دموکرات ها: بسته های فرستاده شده به تهمت متحدان بخشی از خارجی طرح به آسیب بایدن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

بالا دموکرات کنگره در حال صدایی زنگ در مورد یک سری از بسته ها از طریق پست به برجسته متحدان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — مواد آنها می گویند بخشی از یک خارجی دروغ طرح به آسیب های سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن با توجه به جزئیات جدید از نامه نمایندگان مجلس تحویل داده شده به اف بی آی در هفته گذشته.

این بسته شرح داده شده به سیاسی توسط دو نفر که دیده می شود طبقه بندی شده بخشی از دموکراتها نامه فرستاده شد در اواخر سال گذشته به Rep. Devin Nunes (R-کالیفرنیا.) سنسور. لیندزی گراهام (R-S. C.) و چاک Grassley (R-Iowa) و پس از آن کاخ سفید از کارکنان میک Mulvaney.

بسته فرستاده شد در میان دموکرات فشار به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن بر تلاش برای فشار رئيس جمهور اوکراین به بررسی بایدن و پسرش شکارچی منابع گفت. گراهام و Grassley را تکذیب کرد پس از دریافت مواد و Mulvaney و Nunes کاهش یافته و درخواست های مکرر برای نظر. یک فرد آشنا با این موضوع گفت: اطلاعات بیش از تبدیل به اف بی آی است. FBI بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

نامه ای به مدیر FBI کریستوفر ورای این نویسنده توسط مجلس نانسی پلوسی رهبر اقلیت سنا چاک شومر و بالا دموکرات ها در مجلس نمایندگان و سنا هوش کمیته — همچنین شامل یک درخواست که اداره مختصر تمام قانونگذاران. این آمد در میان به طور فزاینده ای هشدار صوتی از دموکرات ها از جمله از بایدن ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی در مورد دخالت خارجی در سال 2020 نژاد و ترس از دیگری کرملین رهبری تلاش برای افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد چشم انداز.

جمهوری خواهان خواسته بودند برای پیوستن به دموکراتها فشار برای یک جلسه و آنها را پس از رد آن را به عنوان یک حزبی تلاش است.

طبقه بندی ضمیمه به نسخه عمومی از نامه شامل هوش ماده ای که “تساوی در بخش های بزرگ از شاخه های اجرایی خود گزارش دهی و تجزیه و تحلیل” با توجه به کنگره رسمی.

بسته منابع گفته بودند فرستاده شده توسط Andrii شد, یک نماینده مجلس اوکراین که ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی در کیف در ماه دسامبر گذشته به بحث و بررسی بایدن ،

در بیانیه ای به سیاست شد گفت: او با ارسال مواد به قانونگذاران و Mulvaney با هدف “ایجاد یک inter-parliamentary انجمن به نام” دوستان از اوکراین جلوگیری از فساد است.'” او اضافه کرد که او به تازگی مطلع Grassley Johnson, گراهام و دموکراتیک Sens. گری پیترز میشیگان و Ron Wyden از اورگان “در مورد محتوا و مواد منتشر شده و ابراز” در اخبار همایش ها.

سخنران برای پیترز و Wyden گفت: دفاتر خود را هرگز دریافت هر چیزی از Derkach.

یک سخنگوی گراهام که ریاست کمیته قضایی مجلس سنا در ابتدا معوق سوال بهداشت ، ران جانسون (R-Wis.) که در حال بررسی هانتر بایدن نقش در هیئت Burisma یک انرژی اوکراین شرکت. یکی دیگر از گراهام سخنگوی, Kevin Bishop گفت: سناتور معتقد است هر گونه اطلاعات باید به دست وزارت دادگستری و یا هوش کمیته به بررسی.

“پس گفت که ما با آن آشنا نیست دریافت هر گونه اطلاعات از این فرد” اسقف اضافه شده است.

تیلور Foy سخنگوی Grassley به طور مشابه به نام ادعا می کند “نادرست” و گفت: دفتر خود را هرگز دریافت اطلاعات از Derkach “و نه ما هر گونه تلاش برای تماس با او.” او افزود که Grassley که با همکاری جانسون در بسیاری از تحقیقات خود را که باقی مانده اند را از دید عموم به حال شده است با توجه به دسترسی به طبقه بندی دلبستگی به دموکراتها نامه و ناودان دموکرات “در حال اجرا به مطبوعات با نشت ظاهرا از اسناد طبقه بندی شده و دروغ.”

جانسون سخنگوی Austin آلتنبورگ گفت: “این ادعاها نادرست” و بعد گفت: سناتور دهکدهای “دریافت کرده و نه خواهد ما تا کنون جمع آوری اطلاعات از این فرد یا افراد مانند او.” یکی دیگر از سابق اوکراین و نماینده مجلس Oleksandr Onyshchenko گفت واشنگتن پست در اوایل این ماه که او به مواد از جمله نوار گفته های بایدن به جانسون کمیته.

Derkach به نظر می رسد به پست حداقل برخی از مواد او ادعا می کند که فرستاده شده به قانونگذاران و Mulvaney در وب سایت خود را NabuLeaks که او راه اندازی در سال گذشته به عنوان یک پلت فرم برای ادعاهای خود علیه Bidens و رئیس جمهور سابق اوکراین پترو Poroshenko.

در دسامبر نامه ای به Nunes که او پست شده در سایت Derkach گفت که او خواهد بود ارسال کنگره مواد که شامل “حقایق استفاده ناکارآمد از آمریکا مالیات دهندگان بودجه” گزیده ای از یک جزایی مربوط به دادرسی و رونویسی از یک کنفرانس خبری او برگزار شده بود که به نظر می رسد عبارتند از به بیرون درز صوتی از بایدن صحبت به Poroshenko. Derkach گفت: در نامه ای که او خواهد بود به ارسال همان مواد به Mulvaney.

Derkach را انکار می کند که هدف او این است که به آسیب بایدن ریاست جمهوری چشم انداز و می گوید که او کار نمی کند از طرف کرملین. او گفت: قبلا که “هدف اصلی از فعالیت های ما به دنبال منافع اوکراین, افشای بین المللی فساد [و] حفظ همکاری روابط بین شرکای استراتژیک — اوکراین و ایالات متحده آمریکا.”

Derkach بود که قبلا هم تراز با اوکراین طرفدار روسیه حزب از مناطق است و در حال حاضر مستقل است التحصیل از روسیه FSB آکادمی که قبلا شناخته شده به عنوان دزرژینسکی بالاتر از KGB. Derkach را رد کرده است هر گونه اتصال به سرویس های اطلاعاتی خارجی.

چند تن از مردم Derkach ساخته شده است که اتهامات علیه بیش از سال گذشته شده اند به عنوان شاهد در جانسون تحقیقات از جمله سابق و فرستاده ویژه بین المللی انرژی امور آموس Hochstein سابق سفیر آمریکا در اوکراین bucknell سابق وزارت امور خارجه رسمی ویکتوریا نولند و حرفه ای دیپلمات جورج کنت که در حال حاضر به عنوان معاون دستیار وزیر امور خارجه. کنت یک شاهد کلیدی در استیضاح پرس و جو است که میله میله به شهادت قبل از جانسون کمیته به عنوان به زودی به عنوان جمعه.

همپوشانی است افزایش دموکرات طولانی-برگزار سوء ظن است که پروب را تبدیل به یک وسیله نقلیه برای چه آنها را به عنوان “شویی” یک نفوذ خارجی در مبارزات انتخاباتی به آسیب بایدن. برخی از دموکرات ها حتی به نام جانسون یک بی خبر از روسیه دروغ. سیاسی قبلا گزارش شده است که طبقه بندی شده پیوست اشاره جانسون تحقیقات به عنوان یک منبع از حزب دموکرات’ نگرانی در مورد پتانسیل روسیه دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری. عمومی نامه مشخص نیست که دلایل نگرانی است.

Wray قبلا گفت: آمریکایی ها باید به اشتراک گذاری با اف بی آی هر گونه اطلاعات از دولت های خارجی و یا خود را فرستادگان در نظر گرفته شده برای نفوذ در انتخابات.

“اگر هر مقام دولتی یا عضو هر یک کمپین تماس با هر دولت-ملت و یا هر اقدام از طرف یک دولت-ملت در مورد مؤثر و یا تداخل با انتخابات پس از آن که چیزی FBI می خواهم به دانستن در مورد” Wray گفت: در 12 ژوئن 2019 — یک روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن او را سرزنش و گفت که او احتمالا قبول چنین کمک کند.

جانسون رئیس مجلس سنا امنیت داخلی و امور دولتی کمیته حفظ کرده است که این تحقیقات مشروع است و کارکنان خود را به طور کامل دامپزشک تمام اطلاعات را دریافت می کنند.

“ما در حال بسیار مراقب باشید با بررسی ما است. این اطلاعات که ظاهرا تحویل داده شد به ما — ما نمی توانید هر چیزی. من نمی دانم آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد” جانسون گفت: این هفته با اشاره به مشاجره است که تحقیقات خود را بر روی دروغ. “ما در همه چیز ما و من همه چیز را با یک دانه نمک است. ما بسیار مراقب باشید. ما دامپزشک این مسائل است.”

هانتر بایدن اذعان کرده است که او امن Burisma موقعیت به دلیل در بخشی به نام گذشته. اما بایدن کمپین اتحاد ناودان گسترده تر جانسون تحقیقات—که تا حد زیادی مبتنی بر بایدن تلاش برای حذف اوکراین دادستان آنها جانسون اذعان کرده است: “کل جهان” می خواستم از بین رفته اند — به عنوان یک “ناامید مالیات دهندگان بودجه کمپین اسمیر” مبتنی بر “در یک مسخره آستین debunked, هاردکور, جناح راست تئوری توطئه.”

جانسون اخیرا subpoenaed دموکراتیک عمومی-امور شرکت است که کار مشاوره Burisma و eyeing احضاریه برای Hochstein و تونی بلینکن معاون مشاور سیاست خارجی به بایدن انتخاباتی.

“ما در حال جمع آوری اطلاعات, اما من نه آگاه از هر چیزی است که روسیه دروغ” جانسون اضافه شده است. “ما در حال رفتن به دامپزشک ما در حال رفتن به اعتبار همه چیز را ما انجام می دهیم.”

گراهام به طور مشابه هشدار داد که اطلاعات نشات گرفته از یک منبع خارجی باید به طور کامل مورد تایید شده توسط سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده هشدار داد در ماه فوریه که “روسیه در حال پخش است همه ما مانند یک کمانچه.”

طبقه بندی اطلاعات در دموکرات ها از نتانیاهو ریشه بخشی از اطلاعات ارائه شده توسط جامعه اطلاعاتی به اصطلاح باند هشت. این گروه شامل پلوسی شومر رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی و هوش کمیته رهبران در هر دو طرف.

برخی از دموکرات ها باید بصورت مورب اشاره هوش نشان می دهد آن را اشاره به یک نابکار کرملین حمایت نفوذ کمپین شبیه به یکی که roiled 2016 انتخابات.

“من خواندن اطلاعات در پشت این نگرانی است. آن را بسیار معتبر و باید جریان به هر عضو کنگره است. انتخابات ما متعلق به ما گفت: Rep. اریک Swalwell (D-کالیفرنیا.) در یک شنبه جیر جیر.

رسیده به گوشی Swalwell کاهش یافته است به استادانه درست شده در هر جنبه از هوش است که به او نگرانی است.

اگر چه جمهوری خواهان شده اند به همین ترتیب کم حرف آنها با اشاره به اظهارات مانند Swalwell را به پیشنهاد دموکرات ها در حال تلاش برای تسلیحاتی طبقه بندی شده هوش به ضرر جمهوری خواهان سیاسی است.

“این به وضوح یک حزبی نامه” سناتور. مارکو روبیو (R-Fla.), این اقدام رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا گفت سیاسی که در مورد خواسته دموکرات ها’ نامه ای به Wray.

بتسی, Woodruff, قو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>