود گفت:” کایل Kondik یک انتخابات تحلیلگر مستقر در ویرجینیا بحث در مورد چگونه رای دهندگان رأی گیری در یک استراتژیک مد برای بایدن.

موانع هنوز هم باقی می ماند برای بایدن و نه دست کم از آن این واقعیت است که Sanders, پول, پیام, و ماموریت به رقابت برای نامزدی شاید از طریق این کنوانسیون. اما سه شنبه شب به نظر می رسید به احتمال زیاد به ارائه فلج ضربات به نامزدهای دیگر در این زمینه است.

داشتن مواجه چشم انداز جایگاه دوم به پایان ساندرز در ماساچوست وارن به پایان رسید تا در مکان سوم جای. بایدن اول پیروزی آمد و به عنوان یک شوک حتی به دیرین دموکرات ها در این ایالت را دیدم که در این مسابقه به عنوان یک راه دو مسابقه بین انگلستان آغاز شد. فقط قبل از انتخابات بسته شده و در چند کشور وارن کمپین منتشر شد یادداشتی ترسیم آینده او سفر است. در طول چند روز آینده او انتظار می رود که به نظر می رسد در لانسینگ, میشیگان, فینیکس, آریزونا, و, Boise, Idaho.

“او نیاز به قرار دادن نمایندگان در هیئت مدیره گفت:” دیرین ماساچوست استراتژیست مری آن مرداب. اما این چشم انداز بسیار سخت تر از ریاضی پس از سه شنبه.

مایکل بلومبرگ ممکن است در یک مکان حتی بدتر است. سابق شهر نیویورک شهردار متمرکز بود اکثر مبارزات انتخاباتی خود استراتژی و منابع قوی و سهشنبه نشان میدهد. اما بعد ثابت می شود یک فاجعه comedown برای یک نامزد که چندی پیش سوار در نزدیکی بالای نظر سنجی ها در هر تالار-نماینده دولت از شب. با وجود صرف king’s ransom در تبلیغات پرداخت می شود و در زمین سازمان در سراسر تخته سنگ از 14 متحده—از جمله $43 میلیون در تبلیغات در ویرجینیا و کارولینای شمالی و آلاباما در مقایسه با $770,000 بایدن صرف شده در آن ایالات—بلومبرگ به نظر می رسید آماده به ادعای پیروزی تنها در ساموآ آمریکا که در آن او تا به حال هفت کارکنان بر روی زمین است.

حتی قبل از آن او bemoaning دولت از مسابقه در حالی که به گفته او “به هیچ وجه قصد” ترک.

“جو آرای دور از من” بلومبرگ گفت: در مبارزات انتخاباتی خود را کمی هاوانا زمینه در فلوریدا وقتی پرسید که توسط یک خبرنگار درباره وزش دموکرات ترک در روز گذشته به حمایت بایدن را پیشنهاد داد. “باید از شما خواسته جو که آیا او را برای رفتن به رها کردن ، بلومبرگ سپس به چالش کشیده است. “هنگامی که شما از او بخواهید که پس از آن شما می توانید با من تماس بگیرید.”

صحبت کردن در اسراف “پیروزی شب” در غرب پالم بیچ بلومبرگ مثبت به نظر می رسید.

“ما ثابت کرده ایم ما می توانیم برنده رای دهندگان که تصمیم کلی انتخابات” بلومبرگ گفت: مخاطبان از هواداران است.

اما خلق و خوی در بلومبرگ دفتر مرکزی آن در شهر نیویورک که در آن سرگرم کننده و سهولت صرف king’s ransom به سیل امواج رادیو و تلویزیون با تبلیغات و Instagram با trolly #محتوا بود و در نهایت برخورد با ناامیدی از دنیای واقعی مبارزه بود دور.

“این است که غرب بال” یکی سرخورده کارمند گفت: روزانه وحش.

—با گزارش توسط مت Wilstein

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>